Першому заступнику голови Золотоніської районної державної адміністраціїСторінка1/3
Дата конвертації28.02.2019
Розмір0.51 Mb.
ТипВиконання плану роботи
  1   2   3

Про виконання плану роботи райдержадміністрації за І квартал 2013 року


Протягом І кварталу 2013 року діяльність райдержадміністрації проводилась у відповідності до плану роботи райдержадміністрації на квартал та планів основних заходів на відповідні місяці.

Протягом кварталу проведені три засідання колегії райдержадміністрації, на яких було заслухано 20 питань. На засіданнях колегії райдержадміністрації розглянуто стан виконання 4 Законів України, 4 указів Президента України, 1 постанови та 1 розпорядження Кабінету Міністрів України, 1 розпорядження обласної держадміністрації, 1 рішення обласної ради, 1 рішення районної ради, питання про стан виконання виконкомами сільських рад делегованих повноважень у різних галузях. Заслухано: про стан дотримання законодавства по боротьбі зі злочинністю, попередження, виявлення, розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя особи, її власності за результатами роботи 2012 року; про роботу виконкомів Антипівської, Кривоносівської та Чапаєвської сільських рад району щодо здійснення ними делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища у 2012 році; про дотримання фінансово - бюджетної дисципліни в органах виконавчої влади району у 2012 році; про підсумки роботи органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2012 року; про стан здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади за ІІ півріччя 2012 року; про організацію проведення в районі «Інформаційного дня» у 2013 році; про підсумки виконання обласної програми розвитку бібліотечних закладів на 2008-2012 роки; про підсумки економічного і соціального розвитку району та хід виконання першочергових заходів районної програми «Будуємо нову Золотоніщину на 2011-2015 роки» у 2012 році; про підсумки економічного і соціального розвитку сільськогосподарських підприємств Золотоніського району за 2012 рік; про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2012 рік та завдання з їх виконання у І кварталі 2013 року; про стан наповнення бюджету управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі у 2012 році та завдання щодо своєчасності і в повному обсязі виплати пенсій у 2013 році; про стан боротьби зі злочинністю та дотримання вимог законодавства з питань боротьби з корупцією за підсумками 2012 року; про роботу виконкомів Антипівської, Гельмязівської, Коробівської, Дмитрівської сільських рад щодо здійснення ними делегованих повноважень у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту; про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району у ІІ півріччі 2012 року; про хід виконання Указу Президента України від 05.05.2008

№ 411/2008 «Про заходи щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей»; про підсумки проведення районних заходів, присвячених 199-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та підготовку до відзначення 200-річчя від дня його народження; про дотримання законодавства про оплату праці підприємствами, установами та організаціями району; про роботу виконкомів Богуславецької, Броварківської, Бубнівсько-Слобідської, Вільхівської сільських рад щодо здійснення ними делегованих повноважень у сфері соціального захисту населення; про організацію кадрової роботи в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації та дотримання законодавства про державну службу у 2012 році; про роботу відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Золотоніському районі.

Загалом за результатами розгляду питань на засіданнях колегії райдержадміністрації в І кварталі прийнято 7 розпоряджень райдержадміністрації та 13 протокольних рішень.

На 12 засіданнях апаратних нарад райдержадміністрації заслухано 41 питання про роботу управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, за результатами розгляду яких прийняті доручення голови райдержадміністрації.

Керівництвом райдержадміністрації, начальниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до окремих графіків проведені особисті прийоми громадян в райдержадміністрації, в населених пунктах району, здійснювався прямий телефонний зв’язок „Гаряча лінія”.

18 січня та 20 березня 2013 року проведено дні інформування сільських голів з актуальних питань діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

24 січня, 15 лютого та 27 березня проведені семінари-навчання керівників та спеціалістів відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації з питань організації планування роботи, діловодних процесів, звернень громадян та інших.

Протягом кварталу проведено також одноденні семінари-навчання: секретарів сільських рад району (13.02.2013), керівників сільськогосподарських підприємств (26.02.2013), та спеціалістів-землевпорядників сільських рад (04.03.2013).

Відбулося 7 нарад голови районної державної адміністрації.


Згідно до покладених на загальний відділ завдань, за І квартал 2013 року проведено таку роботу:

 • Відредаговано, надруковано, зареєстровано та роздано виконавцям 94 розпорядження райдержадміністрації з основної діяльності та 50 розпоряджень з кадрових питань. Всього 144 розпорядження районної державної адміністрації, що становить на 40 розпоряджень менше за відповідний період минулого року.

 • Оформлено 3 справи «Розпорядження райдержадміністрації з основної діяльності. Оригінали» та 3 копії справ для передачі в облдержадміністрацію, а також оформлено 1 справу «Розпорядження райдержадміністрації з кадрових питань. Оригінали».

 • Задокументовано та оформлено 20 протоколів нарад голови райдержадміністрації (на 8 більше відповідного періоду минулого року) та 21 доручення голови райдержадміністрації за результатами їх проведення і окремі доручення, що на 11 більше відповідного періоду минулого року, до яких включено 59 завдань.

 • Оформлено 3 протоколи колегії райдержадміністрації, 1 справу «Протоколи засідань колегії райдержадміністрації за І квартал 2013 року”. За результатами колегій оформлено 7 розпоряджень райдержадміністрації та 13 протокольних рішень.

 • Зареєстровано, оформлено реєстраційну базу даних та доведено до виконавців 916 листів облдержадміністрації, підприємств, організацій, бюджетних установ тощо; опрацьовано 1 інформаційний запит.

 • Зареєстровано, передано виконавцям та взято на контроль 24 звернення з приватизації або надання в оренду земельних ділянок, що на 68 звернень менше відповідного періоду минулого року.

- Направлено 1555 інформацій органам влади вищого рівня, установам, організаціям.

- Відправлено 145 листів, зареєстровано 331 бланк суворої звітності.

Працівниками відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації постійно надавалась методична допомога органам місцевого самоврядування району з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, проходження служби в органах місцевого самоврядування, кадрової роботи, планування роботи. Протягом кварталу було підготовлено план роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2013 року, плани роботи райдержадміністрації на лютий, березень та квітень 2013 року. Щочетверга до облдержадміністрації надавалися пропозиції райдержадміністрації до заходів на тиждень.

Підготовлено ряд проектів розпоряджень з кадрових питань, з питань проходження державної служби, нагородження Почесною Грамотою райдержадміністрації та з інших питань.

Підготовлено 13 наказів керівника апарату райдержадміністрації.

Протягом І кварталу 2013 року підготовлено 50 інформацій щодо виконання розпоряджень та доручень облдержадміністрації, райдержадміністрації. Інформації вчасно подані до облдержадміністрації та райдержадміністрації.

Постійно надавалась допомога органам місцевого самоврядування щодо здійснення ними делегованих повноважень органів виконавчої влади. Протягом І кварталу 2013 року на засіданнях колегії райдержадміністрації заслухані питання про стан здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади за ІІ півріччя 2012 року та про роботу виконкомів Антипівської, Кривоносівської та Чапаєвської, Гельмязівської, Коробівської, Дмитрівської, Богуславецької, Броварківської, Бубнівсько-Слобідської, Вільхівської сільських рад району щодо здійснення ними делегованих повноважень у різних сферах.
Відповідно до плану роботи на І квартал 2013 року та додаткових доручень протягом кварталу сектором контролю апарату райдержадміністрації проведена відповідна робота.

Протягом І кварталу 2013 року в райдержадміністрації взято на контроль виконання 9 Указів Президента України, 4 доручення Президента України, 7 розпоряджень Кабінету Міністрів України, 6 Постанов Кабінету Міністрів України, 14 розпоряджень облдержадміністрації, 10 доручень голови облдержадміністрації (34 завдання), 2 протокольних доручень за результатами розгляду на колегіях облдержадміністрації, 5 протокольних доручень селекторних нарад облдержадміністрації, 2 плани обласних заходів, 10 розпоряджень райдержадміністрації, 2 протокольні рішення колегії райдержадміністрації, 1 план заходів райдержадміністрації, 21 доручення голови райдержадміністрації

Забезпечено подання облдержадміністрації 1368 інформації.

За інформаціями відповідальних виконавців проаналізовано виконання розпоряджень, протокольних доручень колегії райдержадміністрації та доручень голови райдержадміністрації протягом кварталу, з них 5 розпоряджень, 3 планів заходів, 3 протокольних доручень колегії райдержадміністрації та 8 окремих пункти по 7 протокольних дорученнях колегії райдержадміністрації, 2 доручення та 16 окремих пункти по 10 дорученнях зняті з контролю (станом на 01.04.2013).

Підготовлені матеріали для доповіді на засіданні колегії з питання про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району у ІІ півріччі 2012 року. Питання розглянуте 25 лютого 2013 року, за результатами розгляду прийняте розпорядження райдержадміністрації.

Підготовлені щомісячні плани контролю та організації виконання законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та розпоряджень голови райдержадміністрації, плани контролю та організації виконання розпоряджень голови райдержадміністрації виконкомами сільських рад у ІІ кварталі 2013року.

Забезпечено вчасне інформування структурних підрозділів облдержадміністрації щодо виконання актів та доручень Президента України та КМУ, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації .

Щотижнево готувалися та вручалися виконавцям нагадування-попередження про інформування облдержадміністрації, відслідковувались своєчасність подання інформацій, якість їх підготовки та подання за встановленою формою, час направлення електронним зв’язком.

Згідно з рекомендаціями відділу контролю апарату облдержадміністрації поновлено електронний облік розпоряджень, доручень та протокольних рішень колегії облдержадміністрації.

Сектором контролю проводився облік невиконаних завдань актів та доручень Президента України та Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації. Перелік невиконаних завдань перебуває в секторі контролю в контрольному стані та щоквартально подається на розгляд голові райдержадміністрації та керівнику апарату. Станом на 01.04.2013 визначено 16 таких завдань та проаналізовано причини їх невиконання. Більшість документів не виконується через недостатність коштів у бюджеті району та сільських рад. З метою належного виконання того чи іншого завдання питання виносяться на розгляд відповідних дорадчих органів райдержадміністрації, на наради при голові та заступниках голови райдержадміністрації.

Підготовлені плани роботи сектору на ІІ квартал 2013 року, місячні плани роботи.
Відділом юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації на виконання вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян” та відповідних розпоряджень обласної та районної державних адміністрацій, з метою забезпечення виконання законодавства про звернення громадян у I кварталі 2012 року проводилась робота щодо належного розгляду письмових звернень громадян та організації особистого прийому жителів району за місцем їх проживання та роботи.

У структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних органах виконавчої влади, інших центральних органах виконавчої влади в районі постійно забезпечено проведення особистих прийомів громадян у робочий та позаробочий час та у вихідні дні.

У райдержадміністрації діє прямий телефонний зв’язок ,,Гаряча лінія” та ,,Телефон довіри”. За окремим графіком проводяться «Гарячі лінії» голови, заступників голови та начальників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Конституційним правом на звернення скористалося 74 громадянина. Всього за І квартал 2013 року надійшло 74 звернень що на 5 відсотка менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року, з них 50 – письмових 24 – зареєстровано на особистих прийомах у керівництва райдержадміністрації. Більшість звернень стосувалися питань соціальних та земельних питань.

На особистих прийомах у керівництва райдержадміністрації протягом січня-березня 2013 року побувало 24 громадян.

З них:


Посада

2013 рік

2012 рік

2011рік

Голова райдержадміністрації

14

41

42

Заступники голови райдержадміністрації

10

4

16

Всього

24

45

58

У райдержадміністрації забезпечено першочерговий прийом та особливий розгляд звернень Героїв України, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, багатодітних родин, інших осіб, які потребують соціального захисту.

За окремим графіком у райдержадміністрації діє «Гаряча телефонна лінія» голови райдержадміністрації, за звітний період зареєстровано 1 дзвінок від жителя с. Гельмязів про зняття його з реєстрації як приватного підприємця. Заявнику надані детальні роз’яснення та рекомендовано звернутися до державного реєстратора Золотоніської райдержадміністрації для оформлення процедури зняття фізичної особи підприємця з обліку.

Для надання своєчасної, кваліфікованої допомоги громадянам із правових та інших питань в райдержадміністрації діє безкоштовна юридична консультація на громадських засадах.

Головним спеціалістом відділу юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації щоденно проводиться консультативний прийом відвідувачів, надаються детальні роз’яснення деяких питань, що є в компетенції спеціаліста.

Питання роботи зі зверненнями громадян і в подальшому перебуватимуть на постійному контролі.


Протягом І-го кварталу 2013 року відділом фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації подавалася місячна та квартальна звітність до Золотоніського УДКСУ, Золотоніського РВС, Золотоніської ОДПІ, відділу фінансового забезпечення Черкаської ОДА, Пенсійного фонду, до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Звітність подавалася вчасно та з дотриманням вимог.

Фінансові та господарські операції, які забезпечують роботу апарату та відділів райдержадміністрації, проводилися вчасно і в повному обсязі.

Працівники відділу постійно беруть участь в апаратних нарадах.

Здійснюється контроль за дотриманням та виконанням нормативних актів.


Відповідно до плану роботи на І квартал 2013 року відділом ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проведена відповідна робота.

На постійному контролі перебувало виконання нормативно-правових актів вищих органів влади та власних рішень райдержадміністрації на особливому контролі - закон України “Про державний реєстр виборців”, постанова Верховної Ради України від 21.03.2013 №119-VІІ “Про призначення позачергових виборів Калениківського сільського голови (Калениківська сільська рада Золотоніського району Черкаської області)”.

У зв’язку з проведенням виборів Калениківського сільського голови 2 червня 2013 року, працівниками відділу відкриті у АІТС “Державний реєстр виборців” картки двох виборчих дільниць в межах с. Каленики та с-ща Ковтунівка.

Працівниками відділу постійно вивчалися та опрацьовувалися акти та доручення органів вищого рівня влади з організації роботи відділу та реєстру виборців, документи та матеріали на сайті центральної виборчої комісії.

Вивчався стан підготовки відомостей та довідок об’єктами їх підготовки, надавалися роз’яснення щодо правильності заповнення відомостей та своєчасність їх подання.

Протягом кварталу проведено три щомісячних оновлення бази даних реєстру, до бази даних реєстру внесено зміни відносно 718 осіб. На виконання дій у реєстрі при періодичних оновленнях керівником відділу видано 67 наказів.

Постійно проводилась робота по візуальному та автоматизовану контролю даних реєстру на предмет помилкових та некоректних даних, кратного включення виборців. опрацьовані дані та видано - 6 наказів щодо знищення записів реєстру у зв’язку із закінченням строку збереження записів про виборця, який помер або громадянство України якого припинено, відносно 7 осіб. Доручення розпорядника реєстру виконуємо своєчасно.

З метою виявлення кратного включення виборців, уточнення їх персональних даних відділом ВДРВ підготовлено 4 запити до Золотоніської РС ДМС в Черкаській області відносно 95 осіб, надані відповіді на 3 запити відносно 63 осіб опрацьовані, до персональних даних виборців внесені відповідні зміни.

Адміністратором безпеки відділу забезпечується виконання вимог щодо ведення документації та реалізації календарного плану робіт із захисту інформації.

Розглянуто 2 звернення виборців щодо внесення запису (1) та щодо зміни виборчої адреси (1), до бази даних реєстру внесені відповідні зміни. Звернення задоволені. Запити від виборців та від політичних партій з питань ведення реєстру до відділу не надходили.

Працівники відділу брали активну участь у проходженні тестів, роботі форуму та опитуваннях. Своєчасно надавалися інформації на доручення служби розпорядника реєстру та відділу адміністрування облдержадміністрації.

Центральній виборчій комісії та відділу адміністрування державного реєстру виборців облдержадміністрації постійно надавалися інформації з питань роботи відділу.

27 січня цього року начальник відділу на апаратній нараді у голови райдержадміністрації доповіла про роботу відділу ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у 2012 році.

Підготовлено план роботи відділу на ІІ квартал 2013 року та аналіз його виконання у ІV кварталі 2012 року. Готувалися місячні плани цього кварталу.


У відповідності до плану роботи сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації на І квартал 2013 року, сектором в оперативному порядку розглядались вимоги Законів України, постанов Кабінету Міністрів України, указів Президента України, які регламентують діяльність, пов’язану з забезпеченням правопорядку в районі, дотриманням режиму секретності в райдержадміністрації, протидії та боротьбі з корупцією, інших питань, які входять до компетенції сектору. Проводилось інформування стосовно виконання даних вимог (надано 31 різноманітну інформацію).

За І квартал 2013 року сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Білоокої О.В. проведено 1 засідання спостережної комісії райдержадміністрації (30.01.2013), на якому розглянуто інформацію Кримінально – виконавчої інспекції в Золотоніському районі Управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Черкаській області. Також проаналізовано діяльність комісії, проблемні питання у роботі комісії. Головою комісії запропоновані конкретні пропозиції щодо підвищення ефективності роботи комісії у подальшій роботі, усунення недоліків діяльності та недопущення їх у подальшому, зокрема, включення до практики роботи комісії запрошень та заслуховувань на засіданнях комісії представників громадських організацій та трудових колективів щодо проведення ними виховної роботи з особами, звільненими від відбування покарання. Всі запропоновані зміни, направлені на покращення роботи комісії, були викладені у проекті плану роботи спостережної комісії на 2013 рік, який на цьому ж засіданні був представлений головою комісії Білоокою О.В. та затверджений комісією. Проведене засідання висвітлене у районній газеті "Вісник Золотоніщини"- №7 від 22.02.2013.

Протягом кварталу було забезпечено належний стан охорони державної таємниці в Золотоніській райдержадміністрації, зокрема, до Управління Служби безпеки України в Черкаській області та сектору режимно-секретної роботи апарату облдержадміністрації надано Звіт про стан дотримання режиму секретності у Золотоніській райдержадміністрації у 2012 році.

Спільно з Золотонісько – Драбівським об’єднаним міським військовим комісаріатом:

- виконуються заходи щодо призову громадян до лав Збройних сил України весною 2013 року;

- здійснювалось опрацювання документації з територіальної оборони зони територіальної оборони №12 із залученням посадових осіб центру управління штабу територіальної оборони №4 (Золотоніський р-н), а також 26-27 лютого проведено комплексне навчання зони ТрО №4.

Основним завданням сектора з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації є щоденне, щотижневе та щомісячне інформування облдержадміністрації про суспільно-політичну ситуацію в районі, діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, про значимі суспільно-політичні події, соціально-економічний розвиток району та ін.

За І квартал 2013 року сектором було надано 58 щоденних, 13 щотижневих інформації про розвиток внутрішньополітичних процесів у районі та 3 інформації про суспільно-політичну ситуацію в районі.

Сектор здійснює за дорученням керівництва райдержадміністрації підготовку проектів розпоряджень голови райдержадміністрації з питань, що належать до компетенції сектору. У І кварталі 2012 року підготовлено 5 проектів розпоряджень .

Протягом кварталу сектор активно взаємодіяв з районною спілкою воїнів-афганців. За активної спілки сектор організував проведення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня захисника Вітчизни.

Протягом І кварталу 2013 року проводилися засідання координаційних рад з питань взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями, з питань внутрішньої політики, засідання Громадської ради при РДА та Громадської ради з питань реклами.

Спектр розглянутих питань досить різноманітний, з усіх питань прийнято відповідні рішення. До завдань сектору належить інформування

Протягом І кварталу 2013 року сектором підготовлено 133 інформації райдержадміністрації та облдержадміністрації про стан виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та райдержадміністрації.

Протягом січня 2012 року проведено аналіз стану передплати періодичних видань на І півріччя 2013 року.

Протягом звітного кварталу сектором підготовлено районні заходи по відзначенню державних свят та пам’ятних дат (День Соборності і Свободи України, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День захисника вітчизни, 90-річчя утворення району, 11 вітань у районну газету з професійними та державними святами.

Сектор організовує роботу лекторської групи райдержадміністрації та сільських лекторських груп, надає додаткові матеріали, згідно тематики інформування. За І квартал проведено 9 єдиних дні інформування населення на теми: «Бо ти на землі – людина» (до 78-річчя з дня народження В.Симоненка); «Сила України – у єдності» (до Дня Соборності України); «На шляху до визволення України» (до 69-ої річниці Корсунь-Шевченківської битви); «Натхненний співець неповторної України» (до 200-річчя від дня народження С.С.Гулака-Артемовського); «Готуємося гідно відзначити 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка у 2014 році»; «Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки – новий імпульс розвитку України»; «Нові соціальні ініціативи Президента України: діти – майбутнє України. Модернізація дитячих спортивних майданчиків»; «Кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей».

Сектор здійснює інші повноваження, передбачені чинним законодавством та розпорядженнями голови райдержадміністрації.

На виконання плану роботи управління праці та соціального захисту населення на І квартал 2013 року, відповідно до ст.23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації реалізує державну політику в галузі соціального забезпечення та соціального захисту соціально незахищених громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.

Управлінням за І квартал 2013 року призначено 708 різних видів соціальних допомог, а саме:


 • допомога у зв’язку з вагітністю та пологами – 54;

 • одноразова допомога при народженні дитини – 63;

 • допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку – 312;

 • допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням – 47;

 • допомога на дітей одиноким матерям – 46;

 • тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів - 52;

 • державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування -3;

 • державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям – 78;

 • державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 18;

 • допомога по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 15;

 • допомога по догляду за пристарілими 80-річного віку та інвалідами І групи – 6;

 • соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію та інвалідам – 13;

 • допомога при усиновленні дитини - 1.

За І квартал 2013 року по виплаті соціальних допомог заборгованість відсутня.

За І квартал 2013 року нараховано 7763 тис. грн., зокрема:

- одноразової допомоги при народженні дитини на суму 3077,5 тис. грн.,

- допомог по вагітності та пологах – 61,3 тис. грн.,

- допомог по догляду за дитиною до 3-х років – 1212,8 тис. грн.,

- допомог на дітей, що перебувають під опікою чи піклуванням – 354,3 тис. грн.,

- допомог одиноким матерям – 821,9 тис. грн.,

- державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 419,9 тис. грн.,

- тимчасової державної допомоги дітям (аліменти) – 125,4 тис. грн.,

- державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 1205,9 тис. грн.,

- одноразова допомога при усиновленні – 37,5 тис. грн.,

- допомог дітям-сиротам (будинки сімейного типу) - 342,9 тис. грн.,

- допомог на відшкодування соціальних послуг - 21,1 тис. грн.,

- допомога по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 82,5 тис. грн.

За І квартал 2013 фінансово-господарським відділом виплачено 7763 тис. грн., зокрема:

- одноразової допомоги при народженні дитини на суму 3077,5 тис. грн.,

- допомог по вагітності та пологах – 61,3 тис. грн.,

- допомог по догляду за дитиною до 3-х років – 1212,8 тис. грн.,

- допомог на дітей, що перебувають під опікою чи піклуванням – 354,3 тис. грн.,

- допомог одиноким матерям – 821,9 тис. грн.,

- державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 419,9 тис. грн.,

- тимчасової державної допомоги дітям (аліменти) – 125,4 тис. грн.,

- державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам – 1205,9 тис.грн.,

- одноразова допомога при усиновленні – 37,5 тис. грн.,

- допомог дітям-сиротам (будинки сімейного типу) - 342,9 тис. грн.,

- допомог на відшкодування соціальних послуг - 21,1 тис. грн.,

- допомога по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 82,5 тис. грн.

Заборгованість станом на 01.04.2013 року відсутня.

Призначення всіх видів соціальних допомог здійснюється за єдиною заявою.

Протягом І кварталу 2013 року за призначенням субсидій на тверде паливо та скраплений газ звернулось 118 сімей, призначено 113 сім'ям на житлово -комунальні послуги звернулося 63 сімей призначено 61 сім'ям.

Загальна заборгованість по ЖКП та субсидіям станом на 01.04.2013 – 6,3 тис. грн.

За І квартал 2013 року комунальними підприємствами надано послуг та субсидій на загальну суму 2354,7 тис.грн.

У І кварталі 2013 року спеціалістами управління здійснювалася виплата допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. На обліку управління перебуває 5 прийомних сімей та 4 будинки сімейного типу, яким нараховано та виплачено 318,5 тис. грн., з них допомога дітям – 240,7 тис. грн. та грошове забезпечення батькам-вихователям 82,7 тис. грн., нарахування до ПФУ – 19,5 тис. грн.

На території Золотоніського району, який не відноситься до радіоактивно-забрудненої території, проживає 578 ліквідаторів аварії на ЧАЕС та переселенців із забрудненої зони, з них 55 осіб - I категорії, 149 осіб -II категорії, 191 особа - III категорії та 22 вдови, чоловіки яких померли від хвороб, пов’язаних з радіацією, та 162 дитини, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до вимог Закону України „Про статус та соціальний захист населення, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надання пільг та компенсацій проводилося згідно планів асигнувань в межах затверджених кошторису.

Управлінням розпочалася виплата за місцем реєстрації громадян, а саме:

1. Компенсація за щорічну додаткову відпустку тривалістю 16 календарних днів – 57,6 тис. грн.;

2. Компенсація сім’ям з дітьми та видатки на безкоштовне харчування дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 6,6 тис. грн;

3. Щомісячна грошова допомога у зв’язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та пільгове забезпечення продуктів харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 115,2 тис. грн;

4. Компенсація за шкоду, заподіяну здоров’ю, та допомоги на оздоровлення у випадку звільнення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 2,9 тис. грн.

Виплати проводяться за місцем реєстрації громадян.

Протягом І кварталу 2013 року районна база Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, підтримувалася в актуальному стані.

Щомісяця складалися та надсилалися підприємствам - надавачам послуг списки померлих громадян пільгових категорій для проведення звірки та припинення надання пільг (на підставі списків померлих, наданих управлінню праці та соціального захисту населення відділом реєстрації актів цивільного стану).

Щомісяця проводилися електронні звірки з підприємствами - надавачами послуг. В ході проведення звірок проводилася робота щодо усунення розбіжностей та виправлення некоректних справ. Відшкодування витрат підприємств - надавачів послуг на надання пільг проводилося лише після проведення вищезазначених звірок.

Станом на 01.04.2013 до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків включено інформацію про 15557 особу, яким надано пільги на загальну суму 2709,1 тис. грн., в т.ч. надано пільг на проїзд в приміському пасажирському транспорті окремим категоріям громадян на суму 176,4 тис. грн.

Заборгованість з відшкодування витрат підприємств за надані послуги складає 806,5 тис. грн., в т.ч. за пільговий проїзд – 290,1 тис. грн.

Відшкодовано витрати на поховання учасників бойових дій - всього 5 осіб на загальну суму 5,7 тис. грн.

Станом на 22.03.2013 перевірено списки для виплати разової грошової допомоги до Дня Перемоги за рахунок коштів державного бюджету, в розрізі категорій:

- інваліди Великої Вітчизняної війни І гр. – 134 ос. х 2415,00 = 323610,00 грн.;

- інваліди Великої Вітчизняної війни ІІ гр. – 19 ос. х 2110,00 = 40090,00 грн.;

- інваліди Великої Вітчизняної війни ІІІ гр. - 41 ос. х 1895,00 = 77695,00 грн.;

- учасники бойових дій – 223 ос. х 745,00 = 166135,00 грн.;

- члени сім’ї загиблого (померлого ветерана війни) - 346 ос. х 375,00 = 129750,00 грн.;

- учасники війни – 1436 ос. х 135,00 = 931140,00 грн..

Разом: 2199 осіб на загальну суму 931140,00 грн.

Видано пільгові талони на проїзд 6 інвалідам Великої Вітчизняної війни, 3 членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та 4 учасникам війни.

Відділом контрольно-інформаційної роботи за звітний період перевірено:

- 111 нових пенсійних справ та особових рахунків нового призначення ; • 122 перерахунки пенсій, що становить 100% від призначених і перерахованих за звітний період відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;

 • дотримання законодавства при виплаті допомоги на поховання, 190 особових рахунків припинення виплати пенсії в зв’язку зі смертю та виплату недоотриманої пенсії 48 пенсіонерів ;

 • перевірено 22 особові рахунки громадян, які виїхали на постійне місце

проживання в інші райони;

 • здійснена перевірка 146 нарахувань та складання документів для виплати пенсій через відділення поштового зв’язку та через установи уповноважених банків.

Відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх

соціального захисту” встановлено статус та видано посвідчень: • інваліда війни - 2 особам;

 • члена сім’ї загиблого(померлого) ветерана війни 5 – особам;

 • учасникам війни – 5 особам.

Проведено 1 засідання комісії райдержадміністрації з питань опіки та піклування над недієздатними особами району.

Забезпечується контроль за виконанням документів в управлінні відповідно до порядку контролю, узагальнення інформаційних матеріалів про їх виконання та своєчасне подання інформацій до райдержадміністрації та Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Управлінням щоденно здійснюється моніторинг своєчасності виплати заробітної плати працівникам економіки району. Заборгованості із заробітної плати по підприємствах, установах, організаціях в районі немає.

З метою недопущення порушень законодавства про оплату праці, управлінням праці та соціального захисту населення спільно з головним державним інспектором з питань праці ТДІП в Черкаській області, у І кварталі 2013 проведено 16 перевірок підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців району: ПП «Віталком», садівниче товариство «Сигнал», КП «Комунальник», ФОП Клименко В.О., багатофункціональний сільськогосподарський виробничий кооператив «Молочний край», СТОВ «Прогрес», Золотоніська ЦРЛ, СТОВ «Нива», СТОВ «Баришівська зернова компанія» відділок «Драбівці», садівниче товариство «Поляна», садівниче товариство «Труд», КП « Добробут», СТОВ «Пальміра», КП «Софіївське», ПП «Комунальник - 2008», ПП «Коммунальник - 2008», виявлено 103 порушення законодавства про оплату праці та встановлено терміни усунення виявлених недоліків.

Розмір мінімальної заробітної плати відповідає законодавчо встановленому на всіх підприємствах, установах, організаціях району.

У І кварталі проведено 3 засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Проблеми з виплатою заробітної плати мало ТОВ «СП«Золотоніське» та ТОВ «ЮніАгроКом». Керівника підприємств по даному питанню неодноразово заслуховувалось на засіданнях комісії райдержадміністрації з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та неодноразово проводились зустрічі з керівником підприємства, на яких надавались роз’яснення щодо важливості та необхідності вирішення питання своєчасності виплати заробітної плати працівникам.

Управлінням праці та соціального захисту населення щомісяця здійснюється моніторинг середньомісячної заробітної плати працівників економіки району. За оперативними даними статистичних звітів, розмір середньомісячної заробітної плати за січень - лютий 2013 року склав 2247,92 грн., що у порівнянні з 2012 роком більше на 261,71 грн. або на 13,18 % і складає 196 % до прожиткового мінімуму для працездатної особи (1147 грн.).

По сільськогосподарських підприємствах заробітна плата зросла на 265,65 грн. або на 12,96 % і склала 2315,20 грн.; найвищий її розмір у СТОВ „Нива”, ТОВ «СП «Нібулон», ТДВ «Русь», СТОВ «А/ф «Маяк»,ТОВ «Золотоніські сади»; найнижчий – у СТОВ «ППЗ «Коробівський», ТОВ « Домантівське», СТОВ «Воля». Найбільший відсоток збільшення розміру середньомісячної заробітної плати у СТОВ « Пальміравідгодівля» - 66,8 %, ПП «Крупське» - 33,1 %, ТОВ «Красногірське» - 26 %, ТОВ «Пальміра» - 25,7%; зменшення розміру середньомісячної заробітної плати відбулося у ТОВ «СП «Нібулон» - 76,6%, СТОВ «Воля» - 8 %, СТОВ «ППЗ

«Коробівський» - 5,3 %.

Фонд оплати праці по сільськогосподарських товариствах за січень - лютий 2013 року у порівнянні з відповідним періодом 2012 року збільшився на 1250,6 тис. грн. або на 9 %. Найбільше зростання ФОП у ПП «Золотоніська птахофабрика» - 75,6 %, ПП

«Крупське» - 40,2 %, Гладківщанське ХПП – 19,8 %, ТДВ «Русь» - 13 %; зменшення ФОП у СТОВ «Воля» - 21%, ТОВ «СП «Нібулон» - 11,2 %.

Штатна чисельність працівників галузі найбільше зменшилась у СТОВ

«Пальміравідгодівля» - 42,7 %, ТОВ «Красногірське» - 24,3 %, СТОВ «Пальміра» -

22,3 %; збільшення чисельності у ПП «Золотоніська птахофабрика» - 48,8 %, ТОВ « СП

«Нібулон» - 17,6 %, Гладківщанське ХПП -5,4%.

По промислових підприємствах заробітна плата зросла на 17,59 грн., або на 0,8 % і склала 2208,33 грн.

Заробітна плата працівників охорони здоров’я зросла на 105,04 грн. або на 6,2 % і склала 1791,83 грн.

У закладах освіти заробітна плата зросла на 398,81 грн. або на 20,4 % і склала

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка