Голові обласноїСкачати 301.81 Kb.
Дата конвертації19.01.2018
Розмір301.81 Kb.
ТипРішення

Звіт

про виконання програми підвищення безпеки дорожнього руху в Рівненській області на 2008 – 2012 роки,

затвердженої рішенням обласної ради від 23.05.2008 № 790


п/п


Зміст завдання

Термін виконання

Інформація про хід виконання

Висновки (виконаноу стадії виконання не виконано)

Пропозиції (зняти з контролю, продовжити контроль)

1. Матеріально-технічне забезпечення заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху

1.1

Забезпечити переоснащення вулично-дорожньої мережі області сучасними засобами регулювання дорожнього руху, в тому числі - дорожніми знаками і покажчиками напрямків руху з дублюванням написів латинським шрифтом, згідно з вимогами європейських стандартів.

2008 - 2011 рокиЗ метою підвищення безпеки руху службою автомобільних доріг області протягом 2008 – 2011 року облаштовано горизонтальної дорожньої розмітки загальною протяжністю 4055 км, встановлено та замінено 12060 шт. дорожніх знаків, 5830 шт. напрямних сигнальних стовпчиків, 22,2 км металевого транспортного огородження, вирубано 1075 км кущів та дерев вздовж доріг.


У стадії виконання


Зняти з контролю (передбачено п. 4 Обласної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року), далі – Програма


1.2


У зв’язку із збільшенням кількості учасників дорожнього руху – іноземців, забезпечити навчання співробітників Державтоінспекції навичкам спілкування іноземними мовами для полегшення виконання ними службових обов’язків.


2008 - 2012 роки

Не виконано у зв’язку з відсутнісю фінансування.


Не виконано

Зняти з контролю
(передбачено п.3 Програми)

2. Розвиток профілактичної діяльності, спрямованої на формування законослухняного громадянина2.1Організувати постійне висвітлення у засобах масової інформації актуальних питань щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, матеріалів стосовно діяльності ДАІ. Висвітлювати питання безпеки дорожнього руху в телерадіопрограмах. Підготувати тематичні відеосюжети з питань забезпечення безпеки дорожнього руху в області для показу на телебаченні.

2008 - 2012 роки

Протягом 2008 – 2012 року по тематиці безпеки дорожнього руху та профілактики аварійності на автошляхах області підготовлено 18212 інформаційних повідомлень, в т.ч.: 5730 – друкованих виданнях,
7749 виступів по радіо в ефірі обласних радіостанцій та районних радіомереж, 3929 відеосюжетів про діяльність працівників відділу Державтоінспекції.

Разом з тим, впродовж вказаного періоду в ЗМІ постійно висвітлювалася інформація у програмах "Прес-клуб", "Громадська приймальня", "Гість у студії", "Відкритий мікрофон".

Крім того, Рівненською облдержтелерадіокомпанією проводилося оперативне і широке інформування населення з питань забезпечення безпеки дорожнього руху в щоденних інформаційних випусках: "День", "Огляд подій тижня", "Репортерський щоденник", "Новини дня", "Регіональні новини", "Телевізійна кримінальна служба", "Громадська приймальня", "Правове поле".


У стадії виконання


Зняти з контролю
(передбачено п.4 Програми)


2.2

Організувати оперативні фотовідеорепортажі з місць скоєння ДТП, що мали тяжкі наслідки. З метою профілактики і недопущення подібних ДТП забезпечити висвітлення у засобах масової інформації кожного такого факту та причин і умов, що їх спричинили.

2008 - 2012 роки

ВДАІ УМВС України в області налагоджено тісну співпрацю щодо оперативної передачі фото- та відеорепортажів на центральні телеканали, зокрема НТН, ICTV, Інтер, 1+1, УТ-1 з подальшою трансляцією.

Загалом, протягом даного періоду на районих та обласних телеканалах продемонстровано


3929 відеосюжетів.


Устадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.4 Програми)

2.3

З метою залучення школярів до роботи із попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, організувати і провести обласні конкурси серед загонів юних інспекторів руху (далі - ЮІР), обласні конкурси серед команд клубу веселих та кмітливих юних інспекторів руху (КВК-ЮІР). Забезпечити підготовку й участь команд - переможниць обласних конкурсів у регіональних турах і фіналі Всеукраїнського конкурсу серед загонів ЮІР. Організувати та провести конкурси на кращий дитячий малюнок та кращий дитячий твір з тематики „Безпека дорожнього руху - запорука життя”.

2008 - 2012 роки

З метою залучення широкого загалу дітей до участі у роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму щороку проводився зональний фінал КВК-ЮІР XII Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та кмітливих юних інспекторів руху.
Окрім вищевказаних заходів, працівники Державтоінспекції продовжують співпрацювати з акторами Рівненського дитячого лялькового театру. Також, перед початком літніх канікул працівники ДАІ відвідували навчальні заклади щоб нагадати учням про дотримання вимог дорожньої грамоти під час проведення літнього відпочинку.

Крім того, щорічно у період з лютого по березень спільно з працівникам освіти проводився Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку на тему: "Ми - чемні пішоходи. Ви - чемні водії". У своїх малюнках діти відображали своє бачення безпечної поведінки на дорозі, а також ті наслідки, які трапляються від невиконання вимог Правил дорожнього руху. Кращі роботи дітей у трьох вікових категоріях направлялися до Департаменту ДАІ МВС України для підведення підсумків вказаного конкурсу.Устадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.5 Програми)

2.4

З метою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму організовувати проведення в області Всеукраїнських конкурсів-рейдів “Увага! Діти на дорозі!”.

2008 - 2012 роки

Щороку в області проводився конкурс-рейд "Увага! Діти на дорозі".


У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.6 Програми)

2.5

Розробити цикл ігрових телевізійних передач (4 рази на рік) з метою навчання дітей і підлітків Правилам безпеки дорожнього руху (далі – ПДР) та проводити відповідні заняття в старших групах дошкільних закладів та молодших класах загальноосвітніх шкіл.

2008 - 2012 роки

У зв'язку з відсутністю державного фінансування даний захід залишається невиконаним.

Разом з тим інформуємо, що працівники ДАІ постійно відвідували загальноосвітні навчальні заклади, де проводили профілактичні бесіди з тематики безпеки дорожнього руху.

З метою здійснення профілактичної роботи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму під час літніх канікул спільно з Рівненською обласною організацією Всеукраїнської спілки автомобілістів підготовлено План заходів щодо запобігання ДТП за участю неповнолітніх під час літнього відпочинку в оздоровчих таборах Рівненської області.
Згідно з вищевказаним Планом, за кожним оздоровчим табором відпочинку закріплені працівники ДАІ, які кожної нової зміни проводять профілактичні бесіди на тему безпеки дорожнього руху з дітьми та дорослими, які відпочивають у таборі.


У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п. 8 та 9 Програми)

2.6

Організувати розроблення та випуск методичної літератури та наочної агітації для закладів освіти з метою навчання дітей ПДР (для обладнання куточків, класів безпеки руху).

Здійснити заходи щодо створення при закладах освіти майданчиків для практичного навчання дітей ПДР.2008 - 2012 роки

У зв’язку з відсутністю фінансування, розробити та випустити методичну літературу і наочну агітацію не було можливості. Аналогічна ситуація із створенням при закладах освіти майданчиків для практичного навчання дітей ПДР.


Не виконано

Зняти з контролю
(передбачено п.7 Програми)

2.7

Розробити, виготовити та установити на центральних вулицях та автомагістралях області, зупинках громадського транспорту рекламні щити та рекламні конструкції з безпеки дорожнього руху та вказівниками пунктів медичної допомоги.

2008 - 2012 роки

На даний час на автомобільних дорогах загального користування області встановлено 51 дорожній знак із зазначенням найближчих лікувальних закладів. На вулицях та дорогах міст та інших населених пунктів області встановлено 27 дорожніх знаків 6.1 "Пункт першої медичної допомоги" та 6.2 "Лікарня".


Виконано

Зняти з контролю


2.8

Розробити та видати масовим тиражем брошури, плакати, листівки, пам’ятки з безпеки дорожнього руху для подальшого розповсюдження серед учасників дорожнього руху.

2008 - 2012 роки

Відділом Державтоінспекції УМВС України в Рівненській області було розроблено та видано 36 тис. пам’яток з безпеки дорожного руху, які в подальшому були розповсюджені серед учасників дорожнього руху.


У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.10 Програми)

2.9

З метою навчання дітей ПДР та проведення різноманітних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму привести в безпечний для експлуатації стан дитяче автомістечко в м. Рівне.

2008 - 2009 роки

Щороку представниками Рівненської обласної організації Всеукраїнської спільки автомобілістів було реставровано і приведено у належний стан автомістечко та проведено велоестафету серед учнів прилеглих шкіл.


У стадії виконання


Зняти з контролю (передбачено п.11 Програми)

2.10

Забезпечити ефективну подальшу реалізацію в області схваленої Департаментом ДАІ МВС України системи забезпечення безпеки дорожнього руху гужового транспорту, велосипедів та мопедів, зокрема щодо оснащення цих транспортних засобів світловідбивачами, вивчення зазначеними власниками транспортних засобів ПДР з видачею посвідчення - інформаційної картки.

2008 - 2012 роки

Представниками обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів за сприяння відділу Державтоінспекції здійснюються заходи щодо реалізації в області схваленої Департаментом ДАІ МВС України системи забезпечення безпеки дорожнього руху гужового транспорту, велосипедів та мопедів, зокрема, щодо оснащення цих транспортних засобів світловідбивачами, вивчення зазначеними власниками транспортних засобів ПДР з видачею посвідчення - інформаційної картки.


У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.12 Програми)

2.11

Організувати навчання учасників дорожнього руху правилам надання першої медичної допомоги потерпілим у ДТП.

Залучити членів обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів та медперсонал медичних закладів області (за домовленістю) до проведення занять з учасниками дорожнього руху, в тому числі і в групах з вивчення ПДР України.


У комунальному закладі "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Рівненської обласної ради створений і функціонує навчально-тренувальний відділ з підготовки медичних і немедичних працівників з питань надання екстреної медичної допомоги травмованим та потерпілим при надзвичайних ситуаціях за відповідними програмами.

Крім того, для забезпечення володіння навичкам надання першої невідкладної медичної допомоги підготовлено проект розпорядження голови облдержадміністрації "Про організацію навчання окремих категорій немедичних працівників навичкам надання першої невідкладної медичної допомоги".

Разом з тим інформуємо, що у травні 2012 року в рамках підготовки медичної служби до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року проведені комісійні перевірки роботи Державної служби медицини катастроф і готовності притрасових закладів охорони здоров'я до надання екстреної медичної допомоги травмованим та потерпілим внаслідок дорожньо-транспортних пригод у Радивилівському, Дубенському, Корецькому та Гощанському районах.


У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.1 Програми)

3. Удосконалення організації руху транспорту та пішоходів

3.1

Організувати проведення аналізу дорожньо-транспортних пригод і матеріалів комісійних обстежень вулично-дорожньої мережі області. Забезпечити розроблення комплексу першочергових заходів щодо підвищення безпеки дорожнього руху, їх фінансування і реалізацію, насамперед у місцях концентрації ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках, а також у місцях, де знаходяться загальноосвітні навчальні заклади.

2008 - 2010 роки

На вулично-дорожній мережі області протягом
2008 – 2010 років за результатами проведеного аналізу дорожньо-транспортних пригод на вулично-шляховій мережі області виявлено та взято на облік 214 місць концентрації ДТП, з них 67 на дорогах загального користування, 147 на вулицях обласного центру. На кожну ділянку розроблено заходи по покращенню організації дорожнього руху та направлено приписи на усунення виявлених недоліків.

Роботи по підвищенню рівня безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування продовжуються, їх виконання перебуває на постійному контролі у відділі Державтоінспекції.
У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.13 Програми)

3.2

Розробити проекти організації дороржнього руху на дорогах державного значення.

2010-2012 роки

Не виконано у зв’язку з відсутнісю фінансування.


Не виконано

Зняти з контролю


3.3

Розробити схеми розміщення стоянок, що охороняються, обладнаних місць для відпочинку на дорогах державного значення. Здійснити заходи щодо їх влаштування та укомплектувати їх аптечками для надання невідкладної допомоги.

2008 - 2010 роки

Вздовж доріг державного значення облаштовано
5 майданчиків, що охороняються, для стоянки транзитного транспорту. Розроблено схеми розміщення 8 автомобільних стоянок та 8 місць відпочинку вздовж автодороги М 06 Київ-Чоп, які будуть облаштовані протягом капітального ремонту ділянки автодороги в межах області у поточному та наступних роках.

Виконано

Зняти з контролю

3.4

З метою реалізації вимог Закону України "Про дорожній рух" в частині забезпечення обладнання міської вулично-дорожньої мережі засоби регулювання дорожнього руху та їх належного утримання, передбачити створення служб організації дорожнього руху із забезпеченням їх укомплектування кваліфікованими фахівцями.

2008 рік

Не виконано у зв’язку з відсутнісю фінансування.


Не виконано

Зняти з контролю


3.5

Для упорядкування міських вулиць і доріг, впровадження заходів маршрутного орієнтування і організації руху транспортних потоків розробити генеральні плани міст, інших населених пунктів області з урахуванням комплексних схем організації дорожнього руху, схем маршрутного орієнтування водіїв транзитного транспорту, єдиних дислокацій технічних засобів регулювання руху і розташування автостоянок і місць паркувань, що знаходяться за межами проїзних частин.

2008 - 2011 роки

Не виконано у зв’язку з відсутнісю фінансування.


Не виконано

Зняти з контролю

3.6

Здійснити обстеження стану утримання та облаштування аварійно небезпечних ділянок автомобільних доріг державного значення з метою розроблення та реалізації заходів, спрямованих на зниження рівня аварійності.


2008 - 2010 роки

На виконання обласної програми щороку працівниками ВДАІ УМВС України в Рівненській області спільно з представниками служби автомобільних доріг у області та ДП "Рівненеський облавтодор" проводиться комісійний огляд автомобільних доріг загального користування та вулиць населених пунктів області, з метою розроблення та реалізації заходів, спрямованих на зниження рівня аварійності.

З метою ліквідації аварійно-небезпечних ділянок, службою автодоріг області, за рахунок коштів світового банку виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту ділянок на автодорогах М 19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, км 212-213 (м. Дубно) та Р 05 Городище – Рівне – Старокостянтинів, км 64-68 (м. Сарни), км 174


(с. Здовбиця), із заміною огороджень, дорожніх знаків, облаштуванням світлофорних об’єктів, ремонту покриття проїзної частини, тротуарів.

У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.13 Програми)

3.7

Розробити та впровадити комплексні схеми організації дорожнього руху (К

СОДР) у м. Рівне та районних центрах області з урахуванням схем маршрутного орієнтування водіїв транзитного транспорту, розроблених ВДАІ та погоджених з Департаментом ДАІ та Державною службою автомобільних доріг України2008 - 2010 роки

Не виконано у зв’язку з відсутнісю фінансування.


3Не виконано

Зняти з контролю

3.8

Провести реконструкцію і капітальний ремонт існуючих світлофорних об'єктів в містах області:

  • м. Рівне

  • м. Дубно

  • м. Сарни

  • м. Костопіль

  • м. Здолбунів

2008 - 2010 роки

В м. Рівне проведено реконструкцію регульованого перехрестя вулиць Соборна – В.Чорновола – Міцкевича з заміною світлофорного об’єкта, ремонт світлофорного об’єкта на перехресті вул. Коперніка, встановлено нові світлофорні об’єкти на перехресті вулиць Чорновола та Приходька, а також вул. Кн.Володимира.

У 2010 році з місцевого бюджету Здолбунівського району виділені кошти на обслуговування світлофорних об’єктів на суму 20,0 тис. гривень.

В м. Дубно відновлено роботу світлофора на перехресті вулиць Сурмичі – Мирогощанська – Семидубська - Грушевського.


У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.14 Програми)

3.9

Розробити проекти комплексних транспортних схем пасажирського транспорту по вуличній мережі міст Рівне, Сарни, Дубно, Острог, Костопіль, Кузнецовськ.

2008 - 2009 роки

Не виконано у зв’язку з відсутнісю фінансування.


Не виконано

Зняти з контролю

3.10

Облаштувати світлофорні об’єкти на:

автодорозі Р 05 "Городище – Рівне – Старокостянтинів (через Сарни)" на перехресті з вул. Ярослава Мудрого в м. Сарни

автодорозі Р 05 "Городище – Рівне – Старокостянтинів
(через Сарни)" на перехресті з вул. Шкільна в м. Здолбунів

м. Рівне вул. Київська 78-г (біля Рівненської обласної клінічної лікарні).2008 рік

На 6 світлофорних обєктів, що передбачені Програмою, виготовлена і узгоджена з ВДАІ УМВС України в області проектно-кошторисна документація. У 2008 році встановлено 2 у містах Острог та Здолбунів, автодорога Р 05 Городище – Рівне – Старокостянтинів) за рахунок коштів Державного бюджету, крім того, 4 світлофора встановлено за рахунок коштів Світового банку. До кінця ц.р. передбачено влаштування світлофорного об’єкту на ділянці концентрації ДТП автодороги М 19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, км 213, що знаходиться у м. Дубно. Під час проведення капітального ремонггту ділянки автодороги М 06 Київ – Чоп, додатково влаштовано 12 світлофорних об’єктів, із них 8 зі звуковим супроводом для пішоходів з вадами зору.

1

1234/иконаноЗняти з контролю

3.11

Забезпечити впровадження автоматизованої системи керування дорожнім рухом (АСКДР) у місті Рівне, у складі якої передбачити влаштування системи відеоспостереження за дорожнім рухом.

2008 - 2010 роки

Не виконано у зв’язку з відсутністю фінансування.


Не виконано

Зняти з контролю

3.12

З метою збільшення пропускної здатності вулиць м. Рівне передбачити проведення робіт із реконструкції вулиць Соборної, С.Бандери, В.Дивізії, Чорновола, Млинівської, Ярослава Гашека з влаштуванням чотирьох смуг руху, будівництвом підземних пішохідних переходів.

2008 - 2012 роки

З метою збільшення пропускної здатності вулиць м. Рівне та та розвантаження проїзду центральної частини міста проведено розширення вул. Соборна, а також проводено реконструкцію вул. В. Дивізії, Костромська, Київська, Соборна, Дубенськіа, Гагаріна, Грушевського, Кавказька, Дорошенка, Січових Стрільців, Чорновола, А.Мельника з розширенням проїжджої частини, облаштуванням нового тротуару та заміною бортового каменю і поребрика.

Крім того, на Театральній площі та по вул.Соборній збудовані підземні пішохідні переходи.Виконано

Зняти з контролю

3.13

Забезпечити збільшення кількості автомобільних стоянок, впорядкування вже існуючої мережі стоянок в м. Рівне. Всі стоянки, що охороняються, укомплектувати аптечками.

2008 - 2012 роки

Не виконано у зв’язку з відсутністю фінансування.

Разом з тим інформуємо, що в м. Рівне функціонує


15 автостоянок для довготривалого зберігання транспортних засобів із загальною кількістю місць
2603 одиниці та 652 місця для паркування.

Не виконано

Зняти з контролю

3.14

З метою забезпечення належної пропускної спроможності міських вулиць передбачити будівництво об’їздів м. Рівне дорогами державного значення (6 км – північний об’їзд)


2008 – 2012

роки


Не виконано у зв’язку з відсутністю фінансування.


Не виконано

Зняти з контролю

3.15

Забезпечити будівництво дорожньої розв'язки у різних рівнях на перехресті доріг Р 05 "Городище – Рівне – Старокостянтинів (через Сарни)" та М 06 "Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород)" (км 333 М 06)

2008 – 2012

роки


У 2011 році завершені роботи по будівництву розв’язок в різних рівнях на перехрещенні доріг М 06 Київ – Чоп і Р 05 Городище – Рівне – Старокостянтинів та М 06 Київ – Чоп з об’їзною м. Рівне.


Виконано

Зняти з контролю

3.16

На автомобільних дорогах загального користування провести заміну тросового та залізобетонного огородження на огородження дорожні металеві (автодорога Городище – Рівне – Старокостянтинів).

2008 - 2010 роки

Протягом 2010 року замінено 1,6 км тросового транспортного огородження на металеве на автодорозі Городище – Рівне – Сарокостянтинів.


Виконано

Зняти з контролю

3.17

Забезпечити встановлення підвищеного пішохідного огородження на розділювальній смузі доріг І категорії в межах населених пунктів (автодорога Устилуг – Рівне, с. Обарів)

2008 - 2009 роки

Встановлено підвищене пішохідне огородження на роздільчій смузі автодороги Устилуг – Луцьк – Рівне в с. Обарів Рівненського району.


Виконано

Зняти з контролю

3.18

Влаштувати пішохідно-велосипедні доріжки від найближчих до районних центрів та м. Рівне населених пунктів на дорогах державного значення.

2008 - 2010 роки

На ділянці автодороги Городище – Рівне – Старокостянтинів, км 76-78 облаштовано 2 км пішохідно-велосипедної доріжки.


Виконано

Зняти з контролю

3.19

Відповідно до аналізу аварійності забезпечити будівництво підземних, надземних та регульованих пішохідних переходів, острівців безпеки, тротуарів, піднятих над рівнем проїзної частини. Забезпечити впровадження засобів примусового зниження швидкості та шумових смуг в місцях знаходження дитячих і навчальних закладів.

2008 - 2012 роки

В місті Рівне проведено реконструкцію регульованого перехрестя вулиць Соборна – В.Чорновола – Міцкевича з заміною світлофорного об’єкта, поновлено пішохідні переходи в районі кафе "Журавлина" через вул. Соборну та на Театральну площу, встановлені світлофорні секції для пішоходів, нанесена дорожня розмітка, понижені бордюрні камені для зручного проїзду людей з обмеженими фізичними можливостями, облаштовано пішохідний перехід в районі вул. Соборна та С.Петлюри.

В містах Рівне та Костопіль на аварійно-небезпечних ділянках встановлено 4 штучних засоби примусового зниження швидкості.

У м. Млинів встановлено пристрої примусового зниження швидкості руху на примикання дороги Рівне – Млинів - Берестечко до дороги Доманове – Ковель - Чернівці.

Крім того, облдержадміністрацією направлено пропозиції до Міністерства внутрішніх справ України щодо включення питання "Облаштування усіх пішохідних переходів відповідними дорожніми знаками, дорожньою розміткою та встановлення у разі необхідності направляючого пішохідного огородження на підходах, пристроїв примусового зниження швидкості руху та шумових смуг" до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року.У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.13 Програми)

3.20

Забезпечити впровадження шумових смуг на державних дорогах загального користування (с. Користь – дві, с. Бабин – дві, с. Біла Криниця - дві).

2008 - 2009 роки

На дорогах державного у селах Користь Корецького, Бабин Гощанського та Біла Криниця Рівненського районів на підходах до пішохідних переходів облаштовані шумові смуги.


Не виконано

Зняти з контролю

3.21

Забезпечити встановлення елементів примусового зниження швидкості руху на примиканнях другорядних доріг до доріг державного значення Т 1806 Рівне – Млинів – Берестечко до дороги М 19 Доманове – Ковель – Чернівці;

на примиканні дороги Н 181503 Шубків – Бугрин – Оженин – Острог до дороги М06 Київ – Чоп;

на примиканні вулиці Сморжівської у с. Зоря Рівненського району до дороги Н 22 Устилуг – Луцьк – Рівне;

на примиканні дороги Т 1808 Стара Рафалівка – Полиці до дороги М 07 Київ – Ковель.2008 рік

На примиканнях другорядних доріг до доріг державного значення Т 1806 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни та М 19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече та примиканні вулиці Сморжівської у с. Зоря Рівненського району до дороги
Н 22 Устилуг – Луцьк – Рівне встановлено пристрої примусового зниження швидкості руху.

У зв’язку з реконструкцією дороги М 06 Київ – Чоп не було потреби у встановлені даних пристроїв на примиканні дороги Н 181503 Шубків – Бугрин – Оженин – Острог до дороги М 06 Київ – Чоп.

На примиканні дороги Т 1808 Стара Рафалівка – Полиці до дороги М 07 Київ – Ковель не встановлені пристрої примусового зниження швидкості у зв’язку з відсутністю фінансування.

Крім того, облдержадміністрацією направлено пропозиції до Міністерства внутрішніх справ України щодо включення питання "Облаштування усіх пішохідних переходів відповідними дорожніми знаками, дорожньою розміткою та встановлення у разі необхідності направляючого пішохідного огородження на підходах, пристроїв примусового зниження швидкості руху та шумових смуг" до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року.Виконано

Зняти з контролю

3.22

Забезпечити встановлення елементів примусового зниження швидкості руху на примиканнях вулиць в м. Рівне:

Поповича – Чернишова;

Остафова – Пушкіна;

С.Крушильницької – Приходька;

Дачна – Чорновола.


2008 рік

Не виконано у зв’язку з відсутністю фінансування.

Облдержадміністрацією направлено пропозиції до Міністерства внутрішніх справ України щодо включення питання "Облаштування усіх пішохідних переходів відповідними дорожніми знаками, дорожньою розміткою та встановлення у разі необхідності направляючого пішохідного огородження на підходах, пристроїв примусового зниження швидкості руху та шумових смуг" до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року.Не виконано

Зняти з контролю

3.23

З метою інформування водіїв автотранспорту про наявність поблизу лікарських установ, органів внутрішніх справ забезпечити обладнання автомобільних доріг загального користування і вулиць міст та інших населених пунктів дорожніми знаками 6.1 "Пункт першої медичної допомоги" та 6.2 "Лікарня", дорожніми знаки з адресами органів внутрішніх справ

2008 рік

На автомобільних дорогах загального користування області встановлено 51 дорожній знак із зазначенням найближчих лікувальних закладів. На вулицях та дорогах міст та інших населених пунктів області встановлено 27 дорожніх знаків 6.1 "Пункт першої медичної допомоги" та 6.2 "Лікарня".


Виконано

Зняти з контролю

3.24

З метою недопущення зростання рівня дорожньо-транспортного травматизму на автодорогах та вулицях в темну пору доби, здійснити заходи щодо приведення рівня освітленості вулиць і доріг у населених пунктах до нормативних вимог, в першу чергу на дорогах державного значення. Зокрема по дорогах Київ-Чоп (с. Горбаків, Біла Криниця), Городище – Рівне – Старокостянтинів (с. Немовичі, Малушка та в межах населених пунктів Дубровицького району).

2008 - 2012 роки

Штучне освітлення в населених пунктах Горбаків, Антопіль, Біла Криниця облаштовано під час капітального ремонту автодороги М 06 Київ – Чоп за рахунок коштів Банку реконструкції і розвитку у 2011 році, а в с.Обарів – в ході виконання капітального ремонту ділянки дороги Н 22 Устилуг – Луцьк – Рівне в рамках підготовки до Євро 2012.

У Дубровицькому районі освітлено центральні вулиці м. Дубровиця та сіл Удрицьк, Смородськ.

Крім того, облдержадміністрацією направлено пропозиції до Міністерства внутрішніх справ України щодо включення питання "Забезпечити облаштування та функціонування зовнішнього локального штучного освітлення на усіх пішохідних переходах із нормативним рівнем освітленості" до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року.


У стадії виконання

Зняти з контролю

3.25

Провести повний комплекс робіт з реконструкції для вдосконалення дорожніх умов на дорогах загального користування на ділянках концентрації дорожньо-транспортних пригод з метою усунення причин їх виникнення, зокрема встановити засоби регулювання дорожнього руху, світлофорні об’єкти, металеві огородження, направляючі пристрої (сигнальні стовпчики), засоби примусового зниження швидкості тощо.

2008 - 2010 роки

З метою підвищення безпеки руху службою автомобільних доріг області протягом 2008 – 2010 року облаштовано горизонтальну дорожню розмітку загальною протяжністю 3245 км, встановлено та замінено 9220 шт. дорожніх знаків, 4530 шт. напрямних сигнальних стовпчиків, 16,6 км металевого транспортного огородження, вирубано 795 км кущів та дерев вздовж доріг.

В містах Рівне, Костопіль, Кузнецовськ та у населених пунктах Гощанського, Корецького та Рівненського районів на аварійно-небезпечних ділянках встановлено засоби примусового зниження швидкості.

Крім того, облдержадміністрацією направлено пропозиції до Міністерства внутрішніх справ України щодо включення питань: "На підставі вивчення інтенсивності руху транспортних засобів та пішоходів, аналізу дорожньо-транспортних пригод пов’язаних з наїздами на пішоходів забезпечити встановлення на наземних пішохідних переходах світлофорних об’єктів з викличним пристоєм для пішоходів або попереджуючими світлофорами з сигналами жовтого кольору"; "Забезпечити облаштування та функціонування зовнішнього локального штучного освітлення на усіх пішохідних переходах із нормативним рівнем освітленості" до Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року.


У стадії виконання

Зняти з контролю (передбачено п.13 Програми)

3.26

Провести реконструкцію існуючих кільцевих перехресть із забезпеченням висоти напрямних острівців не більше 0,15 м в
м. Рівне на перехрестях:

вул. Гагаріна – Косторомська – Льонокомбінатівська;

вул.Курчатова – Д.Галицького;

вул. Відінська – С.Бандери;

вул. Відінська – Мірющенка.


2008 рік

Проведено поточні роботи по ремонту кільцевих перехресть.

Виконано

Зняти з контролю

3.27

З метою приведення до єдиної схеми організації дорожнього руху на перехрестях з круговим рухом забезпечити пріоритет руху транспортних засобів по колу на дорогах загального користування:

м.  Cарни перехрестя доріг (М 07 Київ-Ковель та Р 05 Городище – Рівне - Старокостянтинів);

Дубровицький район перехрестя доріг (Т 1805 Прикладники – Зарічне - Дубровиця та Р 05 Городище – Рівне - Старокостянтинів);

Північний під’їзд до м. Рівне перехрестя доріг (Т 1807 Рівне - Тучин та Р 05 Городище-Рівне-Старокостянтинів).2008 - 2012 роки

Службою автодоріг області розроблено та узгоджено з ВДАІ УМВС України в області схеми організації дорожнього руху на перехрестях з круговим рухом на автодорогах загального користування, а саме:

  • перехрестя М 07 Київ-Ковель та Р 05 Городище – Рівне – Старокостянтинів, км 304;

  • перехрестя Т 1805 Прикладники – Зарічне - Дубровиця та Р 05 Городище – Рівне – Старокостянтинів, км 27;

  • перехрестя Р 05 Городище – Рівне - Старокостянтинів та Північний під’їзд до м. Рівне,
    км 150.

Виконано

Зняти з контролю

3.28

Провести інвентаризацію штучних споруд, розташованих на дорогах загального користування та вулицях населених пунктів області.

2008 рік

У квітні – травні та жовтні 2008 року проведено комісійне обстеження 559 штучних споруд (мостів) та проведені ремонтні роботи мостів у:

- с. Вельбівно (автодорога Городище – Рівне - Старокостянтинів),

- через р. Корчик (об’їзд м. Корець),

- шляхопроводу в с. Жадківка (об’їзд м. Корець),

- через р. Іква (автодорога Київ - Чоп).


Виконано

Зняти з контролю

Начальник управління

інфраструктури та промисловостіоблдержадміністрації О.Сергієнко

Скачати 301.81 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка