“клуб мандрiвникiв”Скачати 170.98 Kb.
Дата конвертації14.04.2019
Розмір170.98 Kb.

отдых для детей

УКРАИНА - ЛЬВОВКОМПЛЕКС ЕКСКУРСІЙНИХ ПРОГРАМ

«ЧАРІВНИЙ ЛЬВІВ» для дитячих груп
1й ДЕНЬ Приїзд, трансфер. Поселення згідно правил готелю*.

09:30 СНІДАНОК.


10:30 Оглядова пішохідна екскурсія «СТАРОВИННИЙ ЛЬВІВ»: знайомство з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; огляд костелу єзуїтів св. Петра та Павла (17ст.), площі Ринок (своєрідний музей просто неба - все 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідування КАФЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ Римської католицької церкви (14-18ст.) з каплицею Кампіанів, КАПЛИЦЯ БОЇМІВ, потім ми завітаємо до ВІРМЕНСЬКОГО СОБОРУ, де знімався фільм «Три мушкетери», та обов'язково побачимо Бернардинський монастир. Відвідування або АПТЕКИ-МУЗЕЮ «ПІД ЧОРНИМ ОРЛОМ» або історичного музею «ТРОННА ЗАЛА ЯНА СОБЕСЬКОГО» з відвідуванням ІТАЛІЙСЬКОГО ПОДВІР’Я.
ФАКУЛЬТАТИВНО: Підйом на оглядовий МАЙДАНЧИК МІСЬКОЇ РАТУШІ – 65-метровой годинникової вежі міської мерії (сходження в 408 сходинок), звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок та звідки ви почуєте безліч цікавинок про кожну деталь, що зачепила ваш погляд. Також тут можна познайомитись із механізмом годинника, що був виготовлений в 1852г. на фабриці В.Штиля під Віднем. А найголовніше - Ви обов’язково почуєте безпосередньо над головою дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста. Останнім часом відновлена старовинна традиція – щоденно опівдні з вежі ратуші виконується мелодія гімну міста. У вихідні дні сурмач сурмить кожні дві години з 9 ранку до 9 вечора (20грн./ос.).
Відвідування ринку народних промислів «ВЕРНІСАЖ», на якому кожен зможе вибрати для себе частку Львова на згадку про цю подорож.
13:00 ОБІД
15:30 Пропонуємо Вам на вибір:

або Відвідування Музею історії релігії (знаходиться в Домініканському соборі, один з найгарніших храмів Львова у стилі бароко).

або Екскурсія «ШОКОЛАДНИЙ ЛЬВІВ». Ще з початку 19 століття шоколадні традиції глибоко вкоренилися в лева місті, зробивши його справжнім шоколадним куточком сучасної України. Сьогодні шоколад вже не є такою екзотикою і новинкою, проте майстерність його приготування дійшло до такого високого рівня, що шоколадна індустрія вже не просто кулінарія, а нарівні з іншими видами мистецтва, стало справжньою творчістю, про що свідчить відкриття у Львові Шоколадній майстерні і музею. Ви дізнаєтеся про історію появи шоколаду в нашому місті і багато цікавих історій, пов'язаних з ним, а головне, зможете поспостерігати за процесом створення шоколадних шедеврів
ФАКУЛЬТАТИВНО: Пропонуємо можливість взяти участь в «Шоколадному майстер-класі». Обирайте улюблені цукерки і шоколадки і робіть їх своїми руками. А потім ви можете їх подарувати друзям і рідним, залишити на пам'ять або просто з'їсти! (факультативно – 164грн./ос./год., замовляти при бронюванні туру.)
ФАКУЛЬТАТИВНО: Пропонуємо квест - «ЗНАЙДИ СВОГО ЛЕВА». А чи знаєте ви, що у Львові налічуються близько 4 500 левів і їх кількість постійно зростає? Високі, ставні, маленькі, сидячі, з кучерявими головами, з усмішками, з великими лапами, з кольоровою шерстю, з крилами…

А скільки левів стільки і історій! Хоча б згадати про двох львівських левів-побратимів, які живуть на різних вулицях Львова, але все-одно, з певних історичних причин, є нероздільними. Що символізують ці леви? А чи чули Ви про лева-веселуна, який завжди посміхається до перехожих. Що так забавляє цього львівського кам’яного звіря? Ну і, напевно, ви колись бачили у Львові кавового лева. А чи насправді він любить львівську каву?.. А чи знаєте ви, що Львів славиться своїми левами-кравцями? Можливо ви чули, що львівська площа Ринок має своїх закоханих левів?

Ще більше історій та легенд, вражень та емоцій,е позитиву та сміху! Розпочинаємо облаву на львівських левів! Старт квесту від Порохової Вежі та двох сплячих левів, яких розбудить тільки той, хто збере повну «карту левів» Тривалість квесту – 3год. (факультативно – 60грн./дит. для групи 30ос., 70грн./дит. для групи 16ос.; обов'язкове попереднє замовлення у момент оформлення туру).
2-й ДЕНЬ

08:00 СНІДАНОК

09:00 ВИЇЗНА ЕКСКУРСІЯ «ЗОЛОТА ПІДКОВА»:
ОЛЕСЬКИЙ ЗАМОК

Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція образотворчого мистецтва західноукраїнських земель


ПІДГОРЕЦЬКИЙ ПАЛАЦ

Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Колись це був музей з великою колекцією коштовних картин, зброї, книг, меблями, який недарма називали Східним Версалем – зараз пропонує відвідування фотовиставки інтер’єрів замку у бастіоні та замкове подвір’я.

Поряд з палацом знаходиться СОБОР СВЯТОГО СІМЕЙСТВА – міні-копія собору Св.Петра та Павла в Римі.
14:00 ОБІД
ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ЗАМОК

Впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до в'язниці НКВД. Будівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершене в 1634р. на засоби Якуба Собеського. В експозиційних залах Великого палацу, головна особливість якого - його інтер’єрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра.


У КИТАЙСЬКОМУ ПАЛАЦИКУ (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція творів східного мистецтва.
Не менше замкових споруд, відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, викарбуваним готичним шрифтом та ніким досі не розшифрованим, що були привезені в замок і по легенді належали ордену тамплієрів.
ФАКУЛЬТАТИВНО: Також в Золочеві ми зможемо відчути подих Середньовіччя: стрільба з луків, фехтувальні поєдинки лицарів в справжніх обладунках! Діти зможуть побачити лицарський постановочний бій, взяти участь в майстер-класі по володінню мечем, постріляти зі справжнього лука. Ну й звичайно ексклюзивні фотографії на пам'ять в лицарських обладунках!!! (факультативно – 65грн./дит. для групи 30ос., 95грн./дит. для групи 16ос.; обов'язкове попереднє замовлення у момент оформлення туру).
Повернення до Львова.
(за доплату можлива зміна маршруту на Олеський замок - Почаївськая Лавра - Підкаменські скелі та підземний храм - Підгорецький палац)
3й ДЕНЬ

09:00 СНІДАНОК


10:00 Екскурсія по одному з найдавніших ЛАНДШАФТНИХ ПАНТЕОНІВ Європи – ЛИЧАКІВСЬКОМУ. Під час екскурсії Ви зможете ознайомитися з мистецтвом відомих львівських скульпторів різних стилів та епох. Широко представлені пам'ятки епохи класицизму таких майстрів, як Антоній Шимзер, Поль Евтель, Вітвер, багато інших. Цей некрополь відомий також тим, що на ньому поховані видатні діячі польської, німецької, української, вірменської, багатьох інших культур (поети, письменники, художники, учені – серед яких Шашкевич, Людкевич, Франко, Крушельницька, Івасюк).
ФАКУЛЬТАТИВНО: Відвідування музею сакральної барокової скульптури Іоанна Георгія Пінзеля (факультативно – 5грн./дит., 10грн./дор., 30грн./група - екскурсовод).
13:00 ОБІД
14:00 Оглядова пішохідна екскурсія «ЛЬВІВ ЗА БАБЦІ АВСТРІЇ»: знайомство з архітектурою міста 18 - початку 20ст., з життям відомих львів'ян (художників, письменників, учених); огляд Будинку вчених, який у фільмі «Три мушкетери» перевтілився в Палац кардинала де Ришельє (вх. квитки: 25грн.) огляд найстаріших вищих учбових закладів нашої держави (Львівський державний університет ім. Франка - на початку 17ст. він був побудований як Галицький сейм, Державний університет «Львівська політехніка» - 19ст.) Знайомство з одним з найяскравіших сецессійних прикрас променадних районів Львова - пасажами - пасаж Генріка Міколяша, «Марійська Галерея», пасаж Гаусмана, пасаж Грюнерів, пасаж Феллерів і т.д. (з пасажами Андреоллі та Гуттерів Ви ознайомитесь під час екскурсії «Старовинний Львів»).

Яскравим завершенням екскурсії стане відвідування собору св. Юра - перлини українського бароко - історія якого начитається з 13ст. Храм відомий своїми скульптурами, балюстрадами, нетрадиційно легким і прозорим іконостасом і звичайно ж, чудотворною іконою Теребовлянської Богоматері (17ст.), Перенесеної в собор з Тернопільщини, а в його підземній крипті ми побачимо усипальниці князя Ярослава Осмомисла та митрополитів Галичини.


ФАКУЛЬТАТИВНО: Відвідування Львівської картинної галереї, у якій представлені роботи Гойї, Рубенса, Тиціана; перлина галереї - картина Жоржа де ля Туру «Платіж» (факультативно вхідні квитки на кожен поверх: дор. – 60грн., дит. – 9грн.). Відділ європейського мистецтва 14-18ст. розташований у Палаці Потоцьких - одній з архітектурних візитівок Львова, не побачити яку просто неможливо! На першому поверсі Палацу представлені інтер’єри, а на другому в експозиції картин знаходиться перлина галереї - картина Жоржа де ля Тура «Платіж».
ФАКУЛЬТАТИВНО: У випадку наявності рекомендуємо відвідати концерт в Будинку органної та камерної музики, який знаходиться в костелі святої Марії Магдалени. В 20ст. в костелі було встановлено орган відомої чесько-австрійської фірми «Rieger», який до сьогодні є найбільшим в Україні. Його особливістю є те, що 12 з 70 регістрів розташовані окремо, в протилежній стороні залу, в спеціальній шафі. При грі з головного пульта це створює ефект віддаленого й «таємничого» звучання (факультативно, вхід.квитки: дор. - 20грн., дит. - 20грн.).
4й ДЕНЬ

08:00 СНІДАНОК

09:00 Виїзд зі Львова
10:30 Жовква - старослов‘янські Винники (від профілю мешканців – виноробів), польська Жолква, Нестеров радянських часів, українська Жовква… Єдине в Україні італійське «ідеальне місто» -фортеця епохи Ренесансу, що збереглося до наших часів (коронний гетьман Станіслав Жолкевський скористався ідеєю П'єтро Катаніо), в створенні якого приймали участь П’єтро Сперендіо, Бернардо Морандо, Павло Римлянин, Петро Барбон, Авреліо Пассароші… На таке невеличке містечко: 55 пам'яток архітектури світового, національного та регіонального значення, 2 пам'ятки садово-паркового мистецтва, 15 пам'яток історії! Тут захищав русичів Данило Галицький, за деякими даними народився та виріс гетьман Богдан Хмельницький, тут бували гетьмани Іван Мазепа, Данило Виговський, Петро Дорошенко та інші, воно було королівською резиденцією Яна III Собеського та Петра I. На її території в першій половині XVII століття працював єдиний в Україні монетний двір, на якому зі срібла вдови гетьмана Жолкевського чеканили монети! Під час екскурсії ми побачимо замок-резиденцію, Ринкову площу, ратушу, середньовічні каземати, Василіанський монастир (17–20ст.) з мощами св.Парфенія, Парафіяльний костел св. Лаврентія (17ст.) з «падаючою» дзвіницею, що називають «маленьким Вавелем», церкву св.Лазаря (17ст.), Домініканський монастир.

13:30 ОБІД

15:00 Крехівський монастир. Крехів вперше згадується в історичних документах у 1456 році. На початку XVII століття за 3км. від Крехова був заснований монастир. У 1669 році монахи побудували навколо монастиря укріплення, перетворивши його на фортецю. В 1672 році турки обложили монастир, але взяти його не змогли. В 1698 році монастир відвідав російський цар Петро I. Тут відреставровано Миколаївську церкву 1721-1737рр. і келії 1755-1902рр., а також оборонну вежу-дзвіницю та мури. Крім них, ми побачимо печери монахів-відлюдників та перейдемося по стежинці до святого джерела. Виїзд до Львова.
ФАКУЛЬТАТИВНО: Можлива оглядова екскурсія по Оперному театру (входить в трійку найгарніших в Європі), по бажанню з відвідуванням вистави (факультативно 20 грн./ос.).
5й ДЕНЬ

08:00 СНІДАНОК.

08:45 Виїзд зі Львова в Карпати.
10:00 Огляд скельного монастиря в Розгірче, який завдяки своїй печерній церкві може стояти на чолі всіх скельних монастирів Галичини. Використовувалися ці печери ще з поганських часів і є природною скелею, в якій люди зробили печерний храм. Наразі ми бачимо рештки монастирського комплексу, який представляє собою унікальний зразок наскального сакрального будівництва XIII-XVI століть. Скельні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувались житлові приміщення, а на верхньому – церква, на місці якої зараз знаходиться маленька ікона, яка встановлена у 2003 році. Монастир знаходитися в 2,5-3км пішого переходу від траси, в мальовничій місцині. По дорозі до храму минається пішохідний місток через ріку Стрий, березовий гай та джерело з мінеральною водою. Переїзд в Сколе.
13:30 ОБІД
14:30 Каскадний водоспад Кам'янка – завбільшки 6 метрів і є справжньою прикрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Переїзд в Урич.
16:00 Підйом на скелі в селі Урич, на яких розміщувалася староруська фортеця Тустань. Протягом чотирьох століть (9-13вв.) на скелях існував могутній дерев'яний дитинець (замок) Тустань, побудований племінною знаттю білих хорватів. Тустань була важливим стратегічним пунктом та входила в єдину систему Карпатської (Угорської) лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а пізніше й Галицько-волинського князівства. У той час Тустань належала до найбільш відомих поселень Галіції, а також служила митним пунктом. Огляд музею-фортеці. Приїзд до Львова.
6й ДЕНЬ

09:00 Звільнення номерів, перенесення речей в контрольні номери. СНІДАНОК.


10:00 Екскурсія «КНЯЖА ШАПКА ЛЬВОВА»: церква Параскеви П'ятниці (13ст.), монастир св. Онуфрія та Онуфрієвська церква (13-17ст.), костел Іоанна Хрестителя (13-19ст.), Старий Ринок (найстародавніший торг Львова), найдавніша пам'ятка монументальної архітектури нашого міста - Миколаївська церква (до 10ст.), колишня монастирська лікарня св. Вікентія а Пауло, костел св.Казимира (1600р. для ордена реформатів), церква Св.Духа, перехід до парку «ВИСОКИЙ ЗАМОК» із залишками замкової стіни та курганом, з якого відкривається панорамний вигляд на місто з висоти пташиного польоту, колишній костел Марії Сніжної - церква Матері Божої Неустанної Допомоги (13-19ст.).
12:30 Відвідування музею народної архітектури та побуту «ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ГАЙ» (Scansen). На сьогоднішній день на території етнозон Музею розташовано 54-ри оригінальні садиби, що змальовують побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини 18-20ст. Дерев'яна Миколаївська церква 1763р. с.Кривки Турківського району, з якої почалося заснування Львівського Scansena, включена до Світової спадщини ЮНЕСКО. Але найцікавіше те, що відвідувачі мають нагоду навчитися різних ремесел в 19-ти інтерактивних хатинах: грати на музичних інструментах, випікати хліб у печі, робити домашнє масло. Новий відреставрований експонат - колиба, де пригощають запашними трав'яними чаями з власного лікарського городику
14:00 ОБІД
15:00 Відвідування або Етнографічного Музею або історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» з відвідуванням італійського подвір’я. Вільний час.
ФАКУЛЬТАТИВНО: 21:00 Екскурсія «НІЧНА ВАРТА». Якщо випадково вночі не сипатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці з'являється нічний бургомістр - пан Шлюссель. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтеся! За якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова» (наявність екскурсії в потрібний день - уточнювати в момент замовлення туру, 2 год., 150грн./ос.).
Виїзд з готелю на вокзал. Від'їзд.
(за бажанням можливе раннє поселення та виселення в кінці дня за доплату).

Фірма не несе відповідальності за погодні умови та корки на дорогах.

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу.Хостел «КРИВА ЛИПА» (УТД під ключ з коридору) / Готель «АРХИСТРАТИГ» (УТД в номері) *:

Кількість осіб

Вартість на одну дитину(в грн.) по наступних програмах:

Дітей

Супр.

дні 1й+3й+6й

дні 1й+2й+6й

дні 1й+5й+6й

дні 1й+2й+3й +6й

дні 1й+2й+3й+5й+6й

16

1

1235/1575/1755

1455/1735/1915

1505/1785/1965

1825/2255/2525

2465/3045/3405

30

2

1155/1415/1565

1375/1625/1735

1465/1695/1765

1615/2115/2325

2165/2895/3115

Дод. ніч + сніданок (вечеря)

190 / 300 / 400


ОБСЛУГОВУВАННЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО
* наприклад: цифри в колонці «дні 1й+3й+6й» означають, що вартість в грн. 3-иденної програми, що складається з першого, третього та шостого днів стандартної шестиденки, викладеної вище, складає відповідно для групи 16+1 – 1065,00/1175грн. з дитини, а для групи 30+2 – 965,00/1065грн. з дитини.
У вартість входить:

  • проживання у вказаному готелі (опис див. нижче) до 12:00 останнього дня. Перед сніданком на останній день група збирає свої речі і залишає їх в одному (16ос.) або в двох (30ос.) контрольних номерах

  • дворазове харчування в кафе (сніданок + обід)

  • екскурсії згідно програми (окрім факультативних)

  • вхідні квитки в музеї згідно програми (окрім факультативних)

  • постійний супровід гіда-екскурсовода

  • трансфер вокзал-готель-вокзал, а також трансфери по маршрутах 2-го, 4-го та 5-го днів


У вартість НЕ входить:

  • факультативні заходи:

  • проїзд міським транспортом (декілька зупинок на трамваї - 6-й день, «Шевченківський Гай», а також 3-й день, Личаківський цвинтар)

  • страховка


«КРИВА ЛИПА» - 4-поверховий хостел в затишній вуличці в самому центрі міста. Хостел пропонує 2-о, 5-и, 6-имісні номери «стандарт» з вигодами в номері, а також 2-о, .3-и, 5-и та 6-имісні номери «економ» з персональними вигодами під ключ, що знаходяться поряд з номером (вхід з коридору). В кожному номері є безкоштовний Wi-Fi. На поверхах є камера відеоспостереження. Також є загальна кухня з усім необхідним
«АРХІСТРАТИГ» - гостьовий будинок «Духовний і культурний центр Архистратиг» розташований у Львові, в 200м від центру міста, на церковному дворі. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi та безкоштовна приватна автостоянка на території. Номери оформлені в світлих тонах та облаштовані власною ванною кімнатою з ванною або душем. За 5 хвилин ходьби від гостьового будинку можна відвідати численні кафе і ресторани. Стійка реєстрації працює цілодобово.
* Дані ціни передбачають оплату у Львові. При безготівковому розрахунку можлива зміна цін.
КОМІСІЯ 10%


УКРАИНА г.Львов 79013 ул.Вербицкого 12 факс 261-47-01

тел.(032) 242-25-52, 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 297-04-11e-mail: office@travellers-club.lviv.ua, http://www.travellers-club.lviv.ua
ТУРОПЕРАТОР

«КЛУБ МАНДРИВНЫКИВ»


Скачати 170.98 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка