Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 мСкачати 49.32 Kb.
Дата конвертації19.01.2018
Розмір49.32 Kb.
ТипКонкурсБІЛОЦЕРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 22

БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
05.11.2014 № 304
Про участь учнів у І і ІІ етапах

Всеукраїнського конкурсу учнівської

творчості «Обєднаймося, брати мої!»,

присвяченого Шевченківським дням

у 2014/2015 н.р.
На виконання Указу Президента України від 22.03.2002 р. № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», відповідно до Положення про конкурс учнівської творчості, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім’ї та молоді від 29.08.2003 р. № 585/529/875 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.09.2003 р. за № 779/81100, згідно з листом управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації від 27.10.2014 № 1509/01-11, наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 30.10.2014 № 19 «Про проведення І і ІІ етапів

Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням у 2014/2015 н.р.» та з метою виявлення розвитку творчих здібностей дітей, пошанування творчості Т.Г.Шевченка, виховання патріотизму і любові до рідного народу і держави


НАКАЗУЮ


 1. З 01 по 30 листопада 2014 року провести Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням (далі-Конкурс), серед усіх бажаючих учнів 5-11 класів. Умови проведення Конкурсу (додаються).

 2. Затвердити склад оргкомітету та склад журі І (шкільного) етапу Конкурсу (додатки 1,2).

 3. Заступнику директора з НВР Сюрсі Т.А.:

  1. До 10 грудня 2014 року передати в управління освіти і науки Білоцерківської міської ради по 1 роботі із супровідними документами переможців І етапу з номінації «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», з номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» - у ЦТДЮ «Соняшник» (додаток 3).

 4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

ДИРЕКТОР ШКОЛИ Г.В.КУЧМА


З НАКАЗОМ ОЗНАЙОМЛЕНА: Т.А.СЮРХА

Виконавець :

Сюрха т.А.

т.33-96-43

Додаток 1

до наказу від 05.11.2014 № 304
Склад__організаційного_комітету_І_(шкільного)_етапу_Всеукраїнського_конкурсу_учнівської_творчості,_присвяченого_Шевченківським_дням'>Склад

організаційного комітету І (шкільного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням 1. Петруненко Л.М. – заступник директора з НВР

Члени оргкомітету: 1. Коломієць Т.В. – педагог-організатор

 2. Халявінська Л.П. – вчитель української мови та літератури

 3. Чубук Т.В. – вчитель російської мови та світової літератури

Додаток 2

до наказу від 05.11.2014 № 304


Склад

І (шкільного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням 1. Кучма Г.В. – голова журі, директор школи

 2. Сюрха Т.А. – заступник директора з НВР
  3. Дакал Л.П. – вчитель обслуговуючої праці

4. Заремба О.М. – вчитель української мови та літератури

5. Ткаченко Ю.В.- вчитель української мови та літератури

6. Козаченко О.А. – вчитель української мови ат літератури

7. Юрківська С.Л. – вчитель російської мови та світової літератури

8. Блажко О.І. – вчитель англійської мови

Додаток 3до наказу від 05.11.2014 № 304


Супровідні документи подаються за формою:


 1. Назва роботи.

 2. Прізвище, ім’я та по батькові учасника (повністю).

 3. Дата народження (день, місяць, рік).

 4. Телефон.

 5. Назва навчального закладу, клас.

 6. Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, викладача, керівника студії, який підготував учасника до участі в конкурсі.УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ512 до 25в.ючих учнівстецтво”.

 1. ХІV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням (далі – Конкурс), проводиться під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

 2. У Конкурсі можуть брати участь учні 5-11 класів загальноосвітніх та учні професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів.

 3. Техніка виконання робіт з образотворчого мистецтва та декоративно-вжиткового мистецтва довільна. Для робіт образотворчого мистецтва бажаний формат (розмір) – А-3, А-2. Роботи учасників конкурсу, які стали переможцями ІІ етапу, не повертаються.

 4. Відповідно до листа Державного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв України від 12.09.2014 №533 просимо звернути увагу, що Положенням конкурсу не передбачено номінацію «Колективна творчість», тому роботи 2-х і більше авторів прийматись і розглядатись не будуть.

 5. У номінаціях "Література" та "Історія України і державотворення" до розгляду в конкурсі приймаються роботи, які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.

 6. Творчі роботи з історії мають носити дослідницький характер із обов’язковим використанням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно-фотодокументи тощо).

 1. Репрезентована конкурсна робота має виявити здатність учня самостійно осмислити проблему з обраної теми, творчо та критично її дослідити, уміння збирати, систематизувати й аналізувати джерела та літературу, формулювати висновки.

 2. До усіх творчих робіт (крім поезії) обов’язково додаються тези-анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок. Конкурсна робота може бути виконана одним або кількома авторами. Наставниками юних дослідників можуть бути вчителі,  викладачі, керівники гуртків тощо.

 1. Текст творчої роботи з історії та літератури роздруковується на папері формату А4. Шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал – полуторний. Обсяг – 15-25 сторінок. Поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм. Поетичні доробки учнів подаються в довільній формі.

 2. Творчі роботи з літератури можуть бути різноманітними за жанром.

 3. Конкурсні роботи в номінації "Історія України і державотворення" мають складатися зі вступу, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження; основної частини, у якій розділи повинні мати назву й обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини; висновки; список використаних джерел і літератури в алфавітному порядку.

 4. Роботи будуть оцінюватися відповідно до таких критеріїв:

 • проблемність, актуальність та новизна теми;

 • оригінальність постановки проблеми;

 • наявність джерел і літератури з проблеми;

 • стан наукової розробки теми (при цьому слід ураховувати, чи досліджувалася вже обрана тема, чи достатньо забезпечена джерелами та інше);

 • структурування роботи;

 • здатність автора збирати, систематизувати й аналізувати джерела та літературу;

 • уміння висловлювати думку, робити висновки й узагальнення;

 • переконливість аргументації у роботі;

 • авторська позиція;

 • оформлення довідково-бібліографічного матеріалу;

 • грамотність поданого тексту, дотримання вимог правопису;

 • візуалізація поданого тексту (оформлення роботи).


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка