Український вимір процесів європейської інтеграціїСкачати 28.94 Kb.
Дата конвертації19.01.2018
Розмір28.94 Kb.

Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Управління освіти Глибоцької райдержадміністраціїc:\users\ісуо\desktop\2.jpg

Кам`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Твір-есе: «Український вимір процесів європейської інтеграції»


Виконавець: Карлійчук Марія

Учениця 11-Вкласу

Кам’янської ЗОШ І-ІІІст. Керівник: Карлійчук Т. М. Вчитель історії Контактний телефон: 3-17-60

2014

Європейська інтеграція — це процес політичної, юридичної, економічної інтеграції європейських держав, у тому числі й частково розташованих в Європі. Упродовж останнього десятиріччя Україна наполегливо бажає наблизитися до європейських стандартів європейського стилю життя. Стратегією подальшої діяльності у сфері європейської інтеграції є активний перехід на сучасні європейські методи роботи, сприяння розвитку всіх галузей держави, розширення можливостей громадян, заохочення ініціативності, подолання технологічної кризи. Успіх на шляху просування України цим курсом та надання відносинам Україна — Європейський Союз якісно нового статусу залежатиме від: здійснення послідовного та виваженого реформування економічної і соціальної сфер; ефективності процесу наближення законодавства України до законодавства ЄС. Не менш важливими є сприяння розвитку торгівлі та інвестицій, забезпечення підґрунтя для взаємовигідного економічного, соціального, фінансового, громадського, науково-технологічного та культурного співробітництва, а також підтримки зусиль України щодо зміцнення демократії, розвитку її економіки та завершення переходу до ринкової економіки. Україна широким фронтом виходить на західноєвропейський соціально-економічний простір. Таким чином самостійність України зовсім не означає її самоізоляції на міжнародній арені. Сучасні тенденції світового розвитку ставлять перед Україною нові проблеми та потребують від неї активної участі в їх рішенні.В України є всі підстави для входження в ЄС. Це виявляється в великому бажанні українців покращити своє життя, наблизитися до стандартів Європи,адже кожна людина бачить як живуть люди в високо розвинутих країнах Європи, і як живемо ми. У нашій державі інтересами населення нехтують - чиновники, політики їм байдуже, до хворих дітей, сиротів, безпритульних(через них багато людей втратили роботу, житло) та ін.. Вони прагнуть збагатитися за рахунок людей. Цими вчинками вони деградують нашу державу. Але ми повинні протистояти цьому, ми повинні знищити диктатуру Януковича, та побудувати нову високо розвинену державу.

Україна повинна змінити «себе» повністю: змінити погляди на життя, на відносини з іншими. Європейська інтеграція і членство в Європейському Союзі є стратегічною метою України тому, що це є найкращим способом реалізації національних інтересів, побудови економічно розвинутої і демократичної держави, зміцнення позицій у світовій системі міжнародних відносин.

Для України європейська інтеграція - це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентної спроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС.

Отже, для України Європейська інтеграція означає зміцнення стабільності демократичної політичної системи та ЇЇ інститутів, модернізація правового поля і забезпечення прозорості національного законодавства, поглиблення культури демократії і повага до прав людини, національної безпеки та безпеки громадян. В цьому контексті успішне просування України шляхом європейської інтеграції може наблизити до Європи і Росію, зміцнить українсько-російські взаємини, що відповідає національним інтересам обох країн.Я бачу свою країну однією з найрозвинутіших в Європі.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка