Україна всеукраїнська дитяча громадська організаціяСкачати 104.16 Kb.
Дата конвертації10.03.2019
Розмір104.16 Kb.


12/08-18(укр)-скор.

20.08.2018р.


УКРАЇНА

ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

ГАРМОНІЙНИЙ РОЗВИТОК” (ВДГО “ГАРМОНІЙНИЙ РОЗВИТОК”)Юридична адреса: вул. Фастівська, 41, смт. Борова, Фастівський район,

Київська область, Україна, 08520. Т/ф: (04565)-422-99. Моб. +380673095154

http://www.h-d.in.ua E–mail: questgarmonia@gmail.com; val5060@ukr.net
Наше статутне завдання: виховання членів організації в дусі загальнолюдських цінностей

УСІМ–УСІМ!
СОРОК П'ЯТИЙ РІЗНОТЕМНИЙ

ТРИДЦЯТИДЕННИЙ ЗАОЧНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЗАХІД "50 СЛІВ"

(інша його назва - САМОВДОСКОНАЛЕННЯ,

ще інше, неофіційне гасло - Ау-у-у! Де ви, промінчики світла

серед хащ дрімучого лісу сірості та розумової ліні?!)
Терміни 45-го заходу "50 СЛІВ" – з 20.09 по 20.10.2018 року. Два етапи (тури).

– Захід проводиться у двох номінаціях: або індивідуальна участь, або групова.

– Участь у заході безкоштовна (мова про участь, а не про отримання відзнак).

Наш захід майже для всіх є "не підйомним" тому, що він спонукає мислити та аналізувати, а не пригадувати.


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

– Не проводьте ніяких паралелей між "50 слів" та іншими заходами! Приміром, у нас не треба ніякої попередньої реєстрації для участі.

– Індивідуальним учасникам звісно пропонується створювати свою "групу підтримки". І нам приємно, коли учасник пише, що ось на це запитання відповіла його мама, ідею того підказав тато чи дідусь … . Але робіть так, щоб "групи підтримки" ніяк "не перетиналися". Особливо небезпечними є ось такі "тандеми" різних учасників: однокласник–однокласник та учень–вчитель (в останньому випадку навіть так: досить часто один вчитель консультує декількох учнів, часто цією "ведмежою послугою" "запихаючи" тих до групи плагіату).
ОФОРМЛЕННЯ.

Кожний індивідуальний учасник пише відповіді (тобто, умовно кажучи, – 50 слів роботи) власноруч, від руки. При цьому "шапку", коментарі можете друкувати.

– Більше того: ті, хто відправлятиме роботи Інтернетом, оформляйте їх НЕ в останній версії операційної системи; надсилайте їх обов'язково у вигляді сканованих/ сфотографованих аркушиків, та об'ємом, не більшим за 500 Кбайт/сторінка, в одному з поширених не специфічних форматів. Але:

Два попередні абзаци не стосуються тих учасників, які перераховані на сторінці нашого сайту "Еліта". Для цих учасників немає обмежень ні в написанні/друкуванні відповідей, ні щодо сканування аркушиків робіт.

– Відповідь на кожне запитання – це (УВАГА!), як правило, перше написане відразу після номера запитання слово, символ чи число, і, якщо в запитанні не вказано іншої умови, то (УВАГА!) – українською мовою. Тож якщо наводите якісь коментарі, то робіть це лише після відповіді (а якщо ваша відповідь вимушено виходить багатослівною, то першим напишіть слово, яке, на вашу думку, є найважливішим, найсуттєвішим). З цим перегукується й таке:

– Любителі безглуздої роботи! Скільки дефініцій ви перепишете в аркуш із відповідями, автоматично стільки нулів отримаєте собі в залік.

– Про відповіді на зразок: "5. Я думаю ..." або "35. Це – ...". За нашими правилами

ми вважатимемо, що на ці запитання ви відповіли словами "я" та "це".

– Якщо наступне не випливає з контексту, то, крім крапки після номера запитання, пропонуємо не ставити усілякі лапки, трикрапки тощо.

– Щодо закордонних власних назв. Оцінювання їхнього написання буде максимально лояльним. Тому, приміром, можна їх записувати (звичайно, що українськими літерами) так, щоб вони читалися/вимовлялися якомога більш схожими до звучання мовою оригіналу, наприклад: Мєндєлєєв, Сєргєй, Кішинеу ... .

– Уважно вчитуйтеся в те, про що треба написати. Бо якщо, скажімо, на запитання "Прізвище режисера кінофільму "Земля" ви відповісте: "Олександр Довженко", ми констатуватимемо, що в принципі ви міркували в "потрібному напрямку", але вважатимемо цю відповідь неправильною. І, взагалі, наша щира порада така: візьміть собі за правило найостаннішим етапом, тобто перед "чистовим" оформленням, "узяти на могутнє озброєння" таке: неспішно ще раз прочитати ТЕ, ЩО ПРОСЯТЬ ЗРОБИТИ В ДАНОМУ ЗАВДАННІ ОРГАНІЗАТОРИ. І при цьому спробуйте відволіктися від тих "нашарувань", які у вас уже є по цьому запитанню. Тобто на цьому етапі читайте завдання так, начебто ви бачите його вперше.
– Індивідуальні учасники! Перед відповідями на запитання 1-го туру зверху на аркушику після своїх обов'язкових прізвища та імені (увага! Те й те – лише в називному відмінку!) ще напишіть: 1) дату народження (це – для тих, кому ще не виповнилося 18 років); 2) свою повну адресу (і поштовий індекс теж); а також: 3) бажано – професію, а для учнів (студентів) – ваш навчальний заклад або вашу громадську організацію, його (її) адресу та поштовий індекс; 4) дні початку ознайомлення та завершення виконання завдання (скажімо: 21.09–03.10).

– Групові учасники! Перед відповідями на запитання першого туру зверху на аркушику обов'язково вкажіть умовну назву вашої групи (приміром: "9-А клас школи №2 міста Х"; "Команда "Ой" ...), а також – повну адресу та дні початку ознайомлення та завершення виконання завдання (наприклад: 21.09–03.10).

– Буде доречним, якщо Ви вкажете ще й контактний телефон чи (і) e-mail.

– На аркушиках з відповідями на другий тур можете писати лише прізвище/ім'я (назву групи) та кількість днів, витрачених на виконання завдання.


БОНУСИ ТА ШТРАФИ.

– За уточнюючі пояснення, а також за їхню ретельність можете отримати додаткові 0,2–5 бали. Не лінуйтеся! Це буде важливим, скажімо, й тоді, коли у вас є хоча б найменший сумнів в однозначності якоїсь відповіді.

Від 0,1 до 1 додатково-додаткового балу нараховується тим учасникам, які, так би мовити, "вклали душу" в свої пояснення, тобто – тим, у кого робота читається як захоплюючий твір, а особливо – тим, хто, скажімо, супроводив пояснення додатковими схемами, фотографіями, тобто коли робота відрізняється від інших ще чимось таким, від чого в оргкомітету приємно "щелепа буде відвисати".

– Гнітюча багаторічна статистика каже: більшість учасників нашого заходу чомусь ігнорує виконання практичних завдань, тобто те, що будь-яке запитання, навіть елементарне типу: "Візьміть у руки …", "Виміряйте ...", традиційно виявляється найважчим, у цьому заході кожне із двох практичних запитань (а це № 1 і № 26) оцінюватиметься поп'ятеренно.

– Якщо до декількох запитань (не обов'язково до всіх, див. нижче) учасники (в тому числі й різні групи) дадуть практично однаковий набір НЕправильних відповідей та пояснень, тобто якщо є підозра на так званий плагіат, то ці роботи ніяк не відзначатимуться. Плагіат фіксуватиметься за таким логічним чітким життєвим критерієм: один збіг неправильного – це випадковість, два збіги – це підозра, три збіги – це закономірність. Тож: роботи вважатимуться плагіатними, якщо в учасників будуть або три спільні однакові НЕправильні відповіді, або три спільні НЕправильні пояснення до них.
– Учасник штрафується (як правило, від 0,1 до 1 балу):

а) за відповіді, написані не в порядку зростання номерів (тобто якщо деякі відповіді переставлені місцями або викинуті), чи написані не одна під одною. Тож якщо на певне запитання немає відповіді, то все одно напишіть номер запитання, після якого або ставте прочерк, або взагалі нічого не пишіть. Ця вимога потрібна нам для зручнішого уведення в комп'ютер інформації, отриманої від тисяч учасників;

б) за надсилання відповідей, написаних нерозбірливим почерком або (і) на неохайному (скажімо, з нерівними краями) аркуші. У випадку б) ми залишаємо за собою право взагалі не розглядати відповіді;

в) (тим учасникам, які відправили відповіді Інтернетом) – за перевищення об'єму кожного зісканованого аркушика значно більше за 500 Кбайт (за кожні зайві 100 Кбайт – штраф у 0,1 балу). Еліти цей абзац не стосується.

– Штрафується на 10 балів індивідуальний учасник (крім еліти), який надіслав надруковані (не написані від руки) відповіді (увага! Мова тут – лише про 50 слів-відповідей. Тобто, приміром, "шапку" та пояснення можете друкувати).

– Якщо якась відповідь буде відрізнятися від правильної на один знак (скажімо, Ви припустилися орфографічної помилки, чи поставили зайві лапки …), то за це вам буде автоматично зараховано лише 0,5 відповіді. Відповідь, яка буде різнитися від правильної хоча б на два знаки, буде вважатися неправильною.

– Нечітко написана літера трактується не на користь учасника.

– (увага!) Якщо від однієї команди або від одного учасника надійде декілька варіантів відповідей, то в залік їй (йому) піде НАЙГІРШИЙ варіант відповідей.

– За кожний повний чи неповний позалімітний день запізнення надсилання відповіді нараховується штраф у 0,5 балу.

– Ми залишаємо за собою право взагалі не розглядати роботу, якщо побачимо, що правильних відповідей там стільки, що вона ніяк не може потрапити до першої сотні.


ПІДСУМКИ. НАГОРОДЖЕННЯ.

– Остаточні результати та місця визначатимуться за загальною кількістю правильних відповідей учасника в обох турах плюс бонусні очки мінус зняті бали.

– Окремо (додатковим заліком) будуть відзначені: а) три кращі учні (дитини, точніше – учасники до 18-ти років), а також – б) три кращі сільські учні (дитини).

– При надто "густій" щільності остаточних результатів між деякими групами учасників, тобто якщо результати різняться лише на якісь частини одного балу, залишаємо за собою право оголошувати декілька, скажімо, перших або інших місць.

Ті, навіть наші члени чи еліта, тим паче – не наші члени, хто бажає мати відзнаки, після завершення заходу, тобто після 20.10.2018р. та після оприлюднення підсумків обов'язково сповістіть нам окремим електронним ВОРДівським листом, за якою конкретною адресою надіслати відзнаки. Ми не будемо враховувати таке: "–А я це вказав у своїй роботі" (ще див. нашу репліку в папці "Оголошення").
Доречно про один нюанс щодо вигляду відзнак. Ми не знаємо, з чиєї ініціативи, коли та де виникла традиція "ставити в ніщо" юридичні печатки. Але попри уведення аж Закону України від 23.03.2017 № 1982-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями" ми категорично не згодні з такою щодо сучасної України дурістю, пошестю. Знаємо, що у світової спільноти, як це було ще зі старих добрих часів, не те, що рукостискання, а навіть кивок голови при, наприклад, укладанні якихось угод вартують більше будь-яких письмових гарантій. Але, на відміну від традицій цивілізації, в Україні ... . Тож ми переконані, що в ці смутні часи Україна все ж допетрає, що ідентифікація істинності (не підробки) документу лише за підписом, а зараз превалює саме таке, ні в яке порівняння не йде з тим, якщо на документі стоїть так звана "мокра печатка". Тому ми попри все закликаємо учасників: отримуйте наші відзнаки з нашими "мокрими печатками", і не беріть прикладу з тих, хто навіщось "колекціонує" папірці без цього важливого атрибуту. Адже те "безпечаткове" можна легко наштампувати (та підписати від чужого імені) з будь-яким змістом, навіть – про те, що ви є якимось там Папою Римським.

А, між іншим, як перевірити, є той відтиск печатки "мокрим" чи скопійованим? Найпростіше, без офіційних експертиз, послиненим пальцем десь "у куточку". Те й інше будуть розпливатися зовсім по-різному.


– Сто кращих учасників можуть замовити/отримати відзнаки лише після попереднього відшкодування ними наших витрат (це поїздки до м. Києва та по м. Києву, закупівля відзнак та кольорове вдрукування в них тексту, поштові витрати ...).

Вартість замовлення відзнак (станом на квітень 2018 року) для НЕ членів ВДГО “Гармонійний розвиток” (на вибір учасника: чи одна; чи дві; чи з ламінуванням; чи без ламінування ...), з урахуванням усіх супутніх витрат:

"фірмовий" диплом з символікою ВДГО “Гармонійний розвиток” – 30 грн;

фабричний диплом – 40 грн.; ламінування (додатково) – 20 грн.

Для членів ВДГО “Гармонійний розвиток”** розцінки удвічі менші.

Призерам заходу "50 слів" відсилаємо грамоти безкоштовно.
Колективним учасникам, які матимуть результат менший за 2/3 результату переможця, надсилати відзнаки ми дуже не бажаємо.

** – членом ВДГО “Гармонійний розвиток” є та група (колективний учасник) чи та людина, яка коли-небудь раніше (зокрема до завершення цього заходу) надсилала письмову заяву довільної форми про вступ до ВДГО “Гармонійний розвиток”, і яка є в наших списках (див. сторінки "Члени організації" на нашому сайті).

– Нагадуємо, що водночас з відзнаками за осінній 45-й конкурс ми відсилатимемо й замовлені вами відзнаки за літній 44-й конкурс.
– Кошти на виготовлення та на відсилання відзнак надсилаються або простим

(не "крутим"!) електронним переказом на поштову адресу, вказану трохи нижче,

або: Косенку Валерію Михайловичу на картку ПриватБанку № 5168 7572 7671 4427.
І – не офіційно. Крім ретельного опрацювання цих умов

настирливо рекомендуємо знайти на сайті h-d.in.ua коментарі до, приміром,

хоча б декількох останніх заходів "50 слів", поради, та врахувати багато чого звідти.

Запитання першого туру 45-го заходу "50 слів" будуть оприлюднені

на нашому офіційному сайті www. http://h-d.in.ua

та на блозі http://vmk-garmonia.blogspot.com десь 20 вересня ц.р.,

другого туру - трішки згодом,
а відповіді на них надсилаються за адресою: Валерій Михайлович Косенко,

вул. Фастівська, 41, смт. БОРОВА, Фастівський р-н, Київська обл., Україна, 08520,


або e-mail: questgarmonia@gmail.com чи val5060@ukr.net ,
в такі терміни: перший тур – до 5.09.2018 р., другий тур – до 20.10.2018 р.

Бажаний телефонний дзвінок – перевірка, чи ми отримали

(в Інтернеті – чи відкрили/прочитали) ваші відповіді.
Телефон/факс (04565)–4–22–99. Моб.: (067)–309–51–54.
Голова оргкомітету Валерій Косенко.
Координаційні члени оргкомітету: Глушко Євгеній (Німеччина),

Джиджавадзе Лєван (Росія), Татаринов Олександр (Україна, територія ДНР),

а також – українка "V" (це – учасниця, яка неймовірно багато допомагає нам,

але яка через свою скромність категорично не бажає "світитися" тут).

Скачати 104.16 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка