Книга друга Донецьк, 2011 Виливний С. Л. Атлантида, Донецьк, 2011 124 сСторінка1/6
Дата конвертації16.01.2018
Розмір1.18 Mb.
ТипКнига
  1   2   3   4   5   6

Виливний С.Л.

А т л а н т и д а

Книга друга

Донецьк, 2011

Виливний С.Л.

Атлантида, - Донецьк, 2011 – 124 с.

Атланти знали, як утримати любов в першорідному стані, а ще знали, як примножити любов, як освітити любов'ю не лише свою Землю, але і увесь космос, зоряні системи або побудови, які Бого - люди СпівСтворювали з Нашим люблячим Батьком, усі планети в цих системах, усю Галактику, а далі Вони вміли відчувати Галактики інших Бого - людей, їх Всесвіти і посилали свою любов і світло, виходячи від них, в ці Галактики і Всесвіти. Також Вони знали, що Всесвіти розширюються, тобто їх стає все більше і більше, і завжди відчували і знали, де йде зародження Всесвіту, і посилали своє світло любові назустріч тому, що зароджується в співтворчості Бога і людини багатовимірному творінню. Вони знали, що цей Всесвіт привнесе до основного ритму Всесвітів свій неповторний ритм і були цьому раді і щасливі.

З матеріалами книги можна ознайомитись на сайті zdes-i-sejchas.com.ua

© Виливний С.Л., 2011

Зміст

Передмова 5

Введення в Атлантиду 6

Входимо в 2012 13

Завтрашній день 19

Винаходи атлантів 22

Багатовимірна Любов 32

Зародження Зірки 41

Ваша нестійкість 44

Гармонійна програма Сонця 47

Тріада 49

Багатовимірна Іюстья 51

Зачаття, яке поза часом 54

Введення у простори 56

Вчіться Нас чути 65

Молитва приєднання 70

Молитва звільнення 73

Фотосинтез ваших клітин 75

Ваші можливості як Бого – людини 81

Музика сфер 86

Любов як стан 88

Цегляні стіни одновимірних маленьких світів 92

Ваші контракти 95

Планування своїх життів 102

Неіснуючі Карма, псування і наговори 107

Хто такі "біси" і як з ними впоратися 109

Порожнечі у ваших тілах 111

Забуті нами тварини 114

Багатовимірне сприйняття міжгалактичних і Галактичних просторів вашими клітинами 116

Розкривайте свій вакуум 120

Передмова

Материк Атлантида незабаром підніметься увесь на поверхню Землі, і ви зможете своїми очима побачити цей гармонійний материк. Ми цією книгою закладемо у вас і у ваші тіла фундамент, за допомогою якого ви зможете прийняти енергію інформації атлантів. Читаючи цю книгу, ви можете угледіти і відчути багатовимірні і об'ємні почуття і відчуття, дорожіть цими емоціями. Рухайтеся, не зупиняючись, в потоці нової інформації, цей рух відкриє вам вихід в нескінченне ЗАРАЗ. Ви почнете відчувати і знати нове розуміння РЕАЛЬНОСТІ, яку ви придбаєте разом зі своїм простором, який у вас з найпершого народження на планеті Земля. У вашому багатовимірно об'ємному просторі ви зможете прийняти у свої тіла усі Всесвіти і Галактики, відчуваючи і знаючи РЕАЛЬНІСТЬ, яка поза часом і через ваш простір завжди з вами. Тобто ви вже не знаєте, що таке "смерть", живучи в щасті, радості і Любові зі своєю другою половинкою, СпівСтворюючи найкрасивіші Світи.Введення у Атлантиду

Ми дуже хочемо вам розповісти про чудове місце на планеті Земля під назвою Атлантида і Ми підготували грунт для цього рас-сказу у попередній книзі під чудовою назвою "Введення в справжню історію Землі і людства". Тепер ви маєте уявлення і інформацію. Інформацію, яка у вас розкривається у вигляді світла, витікаючого від вас.

Атлантида! Скільки любові вкладено в це слово, в цю Землю. Скільки праці, співтворчості, проектів Спільно-галактичних, Вселенських було здійснено. Ми так любимо це місце, як і усю планету в цілому, але є на Землі те прекрасне місце під назвою Атлантида. Зараз воно на дні океану. Ми в співтворчості з Батьком нашим коханим опустили материк Атлантида на дно океану, чим змінили ландшафт Землі до невпізнання. Це викликало зміщення внутрішніх грунтів і зміну потоків вод в океані. А що це означає? Незабаром Атлантида вийде з під води і покажеться уся зовні і Атлантичний океан викличе великі хвилі і приведе рух води у первинний стан. Так повинно бути. Тому Ми просимо людей, що розташували своє житло поблизу океану, відійти, переїхати углиб своїх країн, таких як Америка, Куба, Домініканські острови, Бразилія, Аргентина, Чилі.

Відчуйте Землю своїм серцем! Ми вже говорили вам про значення серця у вашому організмі. Серце - це зв'язок зі Світами, зі всім, що є у Всесвітах, з вашою Землею: ви можете слухати її ритм і знати, куди вам переїхати. Ми просимо усіх людей, що живуть поблизу морів, річок і океанів, прислухатися до Землі. Земля - це ваш помічник, ваш друг. Вона відчуває в собі рух, цей ритм і вона подає вам знак, а ви відчуєте і переїдете на безпечну відстань.

Материк Атлантида вже починає свій рух - цей рух займе від 5 до 10-12 років. Все залежить від ритму, загального ритму усієї планети і Сонячної системи. Через названий час Материк підніметься з дна океану і ви побачите цю прекрасну Землю під назвою Атлантида.

Ми усе залишили на цьому материку без змін. Ви своїми очима побачите чудову, але розумну побудову Землі. Що це за побудова? Атланти були Бого - людьми. Вони відчували Землю, кожну сім'ю, що живе на материку і за материком. Вони відчували усю Сонячну систему. Вони знали кожну зірочку, кожну живу планету у своїй системі. Також вони добре орієнтувалися в космічному просторі і знали космічний ритм. Також вони відчували і знали увесь ритм усіх Всесвітів і ритм всього, що є і що буде. Вони знали і відчували ритм ТВОРЦЯ, Батька нашого люблячого. Усі ці знання, відчуття, почуття і світло, що виходить з усього перерахованого, атланти втілили на своїй Землі під назвою Атлантида. Ось, що це за устрій.

Ви своїми очима побачите цю Божественну Землю. Ви тільки з великою любов'ю підійдіть до вивчення цієї світлої Землі! Не втаюйте інформацію: усі мають право знати, що ви знайдете і вивчите на цій світлій і прекрасній Землі.

Те, що ви побачите, уразить вашу уяву. Ви, наприклад, знайдете космічні кораблі, але не приписуйте цю знахідку до інопланетян. Ви побачите прекрасне і красиве розміщення Земель, або приблизно гектари Землі з незрозумілим, на перший погляд, розміщенням і зі спорудами на цих гектарах. Ці гектари з чітко виділеними на них межами служили будинками людям, були їх Землею. Усі гектари землі мали свої простори, як міні-всесвіти. Ці Землі усередині відбивали думки своїх мешканців, хазяїв. Ці Землі випромінювали Сонячну систему, Галактику, причому не просто випромінювали, ці Землі були неначе частиною усього цілого. Частиною Всесвіту, частиною Усіх Всесвітів.

Вам буде надана інформація, як правильно вивчати знайдене вами. Ми напишемо цілі книги про те, як правильно відчувати і розуміти Атлантиду.

Ми вводимо вас у енергію Атлантиди поступово. Енергія Атлантиди дуже світла, ця енергія обхоплює все і усі Сонячні системи, усі Галактики, усі Всесвіти. Ця енергія - це світло. Світло, яке з’єднується з Алтайською енергією і проллється на весь світ, на усю, усю Землю. Поки Атлантида виходитиме, енергії поступово заповнюватимуть планету. "Чому поступово"? - запитаєте ви. Можна швидко, але це приведе до численних жертв. Ці енергії дуже сильні, всеоб’ємлемі, багатовимірні, світлі і ваші тіла (душі) доки не готові до цих енергій. Ваші тіла, якщо це станеться швидко (рух материка вгору), не витримають. Ми всіляко допомагатимемо вам у вивченні, в прийнятті, в розширенні і розміщенні енергії як у вас, так і по усій Землі. Ви тільки не спить, рухайтеся, в русі - життя! Розумієте?

Вивчайте, прислухайтеся до інформації, впроваджуйте у життя придбану інформацію! Адже це і є рух, маленький, але рух.

Ми сподіваємося, що спочатку 56% людей Землі вивчать Атлантиду і не просто вивчать, але і відчують її усім своїм серцем, а далі буде такий потужний духовний поштовх, що вас буде просто не втримати. Ви цю інформацію, цей дух втільте у ваше життя і повірте Нам, що все зміниться на вашій Землі, це буде масово. Що кожен, хто живе на Землі відчує зміни. Ці зміни торкнуться усіх верств населення і вже не буде розмежування на багатих і бідних.

А знаєте чому?

Ах, якщо б ви зараз бачили те, що бачимо Ми. Ми розповімо вам і ви дізнаєтесь, чому саме гектарами була поділена Атлантида. Ви дізнаєтесь і про те, що на кожному гектарі була як би злітна смуга, невелика за мірками аеропортів. Люди, що жили на Землях Атлантиди, легко літали по усій Сонячній системі, переміщаючись від планети до планети. Ви, напевно, вже знаєте, що атланти залишили повідомлення майже на кожній планеті у вигляді візерунків або осіб людських, або зображень цілих сімей. Ваші вчені, напевно, про це знають. Ви будете уражені винаходами атлантів. Ви навіть осмислити відразу не зможете, як літали ці космічні "штуки" (так ви їх назвете, розводячи руками) без палива. Ми розповімо вам, коли прийде час. Ви будете уражені, коли помітите один факт: усі гектари розташовувалися особливою побудовою, яка втілювала не лише Сонячну систему, але і спіралевидну Галактику. У цьому розташуванні було відображення усіх чотирьох спіралей вашої Галактики. Ваші вчені ще не можуть відбити усі чотири спіралі Галактики і, тому, розведуть тільки руками і почнуть приписувати побачене до НЛО. Так найпростіше, напевно. Але 56% людей почнуть спростовувати їх аргументи і приведуть свої, які змусять цих вчених прикрити свої роти, і тоді усі побачать це величне сяйво, яке виходить від цих гектарів, чіткий до міліметра тих, що повторили чотири спіралі вашої Галактики. У ці спіралі поміщена інформація або інформаційний код. Код, який вам ще належить розкрити, може бути вашим вченим, але будуть люди, що живуть на Землі, які відчують усередині своїх тіл такий ж код або інформацію, і вони почнуть писати, кричати, говорити, співати, пояснюючи вам, що це за код, вони його відчуватимуть і розумітимуть, будуть чути і любити. Цей код або інформаційний блок здасться ним таким знайомим і таким світлим, що у деяких з них виходитиме світло з очей, у буквальному розумінні, очі цих людей будуть освідомлиніше, чистіше, в них буде контур Всесвітів і Галактик.

Ще ви побачите на Землях атлантів незрозумілі, на перший погляд, знаки і ієрогліфи, вони відображатимуть суть сімей, що мешкали, на гектарі. У цих знаках і ієрогліфах - глибокий сенс. Мешканці Атлантиди були Бого - людьми, які жили тут і зараз. Ці Бого - люди, почуваючи себе як частинку усього загального ритму, який був суттю Усіх Всесвітів, малювали в танці-грі, у світлій творчості, усією родиною тримаючись за руки, з любов'ю свій ритм, який записувався на їх Землі. Атланти як би фізично залишали на Землі свій ритм. Ритм своєї родини. "Навіщо"? - запитаєте ви. Ми з любов'ю і радістю дамо відповідь вам так: цей ритм відбивав родину, яка жила на своїй Землі. По цьому ритму сім'ю дізнавався Всесвіт, Всесвіти, усі зоряні системи і це було спілкування, яке фіксувала Земля, їх Земля. Це був свого роду код усієї сім'ї, який залишався на Землі і, у буквальному розумінні, оберігав Землю, підвищував її частоту, загальну частоту Землі. Ми так продумали, щоб усі родини заякоряли свою енергію, свій неповторний ритм на Землі. Навіть коли сім'я йшла із Землі або, якщо сказати по-іншому, переселялася на іншу планету, або, створивши свій Всесвіт разом з Батьком нашим люблячим, переходила на свою вже нову планету, що чекає їх, де народжувався новий рід, що заселяв планету, все одно їх ритм завжди вписувався в Землю і зберігався у вигляді інформації, підвищуючи вібрацію Землі.

Ваші вчені довго не зможуть зрозуміти і розшифрувати код, залишений на кожному приблизно гектарі Землі. Цей код або інформація були різними, але ви, ці рядки, що читають, і багато інших розберетеся, зрозумієте, відчуєте, осмислите усі ці ритми. Ритми, які залишили Атланти для вас і усієї Землі. Ці ритми живі, в них - життя, рух цих родин. Адже вони, усі родини, живуть на своїх планетах, у своїх Сонячних системах. Багато хто так і не встиг народитися на Землі. Крайон повинен був народитися на Землі, щоб з'єднати дві енергії: Алтайську і енергію Атлантиди, але його маму вбили і Він не встиг виконати свою місію. Ах, якщо б ви тільки могли собі уявити його очі, його думки. Це був не жах в його очах, а була любов до вас, всеоб'ятна, багатовимірна любов і жалкування за вами. Вас, які топтали святі місця і святих Бого - людей. Але Крайон не тримає образи. Він і не уміє ображатися, Він пробачив вас усіх і, коли прийде час, Він обов'язково народиться на вашій і вже його Землі зі своєю новою місією.

Ви навчитеся розрізняти ритми, як окремих сімей, так і їх загальний ритм. Ми вже говорили вам про значення ритмів. Все і уся має свій неповторний ритм. Кожна людина, що живе на Землі, теж має свій ритм, але цей ритм не належить всезагальному. Люди не відчувають доки свою планету, свої зірки, свою Сонячну систему, свій Всесвіт, свою Галактику і людей, що живуть на них, або Бого - людей. Тому ваш ритм не відчувається для усього перерахованого Нами, ваш ритм невидимий. Але коли ви зі своєю родиною почнете рух у відчутті Бога, Батька нашого коханого, і Його творінь, і загального створення з Бого - людьми, то навчитеся чути і відчувати загальний Космічний ритм. А коли ви відчуєте, то ви вже в змозі, стоячи на вашій Землі, вплести свої нотки, свій текст пісні в загальний, всеосяжний ритм. Ритм усіх Всесвітів і Галактик, всього, що є і що буде. І ви тоді зможете відчувати людей, Бого - людей, що живуть в різних місцях космічної ієрархії, або, кажучи інакше, відчуватимете родини, що живуть у своїх Всесвітах, у своїх Галактиках, у своїх зоряних системах. Будете відчувати Бога, що живе скрізь. Це живе, світле, радісне відчуття всього, що є і що буде в усіх Всесвітах. Не соромтеся відчувати цей ритм, космічний ритм, ритм, в який ви усі будете вхожі, кожен свого часу. Повірте Нам!

Ви усі зможете взяти участь у відчутті загального ритму і не просто у відчутті, але і впишете свою співзвучну світлу ноту.

Скоро деякі люди на подив відчуватимуть усередині себе рух, начебто усередині вас живе космос з усіма зірками і планетами вашої Сонячної системи, і щось більше. Не лякайтеся, це ваші клітини налаштовуються на загальний ритм, на першорідну інформацію. Це приєднання до всього, що є. Вас здивує той факт, що ці відчуття для вас до глибини душі виявляться знайомими, і ви дивуватиметеся, що не відчували цього раніше.

Атланти відчували цей ритм усіх ритмів. Тому до всього, що створювали, підходили з об'ємним, обхоплюючим все, що є і що буде, відчуття. Вони відчували увесь ритм всього, що є, і СпівСтворювали співзвучно, не завдаючи шкоди нікому, а, навпаки, привносили частинку чогось свого. Ваші вчені довго не зможуть розшифрувати інформацію, яка записана на Землі під назвою Атлантида, цю інформацію можна тільки чути і відчути.

Коли люди відчують своїми серцями, своїми тілами, усією душею, вони зрозуміють значення гектарів на Атлантиді. А коли це станеться, те розділення на класи "бідний" або "багатий" відійде убік. Тому що ви навчитеся відчувати Землю і що росте на ній і зрозумієте те, що Ми вам говорили віками, що Бог, Батько наш коханий, дав вам все і навіть більше, ніж має Сам. Ви зрозумієте. Ви усі зможете зрозуміти.

Під час руху Атлантиди на поверхню ви відчуватимете в собі усе нові і нові відчуття, вам вони спочатку будуть незрозумілі, але не бійтеся їх, любіть ці священні відчуття. Ваше тіло налаштовується на інформацію, а значить і душа. Ми опишемо вам в наступних книгах значення цих рухів і ви усе зрозумієте.Входимо у 2012-й.

Ви багато чули про 2012 р., але не зрозуміли Нас. Багато хто думає, що прилетять космічні кораблі і заберуть їх в кращий світ. Поведи Ми так з вами, це було б насильство по відношенню до вас. Вийшло б найсильніше інформаційне зрушення або відрив! Ви не повірите тому факту, що цей кращий світ тут на Землі ви здійсните разом з Нами. Ми говорили вам і бажаємо вам тільки кращого. Ви самі, тільки самі, з Нашою допомогою вийдете на новий рівень мислення і відчуття. 2012 рік - для Нас і вас дуже важлива подія. У цей рік станеться злиття двох епох. Перша епоха - це Атлантида, вірніше енергія Атлантиди, а друга епоха - цей ваш розвиток на Землі після падіння космічного будинку (до речі, космічний будинок, в якому жили 1,5 млн. чоловік, впав на територію Донбасу в Україні) до сьогоднішніх днів. Алтай і Атлантида зіллються воєдино і це створить щонайпотужніший енергетичний поштовх на вас, на вашу політику, на вашу релігію, на ваше життя. Настають великі зміни. Ось Ми і позначили 2012 рік роком Великих змін. Злиття двох епох і не лише. Коли Атлантида вийде назовні до неба уся, то з'єднаються всі-всі епохи в один відрізок тимчасового інтервалу. Час стиснеться в одну точку і з вами вже в тут і зараз буде уся інформація і енергія, і тільки ледача і бездушна людина не помітить і не відчує такого. Адам, Єва і їх діти, їх рід з'явиться перед вами у своїх істинних обличчях. Уся енергія і уся інформація відкриється для вас. Ви зможете побачити і відчути усю цю енергію і інформацію. Тоді для деяких коло стиснеться, а для деяких воно розтискає на всі боки, в усі напрями.

Цей дуже чудовий час. По-перше, цей час і події, що відбуваються і що відбувалися, настануть для вас уперше за усі ваші втілення на Землі, а деякі з вас утілюються вже мільйон і мільйони років. А по-друге, ви зможете все осмислити за життя і звільнити себе у вічність, у вічне тут і зараз. Ви вже в змозі узяти на себе Нашу вікову роботу і продовжувати її самі.

Атлантида! У цих словах закладено усе сяйво вічного зараз. Ми стільки світлого і об'ємного вклали в саме слово Атлантида. Увесь сенс, все і усі простори, уся і усі Всесвіти, уся інформація, все, що є, і все, що буде, вкладено в цю Землю під чудовою назвою Атлантида. Атланти були людьми дуже красивими і граціозними, в їх тілі випромінювався сам Всесвіт і все, що є, і все, що буде у Всесвітах. Вони були і є люблячі люди, що знали, що таке щастя, радість і любов. У їх стосунках між чоловіком і жінкою була повна свобода, свобода, яка народжена любов'ю. Розумієте? Коли людина не вільна, то вона залежить і у неї немає фундаменту під ногами. І ті почуття, які були при перших зустрічах чоловіка і жінки, перетворюються з часом на темряву і роздратування, а любов не може знаходитись в таких умовах. Тому атланти знали, як утримати любов у першорідному стані, а ще знали, як примножити любов, як освітити любов'ю не лише свою Землю, але і увесь космос, зоряні системи або побудови, які Бого - люди СпівСтворювали з Нашим люблячим Батьком, усі планети в цих системах, усю Галактику, а далі Вони уміли відчувати Галактики інших Бого - людей, їх Всесвіти і посилали свою любов і світло, що виходили від них, в цю Галактику і всесвіт. Також Вони знали, що Всесвіти розширюються, тобто їх стає все більше і більше, і завжди відчували і знали, де йде зародження Всесвіту, і посилали своє світло любові назустріч тому, що зароджується в співтворчості Бога і людини багатовимірному творінню. Вони знали, що цей Всесвіт привнесе до основного ритму Всесвітів свій неповторний ритм, і були цьому раді і щасливі.

Атланти відчували себе частиною усього цілого, включаючи свою родину, свою Планету, свою Сонячну систему, системи інших Бого - людей і усі чотири витки нашої Галактики, а далі Вони могли відчувати себе, своє тіло, як частину усього цілого інших Галактик і Всесвітів, їх упізнавали усі ті, що живуть в цих системах і Галактиках. Ці відчуття атлантів, ах, якщо б ви могли хоч на одну секунду доторкнутися до цих відчуттів і почуттів, вам було б досить усього лише однієї секунди і ви б зрозуміли, хто такі Бого - люди, і що Вони відчували, і як Вони любили, і як СпівСтворювали, і як могли мріяти і утілювати свої граціозні, світлі і гармонійні мрії у життя. Вони знали, що життя справжнє, щасливе, світле - тут і зараз, що життя - тільки у своїх фізичних тілах, які тут і зараз, вічні і не знають смерті. Їх життя було в щасті і любові, наповнена радістю кожна секунда вічного тут і зараз. Вони любили свої Землі і Землю в цілому. Вони розуміли їх стосунки із Землею і з усією рослинністю, і тими що живуть на ній, починаючи з мікроорганізмів і закінчуючи величезними ссавцями, про яких ви навіть і подумати не можете, тому що їх у вашому житті вже немає. Але коли Атлантида вийде уся на поверхню, то ви зможете знайти докази про таких ссавців. Життя атлантів - це завжди, кожна секунда натхненного процесу: співтворчості, думок, почуттів і відчуттів. Родина могла, прокинувшись уранці, порівняти увесь існуючий простір, прийняти рішення, увійти до свого космічного корабля і відправитись в сусідню зоряну систему з певною метою, або могли простіше: розчинившись, зібратися у будь-якій точці в усіх Всесвітах. У них був необмежений простір. Вони відчували увесь космос, усі Всесвіти і Галактики, і їх мешканців, таких ж Бого - людей. І коли Вони бачили вас божевільних і бездушних, смертних і хворіючих, то вони усю свою любов могли направляти на вас, вони всіляко намагалися вам пояснювати, хто ви насправді і що можна в одну секунду вийти з кола ілюзії і стати рівними Їм.

Ви усі, усі в змозі стати рівними Їм і Нам і розвиватися далі, і відчувати більше і всеоб'ємніше. Ви, люди, що живуть зараз, ви можете вже відчути і відчути енергію Атлантиди і, коли ви будете готові, повна інформація і енергія атлантів буде у вас або у ваших клітинах і у вашій душі, ви зможете відчути більше і об’ємніше, ви зможете відчути і прийняти усю історію Землі і людства, усю енергію сприйняття і ви в змозі, в співтворчості з Батьком нашим люблячим, переналаштувати клітини своїх тіл на першорідну інформацію, і ваше тіло, тобто і ви, відчувши рух: світлий або світлий численний, всеосяжний, багатовимірний рух. Тоді ви зможете упізнати Нас і зрозуміти Нас вже. Знаєте, Ми вже втомилися зображувати з себе інших, наслідуючи ваші дії, щоб бути такими ж як і ви. Ми такі ж як і ви, тільки вільні і ніколи не помираємо, і знаємо, що таке співтворчість з Богом, Батьком нашим люблячим, що таке радість, щастя і любов. Життя для Нас - тут і зараз і Ми в змозі насолоджуватися життям, кожною секундою, на відміну від вас, що мріють про матеріальні речі, яких у вас зараз бракує, і ви витрачаєте масу енергії у своїх уявах, які можуть ніколи не збутися, тобто даремно витрачена енергія просто витрачається. Ми вам багато разів говорили: живіть сьогоднішнім днем, а ви розуміли не правильно Нас і починали жити егоїстично, напружуючи усіх, навіть матінку Землю, своєю персоною. А Ми говорили вам завжди, що жити треба з легкістю і бути легкою і люблячою людиною. А що означає люблячою? Коли людина проявляє любов, він старатиметься у відчуттях, навіть в рухах, бути гармонійним і більше роздавати для інших, чим мати самому, але і не бути, звичайно, тягарем - роздавати треба в міру.

Атланти знали ці міру. Міра визначалася гармонією. Вони обхоплювали не лише усю Землю і людей, що живуть на ній, живність Землі, але і Сонячну систему і чотири витки їх Галактики. Ці відчуття і почуття були в Них. Що це означає? Уся інформація Галактики була в атлантах і Вони могли розшифрувати інформацію своїм серцем, а від серця передати в мозок. Мозок, у свою чергу, задіяв усі свої ресурси, усі свої мозкові клітини і усе тіло, і кожну клітинку фізичного тіла. А клітинки фізичного тіла, що вміщували душу людини, брали участь у всеосяжному процесі, в співтворчості людини і його тіла з Божественним проявом Всесвіту, включаючи Галактику, а значить і думки Бога, Батька нашоголюблячого, який завжди у безмірному русі, як Агнець, надає для вас повну інформацію Всесвіту і Всесвітів. Розумієте? Ви і ваше тіло завжди повинні знаходитися в інформаційному полі, в інформації, тобто підключені до всього, що є. Ваш мозок працює всього на 3% від усієї своєї потужності. Інші 97% знаходяться в сонному стані, тобто не отримують інформацію від вашого серця, хоча ваші серця знають суть, ваші серця ще не розучилися відчувати і знати. Ви не дозволяєте серцям доносити до вас істину речей.

Атланти завжди знаходилися у зв'язку зі всім, що є і що буде в усіх Всесвітах. Родини, що живуть на території Атлантиди, знали істину, знали суть родини як чоловіки і жінки. Суть їх стосунків. Стосунків, як між першими людьми, своїми тілами, що вступили, на створену Богом, Батьком нашим люблячим, Землю і навколишній Всесвіт з багатьма як би осередками для створення інших світлих Всесвітів в спільній співтворчості. Атланти знали суть стосунків між чоловіком і жінкою. Адам, Єва і їх діти завжди показували, як бути гармонійними у своїх стосунках між тими, що люблять один одного чоловіком і жінкою. Жінка без чоловіка ніколи щаслива, радісна не буде, а значить любов, вірніше уся любов, її не освітить, як і чоловіка. Зрозумійте, ви не будете щасливі самостійно, тобто не відчуватимете простір. Самостійно ви не зможете створити простір, за допомогою якого ви відчуєте стан тут і зараз, і перейти у простір вічної любові і бути існуючими завжди, не помираючи у своїх фізичних тілах. Тільки між чоловіком і жінкою, в їх гармонійних стосунках, в яких зможе оселитися любов, ви зможете, дійсно зможете, СпівСтворити свій простір загальний, а в цьому просторі, загалом, буде і ваш, свій простір, і це - ваш простір, який знаходиться в просторі родини. Ви в змозі відчувати свій рід, свою Землю, свою Сонячну систему, чотири витки вашої Галактики, загальний Всесвіт, тобто. Всесвіт, з якого все розпочиналося; далі існують безліч Галактик і безліч Всесвітів, і безліч родзинок цих побудов, які ви відчуваєте вже як тут і зараз. Атланти так і жили - існували через простір родини, яка була щаслива і не знала смерті, відчувала все і усі простори, а значить Вони, усі родини Атлантиди, відчували однаково і були однаково обізнані не лише про те, як йдуть справи на Землі, але і далеко за межами Землі. Коли інформація про події на Землі почала мінятися і атланти почали відчувати і знати, що незабаром люди з материка Африка, які не володіли повною інформацією, чинитимуть захоплення усієї Землі, атланти разом з Нами прийняли рішення про заземлення інформації атлантів, а значить про все, що є і що буде в усіх Всесвітах. Ця інформація зафіксована на землях Атлантиди і за межами Землі на усіх планетах Сонячної системи. Атланти або родини Атлантиди відвідали усі планети Сонячної системи і залишили своє устаткування, інформацію на усіх планетах. Ваші вчені давно побачили у свої телескопи і за допомогою супутників багато зображень сімей Атлантиди і їх інформаційний код, але не зрозуміли, хто залишив інформацію для людей, що живуть на Землі, які були зароджені в п'ятий раз і яким належить здійснити перехід від людини до Бого - людини.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка