Звіт по проведенню тижня іноземних мов (Зоріна Л. В.) У рамках проведення предметного тижня з 0 по 08 лютого 2013 року було заплановано наступні заходи: І день: 03. 02. 2014 Урочисте відкриттяСкачати 33.78 Kb.
Дата конвертації20.01.2018
Розмір33.78 Kb.
ТипЗвіт

Звіт по проведенню тижня іноземних мов

(Зоріна Л.В.)

У рамках проведення предметного тижня з 0 по 08 лютого 2013 року було заплановано наступні заходи:

І день: 03.02.2014

Урочисте відкриття на шкільній лінійці. Вступний інструктаж до предметного тижня під назвою «Книги – наші друзі учні НВК сприйняли з натхненням.

На лінійці було оголошено етапи та правила проведення всіх конкурсів та заходів.

В перший день проведення конкурсної програми учні 1-4 класів отримали завдання намалювати малюнок до вивченої пісні чи вірша; учні середньої та старшої ланки були залучені в конкурсі малюнків на англійське прислів’я, яке сподобається.

II день: 04.02.14

Другий день предметного тижня учні були задіяні у конкурсах «Найкращий Знавець Англійських Прислівїв» та розпочали підготовку до конкурсу стінгазети «Моя улюблена казка» для молодших школярів та «Мій улюблений літературний герой» для учнів 5-10 класів.

На конкурсі “Знавців англійських прислів’їв” учасники згадували англійські прислів’я шляхом поєднання їхнього початку і кінця. Всі були активними і з задоволенням досягали поставленої мети. За допомогою запропонованих завдань, учні не лише поглиблювали знання, а також розширювали свій словниковий запас з даної теми.ІІІ день: 05.02.2014

Цього дня учні нашої школи чекали з нетерпінням. Адже сьогодні було заплановано перегляд улюблених фільмів школярів, а саме: «Хроніки Нарнії: Лев, Чаклунка та Плетяна Шафа» за твором Клайва Льюіса та мультфільмів за мотивами казки Олександра Мільна та Астрід Лінгрен « Малюк і Карлсон», “Вінні Пух йде в гості”. Діти з захватом переглядали фільми і висловлювали бажання не лише переглянути ще раз фільми, але і перечитати книги, щоб порівняти, наскільки сюжети і вигадки режисерів та сценаристів збігаються із сюжетами творів зарубіжних письменників.IV день: 06.02.14

Відкриття виставки стінгазет «Моя улюблена казка» для молодших школярів та «Мій улюблений літературний герой» для учнів 5-10 класів було дуже очікуваною подією. Це було найулюбленіше та найкреативніше завдання предметного тижня, в якому кордонів польоту фантазій не було меж.

В конкурсі У світі книг одними із золотих переможців стали другий рік поспіль колектив 8 класу. В цьому році до них приєднались Юрій Маслюк (6 клас), Віра Федотова (7 клас) та Світлана Чоботарьова (9 клас).

Svitlana Chobotaryova, the 9th form

Друге місце в конкурсі У світі книг зайняли учениці 1 класу (Даша Семенова, Даша Аджамська та Аліна Чорномор) та учениця 5 класу Інеса Почтар.
На третьому місці розмістились художниці з 2 класу (Аня Дубіна, Валерія Яковлева та Віка Коростієнко), а також учениця 3 класу – Саша Луньова.Наступного понеділка, 10 лютого 2014 року, на лінійці було оголошено результати проведення предметного тижня і нагороджено переможців конкурсних завдань тижня.

Завершальним етапом у проведенні предметного тижня стала інсценізація казки Шарля Перо “Червона Шапочка”. Дієвими особами казки були:

Червона Шапочка – Софія Гончарук (5 клас)

Сірий Вовк – Максим Кравчук (6 клас)

Мама – Інеса Почтар (5 клас)

Бабуся – Ірина Гавриленко (5 клас)

Мисливець – Юлій Кобренюк (6 клас)

Глядачі заворожено слухали акторів і спостерігали, що відбувалось на сцені та в залі.

Після завершення показу, глядачам було запропоновано оцінити гру акторів та вибрати найкращих на їхній погляд виконавців своєї ролі за допомогою аплодисментів.

Гучними оплесками зустрічали всіх акторів, але найбільші овації отримав Максим Кравчук (Сірий Вовк).На лінійці найкращому актору, переможцям конкурсу малюнків на тему “У світі книг” було вручено дипломи.

.

Отже, слід зауважити, що по проведенню тижня іноземних мов у Високобайрацькому НВК було активовано розвиток творчих, пошукових, дослідницьких компетенцій учнів. Успішне виконання завдань посилило навички групової роботи, відчуття команди, почуття відповідальності і, водночас – азарт. Діти прагнули до перемоги та досконалості. На мою думку, необхідно продовжувати роботу з дітьми в цьому напрямку, щоб найкраще загартовувати індивідуальність дитини, формувати здорову компетенцію в учнівському середовищі.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка