«Я з родини бухгалтерів!»Скачати 34.26 Kb.
Дата конвертації30.12.2017
Розмір34.26 Kb.


Твір – есе на тему:

«Я з родини бухгалтерів!»

Виконала студентка:

групи ОА-51м

Кисельова ВікторіяПолтава 2016

Вибір професії стоїть перед кожним з нас, але не завжди з самого дитинства кожен знає, ким він хоче стати в майбутньому. Для мене цей вибір був складним, але не на стільки, як може здатися. Мене виховувала інтелігентна, прекрасна родина, яка намагалася виплекати в мені якості справжньої людини з великої літери. c:\users\admin\downloads\image.jpg

Моє натхнення-мама, працює бухгалтером. Тобто з самого початку, я вже уявляла приблизно, хто такий бухгалтер, а також чим він займається. Під впливом цього, я вже вирішила, що моя професія буде економічною, але якою саме - було під сумнівом. У житті стільки цікавих і потрібних професій. Як же зробити вибір, щоб потім про це не пошкодувати?

На жаль, серед моїх знайомих існувала думка, що професія бухгалтера є не потрібною на ринку праці та й зовсім нецікавою. Проте я не погоджуюся із цими словами. Стикаючись з цим питанням у своїй сім’ї, я впевнювалася в протилежному. Професія бухгалтера також привчає людину до акуратності та ідеального порядку, адже така праця вимагає великої відповідальності. Це підтягнута, гарно вдягнена людина, організована, цілеспрямована та відповідальна. Звикнувши завжди бути енергійним та зібраним на роботі, бухгалтер залишається таким і поза нею. Його життя теж добре впорядковане, але зовсім не нудне.

З кожним днем я все більше впевнена в тому, що хочу присвятити цій професії все своє подальше життя. Бухгалтерія зовсім не є монотонною роботою, адже це залежить в першу чергу від самого себе, від свого відношення до роботи, того, чим Ви займаєтеся кожного дня.

Зараз темпи розвитку суспільства настільки швидкі, що деякі спеціалісти зникають, інші з’являються, а інші видозмінюються так, що згодом і не впізнаєш. Сьогодні жодне підприємство, компанія чи установа не можуть працювати без бухгалтера. Робота для цих спеціалістів є завжди. Бухгалтер вміє професійно працювати із грошима та фінансами. Хороший спеціаліст завжди буде незамінним у розрахунках податків, нарахуванні заробітної плати, пенсій, стипендій та інших грошових виплат.

Зовсім помилково вважати професію бухгалтера несучасною. Спеціалісти у цій галузі, як правило, є освіченими, затребуваними та успішними людьми. Професія бухгалтера вимагає від кожного обізнаності в галузі правознавства, економіки, менеджменту та роботи з комп’ютерним обладнанням. Також хороший спеціаліст повинен володіти іноземною та українською мовами на професійному рівні. Також професія бухгалтера неабияк розвиває здібності людини до точності в математичних розрахунках.

Зараз, я студентка вже п’ятого курсу магістратури Полтавського університету економіки і торгівлі. І з задоволенням можу сказати, що моя спеціальність – облік і аудит. За ці роки мене спіткала не сама радісна доля. Під впливом ситуації, яка склалася в нашій країні, мені довелося змінити місто, вуз, знайомих, друзів, дім, але не спеціальність. Перед вступом до магістратури, знову постало важливе питання: «Чи не слід обрати інший напрям для своєї майбутньої професії?». Але я цілком і повністю була впевнена, що хочу освоювати и поринати й надалі в професію бухгалтера. Я хочу бути бездоганним, кваліфікованим бухгалтером, використовувати всі можливості, які тільки можуть зустрітися на моєму шляху.

Сучасний бухгалтерський облік передбачає застосування сучасного програмного забезпечення, що значно полегшує складну технічну роботу бухгалтера.Знаючи основи бухгалтерського, фінансового, податкового та управлінського обліку, вміючи оформляти первинні документи, складати звітність, нараховувати заробітну плату та амортизацію я зможу працювати бухгалтером в будь-якій галузі екноміки. Найскладніше-це підвищити свій рівень і стати головним бухгалтером. Для цього необхідно постійно читати багато спеціальної літератури, знати закони та нормативні акти, право й оподатковування, бути різнобічною людиною й постійно займатися самоосвітою, пам’ятаючи про те, що «Хто не рухається вперед, той стоїть на місці».

Одним із невід'ємних елементів економіки є розвинута і ефективно організована система бухгалтерського обліку. Бухгалтери відіграють життєво важливу роль в наданні доказової та достовірної інформації, необхідної для прийняття рішень щодо постачання, найму кадрів і використання ресурсів, від чого залежить ефективність бізнесу в ринковій економіці.З кожним роком я все більше і більше поринаю у світ бухгалтерії, розкриваючи багато нового для себе. З впевненістю можу сказати, що взявши приклад зі своєї родини, я обрала вірний шлях у своєму житті.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка