У 16-2017 навчальному році укомплектовано 13 вікових груп: групи раннього віку груп дошкільного віку логопедичні групи 2 перші класи зош №17 Проектна потужність 320 місць Загальна кількість 317 дітейДата конвертації14.02.2019
Розмір445 b.

У 2016-2017 навчальному році укомплектовано 13 вікових груп: 2 групи раннього віку 7 груп дошкільного віку 2 логопедичні групи 2 перші класи ЗОШ №17 Проектна потужність 320 місць Загальна кількість 317 дітей

Заслуженим авторитетом користується заклад завдяки високій професійній майстерності педагогічних кадрів, добору технічного та обслуговуючого персоналу. В закладі працює 34 педагога:

Заслуженим авторитетом користується заклад завдяки високій професійній майстерності педагогічних кадрів, добору технічного та обслуговуючого персоналу. В закладі працює 34 педагога:

- завідувач,

- вихователь - методист,

- практичний психолог,

- 2 вчителя-логопеда,

- 3 музичних керівника,

- інструктор з фізичного виховання,

- керівник гуртка з англійської мови.

ЯКІСНИЙ СКЛАД ПЕДПРАЦІВНИКІВ:

За освітою:

Всього – 34 чол.

Повна вища освіта – 18 чол.

Неповна вища освіта – 16 чол.Діяльність дошкільного навчального закладу регламентована:

Планом роботи на навчальний рік, який тривав з 01.09.2016р. до 31.05.2017р.

Планом на оздоровчий період з 01.06.2017р. по 31.08.2017р.

Статутом дошкільного закладу.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №14 “Оксанка” відповідно до вимог

Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про охорону дитинства”, Базового компонента

дошкільної освіти, інструктивно-методичних рекомендацій “Про організацію освітньої роботи в

дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році” та інших нормативно-правових

актів визначив на 2016-2017 н.р. такі пріоритетні завдання:

1.Забезпечити систематизацію змісту і засобів навчання, виховання та розвитку дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти та програм розвитку дитини, створити оптимальні організаційно-педагогічні, санітарно-гігієнічні, навчально-методичні і матеріально-технічні умови для стовідсоткового охоплення обов’язковою якісною дошкільною освітою дітей старшого дошкільного віку через урізноманітнення моделей і форм її здобуття. 2. Продовжувати виховувати у дітей любов до рідного краю, культурного спадку свого народу, повагу до національних звичаїв і традицій. 3. Формувати у дошкільників первинні економічні поняття, досвід, розвивати економічне мислення та ознайомлювати з правилами поведінки у різних ситуаціях, пов’ язаних з економічними відносинами. 4.Засобами різних видів музичної діяльності розвивати і виховувати у дітей музичну пізнавальну активність, музичні здібності , інтерес і любов до національної і народної музики, отримувати задоволення від самовираження в музиці.У садочку створені умови для повноцінного та всебічного розвитку дитини і є відповідна матеріально-технічна база: - музична зала; - спортивна зала; - кабінет практичного психолога; - кабінети вчителів-логопедів (2); - фізіотерапевтичний кабінет; - методичний кабінет; - медичний блок; - прогулянкові майданчики для кожної вікової групи; - 1 спортивний майданчик.Здоров’я дитини – важлива ланка роботи закладу

Зміцнювати здоровя дітей, здійснювати їх всебічний фізичний розвиток, загартовувати, удосконалювати функції організму, підвищувати фізичну та розумову працездатність дошкільнят – основне завдання колективу.

ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ

Організація харчування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснювалась відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “ Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах” від 22 листопада 2004р. № 1591, Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 1 червня 2005 року № 242/329, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерсвом освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17 квітня 2006 року № 298/227, інших нормативно-правових актів з питань охорони дітей.

У дошкільному навчальному закладі організовано триразовий режим харчування. Усього харчувалося 253 дитини, з них 44 дитини раннього віку. Безкоштовно харчуються 73 дитини: діти інваліди, діти із малозабезпечених сімей, діти учасників АТО, багатодітних сімей та діти логопедичних груп.

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Педагогічний колектив створює такі умови, щоб дитячий заклад став осередком прилучення дітей та батьків до національної культури, традицій, мистецтва. Шляхом пропагування високих моральних цінностей, любові до нашої історії, мови ми виховуємо майбутніх патріотів нашої держави.

Cвято «Уклін тобі, Тарасе»

Вшануванням пам’яті великого Кобзаря з дітьми були

проведені тематичні заняття, свято «Уклін тобі, Тарасе».

Як завжди, звучали пісні про Україну, діти слухали пісні на

слова Т.Г.Шевченка. У виконанні дошкільнят глядачі побачили

таночки з рушниками, український таночок «Ти моя Україна».

Діти читали вірші зі збірки перших творів Кобзаря.

ЕКОНОМІЧНЕ ВИХОВАННЯ

Одним із пріоритетних завдань колектив ДНЗ № 14 «Оксанка» обрав економічне виховання дошкільників. Різноманітні форми роботи з дітьми з економіки дають позитивні результати, виховують у дітей ощадливість, економність, бережливе ставлення до власних речей тощо. При цьому важливо, щоб дошкільники усвідомили себе не тільки членами сімї, а і суспільства, маленькими громадянами своєї держави.Участь дошкільників у міському конкурсі дитячої творчості “Веселі нотки”

Вихованці нашого закладу виконали пісню-танок "Заметушечка". Дівчатка завзято танцювали з віничками, весело співали.

РОБОТА З БАТЬКАМИВиставка на зимову тематику "Весела в нас зима"

Спільна виставка робіт дітей, вихователів та батьків на зимову тематику. В цьому році вона була особливо яскравою, насиченою, вишуканою.матеріально-технічна база ДНЗ

Враховуючи умови сьогодення для покращення освітньо-виховної роботи, матеріально-технічної бази великий внесок в роботу ДНЗ зробили батьки, спонсори ДНЗ.

Протягом минулого року матеріальна база ДНЗ поповнилась за бюджетні кошти та кошти батьків. За рахунок бюджету міста було встановлено значну кількість металопластикових вікон. Садачок повністю забезпечений вікнами також було виділено 33 тис. грн. на придбання будівельних матеріалів (придбано лінолеум на 4 групи).

За минулий календарний рік було придбано та поставлено на облік в ЦБ управління освіти і науки матеріальні цінності на суму 95 тисяч 202 гривні.

За позабюджетні кошти придбали: миючі засоби, меблі (шафа, стільчики дитячі, столи, карнизи, полиці), м’який інвертар (постіль, костюми, килими, подушки, халати), господарчі товари (посуд), іграшки, медичне обладнання (сумка-холодильник, серветки спиртові), електротовари (пилосос, холодильник, електрочайник, швейна машинка), канцтовари, будівельні матеріали (двері, шпалери, фарби).

ДНЗ придбав у 2016-2017 навчальному році

Каталог: Files -> downloads
downloads -> Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску. Бджільництво – галузь, яка займається розведенням бджіл для отримання меду, воску
downloads -> Українська мова
downloads -> Романтизм, а з другої половини ХІХ ст реалізм
downloads -> Особливості розвитку культури Галицько – Волинської держави
downloads -> Інформації про материки та океани. Карти материків та океанів, їх класифікація за масштабом, просторовим охопленням, змістом і призначенням Учень: називає
downloads -> Використання на уроках географії технологій інтерактивного навчання
downloads -> Конспект інтегрованого уроку для 10 класу з географії та англійської мови
downloads -> 1. Підготовчий період
downloads -> Комп'ютерні комунікації – обмін даними між комп'ютерами. Сьогодні комп'ютерні комунікації здійснюються за допомогою комп'ютерних мереж


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка