Завдання «всезнайки-2016», шкільний етап. Задание 1Скачати 45.93 Kb.
Дата конвертації10.06.2019
Розмір45.93 Kb.
ТипРассказ

ЗАВДАННЯ «ВСЕЗНАЙКИ-2016», шкільний етап.
Задание 1Вам предстоит рассказать о себе и своей команде, но не заготовленными стихотворениями-девизами, а придумать презентацию себя, используя слова и символы, которые определит случай. Именно их обезательно нужно будет использовать в представлении своей команды.

На работу у вас

5 минут

Вам доведеться розказати про себе та свою команду, але не віршованими девізами, які ви заготували вдома, а використовуючи слова та символи, які визначить випадок. Саме їх обов’язково потрібно буде використати в презентуванні своєї команди.
На роботу у вас

5 хвилинЗадание 2


А начнём мы своё путешествие с города, липовая аллея которого имеет продолжительность 2200 метров и является не только в Украине, а и во всей Европе самой длинной.

Название этого города и нашего государства имеют одинаковую первую букву и состоят из одинакового количества букв, как в украинском, так и в русском языках. Это центральный город Закарпатской области.На обсуждение у вас 2 минуты и есть возможность задать уточняющий вопрос!

А розпочнемо ми свою мандрівку з міста, липова алея якого має в довжину 2200 метрів і є найдовшою не лише в Україні ,а й в усій Європі.

Назва цього міста та нашої країни мають однакову першу букву, а також складаються із однакової кількості букв.Центральне місто Закарпатської області.

На обговорення у вас

2 хвилини та є можливість задати уточнююче запитання!


Задание 3


Мы всё ещё пребываем в первом городе нашего путешествия и в этой местности часто встречаются разрушения почвы. Подумайте и предложите свои варианты сохранения и улучшения грунта.

На работу у вас

5 минут

Ми все ще перебуваємо в першому місті нашої мандрівки.

У цій місцевості часто зустрічаються руйнування ґрунту.

Подумайте та запропонуйте свої варіанти збереження та покращення ґрунтів.

На роботу у вас

5 хвилинЗадание 4


Вот мы с вами и проехали какое-то расстояние на северо-запад. Область, в которой мы сейчас пребываем, находится на границе с Польшей и Беларусью. Первая буква в названии нашего города – административного центра - занимает 13 место в русском и 16 в украинском алфавите. Наш второй город – это административный центр Волынской области.

На обсуждение у вас 2 минуты и есть возможность задать уточняющий вопрос!

Ось ми з вами й проїхали якусь відстань на північний захід.

Область, до адміністративного центру якого ми прибули, знаходиться на кордоні з Польшою та Білоруссю. Перша літера в назві міста посідає 13 місце в російському та 16 в українському алфавіті. Наше друге місто – це адміністративний центр Волинської області.

На обговорення у вас 2 хвилини та є можливість задати уточнююче запитання!


Задание 5


Данный город расположен в центральной части Украины практически по соседству с её столицей. Именно здесь

Н.В. Гоголь написал своё самое известное произведение. В этой области ежегодно проводится ярмарка, слава о которой разлетается далеко за пределы нашего государства. Количество букв в названии города равна частному 63 и 9. Последняя буква слова – является первой буквой алфавита.На обсуждение у вас 2 минуты и есть возможность задать уточняющий вопрос!

Місцезнаходження цього міста у центральній частині України майже поряд з її столицею. Саме тут М.В.Гоголь написав свій видатний витвір української літератури. У цій області щорічно влаштовують ярмарок, відомий далеко за межами України. Кількість літер у назві міста дорівнює частці 63 і 9. Остання буква – є першою в алфавіті.


На обговорення у вас 2 хвилини та є можливість задати уточнююче запитання!


Задание 6


Вам нужно будет предложить свои варианты применения таблицы умножения в нестандартных ситуациях, которые вам достанутся. Свои варианты запишите на листах и по сигналу сдайте их нашим экспертам.

На работу у вас

5 минут

Вам потрібно буде запропонувати свої варіанти застосування таблиці множення в незвичних ситуаціях, які вам випадуть. Свої варіанти запишіть на аркушах та за сигналом здайте нашим експертам.
На роботу у вас

5 хвилин


Задание 7


Одно из самых известных мест этого города стало первым на территории Украины политическим формированием со всеми признаками республики. В 1770 году становится самым известным торговым центром за Днепровскими порогами. На территории этого города находится самый большой остров на Днепре, площадью 2334 га. Его растительный мир составляет около 960 видов растений, 530 из которых – это представители дикорастущей флоры. На юге данная область омывается Азовским морем.

На обсуждение у вас

2 минуты и есть возможность задать уточняющий вопрос!

Одна з видатних ознак цього міста стала першим на території України політичним формуванням з усіма ознаками республіки. У 1770 році стає найвідомішим торговим центром за Дніпровськими порогами.

На території цього міста знаходиться найбільший острів на Дніпрі, площею 2334 га. Його рослинний світ складає близько 960 видів рослин, 530 з яких – це представники дикоростучої флори.

На півдні область омивається Азовським морем.На обговорення у вас

2 хвилини та є можливість задати уточнююче запитання!

Критерії оцінювання:


Самопрезентація

Командоутворення

Екологічність мислення

Системність поглядів

Креативність мислення

ДослідництвоУніверсальність мисленняКаталог: sites -> default -> files
files -> Реферат актуальність теми
files -> Програма вступного іспиту до аспірантури зі спеціальності
files -> Методичні рекомендації до вивчення курсу «Історія української культури»
files -> Приготування статті до друку
files -> Із видавничих установ нан україни, мон україни, амн україни, уаан та апн україни; із фондів нбув ім. В. І. Вернадського, яка є одержувачем обов’язкового примірника
files -> Зміст 2 Коран та його переклади в контексті історії 5
files -> Понятійний апарат з історії держави І права зарубіжних країн (термінологічний словник-довідник) київ – 2014 рік
files -> Реферат наукової роботи на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених

Скачати 45.93 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка