Виступ – захист екскурсійного маршруту по Німеччині «Туристичний обрій» ХлопецьСкачати 48.09 Kb.
Дата конвертації19.04.2019
Розмір48.09 Kb.

Виступ – захист
екскурсійного маршруту по Німеччині

«Туристичний обрій»


Хлопець – Доброго дня шановні добродії. Я простий український хлопець. І так вже заморився від роботи. Як би хотілося б відпочити літом чи восени?

А куди б? Моя мрія поїхати до Німеччини.

Країна з авантюрним минулим,

Країна в тиші нічній.

Німеччина, розкажи мені!

Хто образ придумав твій?

Але хотілося б побувати в цікавих місцях Німеччини? А не тільки відвідувати музеї….

О як раз туристична фірма! Треба зайти, що вони мені порадять?Дівчина 1. Доброго дня вас вітає туристична фірма «Пілігрім».

Дівчина 2. Ми можемо вам запропонувати найцікавіші екскурсійні тури.

Хлопець – Я дуже хотів би побувати в Німеччині. Що ви могли б мені запропонувати?

Дівчина 1. Ми порадимо вам декілька екскурсійних маршрутів по Німеччиною,її не випадково називають "серцем" Європи. Велика кількість вражень і теплі спогади на все життя - ось що таке відпочинок в Німеччині. Хлопець – Я бажав би щоб мій маршрут був не одноманітним і включав би не тільки музеї або замки.

Дівчина 2. Добре, якраз для вас у нас є найцікавіший екскурсійний маршрут «Кьольн – перлина Німеччини».

Дівчина 1. Дозвольте ми розповімо вам про нього.

Це буде автобусно-пішохідно- водна екскурсія. Вона починається з Кьольна і закінчується Франкфуртом - на Майні. Триває екскурсія 8 годин. Харчування відбувається в кафе. Довжина екскурсійного маршруту-168, 5 км. Екскурсія включає такі об'єкти:

1.               Кьольнський собор

2.               Будинок одеколону « 4711»

3.               Пам'ятник Тюнессу і Шелю

4.               Шоколадний музей

5.               Скеля Лорелей

Вартість всього екскурсійного маршруту складає - 958 євроДівчина 2. Ви бажаєте щоб ми вам розповіли детально?

Хлопець – Так, звісно.

Дівчина 2. Пропонуємо вам зараз зробити віртуальну екскурсію Кьольном після якої ви не зможете відмовитися від поїздки до Німеччини.

Об'єкт № 1 Кьольнський собор

Дівчина 1. Кьольнський собор містить численні твори мистецтва, в тому числі скриню з мощами трьох волхвів, які першими бачили народження Ісуса Христа.

Собор, є другою за висотою церковною спорудою в Європі і третьому в світі. Будівництво собору тривало в загальному, більше 600 років. У 1996 році Кьольнський собор був внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Крім цього, це найпопулярніша пам'ятка Німеччини.

Ви можете піднятися сходами на вершину собору на висоту 98 метрів. Звідси весь Кьольн видно як на долоні.

Давайте подивимося на Кьольн з висоти і переконаємося в тому, що це місто у всі часи року вражає уяву і манить своєю красою. Вражає?Хлопець – так.

Об'єкт № 2

Будинок одеколону 4711

Дівчина 2. Відвідуючи Кьольн, пам'ятайте, що широку популярність місту принесли не тільки його архітектурні шедеври, але і така необхідна і приємна річ нашого повсякденного життя як одеколон. Винахідник одеколону - Йохан Марія Фаріна. Саме він першим придумав назву «Одеколон», що в перекладі з французької означає «Кьольнська вода».

Одним з найбільш знаменитих одеколонів Кьольна по праву вважається «4711». Назву відомому аромату дав номер будинку 4711, що став торговою маркою одеколону.

Відчуйте аромат цього одеколону. Доторкніться до історії, доторкніться до Кьольну. А ми продовжуємо нашу екскурсію. Метою нашої прогулянки є пам'ятник Тюннесу і Шелю.

Об'єкт № 3

 Дівчина 1. Пам'ятник Тюнессу і Шелю                    

Цей незвичайний і забавний пам'ятник розташувався в Кьольні недалеко від церкви Святого Мартіна. Він присвячений двом героям місцевого фольклору й анекдотів - Тюннесу і Шелю.

Хлопець. - Ну це як прямо нашим Штепселю і Тарапуньки або Кроликам

Дівчина 1. Так . Тюннес - простий і добродушний, Шель - хитрий і навіть зарозумілий - були вигадані в XIX столітті в надрах лялькового театру

Хлопець. – Я б обов’язково з ними сфотографувався.

Дівчина 2. Об'єкт № 4

Шоколадний музей

Наступний об'єкт нашої екскурсії має сподобатися найбільш вибагливим ласунам. У Кьольні розташований один з незвичайних музеїв світу - музей шоколаду.

Відвідавши цей чудовий музей, ви дізнаєтеся, як виник шоколад, побачите своїми очима процес його виробництва.

Але як би не вразили вас різноманітні музейні експонати, головний сюрприз нікого не залишить байдужим. Це - величезний шоколадний фонтан заввишки три метри, в якому циркулює близько 200 кг рідкого шоколаду. Бажаєте?

Тоді тим більше вам варто відвідати цей музей.

Дівчина 2. - Вам хотілося б побувати в Кьольні?

Хлопець. – Так

Дівчина 2. Але наше враження про країну не було б повним без ще одного об'єкта ... А от якого?

Дівчина 1. Об'єкт № 5

Скеля Лорелей

Це скеля Лорелей , яка знаходиться в нижній частині русла річки Рейн. Його спокійна течія допомагає нам помилуватися красотами річки. Але цей спокій оманливий. Багато човнів гинуло раніше в цьому місці. Воно оспіване в німецьких легендах. Скелю оспівував сам поет Гейне.Хлопець. – А чому Лорелея? Така цікава назва.

Дівчина 2. Це також ім'я однієї із русалок на Рейну, які заманювали мореплавців. Цікаво, що на кручі, де, любила сидіти Лорелей, Стоїть скульптура з білого мармуру, яка була подарована однією з російських княжен Юсупова.

Легенда про цю жінку - діву з чарівнім голосом приваблює туристів, а краса краєвидів змушують нас повітрі, І ми ніби опиняємося в казці.Хлопець. –А так я пам’ятаю цей вірш Гейне. який оспівував Лорелей

(вірш)


Дівчина 1. І так ми закінчуємо нашу екскурсію річкою Рейн і припливаємо в місто Франкфурт-на-Майні, де нас чекає ночівля в готелі и виліт в місто Київ. Ми сподіваємося, Що наша екскурсія була різноманітною и задовольніла всі найвімоглівіші ваші бажання.

Хлопець. – Так дуже сподобалося, поїду .

І ціни я бачу у вас реально розраховані і путівки доступні.

 Приїжджайте до Німеччини. Не пошкодуєте. Willkommen In Deutschland

(Вілкомен ін дьойчлєнд)

Скачати 48.09 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка