Тиждень інформатикиСкачати 26.71 Kb.
Дата конвертації15.08.2018
Розмір26.71 Kb.
ТипКонкурс

Тиждень інформатики


Традицією в нашому училищі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність в училищне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.
Позакласна робота з інформатики є невід'ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в училищі. Вона поглиблює знання, залучає до вивчення предмета учнів різних груп, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд.
Актуальність проведення «Тижня інформатики» полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості учнів.

В рамках проведення тижня інформатики було проведено багато різноманітних заходів:


Конкурс комп'ютерних презентацій серед учнів груп № 2, 18

Протягом тижня учні мали змогу ознайомлюватися з цікавими знахідками та винаходами, новинками в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій завдяки виставці стінгазет.

Найактивнішими виконавцями газет стали учні 18 та 2 груп.


Під час проведення конкурсів «Кращий друкар» активними виявилися учні 1, 2, 18, 19 груп.А от учні 2 та 18 групи виявили бажання зіграти в інтелектуальну гру «Найкращий інформатик»

Кращими виявилися:
Лабунець Таліна.(група № 2) – за І місце у конкурсі рефератів «Боротьба
з комп’ютерними вірусами», Жирун Ірина(рупа № 2 – за ІІ та Колосюк Юлія.(група № 2) – за ІІІ місце в конкурсі;

- Квятковський Григорій.(група № 2) – за І місце у конкурсі презентацій «Моя професія найкраща», а також Грубань Євген. (група № 2) та Гаврищук Ілона(група №2) – за ІІ та ІІІ місці відповідно;

Був проведений майстер-клас проведення уроку викладачем вищої категорії Мерзляком Олександром Михайловичем у 18 групі на тему «Форматування текстової інформації», де були присутні молоді спеціалісти, рядові викладачі та адміністрація училища, що були запрошені на даний урок цікавим оголошенням:

До уваги педагогічних працівників!
В рамках тижня інформатики та інформаційних технологій, що проводиться з 16 по 20 лютого, викладач Мерзляк О.М. буде проводити відкритий урок.


  • Дата відкритого уроку 18 лютого 2015 року (середа).

  • Порядковий номер уроку в середу згідно розкладу - сьомий (початок о 1355)

  • Навчальна група №18: ОКН; СК.

  • Предмет "Комп'ютерні технології".

  • Тема уроку згідно розкладу занять та навчального плану: "Форматування текстової інформації".

Педагогічні працівники, бажаючі взяти участь у даному заході, викладачем ласкаво запрошуються.
До запланованих заходів долучився і викладач інформаційних технологій – молодий спеціаліст Мерзляк Владислав Олександрович. Він провів тренінг для учнів 19 групи - «Безпечний інтернет».
Скачати 26.71 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка