Дитинство –найважливіший період людського життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життяДата конвертації14.04.2019
Розмір445 b.


Дитинство –найважливіший період людського життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя. І від того, як минуло дитинство, хто вів за руку в дитячі роки, що ввійшло в її розум і серце з навколишнього світу, – від цього багато залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк.

 • Дитинство –найважливіший період людського життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя. І від того, як минуло дитинство, хто вів за руку в дитячі роки, що ввійшло в її розум і серце з навколишнього світу, – від цього багато залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк.

 • В О Сухомлинський


Школа стає справжнім осередком культури лише тоді, коли в ній панують чотири культи : культ Батьківщини, культ людини, культ книги і культ рідного слова.

 • Школа стає справжнім осередком культури лише тоді, коли в ній панують чотири культи : культ Батьківщини, культ людини, культ книги і культ рідного слова.

 • В О СухомлинськийВ словах ні іржі, ні олжі

 • В словах ні іржі, ні олжі

 • Не любить мова жива, Бо мова — це стан душі , Покладений на слова … Д .Білоус

Полтавська земля завше славилася талановитими вчителями – словесниками. Чимало їх і в наш час. Особливо багато творчих, заповзятливих серед учителів зарубіжної літератури, зокрема серед „зарубіжників” Карлівського району , яких очолює завідувач районним методичним кабінетом О.В. Сутула. Всі вони є прекрасним колективом сучасної творчої майстерні, в якій народжуються нові методичні розробки уроків, що передбачають багатоваріантність форм організації різних видів діяльності учнів. Народжуються в тій майстерні й методичні посібники, в яких є чудові уроки, що підпорядковані методиці особистісно зорієнтованого навчання. Асоціативний аналіз, рольова гра, інтерактивні методи, елементи прес – конференції, бліц–опитування — ось неповний перелік методичних перлин, якими наповнені ті уроки.

 • Полтавська земля завше славилася талановитими вчителями – словесниками. Чимало їх і в наш час. Особливо багато творчих, заповзятливих серед учителів зарубіжної літератури, зокрема серед „зарубіжників” Карлівського району , яких очолює завідувач районним методичним кабінетом О.В. Сутула. Всі вони є прекрасним колективом сучасної творчої майстерні, в якій народжуються нові методичні розробки уроків, що передбачають багатоваріантність форм організації різних видів діяльності учнів. Народжуються в тій майстерні й методичні посібники, в яких є чудові уроки, що підпорядковані методиці особистісно зорієнтованого навчання. Асоціативний аналіз, рольова гра, інтерактивні методи, елементи прес – конференції, бліц–опитування — ось неповний перелік методичних перлин, якими наповнені ті уроки.

 • Віктор РогозинськийСеред виступаючих були Слєпцова Л.М., начальник відділу освіти Карлівської райдержадміністрації, Сутула О.В. - завідуюча методичним кабінетом, Чирка В.В. — провідний методист кафедри гуманітарного факультету ПОІПП.

 • Серед виступаючих були Слєпцова Л.М., начальник відділу освіти Карлівської райдержадміністрації, Сутула О.В. - завідуюча методичним кабінетом, Чирка В.В. — провідний методист кафедри гуманітарного факультету ПОІПП.

 • Із захопленням зустріли виступ Ю.І.Ковбасенка, який щиро висловив своє задоволення від побачених уроків, рівня знань учнів, високої фахової підготовки вчителів.Вчитель-методист Кіяшко Н.М., яка працює за новою Програмою у 5-х класах, змогла довести на своїх уроках, що рівень адаптації молодших підлітків до нового літературного середовища можливий лише тоді, коли існує взаємний зв'язок між особистістю вчителя та учнями, коли інноваційні технології викладання (особливо філологічні), мають чудові результати за умови вмілого їх використання.

 • Вчитель-методист Кіяшко Н.М., яка працює за новою Програмою у 5-х класах, змогла довести на своїх уроках, що рівень адаптації молодших підлітків до нового літературного середовища можливий лише тоді, коли існує взаємний зв'язок між особистістю вчителя та учнями, коли інноваційні технології викладання (особливо філологічні), мають чудові результати за умови вмілого їх використання.Життєвий шлях від дитинства до юнацтва повинен бути шляхом радості, бадьорості – це одне з найважливіших правил усієї системи нашої педагогічної роботи. Радість як джерело оптимістичної впевненості дитини у своїх силах є умовою того багатства справжнього ставлення до навколишнього світу, без якого не може бути духовного розвитку.

 • Життєвий шлях від дитинства до юнацтва повинен бути шляхом радості, бадьорості – це одне з найважливіших правил усієї системи нашої педагогічної роботи. Радість як джерело оптимістичної впевненості дитини у своїх силах є умовою того багатства справжнього ставлення до навколишнього світу, без якого не може бути духовного розвитку.

 • В.О. Сухомлинський„Зміст книги — це священна власність того, хто її написав, дуже часто письменник створює книгу з великими зусиллями. Тому завжди знайте і твердо пам’ятайте ім.’я автора, який написав книгу. Інакше читання ваше буде схожим на крадіжку.”

 • „Зміст книги — це священна власність того, хто її написав, дуже часто письменник створює книгу з великими зусиллями. Тому завжди знайте і твердо пам’ятайте ім.’я автора, який написав книгу. Інакше читання ваше буде схожим на крадіжку.”

 • І. Огієнко, вчитель словесності, міністр освіти, ректор університету, митрополит Іларіон • Досвід роботи зі школярами молодшого підліткового віку вчителя-методиста Наталії Кіяшко свідчить про те, що, хоча діти ще не користуються складною літературознавчою термінологією, не роблять широких узагальнень, але, розумно "занурюючись" у художній текст, прагнучи аналізувати зображені події та характери, практично вже знайомляться з композицією художнього твору. Підбираючи матеріали для характеристики дійових осіб, вони отримують уявлення про образну систему твору Визнаючи його тему та головну думку, учні формують певні навички аналізу, а, отже, можна стверджувати, що вони вчаться ЧИТАТИ художній твір.

 • Думки, пробуджені над книжкою, є мовби добре обробленим полем, на яке падає насіння знань, проростає, дає врожай. Неможливо бути педагогом, наставником, якщо у вас немає свого неповторного, глибокого особистого життя в світі книг. Дружба учителя з учнями немислима, якщо в учителя немає життя в світі книг, оскільки ця дружба рунтується на багатстві інтелектуальних інтересів. Одне з найважливіших виховних завдань полягає в тому, щоб відчинити перед дитиною двері в наш світ книг, ввести її в цей світ з малих років", - словами найкращого серед педагогів гуманістів, Учителя краси і добра, Василя Олександровича Сухомлинського завершує Наталія Кіяшко свій виступ на творчій зустрічі з колегами — словесниками шкіл області."Просвітлення душі" - ось як оцінюють вплив учителя літератури учні завдяки особистісно орієнтованому методу навчання. Творча особистість - учитель створює завдяки цій інноваційній технології цілу систему морального виховання і естетичного розвитку учнів засобами художнього слова, і кожний урок літератури - невід'ємна частина цієї системи. Талант учителя, педагогічна майстерність і виявляються саме в умінні вибрати час і місце під час уроку, щоб ненав'язливо поділитися своїми думками і почуттями, "висвітлити" складну проблему через один цікавий епізод; підвести учнів до бажання самостійно попрацювати над поставленим запитанням, читати і перечитувати текст.

 • "Просвітлення душі" - ось як оцінюють вплив учителя літератури учні завдяки особистісно орієнтованому методу навчання. Творча особистість - учитель створює завдяки цій інноваційній технології цілу систему морального виховання і естетичного розвитку учнів засобами художнього слова, і кожний урок літератури - невід'ємна частина цієї системи. Талант учителя, педагогічна майстерність і виявляються саме в умінні вибрати час і місце під час уроку, щоб ненав'язливо поділитися своїми думками і почуттями, "висвітлити" складну проблему через один цікавий епізод; підвести учнів до бажання самостійно попрацювати над поставленим запитанням, читати і перечитувати текст.

„Усе потрібне для дитини, що може виконати вона сама і виконання чого відповідає її вмінню, треба дозволити робити їй самій”

 • „Усе потрібне для дитини, що може виконати вона сама і виконання чого відповідає її вмінню, треба дозволити робити їй самій”

 • Лесгафт

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка