Журнал учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальної дисципліни “Педагогіка” Бакшиш Евеліна НаріманівнаСкачати 256.37 Kb.
Дата конвертації29.12.2017
Розмір256.37 Kb.

Журнал учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальної дисципліни “Педагогіка”


Бакшиш Евеліна Наріманівна

Навчається у РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет».Психолого-педагогічній факультет, IV курс, спеціальність «Початкова освіта».

Народилася 03 січня 1993 р. в с. Колодязне, Красногвардійського р-ону, АР Крим, Україна. З 1999 до 2009 навчалася в Колодезянській ОШ I-III ступенів. За період навчання приймала участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру", щороку була нагороджена похвальними листами за високі досягнення у навчанні. Також була членом секції "С компьютером - на "ты"" МАНу.

Займаеться науково-дослідною роботою, за період навчання приймала участь в 11 науково-практичних конференціях різного рівня (м. Миколаїв, м. Рівне, м. Умань, м. Сімферополь, м. Київ, м. Хмельницьк тощо), результати наукового пошуку знайшли відображення у періодичних виданнях.

Учасник III етапу XIII Міжнародного конкурсу з українскої мови ім. П. Яцика в АР Крим, м. Сімферополь, 2012 р. (посіла II місце). Лауреат стипендії Ради міністрів Автономної Республіки Крим (з 01 серпня 2012 р.) та лауреат премії імені І. Гаспринського (з 01 лютого 2013 р.).

Грає в шахи, захоплюється зарубіжною естрадою, танцює.

Її девіз: «Мысль материальна, стоит только задуматься и…всё сбудется».
Барсуковська Марія Вікторівна.

Навчається в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. Факультет педагогіки та психології, ІV курс, 6.030103 соціально-політичні науки, спеціальність – Практична психологія.

Народилася 31 серпня 1992 р. в м. Глухові Сумської обл. У 2009 році закінчила спеціалізовану школу інтернат І-ІІІ ст. імені М.І.Жужоми в м. Глухові; брала участь в олімпіаді з біології та в конкурсах художньої творчості «Чарівні барви Глухівщини».

Показники якісної успішності – високі (на «відмінно»). Брала участь у загальноуніверситетському заході «Психолог університету 2011, 2012», займала призові місця. Нагороджена дипломом переможця у номінації «Наукова діяльність та навчання», «Кращий студент Сумщини 2012» серед студентів ВНЗ Ш-ІУ рівнів акредитації Сумської області. Активно займається науковою роботою, систематично з І-го курсу бере участь у студентських наукових конференціях та семінарах, які проводяться в ГНПУ. Проводить дослідження з тем «Педагогічна інтуїція у професійній діяльності вчителя»; «Механізми становлення психологічної статі дітей старшого дошкільного віку»; «Здатність до взаєморозуміння під час особистісної взаємодії дітей середнього дошкільного віку»; «Особливості страхів дітей старшого дошкільного віку в залежності від рівня розвитку уяви».У 2012 році вийшла друком у збірнику наукових студентських робіт стаття «Педагогічна інтуїція в професійній діяльності вчителя».У червні-липні 2011 року працювала педагогом-організатором в таборі «Чайка» (смт. Лазурне, Херсонської області) , у червні-липні 2012 року – у дитячому оздоровчому табору «Крим» (м. Ялта). Бере участь у поза навчальній роботі. З 2010 року займає посаду волонтера.

Захоплюється здоровим способом життя. Заняття гімнастикою, їзда на велосипеді, розведення квітів. Самоосвіта: читання психологічної, психолого-педагогічної літератури; транзактний аналіз.

Життєве кредо: «Той, хто прагне, зробить більше за того, хто може» (Гордон Марі); Девіз: «Don’tbend, don’tbreak, don’tbackdown – не гніться, не ламайтесь, не здавайтесь».


Бєляєва Альона Юріївна

Начається у Севастопольському міському гуманітарному університеті. Факультет, курс, галузь знань і напрям підготовки учасника. Психолого-педагогічний. 5 курс. «Дошкільна освіта. Початкова освіта»

Народилась 14 червня 2008 року. У 2008 році закінчила Теплівську загальноосвітню школу. Під час навчання у школі приймала участь у районних олімпіадах з історії України, української мови та літератури. Посіла ІІ місце на районній олімпіаді з трудового навчання. Захистила роботу у члени МАН за темою «Чудесная хохлома».

Була учасником Всеукраїнської олімпіади з педагогіки (2012 р.), щорічних педагогічних читань, студентської наукової конференції «Проблеми дошкільної та початкової освіти» (тема: «Дидактическая тетрадь как средство формирования умений третьеклассников работать с именованными числами»). Стипендіат програми фонду соціального-економічного розвитку міста Севастополя. Переможець І туру Всеукраїнської олімпіади з педагогіки. Маю публікацію: Bezhanova N.L., Belyaeva A. Criterial characteristics of 3rd form pupils’ skills to work with concrete numbers // Nauka i Studia, Przemysl, NR 12 (57) 2012 // P. 69-72.

Хобі: Спорт, кулінарія, рукоділля.

Життєве кредо, девіз. «Все, что не делается в жизни – все к лучшему!»Білецька Ірина Володимирівна.

Навчається у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського. Факультет іноземної філології. Спеціаліст. Філологія. “Мова і література: (англійська)”.

Народилася 6 листопада 1991 року в м. Миколаїв.

У 2008 році закінчила МСШ «Академія дитячої творчості».

У 2007 році приймала участь у міській олімпіаді з німецької мови, де посіла 4 місце.

З лютого 2012 року по сьогоднішній день працюю вчителем англійської мови в МСШ «Академія дитячої творчості».

Приймала участь у наукових конференціях, академічних святах, заходах, благодійних акціях, конференціях;

Активний діяч студентського самоврядування – староста групи.

Хобі: Художня література, кіномистецтво, музика, подорожування.

Життєве кредо, девіз: “Что не делается, всё к лучшему. Было хорошо, будет ещё лучше.”Бобітко Іван Богданович

Навчається у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Музично-педагогічний факультет.

Народився 7 червня 1993 року у с. Шум’яч, Турківського району, Львівської області, навчався в Шум’яцькій ЗОШ та Турківському ПТЛ. Брав участь у художній самодіяльності школи, переможець пісенних та художніх конкурсів. Брав участь у шкільних та міських олімпіадах з української мови та літератури, історії України, біології, хімії переможець творчих конкурсів з образотворчого мистецтва.

Усі сесії складено успішно. Учасник студентської хорової капели «Gaudeamus», а також муніципального чоловічого хору «Боян Дрогобицький», народного ансамблю пісні та танцю «Пролісок» Дрогобицького педагогічного університету імені І. Франка. Активний діяч у сучасних молодіжних організаціях м. Дрогобича та Львівської області.

Організатор молодіжних пісенних та творчих заходів культурно-просвітницького спрямування в ДДПУ.

Хобі: Збір автентичної пісенної творчості українського народу. Колекціонування предметів старовини. Вивчаю творчість українських композиторів, полюбляю експериментувати у музиці,створювати її. Цікавлюсь українськими народними інструментами. У вільний час полюбляю малювати, писати прозу та вірші.

Життєве кредо, девіз: “Жити потрібно так, наче кожний день  останній”.
Бойко Марія Володимирівна

Навчається у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. І. Коцюбинського. Інститут іноземних мов 4 курс Філологія. Мова та література (англійська).

Народилася 29.09.1992 у місті Вінниця. Закінчила НВК СЗОШ I – III ступенів гімназію №2 в 2009 році. Навчаючись в школі, була активно задіяна у різноманітні учнівські конкурси, зокрема в шкільних та міських олімпіадах з англійської мови. Неодноразово брала участь у І етапі Всеукраїнської олімпіади «Студент і науково-технічний прогрес» для студентів зі спеціалізацією «Англійська мова». В 2011 брала участь в Всеукраїнській науково-практичній конференції «Іноземні мови у вищому навчальному закладі: теоретичні засади та прикладні аспекти», де велася дискусія на тему вивчення мови в контексті глобалізації освіти та новітні методики навчання іноземних мов.

Навчається на відмінно та займається організацією навчально-виховного процесу своєї групи. Під її керівництвом група в складі 5-х людей брала участь у програмі «Велике читання» створена відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Займається футболом впродовж 7 років та виступає на різних міських та всеукраїнських змаганнях по футболу серед дівчат.

Життєвий девіз: Ніколи не опускай руки, бо ризикуєш зробити це за мить до того, як станеться диво.

Кредо: Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, здатною його здійснити.
Болюк Ольга Володимирівна

Нувчається у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Факультет романо-германської філології. Спеціальність – англійська, польська філологія та зарубіжна література.

Народилася 29 вересня 1992 року в м.Миколаєві Львівської області. З 1999-2009 навчалась у Миколаївській гімназії. Протягом шкільного життя була активною ученицею, брала участь у різноманітних олімпіадах, зокрема з англійської, української мов, української літератури, фізіки, біології та християнської етики. Уже 10 років є учасником зразкового ансамблю бандуристів “Намисто” м. Миколаєва. Разом із ансамблем брала участь у співочому конкурсі “Наша Земля  Україна” у МДЦ “АРТЕК”. Брала участь у міжнародних конкурсах “PSALITE DEO” у Польщі (2005 2012рр.) та “SOPRA VISTA” в Італії (2012р.) де ансамбль бандуристів “Намисто” був неодноразовим призером цих конкурсів. Понад рік є учасником та солісткою народної хорової капелли імені І.Лопишка м. Миколаєва.

Усі сесії складено успішно. Протягом студентських років була відмінницею, учасником та переможцем різноманітних олімпіад; таких, як: олімпіади з англійської, польської мови, педагогіки. В 2011 році зайняла перше місце в університетському вокальному конкурсі “Шанс”. В 2011 році зайняла третє місце в І-ших турах Всеукраїнських олімпіад з польської мови, друге місце – з англійської . В 2011 2012 н.р. отримала перше місце в І-ших турах Всеукраїнських олімпіад з педагогіки. . В 2012 році була нагороджена званням “Студент року” в галузі мистецтва. В 20122013 н.р. була переможцем І-ших турах Всеукраїнських олімпіад з педагогіки (1-ше місце), а також англійської мови та літератури (1-ше місце) і нагороджена участю у II турі Всеукраїнської олімпіади, що відбудеться в квітні 2013 року в м.Києві; була запропонована членами журі як учасник II туру Всеукраїнської олімпіади з педагогіки, що відбудеться в м.Ялта. У 20122013 н.р. брала участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з педагогіки: “ Розвиток індивідуальних творчих здібностей учнів на уроках іноземної мови засобами проектного методу” (науковий керівник Гевко О.І.). Неодноразово співпрацювала з миколаївським музеєм ім.У.Кравченко. Виступала на радіо із декламуванням віршів та дослідницькою програмою про місцевих митців у мм. Миколаєві, Дробичі, Львові, Бориславі та Трускавці.

Займається естрадним та академічним вокалом. Займається самосвітою гри на бандурі, гітарі, індивідуальними заняттями з іноземних мов (англійська, польська). Колекціонує статуетки та історичне, культурне їх походження, поповнює власну домашню бібліотеку. Бере участь в драматичному театрі “ХЛІБ” м.Миколаєва, художньо-просвітницькій студії “Ровесник” Дрогобицького педагогічного університету імені І.Франка, є ведучою на усіх місцевих святах.

Її девіз: «Labor omnia vincit».


Бородін Дмитро Олександрович

Навчається у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Інститут іноземної філології, 3 курс, вчитель німецької, англійської мов та зарубіжної літератури

Нородився 13.06.1993 м. Макарів Макарівського району Київської обл., ліцей «Універсум» у 2009 р., приймав участь у шкільних олімпіадах з географії, економіки, в університетських з педагогіки

Середній бал – 86, приймає участь у самоорганізації студентів зі збору та ліквідації вторинної сировини

Його приваблює: велоспорт, постановка театральних вистав та участь у них, гра на гітарі (електро-, класична, акустична).

Життєве кредо: «Складніша дитина – цікавіша дитина».Бурлак Роман Юрійович

Навчається у Херсонському державному університеті. Факультет Природознавства, здоров’я людини і туризму, ІІ курс, «ПМСО 6.040101 Хімія*»

Народився 24листопада 1993 року в м.Кіровоград Кіровоградського району Кіровоградської області. Закінчив у 2011році Катеринівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Під час навчання в школі брав участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика., Всеукраїнській олімпіаді з хімії (2009 р. - І місце у ІІ етапі, , участь у МАН (2009 р. – II місце у II етапі) .

Активно займається науково-дослідною роботою з педагогіки. Займає місце голови студентського наукового товариства факультету.

Захоплюється співом.

Життєве кредо: «Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими».
Бистрова Анастасія Олександрівна

Навчається у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького. Факультет мистецтв і художньої освіти, IIІ курс, 0202 мистецтво, музичне мистецтво.

Народилась 13 липня 1993 року у м. Євпаторія АР Крим, закінчила Євпаторійську середню школу №12 у 2010 році, кандидат у дійсні члени МАН з російської літератури, учасниця регіональної олімпіади з української мови та літератури, лауреат II ступеня Міжнародного конкурсу «Синій птах», лауреат I ступеню міжрегіонального конкурсу «Медовий край», учасниця міжнародного фестивалю творчості м.Фер’єре (Італія).

Перемога в I турі олімпіади з педагогіки. Участь в університетському конкурсі студентських наукових робіт. Участь у конкурсі «Медовий край», святкових концертах в університеті та місті. Участь у роботі студентського самоврядування університету (староста гуртожитку).

Займається творчю діяльністю, музикою, плетінням, танцями.

Кредо: Розрізняти важливе від необхідного.Девіз: Життя – це мить. Його не можна прожити спочатку за чернеткою, а потім переписати начисто.

Заливча Тетяна Вікторівна

Навчається у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка. Історичний факультет, III курс, 0203 Гуманітарні науки, 6.020302 Історія та географія.

Народилася 25.02.1993 у смт. Чутове, Чутівського району, Полтавської області.

2010 р. – закінчила Чутівську загальноосвітню школу I-III ступенів, у цьому ж році завершила навчання у студії спортивно-бального танцю «Гран-Прі» та театральній студії «Ровесник» при Будинку дитячої та юнацької творчості смт. Чутове;

2009 р. – закінчила Чутівську дитячу музичну школу по класу скрипки;

2008 р.– переможниця обласного конкурсу зі спортивно-бальних танців «Осіння зустріч -2008»;

2009 р. – дипломант II ступеня в огляді обласного конкурсу народної творчості «Полтавські дивоцвіти»;

переможниця декламаторських конкурсів, постійна ведуча районних та обласних заходів.

Із 2010 року навчається в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка на історичному факультеті за спеціальністю «вчитель історії та вчитель географії». Паралельно отримує освіту «вчителя хореографії та керівника гуртка» на психолого-педагогічному факультеті (заочно).

Брала участь у науково-практичних семінарах і конференціях: міжнародний методологічний семінар «Андрагогіка в системі педагогічних наук: методологія, теорія, практика» (15-16 листопада 2011 р. м. Полтава); міжнародна науково-практична конференція «Упровадження інновацій як чинник єдності педагогічної теорії та освітньої практики» (20-21 листопада 2012 р. м. Полтава).

Бере активну участь у громадському житті історичного та психолого-педагогічного факультетів університету. Учасниця колективу сучасного балету «Марія» психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, який:

лауреат І та ІІ премії ІІІ міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Premier-2012» (м. Київ);

дипломант – диплом І ступеня обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна 2012» (м. Полтава);

дипломант – диплом III ступеня у II міжнародному конкурсі «Superdance 2012» (м. Львів),

дипломант – диплом I ступеня у IV міжнародному конкурсі «Premier 2013» (м. Київ).

Заливча Т. входить до спілки громадських організацій спортивного танцю України. Постійна учасниця загальноуніверситетських та обласних виховних заходів.

Захоплюється сучасною хореографією, читанням класичних творів, спортивним туризмом, малюванням, кінний спортом.

Її девіз: «Жодне бажання не дається тобі окремо від сили, здатної його здійснити.

Козлов Євгеній Андрійович

Навчається у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». Інститут соціальних технологій, 4 курс, соціально-політичні науки, психологія.

Народився 18 вересня 1991 року в місті Ржишів Кагарлицького району Київської області. Закінчив Корсунь-Шевченківську спеціалізовану ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови в 2006 році. Приймав участь в шкільних конкурсах: Шкільний КВН, конкурс гуморесок, займався легкою та важкою атлетикою. Був членом юнацької організації «Росичі».

В 2006 році вступив до Ржишівського гуманітарного коледжу на спеціальність «Вчитель трудового навчання і креслення». Приймав учать в діяльності студентського самоврядування, був членом студентської ради. Відвідував художню студію «Декор». Був учасником команди КВК «Діти понеділка».

Займається волонтерською студентською роботою в руслі арт-терапії в Київській психоневрологічній лікарні №1. Брав участь в організації Всеукраїнської наукової конференції ім.Белейхера. Учасник клубу фільм-аналізу.

Хобі: Скейтбординг, фінгербординг, стріт-арт, нумізматика, боністика.

Життєве кредо: «Будь собою. Інші ролі вже зайняті»
Кравчук Мар’яна Вадимівна.

Навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті. Факультет іноземної філології, V курс, спеціальність “Мова та література (англійська)”, магістр.

Народилася 17 листопада 1991 р. у м. Рівному. У 2008 році закінчила ЗОШ №27 м. Рівного. Брала участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН у секції “Українська філологія”.

У 2012 р. отримала диплом бакалавра з відзнакою зі спеціальності “Мова і література (англійська, німецька)”. У 2012 р. у складі студентської команди Рівненського державного університету “Фетиш” посіла друге місце у молодіжному дебатному турнірі “Debattle” на міському етапі (м. Рівне). Також у грудні 2012 р. стала співорганізатором концерту, присвяченого Дню боротьби зі СНІДом, що був ініційований волонтерами Корпусу миру в Україні. У рамках цього ж проекту брала участь в організації тренінгів та лекцій для студентів Рівненського державного гуманітарного університету.
З першого року навчання в університеті є штатним репортером газети факультету “Nota bene!”, у якій веду сторінку новин. Є старостою академічної групи ІМ-54.

Починаючи з 2012 р. здійснюю публікації статей із тем бакалаврської та магістерської робіт, а також виступаю на науково–практичних конференціях за темою магістерської роботи “Детектив: традиція, стереотипи, нововведення”.

Мар’яні подобаються подорожі, вишивання, класична та сучасна література, перегляд фільмів мовою оригіналу.

Її девіз: «Живи сьогодні, плануй своє завтра, не забувай про вчора».

Марцинковська Діана Миколаївна

Навчається у Національному Педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Інститут української філології та літературної творчості ім. А. С. Малішка, 2 курс, спеціальність «українська філологія та психологія».

Народилася 25.02.1993 у с. Дивізія Татарбунарського району Одеської області. Закінчила Затоківський НВК у 2009 році. Брала участь в учнівській роботі МАН з географії, загальнообласних олімпіадах з російської мови та зарубіжної літератури, української мови та літератури, у складі учнівської команди КВК с іграх на першість Одеської області та іграх Асоціації команд КВК України, в екологічних конкурсах на загальнообласному рівні, в міжнародних та всеукраїнських вокальних фестивалях та конкурсах, в конкурсі «таланти твої, Україно» та інше.

Середній бал – 87. Має друковану працю «Попередження та подолання явищ агресії у ЗОШ» в складі студентської конференції з педагогіки.

Полюбляє співати, читати наукову та художню літературу, фотографувати, пізнавати нові місця, писати вірші.

Девіз: «Працюєш – отримаєш».

Мацегора Анастасія Віталіївна

Навчається у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Факультет іноземних мов, 5 курс,напрям підготовки – філологія* ( англійська мова та література і друга іноземна мова).

Народилася 26 березня 1991 році в місті Красний Лиман, Донецька область. Закінчила Краснолиманську гімназію в 2008 році з відзнакою, отримавши грамоту за досягнення в вивченні хімії та біології. Була капітаном команди брейн –рингу з екології.

Приймає активну участь в суспільному житті університету, а саме в організації різноманітних концертів та профорієнтаційному заході для абітурієнтів «Один день в університеті», член студентського парламенту факультету «Науковий відділ». В 2011 році приймала участь у всеукраїнському науково-методичному семінарі з міжнародною участю «Інформаційно-комунікаційні технології у сучасному освітньому просторі» в місті Кременець. В друк вийшла стаття «Історико-теоретичні аспекти використання соціальних мереж у профорієнтаційній роботі соціального педагога»,учасниця Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки 2012; також в 2012 році вийшла в друк стаття в Наукові записки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Психолого-педагогічні науки.” під назвою Освітня діяльність і педагогічні погляди А. Брока / Н. М. Демченко, А. В. Мацегора. - С .188-191.

Полюбляє танці, в'язання та вивчення іноземних мов.

Її девіз - "Все в моїх руках, тому їх не можна опускати".

Мачушник Ольга Олексіївна

Навчається у Житомирському державному університеті імені Івана Франка. Навчально-науковий інститут іноземної філології, ІІІ курс, 0203 гуманітарні науки, 6.020303 «Філологія*. Мова та література (англійська)».

Народилася 3.08.1993 р. в селі Суворово Сакського району, Автономна республіка Крим.

2000-2003 рр. – навчалася у Навчально-виховному комплексі № 38 м. Житомира.

2003-2010 рр. – навчалася у Житомирській міській гуманітарній гімназії № 23, яку закінчила із золотою медаллю.

2006-2009 рр. – закінчила Житомирську міську художню школу.

05.01.2007 р. – зайняла 2 місце у 2 міському (етапі) Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови серед учнів 8-их класів.

25.12.2007 р.– зайняла 2 місце у 2 міському (етапі) Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови серед учнів 9-их класів.

1.07.2008 р. – успішно завершила річний (2007-2008 р.) комунікативний курс навчання англійської мови в освітньому мовному центрі "Форум".

2009 р. – посіла 3 місце у шкільній олімпіаді з німецької мови серед учнів 10-их класів.

2009 р. – посіла 3 місце у шкільній олімпіаді з англійської мови серед учнів 10-их класів.

16.06.2009 р. – взяла участь у конкурсі на кращий твір-роздум "Театр Починається з..."

2010 р. – посіла 2 місце у шкільній олімпіаді з англійської мови серед учнів 11-их класів.

1.07.2010 р. – успішно завершила річний (2009-2010 р.) комунікативний курс навчання англійської мови в освітньому мовному центрі "Форум".

28.05.2011 – успішно завершила річний (2010-2011 р.) комунікативний курс навчання англійської мови в освітньому мовному центрі "Форум".

з 2010 р. – учасник проблемних груп: з методики викладання іноземних мов та проблемної групи з психології "Особистість".

з 2011 р. – учасник університетської команди з аеробіки.

2012 р. – посіла 2 місце в університетській олімпіаді з англійської мови серед студентів 3-4 курсів.

2013 р. – посіла 2 місце в університетській олімпіаді з педагогіки.

Наукова стаття: Мачушник Ольга. В.О. Сухомлинський про вчительське покликання / Студентський історико-педагогічний альманах. Випуск 1. Ідеї педагогів минулого в освіті сьогодення: зб. наук. праць молодих дослідників / за ред. О.Є. Антонової, В.В. Павленко. – Житомир: Вид-во ЖДУ ім. Івана Франка, 2012. – С. 131-134.

Хобі: живопис, бальні та спортивні танці, музика, йога.

Життєве кредо: "Veni, vidi, vici "

Нор Олена Володимирівна.

Навчається Харківському національному педагогічному університеті імені Г.C. Сковороди. Український мовно-літературний факультет імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка, ІІІ курс, 0203 Гуманітарні науки, 6.020303 Філологія. Українська мова і література.

Дата народження – 18 серпня 1993 р. Місце народження – Харківська область, м. Лозова. Закінчила Лозівський колегіум № 2 у 2010 році. Брала участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з української та зарубіжної літератур, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція фольклористики).

Середній бал успішності у ВНЗ – 4,4.

Хобі – художня творчість.

Кредо життєве – «У височінь, до зірок».

Одінцов Віталій Леонідович

Навчається у ВП «Старобільський факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», студент ІV курсу спеціальності «Філологія» (українська мова та література)

Народився 7 серпня 1991 року в м. Сватове Луганської області. Закінчив Сватівську ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Брав участь в учнівських олімпіадах з історії, біології, фізики, правознавства, української мови та літератури, з кожної з них займав призові місця.

Має високий рівень знань (середній бал – 5,0), бере активну участь у громадських заходах факультету, являється членом театрального колективу «Мир».

Займається футболом, читає цікаві книги.

Девіз: «Немає нічого неможливого!»

Життєве кредо: «Життя треба прожити так, щоб про це знав Google!»

Осипенко Юлія Віталіївна.

Навчається у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.C. Сковороди. Факультет іноземної філології, ІІІ курс, 0203 Гуманітарні науки, 6.020303 Філологія. Мова і література (англійська).

Дата народження – 26 січня 1994 р. Місце народження – Донецька область, Великоновосілківський район, смт Велика Новосілка. Закінчила Артемівську ЗОШ І-ІІІ ст. № 24 у 2010 році. Брала участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з української, англійської, російської мов.

Середній бал успішності у ВНЗ – 4,8.

Хобі – пісенна творчість.

Кредо життєве – «Стався до людей так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе».

Паска Тарас Валерійович.

Навчається у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Педагогічний інститут, 2 курс соціальна педагогіка і практична психологія.

Народився 14 березня 1995 р. у с. Саджавка Надвірнянського району Івано-Франківської області, де і зараз проживаю. Середню загальну освіту здобув у Саджавській ЗОШ І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради.

Під час навчання брав активну участь в учнівському самоврядуванні, виконував обов’язки голови шкільної ради (2010-2011 н. р.); був старостою історико-краєзнавчого гуртка «Дивокрай» та екскурсоводом шкільного краєзнавчого музею.

Брав участь у районних олімпіадах з української мови і літератури та історії: у 2010 і 2010 рр. зайняв ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури.

У 2010 р. був нагороджений путівкою в Молодіжний дитячий центр «Артек», 2011 – похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні української мови та літератури, біології».

2011 року закінчив з відзнакою Ланчинську дитячу музичну школу по класу сопілки. За час навчання у ДМШ був активним учасником і неодноразовим призером обласних музичних конкурсів, а також учасником етнічних фестивалів у складі фольклорного колективу.

Є волонтером в Івано-Франківському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Щодо наукової роботи, то брав участь у студентських педагогічних читаннях «Видатні дати і події педагогічного календаря 2012 року» (29 березня 2012 р.). А також у І турі Всеукраїнської олімпіади з педагогіки.

Вийшли друком наукові статті:

Паска Т. Виховний потенціал творчої спадщини Івана Огієнка (до 130-ліття від дня народження) / Т.Паска // Інформаційний бюлетень кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика. – Івано-Франківськ, 2012. – № 15. – С. 38-41.

Паска Т. Педагогічна діяльність Кузів Григорія Михайловича (1929-1987) / Т.Паска // Інформаційний бюлетень кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика. – Івано-Франківськ, 2013. – № 16. – С. 17-22.

Паска Т. Античні міста-держави (фрагмент уроку-подорожі з «Історії стародавнього світу», 6 клас) / Т.Паска // Інформаційний бюлетень кафедри педагогіки імені Богдана Ступарика. – Івано-Франківськ, 2013. – № 16. – С. 22-25.

Хобі: музика, краєзнавство, сучасна українська література, теніс, подорожі.

Життєве кредо, девіз: Хочеш вік прожить немарно ти?

Вищої шукай собі мети,

Щоб за тебе більшою була:

За великою зростеш і сам,

З нею воля духові й рукам

І великі на ввесь світ діла. (Борис Грінченко)

Погліновська Марина Сергіївна

Навчається у Комунальному закладі «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Факультет початкової освіти, 4 курс, напрям підготовки 6.010102 «Початкова освіта»

Народилась 20.10.1993. в м. Харкові. Закінчила ЗОШ №160, приймала участь у наково-дослідницьких конференціях, публікувала наукові статті : "Етнонацаціональні процеси в сучасній Україні" зі збірника тез 6 Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції "Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього", с.248 ; "Можливості інформаційно-комунікативних технологій у розвитку професійно-педагогічної культури" зі збірника "Шляхи і засоби формування педагогічної культури майбутніх педагогів у процесі навчання та позааудиторній роботі", с. 176. Приймала участь у конференції-підведенні підсумків переддипломної практики 2012 року, тема виступу "Мій найскладніший та найпростіший урок".

Хобі: спорт, заняття по карате, роуп джампинг, подорожі, дизайн одягу.

Життєве кредо: Мрії здійснюються поза «зоною твого комфорту», тому: боїшся- роби, сумніваєшся-зроби крок вперед.

Поліщук Павло Анатолійович.

Навчається у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут історії, етнології і права, IV курс, історія, історія і правознавство.

Народився 16 грудня 1991р. в с.Качанівка, Хмільницького р-ну, Вінницької обл. У 2009р. закінчив Качанівську СЗШ І-ІІІ ступенів із золотою медаллю. За роки навчання в школі неодноразово був учасником районних та обласних олімпіад із різних предметів (історія, українська мова та література, математика, фізика, правознавство, інформатика, біологія).

За період навчання в університеті був нагороджений ректорською відзнакою «Кращий студент ВДПУ». Є активним учасником студентського театрального гуртка «Кліо». У своєму доробку маю 11 статей на різну тематику.

Хобі: Відеомонтаж, фентезі (книги, комп’ютерні ігри).

Життєве кредо: Cogito ergo sum(Сумніваюся – отже існую), Just do it!

Селіванова Вікторія Сергіївна

Навчається у Одеський національний університет імені І.І. Мечникова. Філологічний факультет, ІІІ курс, 0305 – філологія, 6 030501 – українська мова та література.

Народилася 01.07.1994 м. Роздільна Одеської області у родині службовців. Закінчила у 2010 році НВК «Школа гімназія №1» м. Роздільна із золотою медаллю. З ранніх років цікавилася вивчення мов, що й обумовило вступ до Одеського національного університет імені І.І.Мечникова на відділення української мови та літератури. Під час навчання у школі була активним, творчим членом учнівського колективу, Приймала участь у різних конкурсах дитячої творчості (3 місце у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Сузір’я», Словатчина у 2008, 2 місце у Міжнародному фестивалі Венгрія у 2009 році). Учасниця МАН з географії 2007 році.

У 2010 році Селіванова Вікторія Сергіївна вступила до Одеського національного університету імені І.І.Мечникова. Протягом навчання Вікторія виявила себе як старанна, активна та відповідальна студентка – відмінниця. Основне коло наукових інтересів – ономастика, історія педагогіки. Приймає участь у студентських наукових конференціях з філологічної та педагогічної проблематики, олімпіадах з 1 курсу навчання.

Серед улюблених занять – музика, спів, фотографія. Спорт.

Життєве кредо та девіз «Человек, никода не совершавший ошибок, никогда не пробовал совершить нечто новое» Альберт Энштейн.

Смирнова Марина Павлівна

Навчається у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, V курс, факультету дошкільної та початкової освіти.

Народилася 21 серпня 1989 року в с. Бобрик Роменського району, Сумської обл. Закінчила у 2007 році Перекопівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, у 2010 році закінчила Путивльський педагогічний коледж імені С.В. Руднєва.

За час навчання в школі брала участь в конкурсі мовознавців.

Протягом трьох років є старостою академічної групи; беру активну участь в культурно-масовому житті університету, в студентських науково-практичних конференціях та вузівських олімпіадах з педагогіки та методики початкової освіти.

Хобі: Хореографія, вишивка, подорожі

Життєве кредо: любити життя, і цінувати кожну його хвилину, нести радість оточуючим, у книгах шукати істину, а у людях – мудрість.

Тафінцева Оксана Валеріївна

Навчається у Українській інженерно-педагогічній академії. Технологічний факультет, 3 курс, галузь знань – педагогічна освіта, напрям підготовки - Професійна освіта. Технологія текстильної та легкої промисловості.

Народилася 17 квітня 1991 року у м. Харкові, у 2007 році закінчила загальноосвітню школу-інтернат №14 та вступила до «Харківського коледжу текстилю та дизайну», який закінчила у 2011 р. та вступила до «Української інженерно-педагогічної академії». Завжди приймала активну участь у різних шкільних олімпіадах, олімпіадах коледжу, приймала участь в обласній олімпіаді з математики та посіла 3 місце.

Намагаюсь старанно навчатися, приймаю участь у громадському житті, зокрема виступаю на різних концертах у складі театральної студії «Академія», прослухала навчальний курс в Школі гендерного волонтерства, на які відправила академія, у 2012 році посіла 2 місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педагогіка»

Полюбляє створювати своїми руками різні речі: вишивати картини нитками та бісером, плести з бісеру, шити речі на себе та своїх рідних.

Також займається у театральній студії «Академія».

Фастовець Катерина Валеріївна

Навчається у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна». Інститут соціальних технологій, 4 курс, соціально-політичні науки, психологія.

Народилася 23 листопада 1990 року в місті Києві. Закінчила спеціалізовану школу №73 з поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства в 2008 році. Приймала участь в шкільних конкурсах:

- Для дівчат «Господарочка»;

- Новорічний музичний конкурс «Євробачення»;

- «Візитка класу»;

Брала участь в олімпіадах з географії, зарубіжної літератури, німецької мови. Зайняла 1 місце в районній олімпіаді з географії та 2 місце в міській олімпіаді з географії, а також зайняла 3 місце в районній олімпіаді із зарубіжної літератури.

З 2005 по 2007 рік займала посаду президента учнівського самоврядування. Також в 2007 році закінчила «Університет юного психолога» психолого-педагогічного центру в Київському палаці дітей та юнацтва. В цьому ж році нагороджена Зіркою Палацу.

Організація та проведення соціально-психологічних тренінгів за різною тематикою, дискусійних клубів та фільм-аналізу, волонтерської студентської роботи в руслі арт-терапії в Київській психоневрологічній лікарні №1, психологічна діагностика та проведення тренінгів з учнями в школі №73. Брала участь в ІХ Всеукраїнській науковій конференції студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність», в конференції з гештальт-терапії «Золота осінь» 2009 року та психологічній науково-практичній конференції «Псикон» - 2010. У вересні 2012 року виступала як координатор науково-практичної конференції «Роль арт-терапії та художньої педагогіки у реабілітації людей з проблемами психічного здоров’я, особливостями розвитку та функціональними обмеженнями». В листопаді того ж року була відповідальним секретарем конференції «Вадим Мойсейович Блейхер та сучасна клінічна психологія».

Хобі: Настільний теніс, гра на гітарі.

Життєве кредо, девіз: «Сьогодні – це найкраще, що в мене є».

Шутілкіна Ксенія Борисівна

Навчається у Севастопольському міському гуманітарному університеті. Психолого-педагогічний факультет. 5 курс. «Дошкільна освіта. Початкова освіта».

Народилась у м. Севастополь 26 квітня 1991 року. У 2008 році закінчила школу-гімназію №1 ім. О.С. Пушкіна у м. Севастополі.

Приймала участь у звітній науково-практичній студентській конференції «Актуальні проблеми дошкільної та початкової освіти» – (Севастопольський міський гуманітарний університет, 2011, 2012 рр.); результати дослідження відображені у статті «Проверка начального уровня сформированности умений младших школьников писать сочинение» (журнал «Горизонти освіти», 2011). Учасник Всеукраїнського конкурсу наукових робіт (2013 р.), міжнародного конкурсу «Есть идея!» («Школа с изюменкой») (Азербайджан) (2013 р.). Переможець І тура Всеукраїнської олімпіади з педагогіки (2013 р.).

Хобі. Йога.

Життєве кредо, девіз. «Всегда стремись к лучшему, совершенству нет предела!»

Ямчукова Валерія Ігорівна

Навчається у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського. Факультет іноземної філології. Спеціаліст. Філологія. “Мова і література: (англійська)”.

Народилася 4 лютого 1991 року в смт. Ольшанське, Миколаївський район. У 2008 році закінчила Ольшанську ЗОШ І-ІІІ ступенів із срібною медаллю. З серпня 2012 по сьогоднішній день працюю перекладачем в американській фірмі з продажу автомобільних товарів.

Приймала участь у академічних святах, заходах, благодійних акціях, конференціях; активний діяч студентського самоврядування – заст. старости групи.

Хобі: Музика, мистецтво танці, література, подорожування.

Її девіз: “Лучший путь к успеху – это влюбиться в то, что ты делаешь”.
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску. Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску
downloads -> Українська мова
downloads -> Романтизм, а з другої половини ХІХ ст реалізм
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Інформації про материки та океани. Карти материків та океанів, їх класифікація за масштабом, просторовим охопленням, змістом і призначенням Учень: називає
downloads -> Використання на уроках географії технологій інтерактивного навчання
downloads -> Конспект інтегрованого уроку для 10 класу з географії та англійської мови
downloads -> 1. Підготовчий період
downloads -> Комп'ютерні комунікації – обмін даними між комп'ютерами. Сьогодні комп'ютерні комунікації здійснюються за допомогою комп'ютерних мереж

Скачати 256.37 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка