Страсбург, Нюрнберг, ДрезденСкачати 60.97 Kb.
Дата конвертації19.01.2018
Розмір60.97 Kb.

  Львів - Дрезден - Баден-Баден - Страсбург - Нюрнберг - Львів, /5 днів/

  Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден

   листопад

   грудень

   25

   19

   1 день::

   Безкоштовна зустріч кожного туриста представником фірми «Диліжанс-тревел».   07:30 - Збір групи на залізничному вокзалі.

   08:00 - Виїзд зі Львова. Виїзд до Польщі. При швидкому проходженні кордону екскурсія по Вроцлаву (10 EUR) - «Квітці Європи, перлині серед міст». Одному з найкрасивіших польських міст, місто 12 островів і більше 100 мостів. Тут можна знайти твори архітектури всіх епох, а безліч мостів, які підносяться на Одрі і парків надають місту особливу красу (10 EUR). Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

   2 день::

   Сніданок. Переїзд в Дрезден. Вільний час. Рекомендуємо:

   - Оглядова екскурсія по Дрездену «Саксонський монарх Дрезден» (15 EUR). Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».

   - «Дрезден з іншої сторони» (15 EUR). Під час якої запрошуємо Вас на правий берег Ельби. Ми проїдемось на дрезденському трамвайчику, прогуляємось до трьох замків на Ельбі звідки Дрезден, як на долоні з прекрасною панорамою з грандіозного оглядового майданчика. Побачимо найкрасивіший молочний магазин світу, внесений до книги рекордів Гіннеса, пройдемось по альтернативних вуличках міста, зазернемо в пасаж художників, де відчувається вплив архітектора Гундертвассера. І все це б здавалось в такому вже знайомому місті.

   відвідуємо різдвяний ярмарок у Дрездені.

   Нічний переїзд до Страсбурга.

   3 день::

   Приїзд до Страсбурга. Оглядова екскурсія «Страсбургстолиця Європи». Страсбург, будучи столицею Ельзасу, знаходиться в географічному центрі Західної Європи. Багато століть Страсбург, в чиїй культурі об'єднані французькі і німецькі традиції, був предметом суперечки двох сусідніх держав. Але настільки ж давно він став тим місцем, де велися переговори, що сприяють єднанню народів. Страсбурзький собор Нотр-Дам, площа Гутенберга і квартал «Маленька Франція». Вільний час. Рекомендуємо:

   - оглядова екскурсія по Баден-Бадену «Місто міліонерів» (10 EUR).

   - прогулянка на кораблику по річці Іль (20 EUR). Вільний час.

   відвідуємо різдвяний ярмарок у Страсбургу.

   Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Ночівля.   4 день::

   Сніданок. Переїзд в Нюрнберг. Вільний час. Рекомендуємо:

   - оглядова екскурсія «Загадковий Нюрнберг» (15 EUR).Це місто – жвава метрополія із середньовічним колоритом, що  відкриває нам безліч таємниць. Тут древня історія оживає у пам’ятках старого міста, романтичних будівлях та готичних церквах. У Нюрнбергзі Ви матимете змогу прогулятися по найвідомішій Ринковій площі країни з Фонтаном сорока фігур, побачити Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, величні храми, п’ятикілометрову стіну і замок Кайзербург. А нюрнберзський різдвяний ярмарок – байдужим не залишить нікого!

   відвідуємо різдвяний ярмарок в Нюрнберзі.

   Нічний переїзд до Львова.

   5 день::

   Повернення в Україну. Приїзд до Львова. Орієнтовно до 11:00.


   87 EUR


  Обов’язковий депозит на факультативні програми - 18 EUR

  Оплата здійснюється в гривнях за комерційним курсом на день здійснення розрахунку.


   У вартість включено:

   :. Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
   :. Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;

   :. Проживання по маршруту готель 3-4* категорії зі сніданками:

   - Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком;

   - У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер – доплата 80 EUR/ тур ;

   :. Оглядова екскурсія по Страсбургу;


   У вартість не включено:

   :. Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

   :. Рекомендовані програми:

   :. Проїзд в громадському транспорті;

   :. Медичне страхування на період туру – 90 грн.

   :. Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);

   :. Консульський збір 35 EUR;

   :. Послуги ППВА 20 EUR;   ДЛЯ ТУРУ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ПОЛЬСЬКА ШЕНГЕН ВІЗА.

   Туристична фірма не несе відповідальності за затримання Консульством Республіки Польща документів для додаткової перевірки, за відмову у видачі візи, а також за втрату внаслідок цих дій придбаних наперед проїзних документів.   ВАЖЛИВО! ПОВІДОМЛЯЄМО! Даний тур «Різдвяні вогники: Страсбург, Нюрнберг, Дрезден» можна забронювати лише через агентства, що підписали з нами договір. У реалізації даного туру ТФ «Диліжанс-тревел» виступає як ЗАКРИТИЙ туроператор.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка