Урок 9 Тема. «Візуальні мистецтва»



Скачати 27.17 Kb.
Дата конвертації11.01.2018
Розмір27.17 Kb.
ТипУрок

Урок 9

Тема. «Візуальні мистецтва». Оцінювання навчальних досягнень учнів.

Мета: виявити рівень знань з вивченого розділу; розвивати логічне мислення; виховувати любов до прекрасного.

Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань.

Хід уроку

І. Організація класу

II. Мотивація навчальної діяльності

На сьогоднішньому уроці ми перевіримо, як ви засвоїли навчальний матеріал з теми; «Візуальне мистецтво»

III. Систематизація і узагальнення знань учнів.

Завдання №1.

Учень витягує картку із своїм творчим завданням.

Орієнтовний перелік завдань.

  • Навколо фотографії постійно точилися суперечки: чи можна порівнювати фотографію з живописом, виходячи з художньої цінності?

  • Поміркуйте, які досягнення живописців «успадкувала» фотографія.

  • Чи сприяло винайдення фотографії розвиткові живопису? Яким чином?




  • Зазначте види декоративно-ужиткового мистецтва, поширені у вашому краї?

  • Чи хотілося б вам опанувати якийсь із них у майбутньому? Розкажіть про це.

  • Зазначте види декоративно-ужиткового мистецтва, поширені у вашому краї?




  • Що спільного в художньої обробки шкіри й витинання, вишивання?

  • Спробуйте з'ясувати «мовні» особливості цих видів декоративного мистецтва?

  • Зазначте види декоративно-ужиткового мистецтва, поширені у вашому краї?

  • Якими пластичними засобами скульптори різних епох передають таку рису пластичного виду мистецтва, як монументальність?

  • Репрезентуйте фото архітектурної пам'ятки свого краю або репродукцію всесвітньо відомої споруди й повідомте про її особливості.

Завдання №2

Що це?

різновид візуального мистецтва, що передбачає естетизацію предметного чи пейзажного середовища, окремих просторів.

— створення за допомогою хіміко-технічних засобів зорового образу документального значення, художньо виразного і достовірного, що фіксує в застиглому зображенні мить дійсності.

— мистецтво проектування і зведення будинків, споруд, їх комплексів; художній характер будівлі.

— пластичне художньо-образне вираження конструктивних особливостей архітектурної споруди; у загальному розумінні — будова художнього твору; композиція.

Завдання №3

Допиши речення.

Енкаустика

Колорит

Композиція

Мозаїка

Темпера або суміші клею ; твір, виконаний такими ….

Фреска— спосіб на вогкій штукатурці.

Завдання 4

Ти мені я тобі.

Учні завдають один одному запитання з теми «Візуальне мистецтво»

IV. Підсумок уроку

Виставлення оцінок за виконану роботу, обговорення. Завдання на наступний урок «Художні промисли нашого краю».

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка