Тисячі дітей страждають від спраги – порожнечі думок. Вони чекають на оживляючі краплі – слова. Дорослі йдуть І йдуть, старанно оминаючи міс-ця збору дітейДата конвертації08.01.2019
Розмір445 b.Тисячі дітей страждають від спраги – порожнечі думок. Вони чекають на оживляючі краплі – слова. Дорослі йдуть і йдуть, старанно оминаючи міс-ця збору дітей.

Тисячі дітей страждають від спраги – порожнечі думок. Вони чекають на оживляючі краплі – слова. Дорослі йдуть і йдуть, старанно оминаючи міс-ця збору дітей.І ось, нарешті, сталося! Письменник Іван Андрусяк “здитинів”. Він по повні вінця наповнив водою – думками дитячі душі. Його Стефа і Чакалка подарували дітям компас, щоб вони не заблукали дорогою в Доросле Життя.

І ось, нарешті, сталося! Письменник Іван Андрусяк “здитинів”. Він по повні вінця наповнив водою – думками дитячі душі. Його Стефа і Чакалка подарували дітям компас, щоб вони не заблукали дорогою в Доросле Життя.Діти, шикуйтесь у чергу до книгарень, читайте книги Івана Андрусяка про Стефу!

Діти, шикуйтесь у чергу до книгарень, читайте книги Івана Андрусяка про Стефу!

Його герої допоможуть Вам здобути знання з літератури, історії, географії, анатомії.Його герої ознайомлять Вас із Києвом – столицею нашої Батьківщини; з видатними українськими поетами – Тарасом Шевченком і Богданом – Ігорем Антоничем; а ще Ви дізнаєтесь, що Микола Міклухо-Маклай - український мандрівник.

Його герої підкажуть, як побудувати стосунки з рідними, як не загубитись у лісі, як знайти своє місце в житті.

Читайте, думайте, шукайте своїх героїв, “напувайте” свої душі думками.Асоціативний кущ щастяСТЕФА І ЇЇ СІМ’Я

СТЕФА І ЇЇ СІМ’Я

СТЕФА: “…вже аж у старшій групі, ще кілька місяців – і до школи піде…” [І, с.4]

БАТЬКО: “…Запарки у тата були щотижня.

Їх вигадували політики… їм треба писати

статтю…” [І, с. 7]

МАТИ: “…працює вчителькою вчителів…” [І, с. 6]

СЕСТРА ЛІЗА: “…вона вже велика – їй аж

десять років…” [І, с. 4]“КАБАН ДИКИЙ - ХВІСТ ВЕЛИКИЙ”

Каталог: blog -> articles -> 859


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка