Конкурси • Партнерства • Вакансії АктуальнеСкачати 317.5 Kb.
Дата конвертації20.01.2018
Розмір317.5 Kb.
ТипКонкурс

Електронний бюлетень ГУРТ

47 (522)Актуальне

 • 

Гранти

 • 

Тренінги

 • 

Конкурси

 • 

Партнерства

 • 

Вакансії

АктуальнеЯрмаркуймо заради реформ!  
18 листопада 2010 року у Києві відбудеться ІІІ Ярмарок інституційного розвитку, під час якого 30 провідних ІГС презентуватимуть актуальні послуги з посилення інституційної спроможності громадського сектору. В Ярмарку візьме участь близько 200 представників громадянського суспільства, які зацікавленні у посиленні впливу ІГС у впровадженні реформ в Україні.

Ярмарок інституційного розвитку організовує Ресурсний центр ГУРТ в рамках проекту “Розвиток спроможності ІГС реформувати Україну”, що реалізується в межах програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact, Inc.

Навідміну від минулорічного Ярмарку, цьогоріч виставка-презентація вже 30 провайдерів послуг, а також проведення паралельних заходів – презентацій, майстер-класів, експертних тематичних дискусій щодо окремих аспектів організаційного розвитку та світового кафе будуть сфокусовані на 5 темах, які є найбільш актуальними для інституційного розвитку ІГС України.

Повний перелік провайдерів Ви можете переглянути за цим посиланням.

Спеціальним гостем Ярмарку буде Джо Тьопфер, експерт з інституційного розвитку та розвитку спроможності організацій з 15-річним досвідом, один з співзасновників ГУРТ Інтернешнл Тренінг Груп. Джо фасилітуватиме Світове кафе «Інституційний розвиток в організаціях, що трансформуються: роль консультанта» та проведе майстерню «Практикуючи відкритий простір: від обіцянок до досягнень».

Також під час паралельних заходів:

Леся Оробець, народний депутат ВРУ, проведе майстерню Майстерня “Адвокасі веб 2.0: як підвищити ефективність адвокасі кампаній за допомогою сучасних ІТ технологій? ”; 

Олексій Орловський, директор Програми посилення громадянського суспільства Міжнародного фонду "Відродження"  розповість, як підвищити якість проектних заявок;

Андрій Зінченко, керівник освітніх проектів Української мережі енергетичних інновацій greencubator, поділиться досвідом дрібного фінансування для великих спільнотних проектів;

Наталка Гнатюк, розповість, як залучити 1 млн. доларів для розвитку місцевої громади;

Марина Саприкіна, виконавчий директор Центру розвитку КСВ, проведе майстерню "Як співпрацювати з бізнесом, розвиваючи корпоративну соціальну відповідальність: моменти, які потрібно знати";

Дар’я Непочатова, керівник програм Українського форуму благодійників, учасник програми «Volunteerism: United We Serve» від України розповість про підходи, інфраструктуру та програми волонтерства в США;

Антоніна Прудко, менеджер програм з організаційного розвитку проекту UNITER, презентує он-лайн платформу Marketplace – Розвиток ОГС та результати дослідження соціальних зв’язків між громадськими організаціями.

З повною програмою паралельних заходів Ви можете ознайомитись за цим посиланням.Для читачів порталу ГУРТ, які не змогли взяти участь у Ярмарку, але зацікавлені в отримані ексклюзивної інформації з перших вуст, буде забезпечено інтерактивну онлайн-трансляцію Ярмарку.

Фото з Ярмарку, відеозвіти з майстерень та коментарі учасників будуть публікуватись на порталі ГУРТ  наживо.

Також слідкуйте за перебігом подій на Facebook  та Twitter


 • Сторінка ІІІ Ярмарку інституційного розвитку

 • Учасники 

 • Провайдери 

 • Програма Ярмарку 

Нагадаємо, ІІ Ярмарок інституційного розвитку відбувся 17 грудня 2009 року та зібрав близько 150 учасників. 
Контакти

 • Тарас Боярчук

 • ГУРТ

 • info@gurt.org.ua

 • 044-296-1052

 • http://www.gurt.org.ua/
ГрантиКонкурс від Американського посольського фонду зі збереження культурної спадщини  
Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурс для отримання фінансування від Американського посольського фонду зі збереження культурної спадщини. Фонд було засновано Управлінням освіти і культури Державного департаменту США у 2001 році. Метою Фонду є вияв поваги США до культури інших країн та допомога у збереженні культурної спадщини. За роки свого існування Американський посольський фонд зі збереження культурної спадщини надав фінансову допомогу понад 640 проектам із понад 100 країн світу.

У конкурсі можуть брати участь кваліфіковані установи. За визначенням Фонду це зареєстровані відповідальні неурядові організації, музеї, керівні заклади культури чи подібні інституції, які можуть довести наявність необхідного досвіду та спроможність здійснювати проекти зі збереження культурної спадщини.Фонд надає перевагу проектам, що відповідають його вимогам та дотримуються міжнародних стандартів збереження культурної спадщини.

Фонд розглядатиме пропозиції із наступних трьох категорій:

(А) Пам'ятки культури. Сюди можуть входити (але не обов'язково тільки вони) історичні будівлі та об’єкти:

 • Реставрація історичної будівлі.

 • Збереження археологічного об’єкта.

 • Документація щодо пам'яток регіону, складена з метою їх збереження.

(Б) Експонат чи колекція експонатів з музею, історичної пам'ятки чи подібної інституції. Сюди можуть входити археологічні та етнографічні об’єкти, картини, скульптури, рукописи, колекції фотографій та фільмів:

 • Робота, спрямована на збереження експоната чи колекції експонатів.

 • Визначення потреб та стратегій, спрямованих на покращання умов збереження колекції.

 • Створення необхідних умов і належного середовища для безпечного зберігання чи показу колекцій.

 • Спеціальне навчання з питань збереження колекцій і догляду за ними.

(B) Форми виразу традиційної культури. Сюди можуть входити традиційна музика, обряди, знання, мови, танці та ремесла:

 • Документування та аудіовізуальний запис форм традиційної музики чи танцю з метою збереження та розповсюдження.

 • Підтримка навчання в галузі збереження традиційних мистецтв або ремесел, які перебувають під загрозою зникнення.

Фонд не може підтримати наступне: 

 1. Збереження чи купівлю приватних чи комерційних об'єктів культури, колекцій чи нерухомості.

 2. Збереження природної спадщини (фізичних, біологічних та геологічних формацій, палеонтологічних колекцій, місць проживання видів тварин та рослин, яким погрожує зникнення, скам'янілостей тощо).

 3. Збереження біологічних рештків.

 4. Збереження новин (газет, хронікальних фільмів та ін.).

 5. Збереження друкованих матеріалів (книжок, періодики тощо).

 6. Створення шкільного учбового плану чи матеріалів.

 7. Археологічні розкопки чи наукові дослідження.

 8. Історичні дослідження, крім випадків, коли історичне дослідження виправдане та становить невід'ємну складову успіху запропонованого проекту.

 9. Придбання чи створення нових колекцій для нових чи існуючих музеїв.

 10. Спорудження нових будівель.

 11. Створення нових творів мистецтва чи вистав на честь чи на вшанування або з метою економічного розвитку.

 12. Створення нових чи сучасних інтерпретацій існуючих форм традиційних танців, пісень, наспівів, музичних композицій, п’єс тощо.

 13. Створення копій чи відтворення більше не існуючих культурних об'єктів чи пам'яток.

 14. Переміщення культурних пам'яток з одного місця на інше.

 15. Вилучення культурних об'єктів чи частин культурних пам'яток із країни за будь-якої підстави.

 16. Оцифровування культурних об'єктів чи колекцій, якщо це не частина більшого чітко окресленого проекту, спрямованого на збереження пам'ятки.

 17. Плани збереження пам'яток чи інші дослідження, якщо вони не є складовою проекту, спрямованого на впровадження результатів цих досліджень.

 18. Готівкові заощадження, пожертви та обігові фонди. Кошти повинні бути використані впродовж терміну дії грантової угоди та не можуть спрямовуватися на створення вкладів чи обігових фондів або використовуватися після закінчення гранту.

 19. Збір коштів на реставрацію.

 20. Поточні експлуатаційні видатки організації, а саме, витрати на оренду приміщення, комунальні послуги, ліцензії та кошти на адміністративний час, послуги чи матеріали, що не пов'язано із виконаннм проекту.

 21. Кошти на непередбачені та не деталізовані витрати.

 22. Роботу, яка почалася до оголошення про надання гранту.

 23. Мііжнародні подорожі, крім випадків, коли приїзд фахівців виправданий та має істотне занчення для успіху проекту.

 24. Індивідуальні проекти вартістю до 10 тисяч доларів США.

 25. Проекти від приватних осіб чи комерційних структур.

 26. Як правило, незалежні проекти США за кордоном.

Об’єкт релігійного спрямування може номінуватися на грант від Фонду, якщо проект подається з урахуванням виключно архітектурного, мистецького, історичного, а не релігійного значення пам’ятки.

Фінансування

У 2010 році надавалися гранти від 10 тисяч доларів США із середньою сумою 57 тисяч 600 доларів США. Можуть разглядатися більші проекти . Фонд не вимагає, проте заохочує спів-фінансування, залучення коштів від організацій та інші форми фінансової участі у виконанні проекту.Обрання переможця

Отримані пропозиції будуть оцінюватися за якість, обгрунтованість та вичерпність написання проекту та бюджету; невідкладність здійснення; якість та кількість супроводжувальних матеріалів, таких, як резюме головних учасників, фотографії пам’ятки, офіційні дозволи керуючих організацій, таких, як міністерство культури. Найкращі пропозиції будуть рекомендовані послом США в Україні до участі в наступному етапі всесвітнього конкурсу та надіслані до Фонду для можливого обрання переможця.Пропозиції приймаються до 18:00 30 листопада 2010 року.

Про переможця конкурсу 2011 року від України, за умови його обрання, буде повідомлено на інтернет-сторінці посольства США в Україні між 1 липня - 30 вересня 2011 року.

Будь ласка, заповніть аплікаційну форму (заявку) та надішліть її в електронному вигляді англійською та українською мовами на адресу електронної пошти: KyivAFCP@state.gov .

Будь ласка, в електронному листі вкажіть мету: ''AFCP-2011 та назва Вашого проекту".

Про отримання Вашої аплікаційної форми буде повідомлено електронним листом від 1 по 6 грудня 2010 року.

Джерело

Контакти

 • Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві

 • KyivAFCP@state.gov
Файли

 ambfund-application-ukr.pdf    135.5 КБ

 ambfund-budget-ukr.pdf    210.2 КБТренінгиТренінгова програма з розв’язання конфліктів та медіації  
Український Центр Порозуміння оголошує відкритий конкурс на участь у тренінговій програмі з підвищення спроможності лідерів громадянського суспільства у розв’язанні конфліктів та проведенні медіації (посередництві у вирішенні спорів)

Ця навчальна програма виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримкою Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID).До участі запрошуються представники громадських організацій, які мають справу з розв’язанням конфліктів, побудовою діалогу, працюють у дотичних сферах, також ті, хто прагне професійного та особистісного розвитку, шляхом вдосконалення навичок дієвого та ефективного вирішення конфліктних чи спірних ситуацій

Що таке медіація?

Медіація - це конфіденційний процес, під час якого безстороння третя особа, незадіяна у конфлікті, допомагає учасникам спору знайти таке рішення спору/конфлікту, яке задовольняє обидві сторони.Це також: 

 • структурований процес переговорів з метою вирішення конфлікту;

 • у якому сторони приймають участь добровільно;

 • який проводиться спеціально підготовленою особою - медіатором;

 • для знаходження конструктивного взаємовигідного рішення («виграш-виграш»);

 • яке сторони розробляють та приймають самостійно.

У чому полягатиме зміст навчальної програми?

Тренінгова програма спрямована на: 

 • побудову розуміння цінностей співробітницького підходу до вирішення конфліктів;

 • ознайомлення з базовими принципами медіації;

 • оволодіння процедурними навичками проведення медіації;

 • ознайомлення з комунікативними навичками медіатора та відпрацювання їх на практиці;

 • відпрацювання навичок створення атмосфери порозуміння та співпраці через роботу з інтересами та емоціями залучених у конфлікт сторін.

Тренінги проводитиметься за моделлю залученого навчання, що дозволяє актуалізувати попередній досвід поведінки у конфліктних ситуаціях та досягти усвідомлених змін щодо вибору ефективної стратегії поведінки у майбутньому та застосування співробітницького підходу. Близько 90% тренінгу присвячено відпрацюванню практичних навичок і проходить у форматі рольових ігор, роботи у малих групах та практичних вправ.

Здійснення навчальної програми відбуватиметься покроково:

Крок 1: Відбір учасників (05-25 листопада 2010 року).

Усі зацікавлені запрошуються до заповнення аплікаційної форми (дивіться у додатку до оголошення), яку необхідно надіслати до 22 листопада 2010 року на електронну адресу uccg@uccg.org.ua з приміткою «mediation UNITER»

За результатами аналізу аплікаційних форм до участі в програмі будуть відібрані 48 учасників, з урахуванням таких критеріїв:


 • досвід учасників в сфері розв’язання конфліктів;

 • мотивація до участі в тренінговій програмі;

 • регіональна репрезентативність;

 • гендерний баланс;

За інших рівних умов, перевага надаватиметься грантерам проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER).

Крок 2: Тренінг “Базові навички вирішення конфліктів та медіації” (08-11 грудня 2010 року).

Тренінг триватиме чотири дні та буде присвячений основам структури процесу медіації та навичкам вирішення конфліктів. Загальна кількість учасників – 48 осібКрок 3: Індивідуальний розвиток навичок посередництва у вирішенні конфліктів (грудень 2010 року – березень 2011 року).

Кожен учасник матиме можливість розробити та реалізувати план розвитку навичок ведення процесу медіації та вирішення конфліктів. До участі в наступному тренінгу будуть запрошені учасники, які матимуть досвід застосування набутих під час попереднього тренінгу навичок.Крок 4: Професійна майстерня “Навички ведення процедур побудови консенсусу” (31 березня – 02 квітня 2011 року).

Зустріч триватиме чотири дні та буде присвячена аналізу набутого учасниками досвіду у сфері вирішення конфліктів, а також оволодінню секретами майстерності медіатора та фахівця з побудови діалогу. Загальна кількість учасників – 24 особи.Крок 5: Дводенний підсумковий семінар (другий тиждень липня 2011 року).

Дана зустріч проводитиметься з метою обміну практичним досвідом та оцінки досягнутих результатів. Загальна кількість учасників – 28 осіб.

За умови успішного проходження навчальної програми, учасники отримають сертифікат медіатора та будуть включені до списку медіаторів Українського Центру Порозуміння.

Контакти

 • Прокопенко Надія

 • Український Центр Порозуміння

 • uccg@uccg.org.ua

 • (044)537-10-07
Файли

 training_program_on__conflict_resolution_announcement.doc    410.0 КБ

 training_program_application_form.doc    446.0 КБКонкурсиВперше в Україні проходить Європейський конкурс волонтерських програм  
Напередодні Європейського року волонтерства, який відзначатиметься впродовж 2011 року, Фонд Східна Європа в партнерстві з мережею Глобального договору України ініціює проведення в Україні національного етапу Європейського конкурсу волонтерських програм.

Мета конкурсу - відзначити компанії, де розроблені та активно впроваджуються волонтерські програми, що покликані допомогти іншим подолати бар'єри на шляху до працевлаштування (наприклад, програми, спрямовані на допомогу вразливим категоріям молоді чи людям з особливими потребами або людям похилого віку у набутті необхідних для працевлаштування навичок та підвищенні мотивації). Конкурс також спрямований на поширення практики волонтерського руху серед компаній в Україні.

Європейський конкурс проводиться в два етапи: національний та міжнародний.Національний конкурс

Умови: конкурс проходитиме в наступних номінаціях: основні категорії «Велика» та «Мала компанія». Судді також визначатимуть переможців у номінаціях «Інновація» та «Новачок».

Необхідні для конкурсу матеріали: для того, щоб взяти участь у національному конкурсі, компаніям необхідно заповнити аплікаційну форму (завантажити її та рекомендації щодо підготовки потрібно на сайті Фонду Східна Європа.

Заявки необхідно надсилати на адресу award@eef.org.ua. Ознайомитися з додатковими матеріалами, включаючи основні визначення та термінологію, що використовуються в тексті, можна на сайті організатора Європейського конкурсу волонтерських програм - Business in the Community - за цим лінком.

Термін проведення конкурсу: з 11 жовтня по 3 грудня 2010 року.

Оцінювання заявок: конкурсні заявки розглядатимуться журі, до якого увійдуть експерти бізнес-асоціацій, Представництва ООН в Україні та інших провідних українських та міжнародних організацій, що займаються розвитком волонтерства.

Оголошення результатів: результати національного етапу конкурсу будуть оголошені наприкінці грудня 2010 року. Урочиста церемонія нагородження українських переможців відбудеться на початку 2011 року.

Учасники конкурсу: до участі в конкурсі запрошуються українські та міжнародні компанії, волонтерські програми яких реалізуються в Україні та відповідають темі конкурсу, а саме: ці програми допомагають покращити професійні навички та мотивацію цільових груп для подолання бар'єрів на шляху працевлаштування.

Європейський конкурс

Заявки компаній-переможців українського конкурсу будуть направлені на розгляд загальноєвропейського журі. Оголошення загальноєвропейських переможців відбудеться 18-19 березня 2011 року під час урочистої церемонії в Лондоні.

Європейський конкурс волонтерських програм ініційований організацією Business in the Community (Великобританія) та проводиться за підтримки Alliance Boots, Tata Consultancy Services та Європейської комісії. Business in the Community в якості Секретаріату Ініціативи ENGAGE здійснює управління конкурсом.
Європейський конкурс волонтерських програм проводиться одночасно у 22 країнах (докладніше про конкурс, його організаторів та країни-учасниці можна дізнатися на Інтернет-сторінці www.eeva2011.org).

За детальною інформацією стосовно участі у конкурсі, будь ласка, звертайтесь до Катерини Копчук, менеджера із зв'язків з громадськістю Фонду Східна Європа, за телефонами (044) 200 3824/25/26/27 або електронною адресою award@eef.org.ua

Джерело

Контакти

 • Катерина Копчук

 • Фонду Східна Європа

 • award@eef.org.ua

 • (044) 200 3824/25/26/27

 • http://eef.org.ua/
 • • • Розкажіть всім про Ваш успіх  
Ресурсний центр ГУРТ був зареєстрований як громадська організація 30 січня 1996 року і незабаром відсвяткує свій 15 день народження.

До цієї події ГУРТ оголошує конкурс успішних історій "Мій успіх з ГУРТом" для читачів gurt.org.ua, чим ГУРТ виявився корисним, наприклад, допоміг досягти висот в особистому розвитку або сприяв посиленню спроможностей вашої організації. 

Якщо Ви відвідали цікаве стажування, корисний та інформативний тренінг, стали переможцем конкурсу, про які дізнались на ГУРТі,  або знайшли партнерів для своєї ініціативи через портал ГУРТ, напишіть про це. Нехай всі дізнаються про Ваші досягнення!

Вимога до текстів:


 • щиро і переконливо

 • може застосовуватися для наслідування

 • обсяг: не більше 800 слів

 • зворушливо до сліз

Ваші цікаві  історії успіху будуть опубліковані на порталі ГУРТ та в святковому виданні досягнень ГУРТа та партнерів за 15 років.

Авторитетне журі визначить п`ятьох переможців конкурсу історій.Автори найцікавіших історій отримають оригінальні футболки, останні книги, видані ГУРТом та ексклюзивні запрошення на святкування 15-ї річниці ГУРТа.

Надсилайте свої історії на електронну адресу info@gurt.org.ua з поміткою в темі "Мій успіх з ГУРТом" до 30 листопада 2010 року.

У листі обов’язково вкажіть ім’я, прізвище, місто та контактну інформацію.

Також додавайте до своїх історій фото, посилання на відеоматеріали, пов`язані з Вашим успіхом, та посилання на публікації в ЗМІ.Успіхів й натхнення!
Контакти

 • Пилип Литвинов

 • ГУРТ

 • lytvynov@gurt.org.ua

 • 044-296-1052

 • http://gurt.org.ua/
ПартнерстваЗапросіть волонтера Корпусу Миру  
Вам цікаво спілкуватися з представником іншої культури? Ви хотіли б дізнатися більше про Сполучені Штати Америки та американців таких, якими вони є, насправді? Вас цікавить західний досвід та неординарний підхід до вирішення проблем в ваших громадах? Вам потрібна допомога у розвитку вашої організації? Ви хотіли б знайти нових партнерів в США та Україні? Вам цікавий американський досвід в сфері фандрейзингу, в управлінні громадськими організаціями та проектами?

Якщо Ви позитивно відповіли хоча б на одне з вищезгаданих питаннь, можливо Вам буде цікаво співпрацювати з волонтером Корпусу Миру з Проекту розвитку громад?Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація, яку було засновано Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою професійного обміну та зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. В Україні Корпус Миру працює з 1992 року на підставі двосторонньої угоди між Президентами США та України про започаткування програм Корпусу Миру в Україні.

Програма Корпусу Миру зареєстрована в Міністерстві економіки України як проект технічної допомоги. Ми пропонуємо Вам запросити волонтера Корпусу Миру з Проекту розвитку громад. Волонтери цього Проекту співпрацюють з неурядовими організаціями, благодійними фондами, бібліотеками, музеями, органами місцевого самоврядування, місцевими органами державної влади, державними центрами зайнятості та підвищення кваліфікації, навчальними закладами.

Волонтери працюють з українськими організаціями протягом двох років, допомагаючи в розробці та реалізації проектів соціальної, економічної, культурної, екологічної спрямованості, які орієнтовані на розвиток місцевих громад, міжсекторне співробітництво та активізацію громади у вирішенні власних проблем.

Якщо Ви зацікавлені, контактуйте, будь ласка, з менеджером Проекту розвитку громад Маратом Кюрчевським (контактна інформація наведена нижче). У додатку до Вашої уваги пакет документів щодо запрошення волонтера.

Заявки на запрошення добровольця на 2011-2013 роки приймаються до 15 грудня 2010 року.

Контакти

 • Марат Кюрчевський

 • Корпус Миру США в Україні

 • mkurchevsky@peacecorps.gov

 • (044) 391-66-21

 • http://ukraine.peacecorps.gov/
Файли

 paket_dokumentiv_proekt_rozvytku_hromad.zip    2.6 МБ • • • Програма «Соціальний капітал та академічні публікації» шукає партнерів для підтримки книговидання  
Програма “Соціальний капітал та академічні публікації” Міжнародного фонду “Відродження” звертається до донорів, благодійників і видавничих фундацій із пропозицією розглянути можливість сприяння розвитку сфери перекладацької діяльності та видання літератури в Україні.

З 2010 року програма СКАП припинила своє існування в межах МФВ, і тому шукає альтернативні шляхи підтримки розвитку видавничої справи, адже книговидання є одним із головних пріоритетів функціонування держави в інформаційному середовищі. Однак у цій галузі й надалі лишаються критичними обсяги видання, перекладацька діяльність, кількість книгарень, асортимент україномовної книжки та рівень її державної підтримки. В результаті, українська література відсутня на світовому книжковому ринку.Програма СКАП понад 10 років була ключовим гравцем підтримки українського книговидання, заснувавши найбільший перекладацький проект для посилення ролі академічних публікацій соціально-гуманітарного спрямування. Підтримано переклади й видання якісних текстів, що відіграють чільну роль у сучасних політичних, наукових і культурних дебатах, сприяючи розвиткові громадянського суспільства. Крім грантової діяльності, досягнуто значних результатів у розвитку політик, інфраструктур, мережування й підвищення організаційної спроможності суб’єктів інформаційно-видавничої сфери України. Докладний звіт про здобутки програми читайте тут.

Програма реалізувала свою місію через такі головні ініціативи: “Проект перекладів” і “Лабораторія наукового перекладу”.Метою “Проекту перекладів” було видання українською мовою (вперше) найважливіших праць сучасних і класичних зарубіжних авторів з актуальних гуманітарних дискусій, а також переклад найновіших і резонансних художніх, науково-популярних і дитячих книжок. За підтримки МФВ видано понад 550 класичних і сучасних книжок.

Проект “Лабораторія наукового перекладу” (ЛНП) є майданчиком для фахового обговорення стратегії та якості українських перекладів наукової літератури. ЛНП формує дослідницькі майстерні для співпраці перекладачів і науковців, проводить текстологічні семінари, що є надзвичайно важливими для розробки української термінології, й у такий спосіб впливає на перекладацьку політику видавництв.

Реалізуючи свою діяльність програма СКАП МФВ здобула • образ надійного й відкритого партнера: доступність інформації про діяльність програми, відкритий характер конкурсів, прості процедури, короткий термін розгляду проектів, стабільне фінансування;

 • значний досвід менеджменту масштабних видавничих проектів, що здійснюється на базі електронної системи управління грантами, забезпечуючи прозорість управління діяльністю з надання грантів;

 • розуміння ринкових механізмів у процесі планування й реалізації програм;

 • можливість залучення широкого кола провідних українських та іноземних експертів (програмні й експертні ради, експертиза окремих проектів, оцінка діяльності програми, консультування);

 • акумуляцію значного масиву інформації про стан книговидання в Україні й у світі, можливості міжнародного співробітництва;

 • досвід успішного залучення інших джерел фінансування, окрім коштів МФВ (Ґете-Інститут в Україні, програма “Сковорода” Посольства Франції в Україні, Британська Рада в Україні, Польський Інститут в Києві й Посольство Польщі в Україні та ін.).

У зв’язку із припиненням своєї діяльності в межах МФВ, програма СКАП звертається до усіх благодійників та видавничих фундацій із закликом підтримати книговидання в Україні або шляхом фінансування програми в складі МФВ, або заснувавши подібну власну структуру, використовуючи досвід і напрацювання програми в цьому напрямку. Програма СКАП готова виступити в якості дорадчого або виконавчого органу щодо підтримки книговидання.

Сподіваємося на вашу партнерську підтримку !Контактна інформація: Тарас Лютий, менеджер програми “Соціальний капітал та академічні публікації” Міжнародного фонду “Відродження”, lyuty@irf.kiev.ua, тел. 050 359 77 18.
Контакти

 • Тарас Лютий

 • менеджер програми “Соціальний капітал та академічні публікації”

 • Міжнародний фонд ”Відродження”

 • lyuty@irf.kiev.ua

 • 050 359 77 18
 • • • Цікаві ініціативи листопада  
ГУРТ регулярно надає інформаційну підтримку цікавим суспільно корисним ініціативам. Презентуємо Вам підбірку заходів, на які варто звернути увагу протягом найближчого місяця.

Конференція-баркемп "Jump into Business"

13-14 листопада у м. Києві пройде всеукраїнська бізнес-конференція “Jump into Business”, що присвячена темі створення та розвитку власної справи.

 

Міксовий формат конференції та баркемпу – теоретичні сесії і презентації поєднаються з практичними уроками, майстер-класами, обговореннями, панельними дискусіями, світовими кафе, новим форматом презентацій - pecha kucha, та іншими цікавими заходами. 

Відбір учасників проходить на конкурсній основі за аплікаційними формами.

 

 

Всеукраїнський конкурс «Коронація слова – 2011» 

Всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв , п’єс та пісенної лірики про кохання «Коронація слова – 2011».

 

Конкурс проходить у таких номінаціях: "Романи", "Кіносценарії", "П'єси", "Пісенна лірика про кохання". 

Ви можете подати власний твір на конкурс до 1 січня 2011 року.

 

Преміальний фонд Конкурсу 150 000 грн. 

 

Волонтерські вихідні

 

Міжнародний день волонтерів в усьому світі відзначають по-різному: проводять мітинги, паради, екологічні та інформаційні кампанії, реалізують громадські волонтерські проекти, надають безкоштовну медичну допомогу, тощо. 

В Україні відзначаються Волонтерські вихідні 4-5 грудня. Протягом цих вихідних по всій країні пройде велика кількість волонтерських акцій.

 

Запрошуємо Вас та Вашу організацію долучитися до святкування «волонтерських вихідних» та організувати акцію 4 або 5 грудня 2010 року. Просимо Вас надіслати детальну інформацію про заплановану акцію на адресу ivd2010.ukraine@gmail.com до 15 листопада. Детальніше тут. 

 

Всеукраїнський фотоконкурс "Благодійність крізь призму об’єктива"

 

Всеукраїнський фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива» проводиться Українським форумом благодійників з метою привернення уваги української громадськості до найкращих практик благодійності. Український форум благодійників прагне залучити любителів та професіоналів мистецтва фотографії, бізнес-компанії, благодійні й громадські організації до популяризації успішного досвіду благодійництва в Україні.

 

V Фестиваль молодіжної преси

 

V Фестиваль молодіжної преси проводиться з метою підвищення якості та продуктивності студентських і молодіжних ЗМІ.

 

Три дні фестивалю проходять на базі під Києвом і включають у себе майстер-класи відомих та успішних журналістів, профільних викладачів та експертів з нових медіа, медіа-юристів. У програмі заходу - екскурсії на провідні телеканали та редакції газет України, конкурс молодіжних видань, навчальна рольова гра-симуляція, створення карти видань України. 

Детальна інформація та реєстраційна анкета на www.studzmi.info

 

 

ІІІ Ярмарок інституційного розвитку


18 листопада 2010 року у Києві відбудеться щорічний Ярмарок інституційного розвитку, під час якого 30 провідних інфраструктурних організацій презентуватимуть актуальні послуги з посилення інституційної спроможності громадського сектору. В Ярмарку візьме участь більше 150 представників громадянського суспільства, які зацікавленні у посиленні впливу ІГС на зміни в Україні.

 

Мета цьогорічного Ярмарку - привернути увагу інститутів громадянського суспільства України до культури організаційного розвитку шляхом представлення нових тренінгових послуг, суспільних інновацій та громадських ініціатив. 

 

Детальніше.

 

З питань інформаційної підтримки та інших форм співпраці звертайтесь до координатора інформаційних проектів Пилипа Литвинова за адресою lytvynov@gurt.org.ua


Контакти

 • Пилип Литвинов

 • ГУРТ

 • lytvynov@gurt.org.ua

 • 044-296-1052

 • http://www.gurt.org.ua/
ВакансіїВакансія соціального працівника  
Представництво HealthRight International в Україні шукає соціального працівника (із функцією аутріч-працівника).

Основні вимоги:

 • Досвід соціальної роботи з жінками та/або молоддю груп ризику, кризовими сім’ями не менше 1 року;

 • Повна зайнятість;

 • Збереження конфіденційної інформації про клієнтів проекту і їх родин;

 • Своєчасне, чітке й акуратне виконання функціональних обов’язків;

 • Своєчасне інформування про захворювання або інші обставини, що перешкоджають виходу на роботу;

 • Участь в організаційних зборах і заходах.

Знання:

 • Знання в обсязі вищої/незакінченої вищої освіти за спеціальністю «Соціальна робота»;

 • Основи законодавства України щодо державної політики з питань дітей, молоді та сімей;

 • Постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з практичної соціальної роботи;

 • Передовий вітчизняний і світовий досвід роботи соціальних працівників;

 • Структуру, основні функції та повноваження органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо соціально-правового захисту та соціального забезпечення дівчат, молодих жінок та їх сімей;

 • Повноваження посадових осіб і функції закладів, установ, організацій соціального захисту і забезпечення, освіти і навчання, здоров’я, культури і дозвілля, спорту, правового захисту тощо, які входять до соціальної інфраструктури міста;

 • Ведення звітної документації й форм по веденню випадку відповідно до встановлених в Центрі правил.

Основні обов’язки: 

 • Здійснення виїзду до місць перебування дівчат, які живуть та працюють на вулиці (1 раз на тиждень з 18:00 до 21:00 разом із іншими членами аутріч-бригад);

 • Картування місць знаходження дівчат та молодих жінок, які мешкають на вулиці;

 • встановлення контакту з безпритульними й бездоглядними дівчатами та молодими жінками;

 • Надання інформації дівчатам та молодим жінкам про цілі профілактичної роботи, проведення консультацій з метою зниження ризику, надання соціальної допомоги;

 • Залучення дівчат та молодих жінок до одержання додаткової допомоги й підтримки в Центр, інші центри соціально-психологічної допомоги;

 • Інформування дівчат та молодих жінок про можливість участі в експрес-тестуванні на наявність ВІЛ інфекції, гепатитів та ІПСШ;

 • Залучення й супровід дівчат та молодих жінок, які мешкають на вулиці, що пройшли тестування, до Центру СНІДу для поглибленого медичного обстеження;

 • Участь в розробці та здійснення сервісного плану дівчат та молодих жінок разом з членами міждисциплінарної команди проекту;

 • Взаємодія зі співробітниками центрів соціальних служб у питаннях супроводу клієнтів Центру, участь у загальних зборах по розбору випадків;

 • Ведення випадків клієнтів Центру;

 • Ведення облікових форм Центру;

 • Збір даних і щомісячне надання звітності керівникові Центру;

 • Взаємодія зі співробітниками партнерських установ і організацій для полегшення доступу дівчатам та молодим жінкам, які опинилися в складних життєвих обставинах, до медичних і соціально-психологічних послуг. Спільне з керівником Центра обговорення результатів взаємодії;

 • Проведення навчальних і профілактичних занять для клієнтів Центру;

 • Виконувати свої функціональні обов’язки своєчасно та на високому професійному рівні.

Резюме та мотиваційний лист, просимо надсилати до 15 листопада 2010 року на адресу: Nataliia.Grytsaienko@healthright.org
Контакти

 • Наталія Грицаєнко

 • HealthRight International

 • Nataliia.Grytsaienko@healthright.org

 • 044 425 4613

 • http://www.healthright.org.ua/
 • • • Вакансія асистента з фінансів/персоналу  
 

Objective:

Under the supervision of the Operations Manager will be responsible for the accounts maintenance, budget control, finance and HR functions.

 

Major Duties and Responsibilities:


 • Maintaining the filing system and accounting records for classification and recording of financial transactions and for the reconciliation of accounts as well as preparation of recurring of special reports generated from the ERP system;

 • Maintaining cash books, including control of disbursements and reconciliation of accounting data recorded in the system to ensure accurate monthly submissions of transactions processed by the office as required by New York HQ;

 • Preparing financial data for budget estimates and financial planning;

 • Assisting Programme Officers and the Operations Manager in the preparation of budget estimates and financial planning, office budgets applicable to staff and servicing costs, maintaining necessary budgetary control records. Initiating correspondence to verify data, answers and queries and obtained additional information on accounts and financial transactions;

 • Preparing recurring reports as scheduled and special reports as required for budget preparation, audits or other reasons;

 • Ensuring proper communications with local banks and Tax Agency;

 • Performing personnel work including interpretation and processing of entitlements, issuance of contracts, maintenance of various personnel records and files, assisting in the recruitment of General Service staff for non-specialized work;

 • Following up on all local staff contractual status and ensuring appropriate and timely actions for renewals of contracts, promotions, within-grade increments, performance evaluations;

 • Advising and assisting staff members, experts and consultants, vendors and other claimants on all respects of allowances, salary advances, travel claims, payments and other financial matters and calculating payments due for claims and services;

 • Assisting the staff members on issuing diplomatic cards, visas and tickets. Making arrangements for delegations and visitors of UNICEF Ukraine.

Requirements:

 • University degree in Economics/Business Administration/Finance;

 • Three years of progressively responsible clerical and/or finance/administrative work experience. Experience with international organisations desirable;

 • Fluency in English, Ukrainian and Russian is required;

 • Good judgement, initiative, high sense of responsibility, organization and analytical skills • Ability to communicate clearly and conduct training;

 • Improved knowledge of computer management and applications;

 • Ability to work in an international and multicultural environment;

 • Good negotiating skills.

The deadline for submission of applications is 19 November 2010. Only short-listed candidates will be contacted.

Applicants that fulfil the above requirements are requested to complete the United Nations Personal History Form (P. 11) which is available at www.unicef.org/employ and submit it together with a resume/CV and a cover letter describing your professional interests in working for UNICEF.Applications should be sent to:UNICEF Office, 1, Klovskiy Uzviz, Kyiv, Ukraine Fax No. 380-44-230-2506 E-mail: recruitment_kiev@unicef.org (Please indicate ‘Finance/HR Assistant’ in the subject of your application)
Контакти

 • Larisa Kobzarenko

 • UNICEF

 • recruitment_kiev@unicef.org

 • http://www.unicef.org/ukraine/over...
 
Підписатись

 • 

Відписатись

 • 

Змінити налаштування

 • 

Лист редактору

 • 

ГУРТ

© Ресурсний центр ГУРТ, 1999-2010. Усі права застережено.

Відповідальність за достовірність та точність інформації, розміщеної в інформаційному електронному бюлетені ГУРТ, несе організація чи особа, яка розмістила інформацію на порталі www.gurt.org.ua.


Засади редакційної політики: http://gurt.org.ua/about/editor_policy/

При передруці інформації з електронного бюлетеня ГУРТ обов’язкове посилання такого змісту:


Джерело інформації: Ресурсний центр ГУРТ

Каталог: files

Скачати 317.5 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка