Портфоліо читачаДата конвертації20.01.2018
Розмір469 b.


Портфоліо читача


Бондаренко

Олександр Олександрович

10 років

Учень 4 класу

Гарманівської ЗШ І-ІІ ступенів

Моє кредо:

Читай і стань успішним

Мій клас - 4

Мій класовод – Мельничук Світлана Олексіївна

Люблю читати книги про пригоди, космос, динозаврів, тварин, техніку.

Люблю писати твори про пригоди, мандрівки та фантастичні історії.

Пропоную Вашій увазі декілька моїх казкових історій.

Темний ліс Колись давно був потойбічний ліс. Кажуть, хто туди ходить, той ніколи не повертається. І ось одного разу двоє друзів Максим та Богдан вирішили піти до лісу та дізнатися, чому зникають люди. Хлопці не боялися лісу. Надвечір вони пішли і … не повернулися. Коли настала ніч хлопці заблукали. В цей вдома батьки викликали міліцію і всі разом почали шукати хлопців у лісі. Максим та Богдан три дні блукали між деревами , втомилися, захотіли їсти. Вони вже жалкували, що пішли до лісу. Аж раптом хлопці знайшли якусь хатинку. Вони постукали в двері , але ніхто їм не відчинив двері. Максим і Богдан вирішили заночувати в хатині. А на ранок їх знайшла міліція. Друзі дуже зраділи, що їм вдалося вибратися з дивного та страшного лісу.Чарівне перо

Василько навчається в третьому класі. Одного разу вчителька загадала учням написати казку. Василь вирішив і собі написати не просто казку, а цілу книгу казок. Хлопчик вирішив, що писатиме книги не ручкою, а пером, яке йому подарували батьки.

Щойно прийшовши з школи Василько розпочав писати казку. Та за день він втомився , тож ліг спати. Але коли хлопчик заснув, то перо ожило і почало писати казку.

Вранці, коли хлопчик прокинувся казка була написана. Василь здивувався, адже він не писав ввечері. Він запитав у батьків, але вони також не писали. Тож всі вирішили , що казку склало чарівне перо.

Країна чудес

Сашко в школі прочитав книжку про Країну чудес. В книзі було написано,що чудесній країні є дуже красиві квіти, маленькі будиночки, де живуть чарівні гноми.

Після школи Саша пішов до парку. Був ясний та сонячний день, сонце припікало, а Сашко весь час думав про чудесну країну. І сам того не помітивши хлопчик перемістився до Чудасії. Там було все так як в книжці. Саша зустрів трьох гномів, які могли виконати три його бажання.

Перше бажання хлопчика було, щоб він став дорослим. Друге – щоб він став дуже розумним. А третє бажання було навчатися літати. Всі три побажання гноми виконали. Саша облетів всю Країну Чудес. Він побачив гарні квіти, прибрані будиночки. Але час дії бажань вичерпався і через три години Саша знову став звичайним хлопчиком

Небо

Саша дуже хотів потрапити на небо. Одного разу його мрія здійснилася . Він стрибав по хмаринках, йому було дуже добре. Аж раптом він побачив золоті ворота. Хлопчик зайшов до них і побачив, що далі всі хмаринки різнокольорові. Саші це місце дуже сподобалося. Раптом пішов дощ і всі хмари стали білими, а біля однієї хмаринки лежала палиця. Саша взяв її і спрямував вгору . З палиці посипалися великі блискавки. Хлопчик довго грався палицею , стрибаючи по хмарах. Та згодом Саша згадав про домівку і йому так захотілося додому. Мрія була здійснена і хлопчина повернувся на землю.

Саша зрозумів, що вдома краще за будь-які хмари.

Шукачі скарбів

Андрій знайшов скриню в якій було кошеня. Кошеня було чарівне,воно вміло розмовляти. Андрійко з ним розмовляв про країни та подорожі. Вони стали друзями.

Одного разу кошеня сказало: «Давай будемо шукачами скарбів». Андрій погодився. Вони пішли шукати скарб в лісі. Кошеня помітило , що на землі були розкидані гілки. Друзі прибрали гілки і побачили там справжню піратську скриню, а біля скрині лежав ключ.

Андрій відкрив скриню. Всередині були справжні скарби, а також книга. Андрій відкрив книгу і почав її читати. Друзі дізналися з книги, що раніше тут був не ліс , а острів. А також те, що острів дуже давній, йому понад 500 років.

Андрій з кошеням стали володарями справжніх піратських скарбів. Друзі віднесли скарби до міліції. Міліціонери нагороди Андрія та кошеня золотими медалями.

Книга Андрій з Максимом дуже полюбляли читати казки. За день вони могли прочитати 30-40 казок. Але також хлопцям подобаються і наукові книжки. В друзів є найулюбленіша книга «Про техніку та транспорт». В тій книзі понад 400 цікавих фактів про техніку: про парові двигуни, фотоапарати, кіноіндустрію. Завдяки книзі Максим та Андрій дізналися , що у фотоапарата є відеошукач, дзеркало, об’єктив. А комп’ютер складається з монітора, сканера, принтера, мишки, процесора. Хлопці знають, що книги дають знання, які допомагають жити в світі.Добрі вчинки Саша зі своїм татом вирішили піти до лісу. Син каже батькові : «Тату, чуєш цей звук. Це річка плаче». Вони підійшли до річки і побачили, що вона закидана гіллям. Тато запропонував прибрати гілки та звільнити річку,щоб вона потекла далі вільно. Йдуть вони далі аж раптом батько почув крик зраненої птиці. Підійшовши ближче , вони побачили, що в птиці зламана нога. Тато взяв птицю додому і вони перев’язали ногу і пташка змогла далі летіти.Моя творчістьМоє хобі - квілінг

Моє захоплення – вироби з паперу

Люблю доглядати за кімнатними квітамиЯ люблю свою родину, природу, рідний край, пригоди.Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка