Конкурсу «Учитель року 2018» у номінації «Українська мова та література»Скачати 37.95 Kb.
Дата конвертації10.06.2019
Розмір37.95 Kb.
ТипКонкурс

Інформаційна картка

учасника ІІ (обласного) туру

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

у номінації «Українська мова та література»
Прізвище, ім’я, по батькові

Спаська Тетяна Анатоліївна

Місце роботи

Курилівський НВК «загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області

Посада

Учитель

Освіта (найменування вищого навчального закладу, рік закінчення навчання)

Вища, Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка, 1994

Самоосвіта (за останні 5 років; очна, дистанційна форма; рік проходження та найменування освітніх програм, курсів, тренінгів тощо)

Очна.

Курси про підвищення кваліфікації за спеціальністю вчитель української мови та літератури, 2013 рік;

курси за програмою Intel «Навчання для майбутнього», 2013 рік.


Педагогічний стаж

23 роки

Кваліфікаційна категорія

I категорія

ЗванняПедагогічне кредо

Завдання літератури – об’єднувати всіх, встановлювати контакт між людьми

Технології, методи та форми, що використовуються

в навчально-виховному процесі  • Нестандартні розминки(мотиваційну хвилинку, лінгвістичну розминку)

  • Міні-тренінги

  • Сенкан

  • Твори-перевтілення, есе

  • Кросворди, ребуси, анаграми

  • Лінгвістичні казки

  • Мультимедійні презентації

  • Вікторини , ігри, КВК

Автопортрет «Я – педагог і особистість»

(у формі есе)Що значить бути щасливою? Розмірковуючи, я прекрасно розумію, що у кожного щастя своє. Для мене щастя – займатися улюбленою справою, а улюблена справа – «віддавати серце дітям». Моя дорога, що кличе і веде до щастя – це педагогічна праця, тому що веде до нескінченного життя у душах моїх учнів. Я не працюю вчителем, бо я і є вчитель. Мені подобається бути ним. Багато років тому я зробила свій вибір, вважаю його правильним і зараз.

Все має свої витоки. Мене теж колись учили. Саме улюблені вчителі відкрили мені, що дружня участь, живе, довірливе спілкування з дітьми – одне з головних умов успіху і задоволення від своєї роботи. Учитель повинен не «працювати з дітьми», а жити з ними, ділити радощі і печалі, злети і падіння, не допускаючи фальші в стосунках.

Тому мене з дитинства приваблювала і манила спеціальність педагога. Я дуже хотіла вчити дітлахів бачити красу природи, виховувати добре ставлення до людей, акуратність, працьовитість. Бачити посмішку на обличчях дітей, якщо у них все виходить, і поспішати до них на допомогу в разі утруднення; грати, спілкуватися, і, звичайно, перевіряти зошити, виставляти оцінки в журнал.

Іноді я задаю собі питання: «Хто такий учитель?» Відповісти на нього, здавалося б, просто: це людина, яка передає іншим будь-які знання. Але ось чи достатньо цього? Адже в наш прогресивний час знання можна отримати з численних джерел: з книг, наукових фільмів, за допомогою Інтернету. Так може наша професія не потрібна? Звичайно ж ні! Тому що завдання вчителя не тільки передавати ази науки. Головна мета педагога – прищепити дитині любов до знань, навчити його, немов досвідчений тренер, крок за кроком, терпляче долаючи труднощі, впевнено йти по лабіринтах загадкової і дивної країни Знань. Я щаслива тим, що йду в ногу з сучасністю, вчу дітей тому, що людське спілкування не можна замінити нічим.

Моє завдання – допомогти учневі знайти себе, відкрити свій творчий хист, свій талант. Я розумію, що це вимагає від мене глибоких знань, педагогічної майстерності. Є безліч способів зробити свої уроки цікавими і красивими, але найголовнішим на цьому шляху, на мій погляд, є віра в себе, віра в свої можливості, віра в своє велике призначення. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Треба лише навчитися сприймати свої помилки як досвід. Так, учитель повинен іти в ногу з часом – використовувати в своїй роботі інновації, різні методики, повинен досконало володіти матеріалом. Але перш за все, він повинен бути ЛЮДИНОЮ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ.

Що б я хотіла бачити в своїх учнях? Критичного мислення, толерантності, вміння конструктивно вирішувати проблеми, здатності до самовираження та ще багато інших дуже важливих якостей. Головне – щоб кожен з них став яскравою індивідуальністю, став особистістю. Якщо це у моїх дітлахів виходить – я щаслива.Виявляється, для мене бути вчителем – важливо, життєво необхідно, без цього я не можу обійтися. Бути вчителем для мене – значить бути щасливою. Я впевнена, надії своїх батьків я виправдала. Я щаслива сама і намагаюся нести щастя оточуючим дорогим для мене людям, моїм учням, запалюю в їх серцях своєю надією свічки спокою, віри і любові.

Посилання на персональний Інтернет-ресурс (за наявності)

https://lesaukr.blogspot.com/


Каталог: images -> Конкурси фахової майстерності -> 2018 -> Картки
images -> Археологія Київської Русі робоча навчальна програма
images -> Північний Льодовитий океан басейн Світового океану, розташований між Євразією І Північною Америкою
images -> Литература XVIII века
images -> Програми підготовки
images -> Віртуальна виставка праць викладачів об’єднання сільськогосподарських бібліотек Житомирської області за 2014 рік
images -> Методичні рекомендації для підготовки міждисциплінарної курсової роботи за освітньо-кваліфікаційними рівнями
images -> Методичні рекомендації для її виконання для студентів заочної форми навчання; методи активізації процесу навчання; система оцінювання знань студентів
Картки -> Конкурсу «Учитель року 2018» у номінації «Німецька мова»

Скачати 37.95 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка