Розвиток творчого потенціалу учнів через ікт на уроках художньої культуриДата конвертації10.06.2019
Розмір445 b.
ТипУрок


Розвиток творчого потенціалу учнів через ІКТ на уроках художньої культури

Підготувала презентацію вчитель художньої культури Городищенської ЗОШ І-ІІІст. №1

Кріт Л.А.

2013р.

К.Д.Ушинський

«Дитяча природа ясно вимагає наочності. Учіть дитину яким-небудь п'яти невідомим йому словам, і він буде довго і марно мучитися над ними, але зв'яжіть з малюнками двадцять таких слів і - дитина засвоїть їх нальоту. Ви пояснюєте дитині дуже просту думку, і він вас не розуміє: ви пояснюєте дитині складну картину, і він вас розуміє швидко. Якщо ви заходите до класу, від якого важко добитися слова - почніть показувати картинки, і клас заговорить, а головне, заговорить вільно, невимушено».Під час педагогічної діяльності я визначила, що використання медіа-ресурсів підвищує інтерес учнів до творчості художників, напрямів у мистецтві, дозволяє використовувати на уроці окрім творів мистецтва, музичні, літературні твори, фольклор.

Технічними перевагами програмиPower Point є оперативність, можливість перегляду та прослуховування фрагментів, створення динамічних алгоритмів при поясненні нового матеріалу та багато інших мультимедійних можливостей.Формування інформаційної компетентності – необхідна умова включення підростаючого покоління у світовий інформаційний простір.Слайд-фільми та фільми-презентації можна використовувати в усіх темах та включати у будь-який етап уроку.Дані слайди я використовую під час знайомства з життям та творчістю художників, видів та жанрів мистецтва.“Музичні інструменти”Перед учителем на уроці стоїть завдання: відібрати, скомпонувати та оформити матеріал так, щоб учні змогли швидко освіжити в пам’яті, систематизувати вже знайому інформацію.При цьому учні мали б змогу побачити на які аспекти потрібно звернути увагу в темах, які будуть вивчатися пізніше.

Робота з журналами та підручниками в електронному виглядіСайт “Світове мистецтво”

Державний центр сучасного мистецтваМузеї світуВіртуальна екскурсія по Ватикану http://www.vatican.va/various/basiliche/san_giovanni/vr_tour/index-en.html«Мистецький арсенал»Сайт «Світова художня культура»Сайт “Класична музика”Для сучасної школи потрібний учитель, який може вільно мислити, самостійно генерувати та втілювати нові ідеї та технології навчання.Важливу роль в нашій роботі відіграє професійна компетентність педагога на сучасному етапі розвитку освіти. Постійно займаюсь самоосвітою.Безумовно, весь урок з використанням комп’ютера ми проводити не будемо, але ж є прийоми та методи ІКТ, які при умілому використанні пожвавлять наш урок, відправлять дітей у подорож по віртуальному музею, конкретизуватимуть теоретичний матеріал та привернуть увагу учнів.Дякую за увагу!


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка