Положення про конкурс на кращу серію цифрових ресурсів для навчально-методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін у дошкільних навчальних закладах та 1 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого цим наказомСкачати 453.27 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації11.06.2019
Розмір453.27 Kb.
ТипПоложення
  1   2   3
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Наказ
Від 15.05.2012 174


Про підсумки конкурсу

на кращу серію цифрових ресурсів

На виконання наказу Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 01.11.2011 № 585 Про проведення ХVІІ обласної виставки педагогічних технологій «Освіта Черкащини», відповідно до Положення про конкурс на кращу серію цифрових ресурсів для навчально-методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін у дошкільних навчальних закладах та 1 – 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого цим наказом, та з метою виявлення  творчих доробків педагогічних працівників з упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні навчальних дисциплін, створення умов для системного впровадження та активного використання освітянами області у педагогічній діяльності інформаційних та комунікаційних технологій з 1 березня по 10 квітня 2012 року на базі обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників у рамках виставки «Освіта Черкащини – 2012» відбувся конкурс на кращу серію цифрових ресурсів.

Для участі у конкурсі подано 580 комплектів (всього 3255 одиниць) цифрових ресурсів із 25-ти районів та міст області. Найбільшу кількість інформаційних ресурсів (авторські відеофільми, мультимедійні презентації, електронні посібники, дидактичні та наочні матеріали, копії художніх та науково-популярних відеофільмів, тестові комп’ютерні програми, практичні та контрольні роботи, інформаційні довідники, аудіо книги, мультимедійні ігри та конкурси тощо) подали освітяни міст Черкаси (54 комплекти), Сміла (40 комплектів), Золотоноша (35 комплектів), Умань (31 комплект), Городищенського (51 комплект), Христинівського (41 комплект), Черкаського (28 комплектів), Чорнобаївського (28 комплектів) районів. Разом з тим, педагогогічні працівники Маньківського району подали лише 4-ри комплекти, а Тальнівського району взагалі не взяли участі у конкурсі, що може свідчити про недостатній рівень організаційно-методичного супроводу впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у зазначених районах.

Колекцію цифрових ресурсів Черкаського освітянського порталу поповнено цінними оригінальними матеріалами, виконаними на достатньо високому методичному та технічному рівні. Більшість конкурсних матеріалів відповідали вимогам Положення про конкурс, а саме: науково обґрунтовані, відображають актуальні напрями розвитку освіти на сучасному етапі, презентують різні форми і методи роботи на уроці, правильно та оригінально оформлені.

Проте частина представлених матеріалів мала недоліки, а саме:


 • відсутність картки опису, пояснювальної записки та списку використаних джерел до кожного з представлених файлів;

 • подача на конкурс однієї роботи, а не серії цифрових ресурсів;

 • несистематизованість ресурсів відповідно до теми чи розділу програми;

 • наявність дубльованих із розміщених на Черкаському освітянському порталі тем, запозичених з мережі Інтернет, сканованих із літературних джерел матеріалів;

 • відсутність авторських робіт, всі файли у серії запозичені;

 • невідповідність технічного оформлення ресурсів щодо контрастності фону та кольору тексту, величини шрифту, чіткості зображень;

 • наявність орфографічних помилок;

 • обсяг окремих файлів перевищував установлені норми.

 • неестетичне оформлення представлених дисків.

Враховуючи зазначене, керуючись пунктом VI Положення про конкурс на кращу серію цифрових ресурсів,
Н А К А З У Ю :


 1. Нагородити Дипломами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації переможців конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів, які представили на конкурс матеріали, що мають найбільшу навчально-методичну цінність, можуть бути рекомендовані для впровадження на обласному рівні, відповідно до переліку (додаток 1).

 2. Нагородити Грамотами Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників авторів серій цифрових ресурсів, які визнано кращими і можуть бути рекомендовані для впровадження у практику роботи педагогів області, відповідно до переліку (додаток 2).

 3. Видати довідки, про розміщення цифрових ресурсів на Черкаському освітянському порталі, авторам серій цифрових ресурсів, відповідно до переліку (додаток 3).

 4. Працівникам обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників популяризувати результати конкурсу цифрових ресурсів у рамках виставки «Освіта Черкащини – 2012» на курсах підвищення кваліфікації.

 5. Керівникам місцевих органів управління освітою:

  1. Відзначити педагогічні колективи, окремих педагогів, серії цифрових ресурсів яких визнані як кращі та розміщені на Черкаському освітянському порталі.

5.2. На серпневих конференціях, засіданнях методичних об’єднань проаналізувати підсумки участі у конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів та розробити завдання щодо системного впровадження цифрових ресурсів у викладанні навчальних дисциплін. 1. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника Головного управління Короля Ю.П. та ректора обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Чепурну Н.М.Начальник Головного управління І.Д.Шарапа

Додаток 1

до наказу Головного управління

освіти і науки

Черкаської облдержадміністраціївід 15.05.2012 №174
Список переможців конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів, які нагороджуються Дипломами Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації


 1. Лисенко Галина Вікторівна, учитель математики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Чотирикутники».

 2. Бузенко Світлана Анатліївна; Лук’ященко Валентина Іванівна, учителі математики Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Золотоніської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Павильні многокутники навколо нас».

 3. Білоконь Леся Михайлівна, учитель математики Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Геометричні перетворення».

 4. Гергель Ольга Василівна, учитель математики Орловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Правильні многокутники».

 5. Тесленко Олена Петрівна, учитель математики Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Розв’язування вправ на всі дії з десятковими дробами».

 6. Нечипоренко Наталія Володимирівна, учитель інформатики Уманської міської гімназії Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Комп’ютерна графіка».

 7. Кондратюк Сергій Юрійович, учитель інформатики Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Комп’ютерні тести з інформатики».

 8. Творча група вчителя та учнів, керівник - Ярош Олександр Миронович, учитель фізики та інформатики Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Друга світова війна і Україна».

 9. Лозова Ірина Василівна, учитель історії Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з таких тем: «Україна в роки II світової війни 1939 – 1945 роки»; «Україна в період політичної та економічної лібералізації суспільства середини 50-60 років XX століття»; «Україна в період загострення кризи радянської системи середина 60-80 років XX століття)».

 10. Лушпай Володимир Анатолійович , учитель історії та правознавства Стецівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Галицько-Волинська держава».

 11. Крамар Наталія Григорівна, учитель фізики Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Коливання і хвилі»

 12. Кисільова Лариса Вікторівна, учитель фізики Черкаської гімназії №9 імені О.М.Луценка Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Фізика людини».

 13. Бобро Тетяна Михайлівна, учитель фізики Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради, за серію цифрових ресурсів з таких тем: «Електричний струм у різних середовищах» та «Атом і ядро атома».

 14. Лук’яненко Зоя Миколаївна, учитель фізики Свидівоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Електричний струм в різних середовищах».

 15. Уперенко Олена Миколаївна, учитель фізики, астрономії та інформатики Вергунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Зорі. Еволюція зір».

 16. Смаглюкова Олена Іванівна, учитель хімії Золотоніської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Золотоніської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Оксигеновмісні органічні сполуки».

 17. Гречин Ольга Петрівна, учитель хімії Уманської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №5 імені В.І.Чуйкова Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Життя і творчість Д.І. Менделєєва».

 18. Ноздренко Людмила Василівна, учитель біології Кам’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Кам’янської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Генотип як цілісна система».

 19. Кононець Ірина Анатоліївна, учитель біології і екології Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Організм і середовище його існування».

 20. Резніченко Людмила Іванівна, учитель економіки Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Економіка. 11 клас».

 21. Творча група вчителів географії міста Сміли, за серію цифрових ресурсів з теми «Гідросфера».

 22. Белінська Марія Митрофанівна, учитель англійської мови Веселохутірського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Золота підкова Черкащини».

 23. Доценко Ольга Анатоліївна, учитель англійської мови; Миронюк Вадим Володимирович, учитель інформатики Текучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми ««Дізнайся більше про… Англійська мова. 8 клас».

 24. Творча група вчителів української мови і літератури міста Черкаси, керівники - Нестеренко Наталія Василівна, методист міського методичного кабінету Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради; Голінько Юлія Анатоліївна, учитель української мови і літератури Черкаської гімназії №9 імені О.М.Луценка Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Педагогічний програмовий засіб до уроків української літератури в 11 класі».

 25. Рябокінь Світлана Миколаївна, учитель української мови і літератури Байбузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Новинки сучасного літературного життя. Марина Павленко. Огляд творчості».

 26. Вовкотруб Олеся Геннадіївна, учитель української мови і літератури Пугачівського навчально-виховного комплексу «Дошкільна установа –загальноосвітній заклад І – ІІ ступенів» Уманської районної ради; Миронюк Вадим Володимирович, учитель інформатики Текучанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Уманської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Світ фантазії, мудрості».

 27. Жук Галина Петрівна, учитель української мови і літератури; Веселов Валерій Васильович, учитель інформатики Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Літературні портрети українських письменників».

 28. Сімон Лариса Едмондівна, учитель світової літератури Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» Шполянської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Електронний посібник. Світова література. 11 клас».

 29. Сизько Галина Леонідівна, учитель світової літератури та російської мови Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Золотоніської міської ради, за серію цифрових ресурсів з таких тем: «Оглядові теми в курсі світової літератури (10-11класи)»; «М.А. Булгаков «Майстер і Маргарита»; «Російська мова. Вчимося грамотно писати. Твердий і м’який знаки».

 30. Творча група вчителів світової літератури Городищенського району, керівник – Терлига Наталія Василівна, учитель світової літератури Орловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Електронний посібник до курсу за вибором «Французька література. 10 клас».

 31. Гнезділова Марія Володимирівна, учитель світової літератури Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Світова література. 8 клас».

 32. Бугай Людмила Миколаївна, учитель світової літератури Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка – гімназія» Драбівської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Просвітництво».

 33. Корнєєва Ірина Леонідівна, учитель музичного мистецтва Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 ім. В. Симоненка Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Відео-ілюстрації до уроків музики. 1 клас».

 34. Мигаль Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів Новоукраїнського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Людина – живий організм».

 35. Мірошниченко Віта Миколаївна, учитель початкових класів Першої міської гімназії Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Весняні квіти Черкащини, що потребують охорони».

 36. Бойченко Людмила Анатоліївна, учитель початкових класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Словникові слова».

 37. Биндіна Тетяна Владиславівна, Костенко Ольга Костянтинівна, учителі початкових класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Інформаційний контент уроків «Основ здоров’я» у 1 класі».

 38. Бабіченко Наталія Юріївна, Сімонова Оксана Олександрівна учителі початкових класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Смілянської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Познайомимось з прекрасним».

 39. Макарікова Світлана Анатоліївна, вихователь-методист Смілянського дошкільного навчального закладу №57 «Берізка» Смілянської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Дошкільнята – ввічливі малята».

 40. Кравченко Марія Михайлівна, музичний керівник Шполянського дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» Шполянської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Визначення рівня сформованості художньо-естетичного розвитку дошкільників».

 41. Сень Валентина Володимирівна, вихователь-методист Шполянського дошкільного навчального закладу №5 «Калинка» Шполянської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Нові форми роботи з фізичного виховання в дошкільному закладі».

 42. Ткаліч Алла Василівна, музичний керівник В’язівського дошкільного навчального закладу «Пролісок» Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Розвиток творчих здібностей дошкільників через музичне виховання в ДНЗ».

 43. Пономар Олександра Олександрівна, учитель трудового навчання Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Технології, 10 клас».

 44. Сатанівська Оксана Дмитрівна, учитель основ здоров’я Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 імені М.П.Бажана Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Захисти себе від ВІЛ».

 45. Суліма Сергій Миколайович, учитель фізичної культури Уманської міської гімназії Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Волейбол. Технічна і тактична підготовка волейболіста».

Додаток 2

до наказу Головного управління

освіти і науки

Черкаської облдержадміністраціївід 15.05.2012 №174
Список переможців конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів, які нагороджуються Грамотою

Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників


 1. Пачесюк Людмила Іванівна, учитель математики Малосеваст’янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Звичайні дроби».

 2. Дудник Ніна Миколаївна, учитель математики Хлистунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Правильні многокутники».

 3. Підмогильний Олег Анатолійович, учитель математики Смілянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №10 Смілянської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Математика. 6 клас».

 4. Жейда Лариса Вікторівна, учитель математики Вереміївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Подільність чисел»

 5. Шатило Вікторія Янівна, учитель математики Канівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 Канівської міської ради, за серію цифрових ресурсів з таких тем: «Натуральні числа. Геометричні фігури і величини» та «Перпендикулярність прямих і площин у просторі».

 6. Зобенько Лариса Вікторівна, учитель математики Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Геометричні перетворення»

 7. Юрко Юрій Миколайович, учитель математики Шелепуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Комбінаторика».

 8. Ворчук Лідія Федорівна, учитель математики Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Позакласна робота».

 9. Ярош Олександр Миронович, учитель інформатики Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Презентації з курсу Інформатика. 10 клас».

 10. Устименко Юрій Сергійович, учитель інформатики Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Програмне забезпечення для проведення інтелектуальних конкурсів».

 11. Творча група вчителів історії загальноосвітніх навчальних закладів міста Черкаси, керівник - Гнідаш Андрій Іванович, методист міського методичного кабінету Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Історія України (5, 7 – 9 класи)».

 12. Баранник Володимир Васильович, учитель історії Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Канівської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Міжнародні відносини у 30-х роках ХХ століття. Назрівання Другої світової війни».

 13. Поліщук Марина Віталіївна, учитель історії Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської районної ради; Крижановська Леся Валеріївна, учитель історії Ребедайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Тести для поточного та тематичного контролю знань з історії України для учнів 10 класу».

 14. Плясунова Ніна Григорівна, учитель історії та християнської етики Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Воскресіння Ісуса Христа».

 15. Бінецька Людмила В’ячеславівна, учитель фізики Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Розвиток поглядів на природу світла».

 16. Бірюк Світлана Олександрівна, учитель фізики Черкаської гімназії № 9 імені О.М.Луценка Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Фізика дивовижного».

 17. Пасічна Людмила Іванівна, учитель фізики Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з таких тем: «Починаємо вивчати фізику» та «Будова речовини».

 18. Ракша Микола Петрович, учитель фізики Валявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Методичний комплект завдань з фізики для 11 класу».

 19. Павлова Олена Дмитрівна, учитель хімії Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Роль хімії в житті суспільства».

 20. Руденко Інна Анатоліївна, учитель хімії Великояблунівської загальноосвітньої школи I-IІІ ступенів Смілянської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Життя і творчість Д.І. Менделєєва».

 21. Коломієць Олександра Валентинівна, учитель біології та хімії Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – ліцей» Христинівської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Тип Молюски».

 22. Ященко Наталія Анатоліївна, учитель біології та хімії Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Тип Членистоногі. Клас Ракоподібні».

 23. Мислюк Анастасія Дмитрівна, учитель біології Христинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Христинівської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Водорості».

 24. Кравченко Людмила Петрівна, учитель біології і хімії Золотоніської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Золотоніської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Екологічна криза і шляхи її подолання».

 25. Леонова Валентина Леонтіївна, учитель економіки Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Економіка. 11 клас».

 26. Творча група вчителів економіки міста Сміла, за серію цифрових ресурсів з теми «Економіка. 11 клас».

 27. Кодак Наталія Іванівна, учитель економіки Золотоніської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням економіки та права Золотоніської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Формування споживчих знань як чинник соціалізації учнів».

 28. Шевченко Галина Василівна, учитель природознавства Веселохутірського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Світ явищ, у якому живе людина».

 29. Захарова Людмила Олександрівна, учитель географії Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Глобальні проблеми людства».

 30. Онищенко Надія Степанівна, учитель географії Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Чорнобаївської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Глобальні проблеми людства».

 31. Кузка Ольга Андріївна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації, за серію цифрових ресурсів з теми «Фізична географія. 6 клас».

 32. Творча група вчителів англійської мови Городищенського району, керівник - Гайдамака Тетяна Миколаївна, учитель англійської мови Городищенської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Спорт. Англійська мова, 7 клас».

 33. Хоптяна Маргарита Миколаївна, учитель німецької мови Уманської міської гімназії Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Вправи для вивчення, удосконалення та систематизації лексики з теми «Їжа»».

 34. Івко Оксана Михайлівна, учитель української мови і літератури Драбово–Пристанційної загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Драбівської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Серія уроків розвитку зв’язного мовлення для 11 класу».

 35. Чорна Наталія Леонідівна, учитель української мови і літератури Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради, за серію цифрових ресурсів з таких тем: «Українська література. 11 клас», «Українська література. Основи віршування».

 36. Романенко Надія Василівна, учитель української мови і літератури Моринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Звенигородської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Шевченків край».

 37. Шевченко Галина Василівна, Гончаренко Надія Сергіївна, учителі української мови і літератури Смілянської загальноосвітньої школи І– ІІІ ступенів №16 Смілянської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Українська писемність і мова в манускриптах та друкарстві».

 38. Творча група вчителів української мови Монастирищенського району, керівник - Євтушенко Ганна Герасимівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Монастирищенської райдержадміністрації, за серію цифрових ресурсів з теми «Презентації до уроків із позакласного читання у 5-8 класах».

 39. Суліма Лариса Василівна, учитель української мови і літератури Уманської міської гімназії Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Українська література. 5 клас. Вступ. Світ фантазії, мудрості».

 40. Гусак В’ячеслав Миколайович, учитель української мови і літератури Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Леся Українка. Життєвий та творчий шлях. Драма-феєрія «Лісова пісня»».

 41. Сивак Людмила Анатоліївна, учитель української мови і літератури; Слободян Алла Дмитрівна, учитель інформатики Ятранівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Уманської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Національна драма. Театр Корифеїв».

 42. Савранська Олена Іванівна, учитель української мови і літератури Черповодівського навчально-виховного комплексу «Дошкільна установа – загальноосвітній заклад І – ІІ ступенів Уманської районної ради; Балковенко Олена Володимирівна, учитель інформатики, Паланської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради, за серію цифрових ресурсів із теми «Електронний посібник «Вчуся сам»».

 43. Сукач Валентина Іванівна, учитель російської мови і світової літератури Мліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Лексикологія».

 44. Чернікова Поліна Олексіївна, учитель російської мови і світової літератури Уманського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум» Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Деепричастие».

 45. Кравець Тетяна Миколаївна, учитель світової літератури Мліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з таких тем: «Героїчні пісні й балади у світовій літературі» та «Давньоруські билини про Іллю Муромця».

 46. Подорожна Надія Веніамінівна, учитель світової літератури Текучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради; Маценко Валентина Василівна, учитель інформатики Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Вчись вчитись».

 47. Делікатна Валентина Олександрівна, учитель світової літератури Стебненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Середньовіччя як історична і культурна доба».

 48. Коваль Галина Миколаївна, учитель світової літератури Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Ф.М.Достоєвський. Роман «Злочин і кара».

 49. Ганжа Валентина Володимирівна, учитель музичного мистецтва Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Музика мого народу. 4 клас».

 50. Теслюк Ольга Василівна, учитель художньої культури Кочубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Художня культура світу. Музична культура Китаю».

 51. Кондратюк Сергій Юрійович, учитель образотворчого мистецтва Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Шкільні гуртки образотворчого мистецтва для 5-7 класів. Батик».

 52. Довбуш Марія Григорівна, учитель початкових класів Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Корисні копалини Черкащини».

 53. Муляревич Валентина Володимирівна, учитель початкових класів Уманського навчально-виховного комплексу №1 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній заклад І ступеня» Уманської міської ради за серію цифрових ресурсів з теми «Фізична складова здоров’я».

 54. Мартьянова Людмила Миколаївна, учитель початкових класів Уманської міської гімназії Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Вправи для усних обчислень».

 55. Харченко Ольга Георгіївна, Зайченко Валентина Федорівна, учителі початкових класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Водойми України».

 56. Кащенко Ірина Петрівна, учитель початкових класів Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені В.І. Чуйкова Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Усна народна творчість».

 57. Дудник Зоя Леонідівна, учитель початкових класів Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Городищенської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Слово. Значення слова. Логіка».

 58. Шалигіна Наталія Євгенівна, вихователь-методист, Літвяк Ірина Ігорівна, вчитель-логопед Смілянського дошкільного навчального закладу №1 «Дружба» Смілянської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Подорож країнами та континентами».

 59. Гуць Олена Володимирівна, вихователь Сичівського навчально- виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад -загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Христинівської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Наші пернаті друзі».

 60. Дудник Наталія Аркадіївна, завідувач; Міщенко Людмила Юріївна; Вознюк Наталія Дмитрівна, вихователі-методисти Уманського дошкільного навчального закладу комбінованого типу №12 Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з таких тем: «Використання ТРВЗ в освітньо-виховному процесі дошкільного навчального закладу» та «Дітям про професії дорослих».

 61. Леляк Галина Григорівна, вихователь Шполянського дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка» Шполянської районної ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Світ емоцій і почуттів».

 62. Якубенко Ірина Миколаївна, учитель трудового навчання та технологій Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 Черкаської міської ради, за серію цифрових ресурсів з таких тем: «Методичне забезпечення інваріантної частини програми «Технології». 11 клас» та «Квілінг, або паперова філігрань».

 63. Шпортко Лариса Юріївна, керівник гуртків Уманського міського будинку дитячої та юнацької творчості Уманської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Робота з папером».

 64. Фортуна Василь Миколайович, учитель фізичної культури Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Золотоніської міської ради, за серію цифрових ресурсів з теми «Бадмінтон: основи гри».

Додаток 3

до наказу Головного управління

освіти і науки

Черкаської облдержадміністрації

від 15.05.2012 №174Скачати 453.27 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка