Про затвердження Порядку підготовки фахівців ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладахСторінка1/4
Дата конвертації22.10.2017
Розмір0.57 Mb.
ТипПостанова
  1   2   3   4

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gif

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від __ __________ 2015 р. № ______
КиївПерша редакція проекту

Редакція за результатами громадського обговорення

Пропозиції

Про затвердження Порядку підготовки фахівців ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)

Про затвердження Порядку підготовки докторів філософії та докторів наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)
З метою забезпечення реалізації вимог та положень Закону України «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 року № 1556-VII та відповідно до частини першої статті 19 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є :

З метою забезпечення реалізації вимог та положень Закону України «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 року № 1556-VII та відповідно до частини першої статті 19 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є :
1. Затвердити Порядок підготовки фахівців ступеня доктора філософії та доктора наук в аспірантурі (ад’юнктурі) та докторантурі вищих навчальних закладів (наукових установ), що додається.

1. Затвердити Порядок підготовки здобувачів ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах), що додається.2. Цей Порядок набирає чинності з 01 січня 2016 року.
2. Скасувати постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів» від 01 березня 1999 року № 309.

3. Встановити, що постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів» від 01 березня 1999 року № 309 втрачає чинність з 1 січня 2016 року.4. Встановити, що підготовка аспірантів (ад’юнктів) та докторантів, які зараховані до вищих навчальних закладів (наукових установ) до набрання чинності цим Порядком, здійснюється відповідно до Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 1999 року № 309.5. Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти до 01 жовтня 2015 року:

1) розробити вимоги до рівня наукової кваліфікації осіб, які здобувають наукові ступені;

2) розробити порядок присудження наукових ступенів спеціалізованими вченими радами вищих навчальних закладів (наукових установ) та подати його на схвалення Міністерству освіти і науки України;

3) розробити положення про акредитацію спеціалізованих вчених рад та подати його на затвердження Міністерству освіти і науки України.6. Міністерству освіти і науки України до 01 листопада 2015 року:

1) подати на затвердження Кабінету Міністрів України порядок присудження наукових ступенів спеціалізованими вченими радами вищих навчальних закладів (наукових установ);

2) затвердити положення про акредитацію спеціалізованих вчених рад.7. Доручити Міністерству освіти і науки України надавати роз’яснення щодо застосування норм цієї постанови.

Прем’єр-міністр України А.ЯЦЕНЮК
Інд. ___


ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від __ ___________ 201_ р. № ______

Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> Художня культура (анотація дисципліни ) Мета
2015 -> Реферат 10 мм Обсяг роботи сторінки, ілюстрації, таблиць, додатки, джерело літератури. 25-30 мм
2015 -> Основні поняття
2015 -> Питання до іспиту з навчальної дисципліни “Українська мова за професійним спрямуванням I – е питання
2015 -> Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 17. 07. 2014 №226 "Про утворення обласного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам
2015 -> Дипломна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» зі спеціальності
2015 -> Реферат це науково-технічний документ, який містить вичерпну систематизовану інформацію за вибраною темою
2015 -> Кафедра (предметна, циклова комісія) філософії


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка