Проект кабінет міністрів україни п о с т а н о в а від 2016 р. № КиївСкачати 29.58 Kb.
Дата конвертації26.04.2019
Розмір29.58 Kb.

Проект


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
П О С Т А Н О В А від 2016 р. № ____


Київ 


Про премії за досягнення у сфері культури і мистецтва

З метою удосконалення порядку відзначення заслуг громадян за визначні здобутки у сфері культури і мистецтва Кабінет Міністрів України постановляє
 1. Прийняти пропозицію Міністерства культури, заснувавши:

  1. премію імені М. В. Лисенка за видатні досягнення у сфері музичного мистецтва та мистецтвознавства, що присуджується щорічно Міністерством культури, Національною спілкою композиторів України та Національною всеукраїнською музичною спілкою.
  1. премію імені Л. М. Ревуцького за досягнення молодих композиторів і виконавців у сфері професійного композиторського та виконавського мистецтв, що присуджується щорічно Міністерством культури, Національною спілкою композиторів України та Національною всеукраїнською музичною спілкою.
  1. премію імені В. С. Косенка за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості для дітей та юнацтва, що присуджується щорічно Міністерством культури, Національною спілкою композиторів України.
  1. премію імені Б. М. Лятошинського за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості, що присуджується щорічно Міністерством культури, Національною спілкою композиторів України.
  1. премію імені Катерини Білокур за визначні твори традиційного народного мистецтва, що присуджується щорічно Міністерством культури та Національною спілкою художників України.
  1. премію імені М. Г. Дерегуса у сфері образотворчого мистецтва, що присуджується щорічно Міністерством культури та Національною спілкою художників України.
  1. премію імені А. Ф. Шекери за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва, що присуджується щорічно Міністерством культури.
  1. премію імені Леся Курбаса у сфері театрального мистецтва, що присуджується щорічно Міністерством культури та Національною спілкою театральних діячів України.
  1. премію імені Олеся Гончара за кращі літературні твори, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, ідеї незалежності України, що присуджується один раз на два роки Міністерством культури та Національною спілкою письменників України, починаючи з 2018 року.
  1. премію імені Шолом-Алейхема за кращі літературно-мистецькі твори, які популяризують духовно культурні надбання українського та єврейського народів, що присуджується один раз на три роки Міністерством культури, починаючи з 2018 року.
  1. премію імені М. В. Гоголя за кращі літературно-мистецькі твори, що присуджується щорічно Міністерством культури.
  1. премію імені Григорія Кочура за визначні здобутки у сфері поетичного художнього перекладу, що присуджується щорічно Міністерством культури.  1. премію за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини, що присуджується щорічно Міністерством культури.

2. Установити, що премії присуджуються Міністерством культури у розмірі 20 тисяч гривень за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Міністерству культури на відповідну мету.


3. Премії присуджуються Комітетами, які утворюються у складі представників Міністерства культури, національних творчих спілок та фахівців у відповідних сферах і діють на громадських засадах.
4. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.
5. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Ради Міністрів УРСР та Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.
6. Міністерству культури затвердити положення про премії і привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.
7. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2017 року.
Прем’єр-міністр України В. Гройсман
Каталог: document
document -> Департамент освіти, науки та молоді миколаївської облдержадміністрації
document -> Оскарження І опротестування постанови по справі про адміністративне правопорушення
document -> В. О. Сухомлинського наукова бібліотека українська та зарубіжна література постмодерної епохи Науково-допоміжний бібліографічний покажчик Миколаїв 2014
document -> Безпека життєдіяльності
document -> Методичні рекомендації " Перлини Волинського Полісся" 2010 рік смт. Маневичі "Перлини Волинського Полісся"

Скачати 29.58 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка