Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. №340-рСкачати 33.35 Kb.
Дата конвертації11.06.2019
Розмір33.35 Kb.
ТипРозпорядження


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 10 травня 2018 р. № 340-р

ПЛАН
заходів із вшанування Дня пам’яті жертв геноциду


кримськотатарського народу у 2018 році

1. Провести публічний захід “Вечір-реквієм” на Софійській площі у м. Києві, приурочений Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, за участю посадових осіб держави, громадських та політичних лідерів, глав дипломатичних місій іноземних держав в Україні, представництв міжнародних організацій, культурних, наукових діячів, керівників релігійних організацій за рахунок коштів, передбачених головним розпорядникам на проведення заходів за даним напрямом.

МІП, Мінкультури, Мінсоцполітики, МТОТ, МЗС, МОН, Український інститут національної пам’яті, Держкомтелерадіо, Київська міська держадміністрація, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу (за згодою), Меджліс кримськотатарського народу (за згодою).

18 травня.

2. Організувати тематичні теле- і радіопередачі та покази документальних фільмів про депортацію кримськотатарського народу з Криму, розпочату НКВС 18 травня 1944 року.

Київська міська держадміністрація, державне підприємство “Кримський Дім” (за згодою), Держкіно.

Травень.

3. Провести у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти тематичні заходи, присвячені трагічним подіям, пов’язаним з геноцидом кримськотатарського народу та осіб інших національностей, а також сприяти організації перегляду фільмів “Хайтарма”, “Чужа молитва”.

МОН, МІП, Мінкультури, Меджліс кримськотатарського народу (за згодою).

Травень.

4. Забезпечити:

1) організацію мультимедійної інсталяції сучасних художників, присвячену депортації кримськотатарського народу.

Мінкультури, державне підприємство “Кримський Дім” (за згодою), Меджліс кримськотатарського народу (за згодою).

Травень;


2) організацію та проведення дипломатичними представництвами України за кордоном показу фільмів, пов’язаних з депортацією кримськотатарського народу, а також відповідних інформаційно-роз’яснювальних заходів (прес-конференцій, інтерв’ю, засідань за круглим столом тощо).

МЗС, МІП, Мінкультури, Меджліс кримськотатарського народу (за згодою).

Травень — червень;

3) організацію фотовиставки, присвяченої депортації кримськотатарського народу (м. Київ, Майдан Незалежності).

Державне підприємство “Кримський Дім” (за згодою), Мінкультури, Український інститут національної пам’яті, Мінсоцполітики, МТОТ, Київська міська держадміністрація, Меджліс кримськотатарського народу (за згодою).

17—25 травня;

4) підготовку тематичних інформаційних матеріалів про депортацію 1944 року — геноцид кримськотатарського народу та їх поширення у засобах масової інформації.

Український інститут національної пам’яті, МІП.

Травень;

5) виготовлення та поширення запрошень на публічний захід “Вечір-реквієм”, приурочений Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Мінкультури, державне підприємство “Кримський Дім” (за згодою), Мінсоцполітики, МТОТ, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу (за згодою), Меджліс кримськотатарського народу (за згодою).

Травень;


6) публічну безпеку і порядок під час проведення заходів, пов’язаних із вшануванням Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Національна поліція.

18 травня;

7) виготовлення відеоінформаційної продукції (аудіовізуальних творів) та розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру на тему “День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу”.

МІП.

Травень.


5. Сприяти:

1) організації мітингу пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу на Софійській площі у м. Києві.

Київська міська держадміністрація, МІП, державне підприємство “Кримський Дім” (за згодою), Меджліс кримськотатарського народу (за згодою).

18 травня;

2) організації телезвернень вищих посадових осіб держави, громадських, культурних діячів та релігійних лідерів до українського народу та світової громадськості у зв’язку із вшануванням Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

МІП, Меджліс кримськотатарського народу (за згодою).

Травень;

3) організації та проведенню релігійними організаціями поминальних богослужінь за жертвами депортації з Криму кримських татар та осіб інших національностей.

Мінкультури, Меджліс кримськотатарського народу (за згодою).

Травень;


4) організації медичного супроводу під час проведення публічного заходу “Вечір-реквієм” та мітингу пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу на Софійській площі у м. Києві.

Київська міська держадміністрація.18 травня.

____________________
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка