Сценарій свята «Солодка парочка» Ведучий Любов найкраще в світі почуття, Вона не має меж безкрая. З любові починається життя, Вона усе найкраще починає! Це жСкачати 109.15 Kb.
Дата конвертації10.06.2019
Розмір109.15 Kb.
ТипСценарій

Сценарій свята «Солодка парочка»

Ведучий 1.

Любов — найкраще в світі почуття,

Вона не має меж — безкрая.

З любові починається життя,

Вона усе найкраще починає!

Це ж від любові сонечко встає

І промінцями землю зігріває.

Зозуля навесні в гаю кує

І соловейко пісеньку співає.

Ведучий 2.

Це від любові сонячно стає,

Й душа аж до зірок увись несеться.

Якщо любов в твоєму серці є,

То все чарівним і легким здається.

Це ж від любові так цвітуть луги,

Уся земля з полегкістю зітхає.

Закутались в тумани береги...

Любов магічну чудо-силу має!

Ведучий 1.Любов підносить серце над землею

І робить дивовижні чудеса.

Стає людина зовсім інша з нею,

Тоді в її душі живе краса.

Ведучий 2. Тоді в душі троянда розцвітає,

І співом розливається весна.

Любов людська велику силу має,

Зцілити може й оживить вона.

Стає людина дивна, гарна, інша,

І доброта у серденьку росте.

Душа стає світліша, яскравіша,

А серце — чисте, мудре, золоте.Ведучий 1. За легендою, День закоханих бере свій початок ще з сивої давнини… А хто із присутніх може розповісти історію виникнення цього свята? (Відповіді глядачів)

Ведучий 2. За однією з легенд День закоханих бере свій початок ще з сивої давнини, відтоді, коли тільки-но почали будувати Рим. Спочатку в цей день люди відзначали свято римської богині шлюбу, материнстваі жінок богині Юнони і бога Пана. Головною забавою цього свята була гра «Вибери милу». Римські дівчата писали на маленькому клаптикові паперу свої імена і кидали ці папірці в посудину. Потім їх ретельно перемішували і посудину пускали по колу. Юнаки мали витягнути папірці. Дівчина, що її ім’я було написано там, ставала його милою до наступного свята. Так і виник День закоханих.

Ведучий 2. А давайте і ми так пограємося! Кожна дівчина напише своє ім’я на маленькій листівці. Ці листівки кинемо у шапку, переміщаємо їх і дамо хлопцям, щоб вони витягнули. (Дівчата складають малесенькі листівки в шапку і передають її хлопцям. Хлопці дістають листівки і підходять до тієї дівчинки, чиє ім’я написано на ній, і запрошують до танцю. Всі танцюють танець із кульками.)

Ведучий 1. Рим тоді був ще зовсім молодим містом. Навколо нього росли вікові дрімучі ліси. І люди помітили, що якраз у цей день з лісів доноситься голосний крик і спів пташок. Річ у тому, що саме в цей день птахи обирають собі пару, і ліси наповнюються голосним щебетанням. Тому це свято люди назвали ще й «Пташиним весіллям».

Кінець зимі. Вже сонце гріє.

І мліє від тепла земля.

Все оживає і радіє:

І ліс, і гори, і поля...

Пташина пару обирає

І співом повняться ліси.

І серце пташечки співає

Від щастя, радості й краси.

Ведучий 2. Мудрець повідав істину людині:

Кохання й миле серце – річ одна,

Як душі мудрі з розумом єдині,

Отак і їх ніщо не розз’єдна.Ведучий 1. День Святого Валентина – день закоханих. Це свято стало дуже популярним в усьому світі. А які ж традиції святкування дня закоханих в інших країнах?

Виступ учнів «Традиції святкування Дня Святого Валентина в різних країнах»Учень 1. На відміну від України, де своїх історичних традицій Дня всіх закоханих не існує, в Італії 14 лютого називають «солодким днем», а головними подарунками там є шоколадки у формі серця, різноманітне печиво й цукерки. Приклад італійців наслідували й американці — колись у США закохані дарували одне одному марципани. Це був дорогий подарунок, оскільки марципан містив цукор, який коштував дуже дорого. З 1800 року завдяки використанню цукрового буряка американці налагодили виробництво карамелі. У День святого Валентина вони видряпували на червоно-білих цукерках слова кохання. У 50-ті роки цукерки вже продавалися в картонних коробках у формі серця.

Учень 2. 14 лютого у Франції заведено дарувати білизну, романтичні подорожі, шоколадні муси, цукерки, рожеві йогурти, нарізану сердечками ковбасу, «щасливі» лотерейні квитки.

Популярно саме в це свято пропонувати руку і серце. Розпивши пляшку шампанського з десертом, француз дарує коханій коробочку з «фінсай» — так званою «каблучкою на заручини».Учень 1. У Голландії подарунок дамі робить чоловік — зазвичай шовкову сукню. Саме 14 лютого голландські жінки мають шанс самі запропонувати чоловіку руку й серце, а якщо він не оцінить цього гарного жесту — муситиме розщедритися на подарунок.

Учень 2. В Уельсі закохані перед святом вирізають із дерева ложку, прикрашають її сердечками, ключами й замковими шпаринами. Такий подарунок означає: ти знайшов шлях до мого серця. До речі, в Англії вітають із Днем усіх закоханих не лише людей, а й улюблених домашніх тварин — коней, собак. А з подарунків найпопулярнішими вважаються м’які іграшки, особливо ведмежата Teddy.

Учень 1. Японські чоловіки перетворили Валентинів день на своє власне свято — цього дня вони одержують від жінок різноманітні чоловічі аксесуари (лосьйони, гаманці, бритви), а також шоколад «гірі» (це «обов’язковий» шоколад, який дарують братам, колегам, друзям) і шоколад «хонмей» («шоколад із перевагою», який можна дарувати лише коханому).

Нерівноправність стосовно жінок виправляють у Японії через місяць, коли настає Білий день: ролі міняються, і подарунки отримує слабка стать.Учень 2. А в Німеччині святий Валентин вважається покровителем не закоханих, а душевно- хворих людей. Цього дня німці проводять у каплицях спеціальне богослужіння і прикрашають лікарні червоними стрічками.

У деяких країнах свято відзначають в інший час: в Іспанії — 1 травня, а його головними символами вважають травневе дерево й королеву краси, обрану з найпривабливіших дівчат. У Бразилії — 12 червня. У Саудівській Аравії та Ірані це свято не лише не відзначається, а й суворо забороненоВедучий 2. Отже, день Святого Валентина у лютому відзначається в багатьох країнах світу. Крім Валентина, в цьому місці день ангела відзначають Анна, Марія, Віктор, Євгеній, Іван, Олександр, Дмитро, Світлана, Зоя. Користуючись нагодою, вітаємо всіх іменинників, зичимо щастя, добра і, звичайно ж, у майбутньому – кохання.

Ведучий 1. Сьогодні, у день Святого Валентина, ми проводимо конкурс «Солодка парочка». За високе звання змагатимуться Анна і Назарій, Іванна і Назар, Катерина та Ігор, Віта і Богдан , Марія і Сергій, Людмила і Євгеній, Анастасія і Роман.

Ведучий 2. Дозвольте представити вам наше вельмишановне журі:

Голова журі Лаганович Н.Я.,

Класний керівник 6 класу Садовська Л.Б.,

Класний керівник 7 класу Крильчук Л.М.Ведучий 1. І для розминки, яка не оцінюється, просимо наші пари сказати, що в них спільного, яка риса їх об’єднує. (Відповідь учасників)

Ведучий 2. Перше випробування «Лагідні слова».

Мабуть для всіх присутніх у нашому залі не секрет, що жінки люблять вухами, а шлях до чоловіка лежить через шлунок. Тому наступне завдання таке: юнаки повинні називати гарні, ніжні, ласкаві слова, а дівчата у відповідь – смачні страви. Наприклад, зіронька моя – вареники.

(Проводиться конкурс)

Ведучий 1. Дякуємо нашим учасникам за перший конкурс. Поки наше журі готуватиметься до оголошення результатів конкурсу, учасники трохи перепочинуть і послухають разом з нами гарну пісню.

Ведучий 2. До слова запрошується журі (оголошення результатів)

Ведучий 1. Запрошуємо всіх до чашечки чаю.

Ведучий 2.

Любов людська велику силу має,

Вона вогнем запалює серця.

Людей на дужих крилах піднімає

І робить диво-дивне без кінця.

Вона весь світ кладе тобі під ноги,

Щоб ти творив, вершив, летів, співав.

І щоб усі, колись важкі дороги.

Ти з легкістю і радістю долав.

Ведучий 1.

Любов — чудове почуття, чарівне,

Без нього нам у світі не прожить.

Любов живе в серцях і, диво-дивне,

Не покидає кожного й на мить.

Ми щиро любим тата, маму,

Бабусю, тітку, дядька, дідуся.

Сестричку, брата любимо так само,

Бо це ж родина в кожного уся.

Ведучий 2.

А ще ми друзів любимо сердечно,

Вчимося хлопчики з дівчатками дружить.

В любові сила величезна, безперечно,

А без любові в світі не прожить.

Ми любимо свій край, ліси і луки.

І квіти любимо у вранішній росі.

І сумно стане нам в часи розлуки,

Коли ми десь роз’їдемося всі.

Ведучий 1.

Чекаєм зустрічі і лічимо хвилини.

Щоб накінець всім разом бути знов.

Це дуже характерно для людини.

Оце і є свята земна любов.

Проста і світла, і така потрібна,

Яка в житті не залишає нас.

Вона в душі до сонечка подібна,

І цього сонечка в нас не погасить час.

Ведучий 2. Наступний конкурс «Зрозумій мене без слів».

Відомо всім, що близькі люди розуміють одне одного з півслова, з єдиного погляду. Ось зараз ми з вами перевіримо, як наші учасники розуміють один одного. Завдання для юнаків: за допомогою жестів, міміки запросити дівчину:

картки


 • На балет;

 • На мультфільм;

 • В цирк;

 • В бібліотеку;

 • В зоопарк;

 • На пляж;

 • Їсти морозиво.

Дівчина повинна відповісти, як зрозуміла юнака.

Ведучий 1. Наступний конкурс ми назвали «Друга половинка»

Він покаже чи добре наші пари знають літературу та відомих людей. Конкурсанти отримають набори карток з іменами видатних людей, літературних героїв, які складають відомі в усьому світі пари. Вам потрібно якнайшвидше з’єднати пари Наприклад, Адам – Єва. 1. Ярославна – князь Ігор

 2. Лаура – Петрарка

 3. Княгиня Ольга – Ігор

 4. Тетяна – Онєгін

 5. Джульєтта – Ромео

 6. Мавка - Лукаш

 7. Констанція – Д’артаньян

 8. Людмила – Руслан

 9. Дездемона – Отелло

 10. Дульцінея – Дон Кіхот

 11. Марічка – Іванко

Ведучий 2. Поки наше журі готуватиметься до оголошення результатів двох конкурсів, ми пропонуємо вам хвилинку поезії (вірш читає Прилепа Л.)

Ведучий 1. Просимо журі оголосити результати.

Ведучий 2. Ми оголошуємо конкурс «Уважність юнаків»

Дівчатам подобається, коло хлопці уважні до них, помічають їхню вроду,зачіски , сукні. Отже, наші парубки досить уважно і довго дивилися. Дуже цікаво, що вони встигли побачити?

Просимо кожну пару повернутися спиною одне до одного. Хлопці повинні відповісти на 3 запитання:


 • Яка сукня у вашої дівчини?

 • Якого кольору черевики?

 • Що вам найбільше сьогодні у ній подобається?

Ведучий 1. А зараз музична пауза.

Ведучий 2. А зараз конкурс «Легка ноша»

Всім відоме прислів’я, що “чоловік – голова, а жінка – шия, куди шия покрутиться, туди голова і повернеться». Чого тільки не роблять юнаки заради дівчат, які їм подобаються. Навіть носити їх на руках – це для них не проблема. Увага! Завдання наступного конкурсу. Зараз юнаки їз зав’язаними очима повинні пронести на руках своїх дівчат між перешкодами, щоб не збити їх..а дівчата будуть вам допомагати, тобто керувати.Ведучий 1. Поки журі підбиває підсумки, запрошуємо всіх до столу.

(Оцінки журі)Ведучий 2. І наступний наш конкурс – танцювальний. Яке ж побачення без танцю. Юнаки запрошують дівчат, а в цей час глядачі і обов’язково журі дивляться і вирішують яка пара найкраще танцює.

(Для всіх пар звучить по черзі вальс, потім швидкий танець, український, латиноамериканський.)

(Оцінки журі)

Ведучий 1. Оголошуємо останній конкурс «Освідчення в коханні»

Кохання змусило поетів, художників, музикантів творити шедеври, які віками дивують світ. Чи є у світі хоч одна людина, серце якої не збентежило б кохання юних Ромео і Джульєтти?Ведучий 2. Жар кохання горів у закоханих грудях,

В тихім світлі свічі пломеніла любов.

Ця любов їх єднала, ця любов їх убила,

І в нових поколіннях все повториться знов.Ведучий 1. А пам’ятаєте у Пушкіна…

Я Вас любив, а може вас люблю.

Не згас вогонь у серці ще моїм,

Та хай любов моя Вас більше не хвилює,

Я засмутить не хочу Вас нічим.

Я Вас любив безмовно, безнадійно,

То ревнував, то плакав, то зітхав.

Я Вас любив і ніжно так, і мрійно…

Як дай Вам Бог, щоб інший Вас кохав.

Ведучий 2. Любити людину – велике щасті і відповідальність, постійне очікування та жертовність, безмірне розуміння та бажання принести коханим трепетну мить радості.

Ведучий 1. Валентинів день – це день освідчення в коханні. Наші пари мали домашнє завдання вивчити ліричну поезію. (У залі запалюють свічі, які стоять на кожному столі)

Ведучий 2. Поки наше шановне журі підсумовує оцінки – танцювальна пауза.

Ведучий 1. Надаємо слово журі.

Ведучий 2. Любов земна людину зігріває,

Звеличує і творить чудеса.

Всіх робить кращими, над світом піднімає.

У ній — натхнення, радість і краса,

А без любові в світі не прожити,

Без неї зникне райдуга з небес!

І раптом стануть чорно-білі квіти

Й не буде дива, казки і чудес...Ведучий 1.

А зникне колір — дуже сумно стане,

Й барвистим вже не буде більше світ.

І пташечка співати перестане,

І мрія не відправиться в політ.

Любов — велике щастя, справжнє диво!

Вона серця запалює вогнем.

З любов’ю світом ми йдемо щасливо,

З любов’ю в серці радісно живем.

Ведучий 2.

Любов — найвище почуття і найсвітліше.

Це благодать, яку дарує час.

З любов’ю ми і кращі, і добріші.Любов у серці хай горить у нас.
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску. Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску
downloads -> Українська мова
downloads -> Романтизм, а з другої половини ХІХ ст реалізм
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Інформації про материки та океани. Карти материків та океанів, їх класифікація за масштабом, просторовим охопленням, змістом і призначенням Учень: називає
downloads -> Використання на уроках географії технологій інтерактивного навчання
downloads -> Конспект інтегрованого уроку для 10 класу з географії та англійської мови
downloads -> 1. Підготовчий період
downloads -> Комп'ютерні комунікації – обмін даними між комп'ютерами. Сьогодні комп'ютерні комунікації здійснюються за допомогою комп'ютерних мереж

Скачати 109.15 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка