Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»Скачати 74.63 Kb.
Дата конвертації10.01.2018
Розмір74.63 Kb.
ТипЗаконУКРАЇНА

БОРІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОГУСЛАВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

НАКАЗ

11.09.2015 № 162
Про підсумки оздоровлення та

відпочинку дітей влітку 2015 року

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Міністерства освіти і науки України (далі – Міністерство) від 07.02.2014 № 121 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підпорядкованих органам управління освітою», розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 21 квітня 2010 року № 205 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в 2010-2015 роках», наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 24.04.2014 № 234 «Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочину дітей у 2014 році», наказу відділу освіти Борівської районної державної адміністрації від 05.05.2015 № 119 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року», відповідного наказів по школі від 05.05.2015 року № 70 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року, від 05.05.2015 № 71 «Про роботу пришкільного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку – табору «Дружба»» та з метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії у 2015 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей проведена відповідна робота щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей.

На базі школи було організовано роботу дитячого оздоровчого закладу – табору з денним перебуванням «Дружба», на базі якого відпочили й оздоровилися 98 учнів, що становить 64% від кількості всіх школярів. Табір працював 14 днів з 02.06 по 19.06.2015 року по 6 годин щоденно з гарячим харчуванням з розрахунку 9 грн. на учня. Свою роботу табір розпочав зі свята до Дня захисту дітей, яке співпало з відкриттям оздоровчого закладу. В перший день на базі сільського культури відбулися цікаві конкурси, святкові вікторини, ігри. Спонсором цього свята став керівник ФГ «ЮГ» та ПАФ «Злагода» М.О.Кириченко, який пригостив усіх дітей солодкими подарунками.

Відповідно до плану роботи у пришкільному таборі проведено ряд фізкультурно-


оздоровчих закладів з метою збагачення знань та вмінь дітей з охорони здоров’я: щоденна ранкова зарядка, рухливі ігри, спортивні заходи, змагання, естафети, бесіди з охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності.

Відповідна увага вихователями табору приділялась образотворчій діяльності учнів. З цією метою проведено творчі конкурси, ігри; діти вчились виробляти різні саморобки, готували і проводили конкурсні та концертні програми. Провідною темою виховних заходів стала тема патріотичного виховання школярів. Вихователями проведені бесіди на патріотичну тематику «Ми – українці і цим гордимося», «Єдина Україна», «Шануй той край, де народився і ростеш» тощо. Учениця 10 класу Насоненко Ярослава взяла участь у Всеукраїнському конкурсі творів «Діти України – єдині».

Протягом оздоровчого періоду проводилися різноманітні виховні, спортивні, оздоровчі, патріотичні заходи. А подбали про це вихователі: Ісаєва Р.Б., - старший вихователь, Куриленко Н.Л. – музичний керівник, Ісаєв Ю.П. – фізрук табору, вихователі Ісаєвій В.В., Гусєва О.В., Титаренко Н.В., Положенкова Н.М., Винокурова Н.Г., Літвінов Д.С., Дмитренко Л.М. Для дітей організовано пройшли: день ввічливості, день казки, день подорожей, день Веселки, а також відбулися спортивні змагання, різноманітні конкурси, ігри, естафети.

Особлива увага приділялася дітям пільгового контингенту. Так, у пришкільному таборі у поточному році було оздоровлено:

Назва показникаТаборів

Усього

оздоровлено1. Кількість працюючих закладів оздоровлення та відпочинку та дітей у них:
102

- таборів з денним перебуванням

1

98

- дитячий заклад праці та відпочинку (цілодобові)- наметове містечко (цілодобові)- позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Орлятко»

1

2

- інших оздоровчих закладів

2

2

2. Загальна кількість дітей шкільного віку у мікрорайоні

(для ДНЗ дошкільного віку)

3. кількість дітей закладу освіти, які відпочили,

були оздоровлені влітку п.р.


102

у тому числі:- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
10

- дітей-інвалідів
3

- дітей з багатодітних сімей
18

- дітей з малозабезпечених сімей
10

- дітей, схильних до правопорушень
1

- дітей, які постраждали

від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


1

- дітей, працівників органів внутрішніх справ,

які загинули під час виконання службових обов’язків

- обдарованих дітей
7

- дітей диспансерної групи
22

-дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах- дітей з неповних сімей
3

- діти працівників бюджетної сфери

1

- діти працівників агропромислового комплексу

та соціальної сфери села


17

- діти безробітних або тимчасово непрацюючих-дітей із зони АТО1

-дітей, батьки яких мають статус учасника АТО
1

На шкільному обліку перебуває 14 дітей позбавлених батьківської опіки. У пришкільному таборі оздоровлено 8 дітей: Заїка Євгенія – 1 клас, Козловська Юліана, Ковалець Інна, Ковалець В’ячеслав – 2 клас, Росоха Дмитро – 4 клас, Бер Владислав – 5 клас, Олексієнко Софія – 7 клас, Олексієнко Андрій – 10 клас. Антонюк Григорій, 5 клас, з лютого по червень 2015 року пройшов оздоровлення та лікування в Харківському обласному дитячому туберкульозному клінічному санаторії. Чаплинська Анастасія оздоровилася у спортивно-оздоровчому таборі в місті Львові. Воробйова Олександра та Олаг Альона в цьому році закінчили 9 клас. Олаг Олег, 7клас, Олаг Сніжана, 5 клас, діти позбавлені батьківської опіки, не оздоровилися цього літа. Майже всі діти даної категорії за станом здоров’я (диспансерна група) стоять на обліку в районній лікарні, а тому до кінця календарного року їм ще можуть запропонувати путівки до санаторіїв.

Витрачено бюджетних коштів на оздоровлення 9486 грн.

Також за рахунок коштів з обласного бюджету та коштів Богуславської сільської ради - 5614 грн. оздоровились діти з багатодітної сім’ї Черевань Євгенія, 5 клас, та Черевань Іван, 7 клас, у ПЗОВ «Орлятко».

Питання оздоровлення дітей було розглянуто засіданні ради школи, протокол № 2 від 14.05.2015 року, педагогічної ради, протокол №1 від 23.03.2015 року, на нараді при директорові, протокол №4 від 07.04.2015 року, на загальношкільних батьківських зборах, протокол № 1 від 16.04.2015 року. Враховуючи все вище зазначене


НАКАЗУЮ:
1. За якісну організацію оздоровлення учнів влітку 2015 року оголосити подяку начальнику пришкільного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку – табору «Дружба» Рещиковець В.В., Ісаєвій Р.Б.,старшому вихователю, Куриленко Н.Л., музичному керівнику, Ісаєву Ю.П., фізрук табору, вихователям Ісаєвій В.В.,Гусєвій О.В., Титаренко Н.В., Положенковій Н.М., Винокуровій Н.Г., Літвінову Д.С., Дмитренко Л.М.

2.​Своєчасно розпочати підготовку до літньої кампанії 2016 року, розробити заходи щодо зміцнення матеріальної бази навчального закладу для створення оздоровчого табору.

Березень 2016 року

3.​ Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи Н.В.Тугай

З наказом ознайомлені:

Рещиковець В.В. Ісаєва Р.Б. Куриленко Н.Л.

Ісаєв Ю.П. Ісаєва В.В. Гусєва О.В. Титаренко Н.В.Положенкова Н.М. Винокурова Н.Г. Літвінов Д.С. Дмитренко Л.М.
Каталог: 0915

Скачати 74.63 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка