Лиса Л. Г. Як вироджуються нації І зникають державиСкачати 73.97 Kb.
Дата конвертації25.06.2019
Розмір73.97 Kb.Лиса Л. Г.


ЯК ВИРОДЖУЮТЬСЯ НАЦІЇ І ЗНИКАЮТЬ ДЕРЖАВИ

Ранні статеві відносини – це завжди відповідальний крок. Інтимні стосунки мають будуватися на довір’ї та взаємній згоді, відвертому діалозі. А такий діалог передбачає поінформованість з питань щодо наслідків статевих відносин. Цнотливість зберегти непросто. Зате і нагорода велика: діти, які народжуються у цнотливих батьків – це благословення Боже, вони на радість в житті, на підтримку і втіху в старості, а не на сором і страждання.


У драмі людській небагато дій:

Дитинство, юність, молодість і старість.

Роби що хоч, ридай або радій.

Неси свій хрест. Все інше – позосталість.

Настане час і піде все в архів.

Уламки долі винесе на сушу.

Життя – спокута не своїх гріхів,

Життя - це оббирання з реп’яхів,

Що пазурами уп’ялися в душу. Ліна Костенко.


У народі кажуть: хто планує на рік - сіє жито, хто планує на десятиліття – садить ліс, а хто планує на віки – виховує людину.

За довгі тисячоліття своєї історії людина нічого кращого, ніж сім’я не придумала. Сімейне виховання засновується на емоційному, інтимному характері відносин, виявляється в глибокій кровній любові батьків до дітей та дітей до батьків. Недарма ж відомий поет написав:


Батьки і діти – діти і батьки,

Нерозділиме і одвічне коло.

Ми засіваємо житейське поле

І не на день прийдешній - на віки.


Саме сім’я була, є і, мабуть, завжди буде найважливішим середовищем формування та розвитку особистості, яке відповідає як за соціальне відтворення населення, так і за відтворення певного способу його життя. І саме батьки несуть відповідальність за процвітання нації та зміцнення держави. А тому великої ваги набуло питання збереження репродуктивного здоров’я та пропаганди здорового способу життя.

Важливою ланкою виховного процесу є статеве виховання. Статеве виховання передбачає помірковане, виважене ставлення молоді до позашлюбних, дошлюбних статевих контактів, особливо в підлітковому віці. З нинішніми підлітками життя зіграло злий жарт: фізіологічно вони вже готові до статевих контактів, а психологічно ще ні. Тому психологи радять відкласти перший статевий акт. Психологічний дискомфорт, страх, тривога, депресія, порушення сну, незапланована вагітність, зараження ІПСШ, і навіть ВІЛ - інфекція – ось перелік наслідків ранніх статевих контактів. Це не означає, що треба утриматись від сексу назавжди. Просто усьому свій час.

В минулому, 2009, році у Вінницькій області 127 дівчат віком до 18 років зробили аборти, 342 дівчини шкільного віку народили дітей, з них 6 у віці до 14 років. В нашому, Крижопільському, районі мамами стали 16 неповнолітніх. Згідно статистики: на 1000 новонароджених лише 168 народились через 9 місяців і більше після весілля. Пригадаймо: наші діди – прадіди сповідували такий закон – щоб народжувати здорових дітей, дочки повинні берегти дівочу честь. У селі не цнотливих дівчат засуджували всім миром, їх у невістки не брали. Можливо, така постановка питання була надто дивною, але…

Розглянемо цікаву властивість організму людини як радіосистеми. Жіночі геніталії спрацьовують, як запам’ятовуючий механізм. Програму на жіночих геніталіях записує завжди перший чоловік (мужчина). Всі останні, якщо навіть вони бачать дітей, як істинно своїх дітей, повинні знати: це можуть бути діти з генами першого статевого партнера матері цих дітей. Хто він був? Веселий однокласник, підвипивший балагур, який звабив не одну уже дівчину і не бажає відповідати, свистопляс чи просто паразит. Тому дівчина, використана ним для задоволення свого природного інстинкту і покинута, вважалась зіпсованою.

Перший чоловік заклав її дітям свій генофонд. Ось чому наші предки засуджували дівчат вільної поведінки і не дозволяли женитись на них своїм синам. Явище закріплення пам’яті про генофонд першого мужчини на жіночих геніталіях називається телегонія. У перекладі з грецької мови: теле - здійснення на відстані, гонія - народження. Перший мужчина закладає біологічну основу нащадків жінки незалежно від того, коли і від кого вона народить дітей. Мужчина, який порушив цноту дівчини, генний батько майбутніх її дітей.

Наведу приклад. Студенткою вийшла вона за африканця, народила від нього дитину— негреня. Потім вони розійшлися. Минуло кілька літ. Жінка вийшла заміж удруге за свого українського хлопця. І - о диво! У подружжя народилось дитя, як дві краплі води схоже на старшого, чорношкірого брата… Що міг подумати чоловік? У дружини роман на стороні ? Знову пішла до африканця? Ні! Про зраду не могло бути і мови. Жило подружжя щасливо. Містика якась!

Виявляється не містика. Спрацював ефект телегонії, відкритий ще Х1Х століття в ході експериментів по схрещуванню зебри і коня. Кіннозаводчики загорілися ідеєю вивести унікальну породу, але… Нічого з того не вийшло. Досліди припинили. Про них і забули. Та раптом через кілька років, у кобил, яких парували із самцями-зебрами, почали народжуватись смугасті лошата. І це тоді, коли батьками лошат були чистокровні жеребці. Дивне і незрозуміле явище назвали телегонією.

Отже, народження здійснене на відстані. Безглуздя! Однак, таке буває ж нерідко. Собаківники можуть навести факт: якщо елітна сучечка хоч раз зв’яжеться з псом дворнягою – у неї більше ніколи не буде породистого потомства.

Французький біолог Фелікс Ле – Дантек, який ретельно вивчав це явище, дійшов висновку: ефект телегонії поширюється і на людей, до того ж у яскравіше вираженій формі, ніж у тварин. Учений брав випадки, коли наречений не був у своєї нареченої першим чоловіком. Він і вона були здорові і розраховували мати здорових дітей. А діти народжувались хворі. Чому? Причин могло бути чимало. Наприклад, погана спадковість. І от, що цікаво: генотип безпосередніх батьків не мав ніякого значення - дитина несла вантаж хвороб чоловіка, про існування якого рідний батько дитини навіть і не підозрював, а мати давно про нього забула і не згадує.

В колишньому СРСР про «народження, здійснене на відстані», згадали після Всесвітнього молодіжного фестивалю в Москві 1957 року. Але не через дев’ять місяців, коли один за одним в столиці почали народжуватись чорношкірі діти, а значно пізніше, через кілька років. Налякані мами зізнавалися лікарям, що дівочу незайманість вони втратили у фестивальні ночі з гостями із Африки. Тоді, на щастя, обійшлося без вагітності. А тепер нормальне заміжжя, з чоловіком живуть в любові і злагоді, чоловік білошкірий. Звідки ж негреня?

Навіть ті з учених, які не визнають телегонії, були змушені задуматись над цими фактами і припустили, що генетичну особливість майбутньої дитини формує не тільки її фізичний батько, а й чоловік, з яким у матері був перший у її житті статевий зв’язок. А буває він часто-густо після якоїсь молодіжної вечірки, у стані алкогольного сп’яніння. І якщо через кілька років у непитущого, цілком здорового подружжя раптом народжується дитя з явно вираженою хворобою, причиною якої є тяжка алкогольна спадковість, то вірогідність того, що цю спадковість «подарувала» матері дитяти її перша любов, дуже висока.

У нинішній Америці багато чоловіків у шлюбних оголошеннях дівочу цноту називають обов’язковою умовою для створення сім’ї.

А тепер звернімо свою увагу на согодняшній день, через 150 років після відкриття телегонії.

У той час, коли зберігаємо цнотливість кобил і соболиних маток, щоби запліднити їх повноцінними партнерами по першому колу, дітям своїм дозволяємо приймати участь в безупинній вакханалії сексуальної революції.

Ми любимо все порівнювати із Сполученими Штатами. Там уже давно під словами «кохання» і «сім’я» розуміють дещо різні речі.

Так, занадто драматичними виявились для Сполучених Штатів наслідки вседозволеності і розпустити. У країні більше 55 мільйонів наркоманів. Масштабний занепад нації в США викликав попит на цноту, дівочу незайманість.

Це природна захисна реакція суспільства на виродження, коли є рівень, прийнятий суспільством як норма – дівчата, які нагулялись до заміжжя, плодять збоченців, наркоманів, інвалідів, психічно хворих.

Сьогодні в Америці, за даними відомого в світі доктора Кінсі, психіатричної допомоги потребують 37 мільйонів осіб. Важко сказати, як швидко наступить протверезіння. Але запит на дівочу незайманість подає надію.

Америка, знехтувавши етичні і моральні норми і телегонію, отримала виродження нації в страшних масштабах. Ці яскраво виражені форми дають про себе знати і в інших державах, не виключаючи і Україну. Стрімко і відверто розширюються клани злодіїв, збоченців, ґвалтівників, несприятлива спадковість яких накладається на економічну кризу і підсилює її.

Однією з основних причин нинішньої світової кризи є невігластво людей, яке виражається в низькій моральній культурі, яке дозволяє жінці ігнорувати закони спадковості. Зараз і в нашій державі є великий процент алкоголіків, наркоманів.

Дівчина, яка вступає у стосунки зі сп’янілим мужчиною, має знати, що її діти можуть бути п’яницями. Алкоголь може не задіти її дітей, але відгукнеться неповноцінними онуками.

Прикладів, які підтверджують зв’язок різних форм розпусти народженням неповноцінного потомства, більше, ніж досить.

Відновлення здоров’я будь-якої нації можливе виключно через відродження моральних та етичних норм.

А тепер прочитаймо програми телепередач, на яких учаться наші діти: мильні опери, де всі сексуальні пари переплелись в клубку, бойовики з насильниками, шоу з проститутками... Країни, що утворилися на теренах колишнього СРСР стали постачальниками проституток в різні країни світу.

А колись було інше. В розпал другої світової війни німецький лікар, який проводив огляд вивезених із СРСР в Німеччину дівчат у віці 16-20 років, вирішив звернутись до Гітлера з закликом негайно розпочати мирні переговори із Сталіним. Його здивувало, що 90 % дівчат були незайманими. Він писав Гітлеру, що неможливо перемогти народ з такою високою мораллю. І був правий …

І, як говорить відомий телеведучий, ви маєте знати більше! Як з допомогою мікросхем на магнітофонній стрічці можна записати пісню, так і на жіночих геніталіях раз і назавжди записується пісня життя. І дуже важливо – хто її виконавець і що він записав. І не тільки знати, а й навчати дітей контролювати свої вчинки.

А на закінчення хочу прочитати вірш, який був написаний у нашому, Крижопільському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час проведення конкурсу дитячих творів на тему « Перше побачення моїх батьків»:
Побачення моїх батьків, кому воно цікаве?

Аніж писати твір – цигарочку до кави.

Кому старі тепер потрібні? Аби на джинси гроші підкидали.

Кому цікаво як колись вони світанки разом зустрічали.

О, наші діти! А, може, в тім і наша є вина,

Що душі їх не тягнуться до світла,

А руки тягнуться до келиха вина.

В.Д.Максимчак


Література.

В.Колосюк «Націю врятують незайманки»

Н.Левашов «Сущность и разум»

А.Близнюченко «Телегонія – міфи і реальність»

Ф.Ле – Дантек «Индивид, эволюция, наследственность и неодарвинизм», 1889р.

Протоиерей Николай (Головкин) «Наука о девственности»А.Столбов «Девственницы – здоровье нации» («Петербургские новости» № 31. 1995 г.)

Скачати 73.97 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка