Сценарій літературно-музичної фантазії «Музика весни»Скачати 42.95 Kb.
Дата конвертації16.01.2018
Розмір42.95 Kb.
ТипСценарій

Сценарій літературно-музичної фантазії

«Музика весни»

Ведуча 1: Як сонце весело сміється!

Весна іде, все оживе!

Життя природи доторкнеться

І навкруги сад зацвіте!

Шановні гості! Ми раді вітати вас в міській бібліотеці на поетично - музичній фантазії «Музика весни».

Ведуча 2: В усьому світі мабуть не знайдеться людини, байдужої до музики. Класична музика, джаз, рок і поп-музика - всі вони по-своєму впливають на нас. Більше того, сьогодні стає відомо про лікувальні властивості музики, її цілющий вплив на людину.

Ведуча 3: Музика, як казка, музика — жива.

І не треба серцю будь-які слова.

В музиці — найвищі ніжні почуття.

В ній любов і туга та саме життя.

Музика, як море, то штормить, то ні.

Там знаходить серце рятівні вогні.

Музика, як сонце, гріє нам серця,

й нема початку і нема кінця.Ведуча 1: Сьогодні ми знайомимо вас з учнями педагога, яка все своє життя присвятила музичному вихованню дітей. Подумайте тільки – 26 років педагогічної діяльності! Лариса Іванівна Тютюн!

Ведуча 2: Маленькою, Лариса з п’яти років захопилась музикою. Ніхто її не приводив у музичну школу, вона пішла туди сама. І відтоді музика стала пристрастю і головною справою життя Лариси Іванівни. Крім того, що Лариса Іванівна викладає музику у Великоолександрівській школі мистецтв та ремесел, вона є піаністом-віртуозом, про що свідчить звання Лауреата першої премії Всеукраїнського конкурсу виконавців-піаністів «Класичний меридіан». А ще Лариса Іванівна співає в Академічній капелі імені Павла Чубинського.

Ведуча 3: Життя подарувало Ларисі Іванівні можливість подорожувати – вона відвідала 17 країн світу самостійно або з капелою Чубинського: Болгарію, Турцію, Єгипет, Південну Корею, Сполучені Штати Америки, Таіланд, Данію, Швецію, Польщу, Угорщину та інші.

Ведуча 1: Лариса Іванівна має дуже багато захоплень. Любить працювати на присадибній ділянці та вирощувати квіти. Вона каже, що по-справжньому відпочиває на дачі в безпосередній близкості до природи. Одне із захоплень – рукоділля. Вона в’яже, шиє. А ще - захоплюється гірськими лижами. Ларису Іванівну надихає море, вона любить плавати. Ходить в гори. Піднімалась на вершини – Говерлу у Карпатах, Ай-Петрі в Криму та на гору Синай в Єгипті.

Лариса Іванівна – турботлива мама. Виховала двох дітей, доньку Яну, яка викладає музику та сина Віталія, який обрав своїм фахом кібернетику.Ведуча 2: В концертній програмі «Музика весни» прозвучать твори різних музичних жанрів та стилів, що ввійшли до скарбниці світової культури, а всі, хто готував це свято, бажають вам, дорогі друзі, гарно провести час, отримати насолоду та позитивний заряд на всю весну і оздоровитися за допомогою вічного мистецтва - музики.

Ведуча 3: Сьогодні відбудеться перший виступ у Борисполі учнів філії села Вороньків Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел класу Лариси Тютюн.

 1. Роулі. «В країні гномів» - учениця 1-го класу Надія Рябоконь

 2. Павло Захаров. «Весняні краплинки» виконує учениця 2-го класу Світлана Чернікова.

 3. Йоганн Себасть’ян Бах. «Волинка» - учениця 2-го класу Руслана Шульга

 4. Володимир Птушкін. «Балалайка» - виконує учениця 4-го класу Софія Кисла

 5. Йоган Себаст’ян Бах. «Менует» Віктор Косенко. «Скерцино» - виконує учениця 2-го класу Ліна Ісай, дипломант Обласного конкурсу «Дебют»

 1. Орі-молодший. «Прогулянка ондатри» - виконує учень 4-го класу Антон Остапчук.

 2. Учениця 2-го класу Адель Молчанова виконає два твори - Самуіл Майкапар «Етюд» та Дмитро Кабалевський «Їжачок».

 3. Павло Захаров. «Вальс жабенят» - виконують учениця 2-го класу Ліна Ісай та учениця 4-го класу Юлія Шафорост.

 4. Жорж Бізе. «Хабанера» з опери «Кармен». Виконують учениці 8-го класу Гарсія де Хесус Софія та Хмиз Єлізавета.

 5. Людмила Марченко. «Полювання на міль», Клод Леді Дакен «Зозуля» - виконує учениця 4-го класу, дипломант Всеукраїнських конкурсів «Класичний меридіан» та «Весняні нотки» та лауреат I-х премій обласного конкурсу «Пролісок» та міжнародного конкурсу «Талановиті діти України» - Юлія Шафорост.

 6. Мілан Дворжак. «Джазовий етюд» сі-мінор. Виконує учениця 8-го класу, дипломант Обласного конкурсу «Юні таланти» Тетяна Михайлова.

 7. Мілан Дворжак. «Джазовий етюд» до-мажор - виконує учениця 8-го класу Тетяна Чернікова, дипломант обласного конкурсу «Пролісок» та дипломант заохочувальної премії Всеукраїнського конкурсу «Класичний меридіан».

 8. Вольфганг Амадей Моцарт. «Рондо в турецькому стилі». Виконує учениця 8-го класу Гарсія де Хесус Софія.

 9. Фрідерік Шопен. «Ноктюрн до-дієз мінор». Виконує учениця 8 класу Єлізавета Хмиз.

Ведуча 3: Наостанок прозвучить «Концерт № 1 мі - мінор» (фрагмент першої частини ) Фрідеріка Шопена у виконанні викладача, лауреата Першої премії Всеукраїнського конкурсу піаністів «Класичний меридіан» в номінації «Викладачі» Лариси Тютюн.

Виступ Лариси Тютюн.

Ведуча 3: Нехай весна

Завжди в очах

У Ваших сяє.

Дарує доля

Щедре і щасливе

Вам життя.

Нехай любов в душі

Промінчиками грає

І не зникає

Людяність і доброта.Сподіваємось, що всі присутні отримали задоволення і чекаємо на нові зустрічі!
Каталог: files -> scenarios

Скачати 42.95 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка