Доманівська районна державна адміністраціяСкачати 46.85 Kb.
Дата конвертації17.01.2018
Розмір46.85 Kb.
ТипРозпорядження

ДОМАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01.04.2016 смт Доманівка № 63

Про відзначення в Доманівському районі 155-річчя з дня народження Дніпрової Чайки

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.01.2016 № 26-р «Про оголошення 2016 року на Миколаївщині Роком ювілеїв літераторів-краян», з метою відзначення 155-річчя з дня народження української письменниці і поетеси Дніпрової Чайки (Людмили Олексіївни Василевської-Березіної):
1.Затвердити заходи з підготовки та відзначення в Доманівському районі 155-річчя з дня народження української письменниці і поетеси Дніпрової Чайки (Людмили Олексіївни Василевської-Березіної) (далі-заходи), що додаються.

2.Відповідальним за виконання заходів інформацію про виконання цього розпорядження надавати у сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату районної державної адміністрації до 10 листопада 2016 року.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Фалько Н.І.

Голова райдержадміністрації В.М.Іванченко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Доманівської районної державної адміністрації

01.04.2016 № 63


ЗАХОДИ


з підготовки та відзначення в Доманівському районі 155-річчя з дня народження української письменниці і поетеси Дніпрової Чайки (Людмили Олексіївни Василевської-Березіної)

1.Підготувати буклет про життя і творчість Дніпрової Чайки.
Відділи: освіти; культури, молоді та спорту райдержадміністрації, Зеленоярська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (за узгодженням).

квітень 2016 року.

2.Провести конкурс віршів, поезій Дніпрової Чайки серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.
Відділ освіти райдержадміністрації.

квітень 2016 року.

3.Підготувати випуск брошури про життя та творчість Дніпрової Чайки.
Відділи: освіти; культури, молоді та спорту райдержадміністрації,

Зеленоярська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (за узгодженням).жовтень 2016 року.

4.Провести в районному будинку культури арт – проект «Чарівний світ казки» (інсценізація творів Дніпрової Чайки).
Відділи: освіти; культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

червень 2016 року.

5.Встановити пам’ятний знак Дніпровій Чайці в селі Зелений Яр.
Виконавчий комітет Зеленоярської сільської ради (за узгодженням).

травень-жовтень 2016 року.

6.Провести свято вулиці імені Дніпрової Чайки в селі Зелений Яр.
Виконавчий комітет Зеленоярської сільської ради (за узгодженням), Зеленоярська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (за узгодженням).

вересень 2016 року.

7.Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення в Доманівському районі 155-річчя з дня народження української письменниці і поетеси Дніпрової Чайки (Людмили Олексіївни Василевської-Березіної).Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, районна газета «Трибуна хлібороба» (за узгодженням).

березень-листопад 2016 року.

8.Вивчити питання щодо місця розташування колишньої церкви у селі Зелений Яр з метою зібрання матеріалів про дитячі роки Дніпрової Чайки.
Районна міжвідомча комісія у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій, виконавчий комітет Зеленоярської сільської ради
(за узгодженням), Зеленоярська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
(за узгодженням).
квітень-травень 2016 року.

9.Надавати всебічну підтримку у проведенні польових досліджень на місці розташування колишньої церкви у селі Зелений Яр із залученням громадської організації «Миколаївське археологічне об’єднання «КЛІО».
Районна міжвідомча комісія у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій, виконавчий комітет Зеленоярської сільської ради
(за узгодженням), Зеленоярська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
(за узгодженням), обласний центр пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності (за узгодженням).
квітень-жовтень 2016 року.

10.Провести облаштування міні–парку в селі Зелений Яр на місці колишньої церкви.Виконавчий комітет Зеленоярської сільської ради (за узгодженням), Зеленоярська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (за узгодженням).
квітень-жовтень 2016 року.

11.Провести в бібліотечних закладах району виставки та перегляди літератури, інші культурно-просвітницькі заходи, присвячені творчості Дніпрової Чайки.Відділи: культури, молоді та спорту; освіти райдержадміністрації.

протягом 2016 року

12.Провести урочисті збори на честь відкриття пам’ятного знака та міні-парку в селі Зелений Яр.Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, відділи: культури, молоді та спорту; освіти райдержадміністрації, виконавчий комітет Зеленоярської сільської ради
(за узгодженням).
1 листопада 2016 року.Перший заступник голови райдержадміністрації Н.І.Фалько

Скачати 46.85 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка