Шановні колегиСторінка1/3
Дата конвертації22.12.2017
Розмір0.49 Mb.
  1   2   3Д О П О В І Д Ь Н А П Е Д Р А Д У:
Підсумки роботи школи

за 2014 – 2015 н.р. та задачі

по удосконаленню професійної майстерності педагогів на новий навчальний рік”

Підготувала: заступник директора з НВР

Приазовської ЗОШ І – ІІІ ст. Червона Т.В.
2015 рік


Шановні колеги!
Закінчився 2014 - 2015 навчальний рік. Школа працювала в режимі 5-ти денного робочого тижня, в одну зміну, навчалися в школі 89 учнів. Навчально - виховний процес здійснювався 16-ма педагогами. 15 вчителів мали вищу освіту, вчитель початкових класів Іванова Т.М. – середню спеціальну . Вчитель географії Роменська А.І., вчитель світової літератури Забільська Н.В., вчитель біології та хімії Янатьєва В.Б., вчитель образотворчого мистецтва та з Основ здоров”я Першина М.П. працювали за сумісництвом. Тижневе навантаження вчителів в межах норми, але є вчителі які мають 1,5 ставки та більше. В школі працювали 5 пенсіонерів (Андрющенко К.М., Ахунджанова Л.В., Власюк Т.О.., Загребельний В.Г., Загребельна Т.Д,). За стажем роботи:

до 5-ти років – 2

до 10-ти років –

до 15-ти років –

до 25-ти років – 3

більше 25-ти років –5

більше 30-ти років – 2

більше 40-ка років – 4

У навчальному році школа продовжувала працювати над проблемою району

„Методичний супровід професійного зростання педагога через впровадження сучасних освітніх технологій” та над проблемою школи „Реалізація ідеї особистісно орієнтованого підходу в процесі навчання та виховання”. Весь навчальний процес був спрямований на роботу з покращення якості знань учнів, якісної підготовки до ДПА та ЗНО, самоосвітньої діяльності вчителів та учнів, розвиток життєвих компетентностей та творчих здібностей дітей, підвищення професійної майстерності вчителів в міжатестаційний період, використанню інноваційних технологій в процесі навчання та виховання, впровадженню Нового Держстандарту початкової освіти та базової освіти (5-6 кл).

Якісний склад педколективу:

- працює за основним місцем роботи 12 вчителів, із них 11 мають вищу освіту.

Із них:и- 3 - мають вищу кваліфікаційну категорію ( Загребельний В.Г, Загребельна Т.Д., Червона Т.В.);

- 1 – вчитель – методист – Загребельна Т.Д.;

- 5 - мають І кваліфікаційну категорію ( Власюк Т.О., Омельченко В.А., Ахунджанова Л.В., Колобкова О.О. Гальчун З.О.);

- 3 - має кваліфікаційну категорію «спеціаліст» ( Вартанянц А.В., Іванова Т.М., Кулік К.О.).

Минулий навчальний рік пройшов в нормальному робочому режимі, Річний план школи та навчальні програми були виконані повністю.

Незмінними залишаються такі форми МР як педагогічна рада, ШМО класних керівників та класоводів ( керівники Власюк Т.О.., вчитель фізики, має І квал. кат., та Андрющенко К.М., вчитель початкових класів, з березня 2015 р. присвоєна І квал. кат.).

Вирішальним чинником досягнення високої результативності методичної роботи з підвищення фахової компетентності є самоосвітня діяльність педагогів. В Річний плані роботи школи є підрозділ „Методична робота”, а також розділ «Організація самоосвітньої роботи вчителів”.

Педколектив школи уважно вивчає Новий Держстандарт початкової та базової освіти, педагогічну спадщину В.Сухомлинського, особливості національного виховання, аналізують та використовують у практичній діяльності, заслуховують питання на Педагогічних читаннях.

Протягом навчального року були проведені відкриті уроки та заходи в рамках проведення шкільних РМО: вчителем історії Кулік К.О., квал. кат. спеціаліст, захід „Пишаюсь тим, що я – Вкраїни син!”; був даний урок математики „Інтелектуальний марафон” в 5 кл вчителем математики Колобковой О.О., І квал. кат., свято за творчістю Пушкіна „Наш вічний Пушкін” вчителем світової літератури Червоною Т.В., вища квал. кат.; проведений майстер – клас „Я так роблю ” вчителем початкових класів Андрющенко К.М., І квал. категорія; відкритий захід „Свято Букваря” вчителем початкових класів Загребельною Т.Д., вчитель вищої кат., вчитель - методист, проведений виховний захід – звітна програма гуртку „Джерельце”.

Районний конкурс «Учитель року» вперше не проводився у зв’язку з напруженою політичною обстановкою в країні.

Педколектив прийняв активну участь у ІІ етапі конкурсного відбору оригіналів – макетів підручників для учнів 4 та 7 класів. Вчасні всі вчителі були ознайомлені з електроними версіями оригінал – макетів з кожного навчального предмета, який вивчається в школі за новим Держстандартом. До 30 квітня інформація в електронному вигляді ( відсканований документ) та на папері до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

З 8 до 22 червня проходили вебінари у рамках Всеукраїнського педагогічного інтерактивного марафону „Відкриті педагогічні студії „Якісна освіта -це”. Для участі у марафоні вчителі школи ( Червона Т.В., Загребельна Т.Д., Колобкова О.О.) зареєструвалися за вказаною адресою та прийняли участь у тематичних вебінарах.

Постійно проводилася робота з педкадрами, яка спрямована на забезпечення безперервності їхньої освіти. Вчителі своєчасно проходять курсову перепідготовку, приймають участь в творчих професійних конкурсах, заочних конкурсах на кращий урок, беруть активну участь у роботі шкільних та районних методичних об`єднань ( Червона Т.В. керує РМО вчителів російської мови та літератури, світової літератури).

Питання всеобучу постійно знаходились в полі зору адміністрації школи. Провели облік дітей у мікрорайоні школи. Діти 6-літнього віку зараховані до 1-го класу. Перевірили списочний склад учнів по класах та забезпеченість учнів підручниками. За відвідуванням учнів школи вівся постійний контроль, ведеться окремий журнал ( відповідальна заст. директора з НВР Червона Т.В.), подаються відомості про відсутніх до РВО та СЕС, неодмінно повідомляються батьки.

Велася постійна робота з дітьми з девіантною поведінкою та їх сім`ями ( Варламова М.А., Ходирєва О.В., Шершньова Н.О.). Проводилися неодноразові бесіди з батьками, відвідували їх на дому, викликали на раду школи. Такі дії привели до позитивних результатів : всі діти з кризових сімей постійно відвідують школу переведені до наступних класів, крім учня 11 класу Дегтярь Артема, який у ІІ семестрі не відвідував заняття, мати не знали , де знаходиться дитина. Разом із робітниками кримінальної міліції та служби із справ дитини неодноразово розшукували Дегтярь ,але отримували тільки обіцянки. В результаті навчальний рік він закінчив з незадовільними оцінками та на ЗНО з укр.. мови не з’явився .

Взяті на облік та оновлені списки дітей пільгових категорій: діти – сироти – 0, діти, позбавлені батьківського піклування – 1, з багатодітних родин - 16, з малозабезпечених родин - 0, діти одиноких матерів - 2, діти, які постраждали внаслідок ЧАЕС -1, діти - напівсироти– 3. Дітей, схильних до правопорушень виявлений 1 учень ( Дегтір Артем), але на початку навчального року цей список необхідно переглядати. В школі навчався один учень – інвалід: Костіков В. – 11 клас. Складені соціальний паспорти школи, класів, облікові картки дітей.

В минулому навчальному році почали проходити курсову перепідготовку Загребельна Т.Д., вчитель початкових класів, (дистанційні курси - березень - вересень) та Червона Т.В., вчитель світової літератури, рос. мови, заст. директора з НВР( дистанційні курси – березень – жовтень). Усі вчителі займаються самоосвітньою діяльністю в між атестаційний період, мають післякурсові завдання, підбирають та опрацьовують матеріал протягом 5 років: пишуть реферати, виступають з доповідями, діляться досвідом, розробляють відкриті уроки та позакласні заходи, дають відкриті уроки, оформлюють Портфоліо. Хочеться відмітити, що під час проходження атестації Порт фоліо вчителів вчасно оформляються для розгляду матеріалів та не мають зауважень. Заплановано курсова перепідготовка заступнику директора шкільному бібліотекарю Жижері В.А.

Під час підготовки до атестації проводилися співбесіди з вчителями, які атестуються, відвідуються уроки, батьківські збори, позакласні заходи. Також ретельно переглядається шкільна документація цих вчителів, проводиться огляд навчальних кабінетів. Учителі готують відкриті уроки. Всі кабінети та класні кімнати мають задовільний вигляд, але в деяких необхідно вчасно оновлювати дидактичні матеріали, слідкувати за наочністю. Запланована на 2016 рік атестація Загребельної Т.Д., Червоної Т.В., Жижері В.А.Каталог: Files -> downloads
downloads -> Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску. Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску
downloads -> Українська мова
downloads -> Романтизм, а з другої половини ХІХ ст реалізм
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Інформації про материки та океани. Карти материків та океанів, їх класифікація за масштабом, просторовим охопленням, змістом і призначенням Учень: називає
downloads -> Використання на уроках географії технологій інтерактивного навчання
downloads -> Конспект інтегрованого уроку для 10 класу з географії та англійської мови
downloads -> 1. Підготовчий період
downloads -> Комп'ютерні комунікації – обмін даними між комп'ютерами. Сьогодні комп'ютерні комунікації здійснюються за допомогою комп'ютерних мереж


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка