Золотий переріз це таке пропорційне ділення відрізка на нерівні частини, при якому весь відрізок так відноситься до більшої частини, як більша частина відноситься до меншоїДата конвертації14.01.2018
Розмір445 b.

Золотий переріз - це таке пропорційне ділення відрізка на нерівні частини, при якому весь відрізок так відноситься до більшої частини, як більша частина відноситься до меншої; або іншими словами, менший відрізок так відноситься до більшого, як більший до всього:

  • Золотий переріз - це таке пропорційне ділення відрізка на нерівні частини, при якому весь відрізок так відноситься до більшої частини, як більша частина відноситься до меншої; або іншими словами, менший відрізок так відноситься до більшого, як більший до всього:

  • а : b = b : c або c : b = b : а.Все, що набувало якоїсь форми, утворювалося, росло, прагнуло зайняти місце в просторі і зберегти себе. Це прагнення знаходить здійснення в основному в двох варіантах - зростання вгору або розстилання по поверхні землі і закручування по спіралі.

  • Все, що набувало якоїсь форми, утворювалося, росло, прагнуло зайняти місце в просторі і зберегти себе. Це прагнення знаходить здійснення в основному в двох варіантах - зростання вгору або розстилання по поверхні землі і закручування по спіралі.

Якщо який-небудь член послідовності Фібоначчі розділити на попередній йому (для прикладу 13:8), то результатом буде величина близька до 1,618 – Божественна пропорція. Коефіцієнт Ф=1,618 також носить назви – Золотий переріз, Золоте середнє та відношення квадратів, що крутяться.

  • Якщо який-небудь член послідовності Фібоначчі розділити на попередній йому (для прикладу 13:8), то результатом буде величина близька до 1,618 – Божественна пропорція. Коефіцієнт Ф=1,618 також носить назви – Золотий переріз, Золоте середнє та відношення квадратів, що крутяться.Послідовність Фібоначчі представляють “формулу гармонії”, так званого золотого перерізу, за принципом якого побудовано весь світ – від ДНК кожної живої істоти до Всесвіту.

  • Послідовність Фібоначчі представляють “формулу гармонії”, так званого золотого перерізу, за принципом якого побудовано весь світ – від ДНК кожної живої істоти до Всесвіту.

  • Міжнародна конференція у м. Вінниця підтвердила важливість чисел Фібоначчі та застосування цієї послідовності у математиці, фізиці, біології, медицині, живописі, архітектурі та інших напрямах науки.В природі числа Фібоначчі часто зустрічаються в різних спіральних формах. Так, черешки листя примикають до стебла по спіралі, що проходить між двома сусідніми листками: 1/3 повного оберту в ліщини, 2/5 - у дуба, 3/8 - у тополі і груші, 5/13 - у верби; лусочки на ялиновій шишці, насіння соняшника розташовані спіралями, причому кількість спіралей кожного напрямку також, як правило, числа Фібоначчі.

  • В природі числа Фібоначчі часто зустрічаються в різних спіральних формах. Так, черешки листя примикають до стебла по спіралі, що проходить між двома сусідніми листками: 1/3 повного оберту в ліщини, 2/5 - у дуба, 3/8 - у тополі і груші, 5/13 - у верби; лусочки на ялиновій шишці, насіння соняшника розташовані спіралями, причому кількість спіралей кожного напрямку також, як правило, числа Фібоначчі.
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка