Звіт про проведені заходи у межах Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»Скачати 38.46 Kb.
Дата конвертації14.02.2019
Розмір38.46 Kb.
ТипЗвіт

Звіт

про проведені заходи у межах Всеукраїнської акції

«Майбутнє лісу в твоїх руках»
  …Природа, ліси – це наші найкращі друзі, які підтримують екологічну рівновагу у світі, дбають про здоров’я і добробут людей та різних тварин. Це зелені легені планети, що продукують кисень, очищають землю від пилу, регулюють водний баланс. Ліс є великою казковою країною, в якій живуть звірі, птахи, плазуни, комахи. А також і аптека, де є ліки від усіх недуг. І дарів лісових не перелічити – ягоди, гриби, горіхи. Тільки лісам потрібна також і наша допомога, адже ми повинні бути вдячними за всі лісові цінності.

    Учні Білопільської ЗОШ-інтернату I-III ступенів ім. А. С. Макаренка завжди дбайливо та з розумінням відносяться до навколишнього середовища, адже розуміють, що оберігаючи природу, вони, насамперед, оберігають як своє здоров’я, так і здоров’я близьких та рідних.

Вже добре знайомою стала щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Проводиться вона з метою привернути увагу учнівської молоді на долю лісів, не завжди гарне поводження з ними людини, яка з давніх давен вважає себе володарем природи. Ця акція супроводжується різноманітними дитячими заходами: вікторини, участь у місячнику благоустрою території, та найулюбленішими стали конкурси – дитячих малюнків і творів. Тема – незмінна: «Людина і ліс». Мета – виховання у дітей шанобливого ставлення до природи

Юні художники – 27 учнів 5-9 класів олівцями та фарбами намагались відобразити на папері красу лісових пейзажів, свою участь у збереженні довкілля.             


      Вимогливе журі, уважно розглянувши усі роботи, перше місце присудило учениці 7 класу Проценко Ангеліні за роботу «Ліс – наш зелений друг, охороняйте і примножуйте його багатство!», виконану в жанрі плаката.
      Друге місце здобув учень 6 класу Семишкур Андрій, який добре відобразив тему захисту і збереження лісових насаджень.   
      Третє місце за семиклассницею Коноплянник Емілією, яка фарбами змалювала своє бачення у примноженні людиною лісових багатств природи, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті.

Розглянувши письмові твори 23 авторів – учнів 5-8 класів, журі конкурсу в першу чергу звернуло увагу на розуміння ними вагомості значення лісів для збереження життя на планеті. Юні природолюби висловили це з притаманною власною індивідуальністю.


       На думку членів журі, найкраще вдалося втілити ці ідеї учням 7 класу. Острий Вадим , роздумуючи над проблемою збереження лісів, виступає за збільшення природо-охоронних територій у нашій державі і закликає більше уваги приділяти лісовим насадженням. Бокатова Аліна, захоплюючись лісом – «нерукотворним дивом, живою скарбницею природи», розкриває роль підростаючого покоління у примноженні цих багатств, збереженні добрих традицій посадки дерев до ювілейних дат, на честь героїв тощо.

Під керівництвом учителя географії Головач А. В. випускники школи висадили 55 саджанців абрикос та яблунь на пришкільній ділянці. Працювали дуже завзято та натхненно. Тепер на цій території буде рости красивий сад.

     Ми можемо пишатися, що на зміну нам, дорослим, підростають такі свідомі та добрі діти. Можемо бути спокійні та щасливі. Нехай добрих справ у цей тяжкий для країни час буде як найбільше!

Слід пам’ятати, що про майбутнє лісу, а разом із ним і наше майбутнє, потрібно дбати не лише під час отаких прекрасних акцій, але й після їхнього закінчення. Наш обов’язок перед Землею бути для неї добрими господарями, а не бездумними користувачами!   

Скачати 38.46 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка