Виконання плану основних заходів Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2015 рокуСкачати 433.95 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації10.03.2019
Розмір433.95 Kb.
ТипВиконання плану
  1   2

Голові

районної державної адміністрації


О.С. Марчуку

ЗВІТ


про виконання плану основних заходів

Краснокутської районної державної адміністрації

за жовтень 2015 року

Відділи, управління та апарат Краснокутської районної державної адміністрації за жовтень 2015 року здійснювали організаційне, кадрове, правове та інше забезпечення діяльності райдержадміністрації.Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації протягом місяця підготовлені календарний план заходів, які будуть проводитися в Краснокутському районі протягом листопада 2015 року та тижневі плани заходів райдержадміністрації.

Згідно графіка забезпечено проведення апаратних нарад у голови райдержадміністрації, підготовлено та організовано проведення 2 розширених апаратних нарад, на яких розглянуто 11 питань.

25 жовтня 2015 року в районі відбулися місцеві вибори. До Харківської обласної ради за результатами виборів ввійшли Біловол Т.В. (партія «Відродження») та Світлична Ю.О. (блок Петра Порошенка «Солідарність»). До районної ради обрані депутати від: блоку Петра Порошенка «Солідарність», партії «Відродження», ВО «Батьківщина», Аграрна партія, Політична партія «Наш край», Українське об’єднання патріотів «Укроп», Волонтерська партія України.

Згідно графіка забезпечено проведення обласних селекторних нарад.

Щоденно узагальнювалися матеріали про перебування голови районної державної адміністрації.

В районній державній адміністрації постійно здійснюються заходи щодо надання роботі з кадрами системного планового характеру.

У жовтні 2015 року робота відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України “Про державну службу”, інших нормативних актів, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій, що стосуються кадрової роботи.

Протягом жовтня 2015 року були підготовлені та здані всі необхідні звіти та інформації до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, районного центру зайнятості, управління державної служби України в Харківській області та інших територіальних підрозділів.

-про призначення, звільнення чи переведення випускників, які навчалися за державним замовленням за спеціальностями галузі знань «Державне управління» від 12.10.2015 № 03-32/4020,

-про оприлюднення оголошень на заміщення вакантних посад державних службовців від 12.10.2015 № 03-30/4026, від 27.10.2015 № 03-30/4192,

-про добір та розстановку кадрів в районній державній адміністрації до прокуратури Краснокутського району від 19.10.2015 № 03-33/4085,

-звіт про наявність вакантних посад до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області від 29.10.2015 № 03-30/4221;

-звіт про наявність вакансій до облдержадміністрації від 29.10.2015 № 03-32/4220;

-звіт по системі «Картка» до управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області та облдержадміністрації 29.10.2014 року № 03-30/4219, від 29.10.2015 № 03-32/4196,

-звіт про призначених та звільнених керівників територіальних органів від 29.10.2015 № 03-30/4227 та інші.

Продовжувалася робота по направленню працівників райдержадміністрації в Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України ( м.Харків, Московський проспект,75), для підвищення кваліфікацію - Медяник О.Г., начальник відділу освіти, Підбуцький О.Г., спеціаліст ІІ категорії загального відділу апарату райдержадміністрації. Стьопкіна Н.І., начальник відділу фінансово-економічної роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Цвірка К.В., першого заступника голови райдержадміністрації, Самілік О.Г., провідного спеціаліста управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця - начальника відділу маркетингу продукції рослинництва, тваринництва та матеріально-технічних ресурсів управління агропромислового розвитку райдержадміністрації (РП від 29 жовтня 2015 року № 240-к). Здійснено прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади – завідувача сектору культури райдержадміністрації.

Продовжено стажування Стороженко Д.О. на посаді завідувача сектору культури райдержадміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 23.10.2015 № 232-к).

Розпочата робота по формуванню кадрового резерву для державної служби на 2016 рік та розгляду питання «Про стан роботи райдержадміністрації з добору кандидатів для участі в конкурсному відборі до Харківського регіонального інституту державного управління Національн6ої академії державного управління при Президентові України та Харківського національного економічного університету та затвердження списку осіб, як рекомендовані для навчання в 2016 році» на спільному засіданні колегії та зборів адміністративно - господарського активу району в листопаді 2015 року.

За жовтень 2015 року видано 34 розпорядження голови райдержадміністрації із них по особовому складу 21, розпоряджень по відпустках 10, розпоряджень по відрядженнях працівників 2, з адміністративно господарських питань 1.

Продовжувалася робота по веденню комп’ютерної бази даних в системі “Картка”.

На протязі жовтня 2015 року надавалася відповідна інформація до відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації у встановлені терміни та управління державної служби України Головного управління державної служби України в Харківській області. Поряд з цим, надавалась консультативна допомога працівникам, які відповідають за ведення кадрової документації в управліннях та відділах райдержадміністрації, а також головам та секретарям сільських та селищних рад.

Забезпечувалось виконання графіка відпусток працівників райдержадміністрації на 2015 рік, вносилися зміни і доповнення до особових справ та трудових книжок працівників у відповідності до чинного законодавства (переміщення, присвоєння рангів, зміна вислуги років та інше).

Відповідно до плану роботи відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації всі заплановані заходи виконані в установлені терміни.

В районній державній адміністрації організаційна та роз’яснювальна робота щодо запобігання проявам корупції проводиться постійно і має системний характер.

У жовтні 2015 року робота головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації була спрямована на виконання законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про державну службу», «Про правила етичної поведінки», постанови Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 року № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» та інших нормативних актів, що стосуються дотримання антикорупційного законодавства, розпоряджень голови обласної і районної державної адміністрацій.

З метою надання методичної та консультаційної допомоги структурним підрозділам районної державної адміністрації на протязі звітного періоду були надані роз’яснення та рекомендації стосовно практичного відпрацювання питань запобігання та протидії корупції і вжиття заходів з метою підвищення рівня знань державних службовців щодо основних положень Закону України «Про запобігання корупції». Приділялась значна увага необхідності здійснення комплексу організаційних заходів з метою роз’яснення основних положень актів антикорупційного законодавства, етики поведінки державного службовця, врегулювання конфлікту інтересів, запровадження системного внутрішнього навчання, організації постійно діючих семінарів підвищення кваліфікації. 20 жовтня 2015 року на розширеній апаратній нараді з державними службовцями апарату районної державної адміністрації, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації була заслухана доповідь на тему: «Про фінансовий контроль державних службовців відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Протягом звітного періоду головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації здійснювалася перевірка проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації нормативно-правового характеру, а також з кадрових питань, на наявність конфлікту інтересів, з метою попередження вчинення корупційних правопорушень та унеможливлення виникнення конфлікту інтересів; службових розслідувань (перевірок) з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційних порушень або не виконанню вимог антикорупційного законодавства не проводилось.

Важливим профілактичним заходом щодо запобігання проявам корупції в районній державній адміністрації є підвищення рівня обізнаності та правової освіти державних службовців.

Скарги на дії державних службовців райдержадміністрації не надходили.

На адресу райдержадміністрації з боку правоохоронних органів інформації про допущені державними службовцями та іншими особами, уповноваженими на виконання функцій держави правопорушення не надходили.

Постанови суду про притягання до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення державних службовців не надходили.

Відповідно до плану роботи головного спеціаліста з питань запобігання та протидії корупції апарату райдержадміністрації всі заплановані заходи виконані в установлені терміни.

За жовтень 2015 року загальним відділом апарату районної державної адміністрації зареєстровано і опрацьовано вхідної кореспонденції всього 193 листів, що на 22 листа менше відповідного періоду минулого року.

В тому числі: з облдержадміністрації - 89 (за відповідний період минулого року 113); в т.ч. розпоряджень голови облдержадміністрації - 14 (12 ); доручень голови облдержадміністрації - 1 ( 3 ); районних організацій - 40 (43); інші організації за межами району - 22 ( 18); електронною поштою - 85 ( 111).

За звітний період прийнято 53 розпоряджень голови районної державної адміністрації, (за відповідний період минулого року прийнято 40 розпоряджень). За результатами апаратних та розширених апаратних нарад оформлено 2 протоколи.

Копії розпоряджень голови райдержадміністрації в установлений термін загальним відділом було направлено до обласної державної адміністрації.

Вихідної кореспонденції з райдержадміністрації відправлено за звітний період 406 листів, інформацій, звітів, що на 127 листів менше відповідного періоду минулого року.

Спеціалістом II категорії загального відділу апарату районної державної адміністрації на протязі жовтня 2015 року проводився контроль за функціонуванням локальної комп’ютерної мережі та супроводження електронного зв’язку. Здійснювались заходи щодо цілодобового функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи та інформаційних ресурсів райдержадміністрації, а також безперебійної роботи офіційної та резервної адрес електронної пошти райдержадміністрації. Здійснювалась реєстрація вхідної електронної пошти.

Проводилось сканування розпоряджень районної державної адміністрації для відображення на офіційному веб-сайті, надавалась методична допомога відділу по роботі із зверненнями громадян, забезпечення доступу до публічної інформації та масових комунікацій апарату районної державної адміністрації.

Проводилась методична та практична допомога працівникам відділів і секторів райдержадміністрації з питань експлуатації програмно-технічних засобів.

Забезпечувалось виконання документів та файлів, що належать до компетенції інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату.

Проведено чистку системних блоків комп’ютерної техніки в апараті районної державної адміністрації.

Забезпечувалось функціонування, та технічний нагляд інформаційно-телекомунікаційної системи Life-Size під час проведення селекторних нарад обласною державною адміністрацією.

Щоп’ятниці здійснювалось архівування номенклатури справ райдержадміністрації.Сектором контролю апарату райдержадміністрації на виконання вимог Указу Президента України від 26 липня 2005 року №1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України» та з метою забезпечення своєчасного виконання указів, розпоряджень та доручень Президента України, розпоряджень та доручень голови обласної та районної державних адміністрацій сектором контролю апарату райдержадміністрації організація роботи з контрольними документами має системний характер, дозволяє поетапно відстежувати стан виконання завдань, у разі потреби втручатися в оперативну діяльність структурних підрозділів для попередження негативних наслідків, передбачати перспективи подальшого розвитку та забезпечення конкретного результату при виконанні поставлених завдань.

За жовтень 2015 року було поставлено на контроль 13 контрольних документів, а саме: 8 - документів від органів влади вищого рівня, 1 - доручення голови обласної державної адміністрації, 2 - розпорядження голови обласної державної адміністрації, 2 - розпорядження голови районної державної адміністрації, доручень - 0.

Станом на 01 листопада оброблено 246 контрольних документи, утримувався на контролі 93 довгострокових документів, а саме: 37 - розпоряджень та 11 - доручень голови обласної державної адміністрації, 28 - розпоряджень голови районної державної адміністрації, 5 - доручення голови районної державної адміністрації, решта - листи від органів влади вищого рівня.

За звітний період було знято з контролю 30 контрольних документів, а саме: доручення голови облдержадміністрації - 2, розпорядження голови облдержадміністрації - 4, розпоряджень голови районної державної адміністрації – 2, доручень - 0, 22 - листів від органів влади вищого рівня.

В цілому в райдержадміністрації створена чітка система контролю, що дозволяє підвищити рівень виконавської дисципліни, що сприяє зменшенню кількості порушень термінів виконання розпорядчих документів. З цією метою, та на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.12.2014 № 453 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги» перевірки проводяться згідно графіка.

Також, кожного понеділка на апаратній нараді у голови райдержадміністрації сектором контролю доповідається про стан роботи з контрольними документами на наступний тиждень.

З метою своєчасного виконання контрольних документів та підготовки інформації для направлення у відповідні органи сектором контролю апарату районної державної адміністрації щоп'ятниці готувались листи - нагадування керівникам структурних підрозділів, відділів та управлінь районної державної адміністрації.

На протязі жовтня 2015 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації здійснювався прийом громадян з правових питань.

Всього було прийнято 3 осіб, яким було надано консультації та роз’яснення з приводу заявлених ними питань.

Крім цього, юридичним сектором розглядались заяви, звернення і скарги громадян і керівників підприємств, установ, організацій. Всього було розглянуто 27 звернень, скарг і заяв.

Також юридичним сектором було здійснено перевірку відповідності нормам чинного законодавства та завізовано 53 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Крім цього, співробітники юридичного сектору особисто приймали участь в судових засіданнях по розгляду справ в різних судах та в роботі консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації (комісії, групи).

Всього було прийнято участь у 29 засіданнях.

На протязі місяця проводилась робота по підготовці додаткових угод до договорів оренди землі.Відділом по роботі зі зверненнями громадян, забезпечення доступу до публічної інформації та масових комунікацій апарату райдержадміністрації протягом жовтня 2015 року проводився прийом звернень громадян та запитів на публічну інформацію. До районної державної адміністрації у жовтні надійшло 62 письмових звернень громадян та 6 запитів на публічну інформацію.

Протягом місяця було розглянуто, оформлено та відправлено 91 відповідь заявникам.

Згідно затвердженого графіку у жовтні керівництвом райдержадміністрації було проведено 12 особистих прийомів. Виїзні прийоми відбулися у Костянтинівській селищній раді та Олексіївській, Качалівській, Каплунівській, Пархомівській та Козіївській сільських радах. На особистих та виїзних прийомах побувало 23 громадян. Під час проведення прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації надавалися роз’яснення, а ті, що потребують детального вивчення взято на контроль.

У жовтні місяці 81 звернення знято з контролю.

До 05 жовтня був підготовлений статистичний звіт обліку звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за вересень місяць 2015 року.

На протязі жовтня місяця проводився прийом громадян представників районних осередків політичних партій, громадських організацій та релігійних громад.

Протягом місяця діяльність політичних партій та громадських організацій району була пасивною так, як широкомасштабних масових заходів в районі не проводилось.

Партійно-політичне життя району пов’язане з політичним життям країни. Районні партійні осередки підтримують стабільні зв’язки зі своїми обласними осередками та центральними органами. Конфліктних ситуацій та протиріч між партійними (громадськими) організаціями не виникало.

В жовтні місяці відбулися місцеві вибори .

Протягом місяця готувались щоденні, щотижневі та щомісячні звіти до Харківської обласної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації.

Готувалися матеріали для районних ЗМІ про заходи до знаменних дат.

На території району Реєстраційною службою Краснокутського районного управління юстиції Харківської області (станом на 01.09.2015) зареєстровано 64 районних організацій політичних партій, 262 зареєстровано первинних осередків (сільських, міських) політичних партій, 140 легалізовано шляхом письмового повідомлення.

Станом на 01.10.2015 Реєстраційною службою Краснокутського районного управління юстиції Харківської області зареєстровано 25 громадських організацій різної спрямованості.

Найбільш активними у своїй діяльності з громадських організацій є Краснокутська районна рада ветеранів, спілка ветеранів Афганістану «Пам'ять», районна організація «Союз Чорнобиль України», асоціація підприємців Краснокутського району, які постійно беруть участь в районних заходах, діяльність яких систематично висвітлюється на сторінках районної газети «Промінь».

В Краснокутському районі постійно проводяться заходи щодо створення належних умов для забезпечення рівних політичних, соціальних, культурних прав і свобод національних меншин.

На території Краснокутського району функціонує 25 релігійних громад різного напрямку, в тому числі 12- Української православної церкви, 1- Української автокефальної православної церкви, 5- євангельських християн – баптистів, 5-євангельських християн – п’ятидесятників, 2- свідків єгових.

Кожна з громад має своїх прихильників, але найбільш впливовими і багато чисельними є приходи Української православної церкви (Московського патріархату), які відкриті в більшості населених пунктах району.

Всі православні храми мають приміщення для проведення богослужінь.

Серед протестантських конфесій найбільшу кількість прихильників має ЕХБ. Всі релігійні громади ЕХБ мають молитовні дома, відкриті в переобладнаних для проведення богослужінь будинках.  

Суспільно-політична ситуація в районі залишається стабільною та передбаченою по всіх напрямках діяльності територіальних громад.

Протягом місяця проводилася робота щодо оприлюднення публічної інформації, розпорядником якої є Краснокутська районна державна адміністрація, всього оприлюднено 91 документ, з них 51 розпорядження голови районної державної адміністрації з основної діяльності та 19 розпоряджень з питань кадрової роботи.

На протязі місяця до системи обліку публічної інформації внесено 67 документів, що підлягають оприлюдненню.

Протягом жовтня 2015 року проводилася робота по висвітленню на веб-сайті новин щодо діяльності районної державної адміністрації. Також протягом місяця готувалися для розміщення в районній газеті «Промінь» та на офіційному сайті райдержадміністрації привітання до професійних та релігійних свят.

У жовтні 2015 року робота відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації була спрямована на виконання законів України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету міністрів України «Про порядок обчислення середньої заробітної плати», «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, розпоряджень голови райдержадміністрації та голови облдержадміністрації

Протягом жовтня 2015 року були підготовлені та здані всі квартальні та місячні звіти до фінансового управління райдержадміністрації, управління державної казначейської служби України у Краснокутському районі, районному відділу статистики, податковій інспекції та фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності. Виплачена заробітна плата за жовтень 2015 року працівникам райдержадміністрації

На протязі місяця здійснювалися проплата обов’язкових платежів та розподіли бюджетних коштів по місцевому та державному бюджетах між отримувачами та розпорядниками нижчого рівня, надавались різні довідки особам, які звертались до відділу. Внесено зміни до кошторису витрат державного бюджету на 2015 рік по апарату та відділам райдержадміністрації. Зроблені та надіслані до Департаменту фінансів ХОДА довідки про зміни до річного та помісячного розпису асигнувань по апарату райдержадміністрації на 2015 рік.

Щоденно здійснювалися облік та упорядкування банківських та меморіальних документів.

Забезпечено належні умови роботи з комп’ютерного набору та тиражування проектів службових документів районної державної адміністрації (розпоряджень голови райдержадміністрації, виступів та доповідей, матеріалів нарад, службового листування тощо) та забезпечено належні умови роботи автотранспорту.Протягом місяця робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Краснокутської районної державної адміністрації була спрямована на постійний аналіз обставин з профілактики злочинності та правопорушень в районі; контроль за виконанням заходів забезпечення режиму секретності щодо охорони державної таємниці в районній державній адміністрації та заходів з мобілізаційної підготовки районної державної адміністрації.

15.10.2015 року було надано інформацію щодо виконання п. 15 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11.09.2009 року щодо звернення умовно-достроково звільнених осіб.

30.10.2015 було організовано засідання районної спостережної комісії при райдержадміністрації.Основні зусилля були зосереджені на проведенні заходів щодо підвищення рівня планування та організації осіннього призову громадян на строкову військову службу в Краснокутському районі в 2015 році, відповідно до Закону України від 17.02.2015 № 88/2015 «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців в 2015 році».

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Краснокутської райдержадміністрації за жовтень місяць 2015 року була проведена слідуюча робота:

- відомості поновлення бази даних Реєстру внесені та оброблені в повному обсязі - 55 шт., застарілі відомості поновлення відсутні;

- забезпечено взаємодію місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань внесення змін та доповнень до бази даних Державного реєстру;

- надавалася консультативна та практична допомога персоналу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань ведення Державного реєстру виборців;

- оперативно виконувалися поточні доручення, розпорядження Секретаріату Центральної виборчої комісії, Кабінету Міністрів України, голів облдержадміністрації та райдержадміністрації;

- підтримується в актуальному стані інформація про відділ на офіційному WEB – сайті розпорядника «Державний реєстр виборців»;

- попередні, уточнені списки виборців та іменні запрошення для проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 20165 року виготовлені та передані до виборчих дільниць в установлені терміни;

- одержані дані в порядку періодичного поновлення персональних даних виборців своєчасно вносились до бази даних реєстру виборців;

- направлено до районного сектору головного управління Державної міграційної служби – 1 запит для встановлення достовірності даних 22 виборців, 1 запит на кратне включення – 1 чоловік, 1 запит на перевірку набуття/припинення громадянства України - 25 чоловік, які своєчасно опрацьовані;

- в повному обсязі оброблено звіт – аналіз розбіжностей, виявлених при обробці відомостей отриманих від органів юстиції та департаменту міграційної служби – 37 чоловік;

- сформовано та опрацьовано: 1 ініціативна відомость на пере адресацію - 4 виборця другими ВВДРВ, які вибули з обліку нашого відділу, 5 - виборці на включення до Реєстру;

- сформовано та включено в звернення до Розпорядника Реєстру – 49 чоловік;

-внесено змін до Реєстру – 461;

- включено до Реєстру – 29;

- відмовлено включень та внесення змін до Реєстру - 38;

- включено до наказів – 490;

- змін відхилено – 0;

- всього опрацьовано - 580 виборців.

Згідно плану організаційної і контрольно-економічної роботи фінансового управління районної державної адміністрації протягом місяця проведено 4 наради у начальника управління. З метою підвищення кваліфікації працівників проведено 2 заняття по вивченню законодавчих та нормативних актів.

Щоденно проводився моніторинг надходжень до бюджету. Забезпечене фінансування головних розпорядників коштів районного бюджету та надання субвенцій до сільських та селищних бюджетів.

За даними звіту про виконання місцевих бюджетів, наданого Управлінням державної казначейської служби у Краснокутському районі Харківської області, проведений аналіз виконання зведеного бюджету Краснокутського району за січень - жовтень 2015 року. Інформація надана голові районної державної адміністрації та голові районної ради.Забезпечений контроль електронного зв’язку, програмне забезпечення, обробка інформації, отриманої від Управління державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області, Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, інших установ та організацій.

Підготовлені матеріали на засідання надзвичайної комісії з питань своєчасності сплати податків та інших обов»язкових платежів до бюджету, ефективного використання бюджетних коштів, виплати заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат.

Підготовлений проект рішення районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2015 року № 477- VI «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього зі змінами та проекти розпоряджень районної державної адміністрації: «Про розподіл коштів цільової субвенції», «Про розподіл субвенції з державного бюджету», «Про перерозподіл обсягів субвенції з Державного бюджету», «Про затвердження змін обсягів освітньої та медичної субвенції».

Забезпечене надання Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації, районній державній адміністрації, районній раді, Управлінню державної казначейської служби України у Краснокутському районі Харківської області, іншим установам, організаціям необхідної інформації з питань виконання бюджету. Забезпечений облік документів казначейського обслуговування виконання місцевих бюджетів та по апарату фінансового управління.

Працівники фінансового управління в своїй роботі керувалися Законами України та іншими нормативними документами, а також здійснювали контроль за дотриманням бюджетного законодавства сільськими, селищними радами, бюджетними установами при внесенні змін до бюджету та надавали їм методичну допомогу.

Протягом жовтня 2015 року сектором економічного розвитку і торгівлі та розвитку інфраструктури вживалися заходи щодо безумовного виконання планів роботи Краснокутської районної державної адміністрації. Всі заплановані заходи виконані.

Протягом місяця сектором підготовлені: звіт про виконання плану роботи відділу за вересень 2015 року, інформація про виконання плану за ІІІ квартал 2015 року, звіт про роботу консультативно-дорадчих органів у ІІІ кварталі 2015 року, план роботи на листопад 2015 року.

Проводився аналіз соціально-економічного розвитку Краснокутського району за 9 місяців 2015 року.

На сайті Краснокутської районної державної адміністрації розміщена інформація для підприємців району про подовження конкурсу безвідсоткових мікрокредитів за рахунок коштів обласного бюджету.

Серед підприємств та установ району проводився збір пропозицій до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району на 2016 рік, їх аналіз та узагальнення.

Сектором економічного розвитку і торгівлі та розвитку інфраструктури на чергову сесію районної ради підготовлені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутського району на 2015 рік, затвердженої рішенням районної ради від 11.03.2015 № 486-VI (зі змінами). П. 24 частини ІІ «Потреба у капітальних видатках на об’єкти соціально економічного значення у 2015 році» викладено в наступній редакції: Капітальний ремонт покрівлі Краснокутської дитячої музичної школи по вул. Леніна 152 в смт. Краснокутськ, Краснокутського району Харківської області за рахунок субвенції Краснокутської селищної ради до районного бюджету, обсяг фінансування – 70,0 тис. грн., розпорядник коштів – сектор культури Краснокутської районної державної адміністрації. Зміни затверджені рішенням XLII сесії VI скликання від 21.10.2015 №557-VI.

Сектором економічного розвитку і торгівлі та розвитку інфраструктури підготовлений та направлений на районну раду звіт про хід виконання Програми підтримки малого підприємництва в Краснокутському районі на 2014-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20 серпня 2014 року №440-VI.

У жовтні 2015 року сектором культури, методичним центром районного Будинку культури та РКЗ «Централізована бібліотечна система» надано практичну та методичну допомогу клубним установам та бібліотекам по підготовці та проведенню культурно – масових заходів, тощо.

В жовтні бібліотеками Краснокутського району проведено масові заходи:

01.10 – ( до Міжнародного дня людей похилого віку) година милосердя «Старість наших батьків – це наша старість» (центральна бібліотека, Червонопрапорська сільська бібліотека), посиденьки «Посидимо рядком, поговоримо ладком» (Городнянська сільська бібліотека), година спілкування «Вони відпочинок заслужили» (Мирнянська сільська бібліотека), виставка – порада «Здоров’я людей похилого віку» (Мурафська сільська бібліотека), година спілкування «Від усієї душі» (Олексіївська сільська бібліотека), бесіда «Тепло бабусиних долонь» (Чернещанський міський філіал).

01.10 – (до Міжнародного дня музики) відкритий перегляд літератури «Чарівний світ музики» (Центральна бібліотека), музична кав’ярня «Мелодії двох сердець» (Китченківський сільський філіал), бібліографічний огляд літератури «Музика – це життя» (Козіївська сільська бібліотека), виставка – кросворд «Чи знаєш ти музику?» (Мурафська сільська бібліотека), музичний альбом «Чари класичної музики» (Пархомівська сільська бібліотека № 1).

01.10 – вечір – реклама «Ринок професій» (Дублянська сільська бібліотека).

02.10 – літературна вітальня «Пісні народів світу: Україна» (В’язівська сільська бібліотека), година духовності «Ви людські долі світлими робили» (Основ’янський сільський філіал).

03.10 – година відвертої розмови «Твори добро, бо ти людина» (Рябоконівський сільський філіал), диспут «Мандрівка до світу професій» (Пархомівська сільська бібліотека № 2).

03.10 – (до 120-річчя від дня народження С.Єсеніна, російського поета) виставка – портрет «Світ поезії С.Єсеніна» (Водянська сільська бібліотека, Чернещанський міський філіал), літературна година «Чарівний світ поезії С.Єсеніна» (Качалівський сільський філіал), голосна читка творів «Поетичний талант С.Єсеніна» (Козіївська сільська бібліотека), година поезії «Життя – спалах» (Пархомівська сільська бібліотека № 1, Костянтинівська міська бібліотека).

06.10 – година поезії «Отговорила роща золотая» (Центральна дитяча бібліотека), бесіда «Людина з серцем сповненим добра і співчуття» (В’язівська сільська бібліотека).

07.10 – бібліотечний урок «Книга – диво, створене людиною» (Центральна дитяча бібліотека).

07.10 – (до 80-річчя від дня смерті О.Пчілки, української письменниці) тематична полиця «Олена Пчілка: аспекти творчої діяльності» (Мурафська сільська бібліотека).

08.10 – година поезії «Поет на всі часи і роки» (С.Єсеніна) (Центральна бібліотека).

09.10 – (до 420-річчя від дня народження Б.Хмельницького, гетьмана України) виставка історичної книги «Історія людини в історії людства» (Центральна дитяча бібліотека).

09.10 – ( до Дня Захисника України) патріотична година «Герої України на захисті Вітчизни» (Колонтаївський сільський філіал, Козіївська сільська бібліотека, Володимирівська сільська бібліотенка).

09.10 – урок мужності «Їх подвиг приклад для нас» (Слобідський сільський філіал, Городнянська сільська бібліотека).

10.10 – урок мужності «Захисник Вітчизни – гордість нації» (Водянська сільська бібліотека, Качалівський сільський філіал), відкритий перегляд періодичних видань «Захисники держави – герої України» (Мирнянська сільська бібліотека, Центральна дитяча бібліотека, Рябоконівський сільський філіал).

10.10 – (до Дня українського козацтва) книжково – ілюстративна виставка «Козаччина: Україна в особах» (Козіївська сільська бібліотека).

10.10 – бібліотечний урок «Вклонімось книзі – мудрості вклонімось» (Пархомівська сільська бібліотека № 2), урок моралі «Творити добро – дуже просто» (Пархомівська сільська бібліотека №1).

11.10 – тематична полиця «Козацтво – вічна слава України» (Мирнянська сільська бібліотека), народознавча вікторина «Подорож по козацьким стежкам» (Основ’янський сільський філіал).

11.10 – книжково-ілюстративна виставка «Герої України на захисті Вітчизни» (Основ’янський сільський філіал, В’язівська сільська бібліотека, Пархомівська сільська бібліотека №2).

12.10 – день інформації «Козацької слави пам’ять невмируща» (Центральна бібліотека), народознавча вікторина «Запорозька Січ» (Мурафська сільська бібліотека), відкритий перегляд періодичних видань «Захисник держави – герої України» (центральна дитяча бібліотека).

13.10 – вікторина для знавців історії «Козацьке коло» (Центральна дитяча бібліотека), година народознавства «Хай козацька мудрість воскреса щоднини» (Городнянська сільська бібліотека), народознавча вікторина «Козацька абетка» (Качалівський сільський філіал), година цікавих повідомлень «Козацький ватажок – Іван Підкова» (Маяківський сільський філіал), бібліографічний огляд літератури «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра» (Чернещанський міський філіал), літературна гра «Козаки ми з роду в рід, із забуття в майбутнє» (В’язівська сільська бібліотека, Пархомівська сільська бібліотека №2), літературна вікторина «Ну от, тепер ви справжні козаки» (Дублянська сільська бібліотека), бібліотурнір «Козацькі розваги» (Китченківський сільський філіал), історична довідка «Україна – козацька мати» (Рябоконівський сільський філіал), історичний екскурс «Козаччина в історичних особах» (Колонтаївський сільський філіал), козацькі розваги «Степ і воля – козацька доля» (Олексіївська сільська бібліотека), бесіда «Козацькому роду нема переводу» (Олексіївська сільська бібліотека), історичний екскурс «Запорізька Січ – оберіг волі» (Костянтинівська міська бібліотека), година цікавих повідомлень «Пам’ять про славних козаків житиме вічно» (Володимирівська сільська бібліотека), історична година «Слава козацька у серці живе» (Новоодеська сільська бібліотека).

13.10 – (до Дня Захисника України) патріотична година «Будь готовим до захисту Вітчизни» (Пархомівська сільська бібліотека №1, Каплунівська сільська бібліотека, Маяківський сільський філіал), уроки мужності: «Подвиг в історії назавжди» (Костянтинівська міська бібліотека, Новоодеська сільська бібліотека), «Сьогодні славить Україна своїх захисників» (Олексіївська сільська бібліотека, Дублянська сільська бібліотека, Червонопрапорська сільська бібліотека), відеолекторій «Надійно захищати Україну» (Мурафська сільська бібліотека), перегляд – реквієм «Загинули, бо захищали Вітчизну» (Чернещанський міський філіал).

15.10 – екскурс в історію «Козацькими стежками» (Любівський сільський філіал), тематично- інформаційний урок «Ми – захисники України» (Центральна бібліотека).

17.10 – (до 80-річчя від дня народження) виставка – портрет «Борис Олійник – лірик, публіцист» (Водянська сільська бібліотека).

18.10 – (до 420-річчя від дня народження Б.Хмельницького, гетьмана України) година історії «Його слава та ім’я гуляють по світу» (Пархомівська сільська бібліотека № 1).

20.10 – (до 80-річчя від дня народження Б.Олійника, українського поета поета) відкритий перегляд літератури «Знайомство з поетичними творами Б.Олійника» (Маяківський сільський філіал).

21.10 – тематична полиця «Сила таланту Бориса Олійника» (В’язівська сільська бібліотека), відкритий перегляд літератури «Поет мислячий, гострий, глибокий» (Б.Олійник) (Качалівський сільський філіал).

22.10 – тематичний куточок із циклу «Ювіляри року» «На лінії тиші» (Б.Олійник) (Центральна дитяча бібліотека), літературна стежина «Б.Олійник – лірик, публіцист» (Пархомівська сільська бібліотека № 2), літературна година «Б.Олійник – поет і політик» (Городнянська сільська бібліотека), година поезії «Поезія на славу нації, на славу народу» (Б.Олійник) (Рябоконівський сільський філіал), літературне повідомлення «Вірю в пам’ять і серце людське» (Б.Олійник) (Мирнянська сільська бібліотека).

23.10 – (до Дня визволення України від нацистських окупантів) відкритий перегляд літератури «У вогні палала рідна Україна» (Центральна бібліотека).

24.10 – бесіда – роздум «Вибір професії – важливий крок» (Качалівський сільський філіал).

25.10 – (до Дня визволення України від нацистських окупантів) книжково – ілюстративна виставка «Відлуння війни, відлуння в серцях» (Любівський сільський філіал), година історичної пам’яті «У вічній пам’яті людській» (Основ’янський сільський філіал), тематична полиця «Пам’яті полеглих будемо гідні» (Рябоконівський сільський філіал).

27.10 – бібліографічний огляд періодичних видань «Журнал «Барвінок» - ювіляр» (Центральна дитяча бібліотека).

27.10 – урок історичної пам’яті «Дорогою пораненої пам’яті» (Колонтаївський сільський філіал).

28.10 – відкриті перегляди літератури: «Безсмертний подвиг українського народу» (Центральна дитяча бібліотека, Маяківський сільський філіал), «Пам’ятаємо нашу історію» (Городнянська сільська бібліотека), бібліографічний огляд літератури «То рідної землі минула доля» (В’язівська сільська бібліотека), година історичної пам’яті «Не забувайте незабутнє» (Козіївська сільська бібліотека), книжково – ілюстративна виставка «Не обміліє пам’яті ріка» (Мурафська сільська бібліотека), тематична полиця «Твій подвиг безсмертний, солдате!» (Червонопрапорська сільська бібліотека), інформаційне повідомлення «А слава не згасла, а пам’ять нетлінна» (Слобідський сільський філіал).

30.10 – тематична полиця «Право знати свої права» (Центральна бібліотека).

31.10 – літературна стежина «Перлини Краснокутської землі» (Пархомівська сільська бібліотека № 2).

1.Записалося нових читачів по бібліотеках Краснокутського району - 579 чол.

2.Відвідало бібліотеки – 6227 чол..

3.Видано літератури по бібліотеках Краснокутського району – 23276 примірників.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка