Зразок оформлення тез доповідіСкачати 20.05 Kb.
Дата конвертації22.12.2017
Розмір20.05 Kb.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ
И. И. Іванов1, П. П. Петров2
1 Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б. І. Вєркина

61103 Харків, ін. Леніна 47

2 Національний технічний університет ХПІ

61002 Харків, вул. Фрунзе 27

e-mail: ivanov@ilt.kharkov.ua


Тези доповідей конференції можуть бути написані українською, російською або англійською мовами, об'ємом одна сторінка та повинні бути оформлені відповідно до наведеного зразка. Формат файлу - документ Microsoft Word-9X/2000/RTF.

Всі поля сторінки (А4) – 2.0 см. Назва тез розміщується по центру сторінки, великими літерами, шрифт 14 пт, Times New Roman, жирний. Автори тез, так само, по центру, шрифт 12 пт, Times New Roman, жирний, ім'я доповідача підкреслити. При наявності декількох авторів від різних організацій, робляться позначки цифровими індексами (1 2…) після прізвища автора та перед назвою організації, відповідно. Назви і адреси наукових організацій вказуються повністю та розташовуються по центру, шрифт 12 пт, Times New Roman, курсив. Між назвою, прізвищами авторів, адресами й текстом доповіді необхідно зробити відступи в один рядок. Текст тез оформляється шрифтом 12 пт, Times New Roman з одинарним міжрядковим інтервалом та центрується по ширині сторінки. У тексті можуть бути використані малюнки та формули, розташовані в заданих межах. Всі лінії графіків і підпису на малюнках повинні бути чіткими та легко читатися. Посилання на літературу оформляються у форматі, наведеному нижче [1-3], і розташовуються наприкінці тез, попередньо зробивши пропуск в один рядок.Тези повинні бути інформативними та давати повне уявлення про характер отриманих результатів, їхню наукову новизну та актуальність.

Тези доповідей необхідно надіслати до 2 квітня 2009 року електронною поштою за адресою kmu2009@ilt.kharkov.ua у вигляді доданого (attached) файлу або звичайною поштою. Назва файлу – прізвище та ім’я доповідача та номер тематики, до якої відноситься доповідь (наприклад, ivanov_ivan_5.doc).

Оргкомітет направляє матеріали на рецензування й залишає за собою право не приймати тези, відхилені рецензентами або оформлені з порушенням вимог. В оргкомітет конференції необхідно також надати копію й оригінал експертного висновку на публікацію тез у відкритій пресі (експертний висновок з підписами та мокрою печаткою подається учасником конференції при реєстрації, копія висилається разом з тезами електронною або звичайною поштою).

Даний зразок оформлено відповідно до наведених вимог і може використатися як шаблон для написання тез доповідей на 2-у всеукраїнську наукову конференцію молодих вчених «Фізика низьких температур (КМВФНТ2009)».

Додаткова інформація про конференцію доступна на веб-сайті http://www.ilt.kharkov.ua/bvi/smu/smu_r.html
[1] Д. Гуденаф Магнетизм и химическая связь: Пер. с англ.-М.:Металлургия, 325 с. (1968)

[2] И.Г. Самохвалов, А.Б. Карповский Квантовые жидкости, 100, 25 (2000).[3] Y.Yamada, N.Ueyama, T.Okamura, M.Wasuke, A.Nakamura Inorg.Chem.Acta. 275-276, 43 (1998)
Скачати 20.05 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка