Ліцензійний договірДата конвертації05.02.2019
Розмір49.1 Kb.
ТипКодекс


Ліцензійний договір
Направивши твір на електрону пошту ТОВ «ЗН УА» (далі - Видавництво) Автор твору приєднується до ліцензійного договору (далі - Договір), що є договором приєднання (ст. 634 Цивільного кодексу України), на наступних умовах:

1. Визначення термінів, що використовуються в договорі.Автор – повнолітня або неповнолітня особа, яка своєю творчою працею створила твір.

Твір – стаття, фотографія або будь-який інший твір, повний перелік яких наведений у Цивільному кодексі України (ст. 433) і Законі України «Про авторське право і суміжні права» (ст.8).

2.У тому випадку, якщо твір створений у співавторстві, то, направляючи твір Видавництву, кожний співавтор приймає на себе умови цього договору.Автор, направивши твір до Видавництва, гарантує, що співавтори проінформовані про умови цього договору і дали письмову згоду на приєднання до нього.

Автор вважається особою, що уповноважена співавтором на представлення його інтересів у Видавництві.

3. Автор гарантує, що він не є малолітньою особою.

4. Автор гарантує, що на момент передачі твору Видавництву йому належать виняткові майнові права на твір і третім особам не надана виключна або одинична ліцензія на використання твору.

5.Автор гарантує, що до передачі твору Видавництву твір не був опублікований в друкованих ЗМІ або в Інтернеті та соціальних мережах.

6.Автор гарантує, що в творі не використані твори, авторські права на які належать третім особам.

7.Автор гарантує, що цитати з творів інших осіб використовуються з вказівкою імені автора і джерела запозичення.

У тому випадку, якщо джерелом запозиченням є Інтернет, то в творі вказується гіперпосилання на веб-сторінку з цитатою, яка збережена на веб-сайті https://web.archive.org.

8.Автор гарантує, що твір не є перекладом, переробкою або адаптацією твору іншого автора.

9.Автор гарантує, що твір не містить нічого, що могло б привести до кримінальної відповідальності, цивільного позову про відшкодування збитків або будь-якої іншої форми правового захисту.

10.За цим договором Видавництву надається невиключна ліцензія на використання твору такими способами:

·  відтворення твору на комп’ютерах способом запису в цифровій формі з метою введення твору в цивільний оборот;

·  переклад твору з російської мови на українську мову;

- переклад твору з української мови на російську мову;

·  переробка твору, а саме внесення змін редакційного характеру;

·  відтворення твору на мові оригіналу (в перекладі) та в переробці на паперовому носії в інформаційно-аналітичному тижневику  «Дзеркало тижня. Україна» у необмеженій кількості примірників;

·  відтворення твору на мові оригіналу (в перекладі) та в переробці в цифровій формі на веб-сайті Видавництва та в соціальних мережах;

·  опублікування твору /випуск у світ на мові оригіналу (в перекладі) та в переробці; 

·  доступ до твору на мові оригіналу (в перекладі) та в переробці, розміщеному в комп’ютерних мережах, в тому числі в Інтернеті та в соціальних мережах;

· включення до баз даних на мові оригіналу (в перекладі) та в переробці;

· включення до складеного твору на мові оригіналу (в перекладі) та в переробці;

· публічний показ на мові оригіналу (в перекладі) та в переробці;

· публічну демонстрацію на мові оригіналу (в перекладі) та в переробці;

·  розповсюдження примірників твору на мові оригіналу (в перекладі) та в переробці шляхом продажу та іншими відомими способами.

11. Права на використання твору вважаються наданими з моменту одержання твору Видавництвом.

В тому разі, якщо твір не використовується Видавництвом у продовж двох місяців з дати отримання твору, договір вважається розірваним, а усі права, передані за даним договором, повертаються до автора.

12. Ліцензія надається на строк дії авторського права на твір на необмеженій території.

13. За використання твору автору виплачується авторська винагорода по діючим у Видавництві ставкам.

Авторська винагорода виплачується протягом двох місяців з моменту використання твору при наявності повного ім'я автора, копії першої, другої сторінки паспорта і сторінки паспорта з відміткою про реєстрацію (прописку), а так само копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Авторська винагорода виплачується через касу Видавництва, відправляється поштовим переказом на домашню адресу автора. Розрахунки з автором можуть бути зроблені й іншим попередньо погодженим способом. Автор письмово повідомляє Видавництво про спосіб одержання авторської винагороди. Це повідомлення направляється Видавництву разом з копією довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. При відсутності такого повідомлення, авторська винагорода виплачується через касу Видавництва.

Авторська винагорода виплачується співавторам у рівних частинах у тому випадку, якщо співавтори не нададуть Видавництву письмову угоду про розподіл авторської винагороди, підписану всіма співавторами. Ця угода направляється Видавництву разом з копією довідки про присвоєння ідентифікаційного номера усіх співавторі.

Якщо автор не отримав авторську винагороду протягом трьох років, то після закінчення цього терміну авторська винагорода не виплачується.

14. Автор дає дозвіл на використання твору з ілюстраціями, коментарями, передмовами й т.п.

15. При використанні твору Видавництво вказує те ім'я автора (співавторів), під яким твір надісланий до Видавництва.

16. Автор дозволяє Видавництву оприлюднити твір у будь-якій формі.

17. Видавництву надається право на субліцензію в об'ємі прав, вказаних в п. 10 договору, на термін, що не перевищує термін, вказаний в п.12 договору, на необмеженій території.

18. Видавництво, використовуючи твір, на свій розсуд може давати наступне повідомлення: «Відтворення твору, його публічне сповіщення або інше публічне повідомлення автором заборонене».

19. Відповідно до цього договору автор надав Видавництву всі необхідні повноваження для захисту авторського права на твір.

20. У разі порушення Автором наданих правових гарантій стосовно використання об’єктів права інтелектуальної власності автор приймає на себе усі майнові вимоги третіх осіб, що випливають з цих порушень, та відшкодовує Видавництву судові витрати, збитки, в тому числі упущену вигоду в разі залучення Видавництва в якості відповідача за позовами про порушення права інтелектуальної власності.

21. Приєднавшись до договору, Автор:

- дає згоду на включення персональних даних в базу даних;

- дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою забезпечення бухгалтерського і податкового обліку;

- підтверджує, що обсяг його прав, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

22.Усі суперечки, що виникли за даним договором, вирішуються шляхом переговорів, а при неможливості прийти до єдиної думки - у суді м. Києва.

© Володимир В. Коноваленко, 2011-2018
Каталог: static -> file
static -> Пояснювальна записка до магістерської кваліфікаційної роботи
static -> Презентація не тему «Ресурси» Кухарчук Катерини
static -> Формування критичного мислення на уроках інформатики Методика підготовки уроків з розвитку критичного мислення
static -> Мистецька розминка
static -> Литература Д. Наливайко стр. 6-14 читать, стр. 14 пис ответить на вопросы 1-3
static -> Стратегія сталого розвитку України
static -> Випускна творча робота Назва проекту: «Формування екологічних цінностей, здоров’язберігаючих факторів в умовах випереджаючої освіти для сталого розвитку»
static -> Новинки психолого-педагогічної літератури Психолого-педагогічне забезпечення навчально-виховного процесу в школі дуже актуально


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка