Рівненська державна обласна бібліотека: історія І сьогодення до 70-річчя від дня заснуванняСторінка1/16
Дата конвертації11.01.2018
Розмір2.44 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16
До 70-річчя заснування бібліотеки
Літопис

головної книгозбірні Рівненщини

Рівненська державна обласна бібліотекаДо 70 річчя заснування бібліотеки


Літопис

головної книгозбірні Рівненщини
(Рівненська державна обласна бібліотека

на сторінках друкованих видань)
Ретроспективний бібліографічний покажчик

(1940 – 2009 рр.)

Рівне 2009
ББК 91.9:78.3

Л 646
Літопис головної книгозбірні Рівненщини : (Рівненська державна обласна бібліотека на сторінках друкованих видань) : ретросп. бібліогр. покажч. (1940 – 2009 рр.) / уклад. Л.М. Стадницька ; наук. ред. та відп. за вип. В.П. Ярощук ; ред. Л.Г. Сахнюк. – Рівне : , 2009. -


У покажчику представлені публікації про діяльність Рівненської державної обласної бібліотеки з 1940 по 2009 рр.

Видання розраховане на дослідників в області бібліотекознавства, науковців, бібліотекарів, краєзнавців, викладачів вузів та студентів.Укладач:

Л. Стадницька
Науковий редактор та відповідальна за випуск:

В.П. ЯрощукРедактор:

Л.Г. Сахнюк
Комп'ютерний набір: І.В. Давидчук, З.М. Тирак


ISBN

© Рівненська державна обласна бібліотекаВід укладача
Ретроспективний бібліографічний покажчик „Літопис головної книгозбірні Рівненщини”, підготовлений до 70-річчя Рівненської державної обласної бібліотеки1, містить інформацію про друковані джерела, які висвітлюють її діяльність з 1940 по 2009 рік.

Мета створення видання: через публікації з журналів, газет, збірників, інших друкованих видань вичерпно представити широкій громадськості діяльність бібліотеки з початку її існування, показати вагомі надбання бібліотеки за період її функціонування.

Джерелами пошуку публікацій про бібліотеку стали каталоги і картотеки, бібліотечні фонди. De visо переглянуті ретроспективні та поточні бібліографічні видання, звіти про роботу бібліотеки, архівні документи тощо.

До покажчика включено збірники, бібліографічні і методичні матеріали, довідники, статті з газет та журналів.

Бібліографічний опис видань здійснено у відповідності до діючих стандартів. До більшості описів подаються анотації.

Матеріал розміщений в хронологічній послідовності, а у межах року - за алфавітом авторів та назв документа (у разі відсутності автора).

Для полегшення пошуку необхідної інформації до покажчика створений допоміжний апарат, а саме: іменний покажчик, покажчик назв, список переглянутих і використаних джерел.

До іменного покажчика включені прізвища авторів та всі імена, які зустрічаються в описах. Посилання на імена, які згадуються в анотаціях, взяті в круглі дужки.

До покажчика назв включено назви тих документів, які описані під заголовком.

До списку переглянутих і використаних джерел увійшли: наукові збірники, бібліографічні і методичні посібники, журнали, газети. Ті джерела, які ввійшли до покажчика, мають посилання на позицію, ті, що переглянуті, - без посилань. Біля назви журналів і газет зазначені роки для кращого відтворення періодичності опублікованих матеріалів.

Відбір матеріалу завершено 30.09.2009 року.

Видання призначене для дослідників в галузі бібліотекознавства, працівників бібліотек, науковців, викладачів, студентів вузів, краєзнавців, а також усіх, хто цікавиться історією бібліотечної справи.
Публікації
1940
1. Постанова Раднаркому УРСР “Про організацію музеїв і бібліотек у Західних областях України”, 8 травня 1940 р. // Культурне життя в Україні. Західні землі : Док. й матеріали, 1939-1953. – К., 1995. – Т. 1. – С. 96.

Про організацію по Ровенській області в т.ч. Державної обласної бібліотеки для дорослих у м. Ровно.

2. Про організацію бібліотек в області : Постанова Бюро Ровенського обкому КП(б)У, 3 лют. 1940 р. // Радянська Ровенщина. 1939-1959 : документи й матеріали. – Львів, 1962. – С. 43 - 44.
1946
3. Збільшується книжковий фонд : [Ровен. обл. б-ки] // Червоний прапор. – 1946. – 16 серп. – С. 4.

4. Книжкова виставка // Червоний прапор. – 1946. – 27 верес. – С. 6.

Про книжкові та ілюстративні виставки, які готує обласна бібліотека до Жовтневих свят.

5. Олексієнко Т. В обласній бібліотеці / Т. Олексієнко // Червоний прапор. – 1946. – 27 груд. – С. 2.

Про підготовку Ровенської обласної бібліотеки до виборів у Верховну Раду УРСР. В бібліотеці організовано довідково-консультативний куток, в читальному залі для читачів представлена рекомендована література. Працівники бібліотеки Н.М. Миколаєнко та Т.В. Караманчук дають консультації та довідки з питань виборів.
1947
6. До дня Сталінської Конференції // Червоний прапор. – 1947. – 3 груд. – С. 8.

У читальному залі обласної бібліотеки оформлена книжкова виставка “Великі принципи Сталінської Конституції”.


1948
7. Жуковська М. Конференція читачів / М. Жуковська // Червоний прапор. – 1948. – 4 квіт. – С. 5.

Про читацьку конференцію по роману Олександра Степанова “Порт-Артур”, проведену в обласній бібліотеці

8. Конференція читачів // Червоний прапор. – 1948. – 6 січ. – С. 8.

В читальному залі обласної бібліотеки відбулася читацька конференція по драматичному твору К. Сімонова “Російське питання”.

9. Крупа Е. Новини обласної бібліотеки / Е. Крупа // Червоний прапор. – 1948. – 3 квіт. – С. 8.

Про надходження до відділу абонемента обласної бібліотеки великої партії цінних та цікавих видань. Серед нових видань – художні твори, суспільно-політична, технічна, сільськогосподарська, література.

10. Лекції про новинки літератури // Червоний прапор. – 1948. – 4 квіт. – С. 5.

З метою популяризації кращих творів радянської літератури, а також широкого залучення трудящих до читання обласна бібліотека виступає з лекціями про новинки літератури на підприємствах, установах, навчальних закладах м. Ровно. “Кращі твори науково-популярної та художньої літератури”, “Оповідання про науку та її творців” – з такими темами виступила перед учнями торгово-кооперативної школи завідуюча читальним залом Т.В. Караманчук.

11. Ніколаєнко Н. На допомогу бібліотечним працівникам / Н. Ніколаєнко // Червоний прапор. – 1948. – 21 квіт. – С. 8.

Про обласний семінар для працівників районних бібліотек, організований Ровенською обласною бібліотекою.

12. Ровенщина готується до ювілею // Червоний прапор. – 1948. – 20 січ. – С. 8.

В читальному залі Ровенської обласної бібліотеки на честь 30-річчя Радянської України підготовлена художньо-ілюстративна виставка.


1949
13. Демченко М. Обговорення книги “Це було під Ровно” / М. Демченко // Червоний прапор. – 1949. – 11 листоп. – С. 3.

В читальному залі обласної бібліотеки відбулося обговорення книги Д. Медведєва “Це було під Ровно”. З розповіддю про партизанський рух на Ровенщині виступив колишній партизан загону Героя Радянського Союзу полковника Медведєва І.М. Дубовський та один з героїв цієї книги - Харитонов.

14. Семінар бібліотечних працівників // Червоний прапор. – 1949. – 8 трав. – С. 4.

В обласній бібліотеці проведений п’ятиденний семінар завідуючих районними бібліотеками. Учасники семінару прослухали лекції про організацію роботи бібліотек, зокрема з підготовки та відзначення 150-річчя від дня народження О.С. Пушкіна.

15. Скородумова Т. В читальному залі / Т. Скородумова // Червоний прапор. – 1949. – 12 квіт. – С. 3.

Автор публікації розповідає про читальний зал обласної бібліотеки, якій щоденно відвідують близько 100 осіб. Працівники виконують запити читачів, у разі відсутності в бібліотеці замовляють літературу по МБА з бібліотек Москви, Ленінграда, Києва.


1951
16. Кузьменко М. Літературний вечір, присвячений боротьбі за мир / М. Кузьменко // Червоний прапор. – 1951. – 10 жовт. – С. 2.

Про літературний вечір в читальному залі бібліотеки, на якому була прочитана доповідь на тему: “Радянська література в боротьбі за мир і демократію”. Силами читацького активу бібліотеки була організована художня частина. Звучали вірші М. Ісаковського, Б. Палійчука, О. Твардовського, М. Алігер та С. Гудзенка.

17. Кулінська Н. Конференція читачів / Н. Кулінська // Червоний прапор. – 1951. – 16 трав. – С. 3.

У статті завідуючої читальним залом Ровенської обласної бібліотеки розповідається про читацьку конференцію, присвячену темі боротьби за мир в творах радянських письменників і поетів. До конференції в читальному залі оформлена книжкова виставка на тему “Ми стоїмо за мир і відстоюємо справу миру”.

18. Культурний осередок // Червоний прапор. – 1951. – 21 берез. – С. 4.

Про обласну бібліотеку як про один з найбільших культурних осередків міста. Наведені статистичні дані: книжковий фонд бібліотеки нараховує до 200 тис. екземплярів книг, щоденне відвідування складає 400-600 читачів.

19. Крупа Є. Участь інтелігенції у масовій роботі бібліотеки / Є. Крупа // Червоний прапор. – 1951. – 25 берез. – С. 4.

В обласній бібліотеці відбулася читацька конференція по твору В. Ільєнкова “Большая дорога”, в якій найактивнішу участь взяли вчителі.


1952
20. Антоненко О. Конференція читачів обласної бібліотеки / О. Антоненко // Червоний прапор. – 1952. – 1 лип. – С. 2.

Про читацьку конференцію на тему “Письменники – лауреати міжнародної Сталінської премії миру”. Читачі бібліотеки прослухали доповідь “Прогресивні письменники зарубіжних країн в боротьбі за мир”.

21. Журилова Н. Книги з питань сільського господарства : (короткий анот. сп. л-ри.) / Н. Журилова // Червоний прапор. – 1951. – 20 трав. – С. 4.

Рекомендуються книги сільськогосподарської тематики, які можна отримати в обласній бібліотеці.

22. Журилова Н. Книги про боротьбу за мир : (список реком. л-ри) / Н. Журилова // Червоний прапор. – 1951. – 25 лип. – С. 4.

В обласну бібліотеку надійшли нові книги, присвячені боротьбі радянського народу за мир.

23. Кулінська Н. Бібліотека – на допомогу пропагандистам / Н. Кулінська // Червоний прапор. – 1951. – 6 лип. – С. 3.

Про курси пропагандистів в м. Ровно. На допомогу слухачам курсів в бібліотеці організовано декілька виставок літератури, зокрема “На допомогу самоосвіті”, складено до них списки рекомендованої літератури та картотеки на допомогу вивчаючим історію.

24. Крупа Є. Книги про боротьбу за мир : (короткий бібліогр. огляд) / Є. Крупа // Червоний прапор. – 1951. – 10 квіт. – С. 3.

Зав. метод. відділом обласної бібліотеки рекомендує літературу з фонду книгозбірні, що розкриває тему боротьби за мир.

25. Крупа Є. Читацькі конференції – важлива форма пропаганди книги / Є. Крупа // Червоний прапор. – 1952. – 10 квіт. – С. 2.

У статті зауважено на значенні проведення бібліотеками області читацьких конференцій з обговоренням цікавих книг. Так в обласній бібліотеці відбулась читацька конференція по роману Г. Ніколаєвої “Жнива”. Кращі художні твори радянської літератури були темами ще восьми читацьких конференцій, проведених в минулому році обласною бібліотекою.


1953
26. Бондарчук О. Широко пропагувати сільськогосподарську літературу / О. Бондарчук // Червоний прапор. – 1953. – 8 груд.

Рекомендації обласної бібліотеки з пропаганди книгозбірнями видань про досвід майстрів землеробства і тваринництва


27. В обласній бібліотеці : [про роботу б-ки по поліпшенню обслуговування читачів, які вивчають м.-л. теорію] // Червоний прапор. – 1953. – 23 трав.

28. До знаменної дати : [підготовка обл. б-ки до знаменної дати – 300-річчя возз’єднання України з Росією] // Червоний прапор. – 1953. – 28 жовт.

29. Назустріч славному 300-річчю : [про широку підготовчу роботу обл. і район. б-к обл. до 300-річчя возз’єднання України з Росією] // Червоний прапор. – 1953. – 20 жовт.

30. Колобов В. Використання художньої літератури при вивченні історії КПРС : [про картотеку обл. б-ки “На допомогу вивчаючим історію КПРС” / В. Колобов // Червоний прапор. – 1953. – 1 листоп.

31. Широко пропагувати сільськогосподарську літературу // Червоний прапор. – 1953. – 8 груд.
1954
32. Бондарчук О. Читацькі конференції на сільськогосподарські теми / О. Бондарчук // Червоний прапор. – 1954. – 31 лип. – С. 3.

Про розроблену Ровенською обласною бібліотекою для книгозбірень області тематику проведення конференції “За рішуче підвищення врожайності цукрових буряків у 1954 році” по книзі Т.Ф. Бойка “Перші успіхи молодих буряководів”.

33. Олекса М. В обласній бібліотеці / М. Олекса // Червоний прапор. – 1954. – 3 січ. – С. 2.

Про читацьку конференцію “Віковічна дружба російського та українського народів”, присвячена 300-річчю возз’єднання України з Росією.

34. У міжобласному абонементі // Червоний прапор. – 1954. – 28 верес. – С. 3.

Розповідь про міжбібліотечний абонемент обласної бібліотеки, який замовляє та отримує у тимчасове користування книги для читачів з різних бібліотек України та Росії.


1956
35. Мермер В. Поліпшити керівництво сільськими бібліотеками / В. Мермер // Червоний прапор. – 1956. – 11 квіт.

У статті старшого інспектора бібліотек Ровенського обласного управління культури В. Мермера зазначена роль обласної бібліотеки у покращенні комплектування книжкових фондів сільських бібліотек області.


1957
36. Маловицький А. Семінар бібліотекарів : [до 40-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції] / А. Маловицький // Червоний прапор. – 1957. – 16 серп. – С. 3.

На семінарі виступили працівники бібліотеки Бондарчук О., Безюк З., Соколовська В., Харитонов Б. Йшлося про досвід роботи з організації книжкових виставок, добору і відображенню місцевих матеріалів, складанню списків рекомендованої літератури до цієї дати.

37. Мермер В. Краще обслуговувати населення книгою / В. Мермер // Червоний прапор. – 1957. – 22 листоп. – С. 3.

Автор пише про покликання обласної бібліотеки бути справжнім методичним центром бібліотечної роботи: допомагати працівникам сільських бібліотек підвищувати знання, вчити їх вести пропаганду літератури

38. Сердюк Н. Література до 40-річчя Великого Жовтня / Н. Сердюк // Червоний прапор. – 1957. – 9 лип. – С. 2.

Анотований список літератури, яка надійшла в бібліотеку.

39. Сердюк Н. Нові книги / Н. Сердюк // Червоний прапор. – 1957. – 7 черв. – С. 3.

Бібліограф обласної бібліотеки Н. Сердюк інформує про надходження нових книг суспільно-політичної тематики до бібліотеки.

40. Хозрошина Ж. Літературний вечір : [присвяч. обговоренню альм. “Літературна Ровенщина”] / Ж. Хозрошина // Червоний прапор. – 1957. – 30 листоп. – С. 3.

В своїх виступах гості вечора Безюк, Біленко, Віннікова, Нечаєнко, Михальчук, Сиволап, Якимчук та ін. підкреслювали, що поява альманаху є відрадним явищем в культурному житті області. Під час обговорення альманаху читачами були зроблені деякі критичні зауваження щодо якості творів та художнього оформлення видання.


1958
41. Онопрієнко С. Коли забувають про головне : [аналіз метод. допомоги Ровен. обл. б-ки б-кам області] / С. Онопрієнко // Соц. культура. – 1958. - № 10. – С. 31 - 32.
1959
42. Клименко Г. Книжкова виставка до 8 Березня / Г. Клименко // Червоний прапор. – 1959. – 8 берез. – С. 2.

В Ровенській обласній бібліотеці організована книжкова виставка “Жінки – велика сила соціалістичного суспільства”, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Література представлена у двох розділах: “Роль радянської жінки в побудові комунізму” та “Радянська жінка в художній літературі”.

43. Клімова О. Обласний семінар бібліотечних працівників / О. Клімова // Червоний прапор. – 1959. – 18 листоп. – С. 2.

Стаття зав. методичним кабінетом обласної бібліотеки інформує про п’ятиденний семінар бібліотечних працівників, на якому обговорювалось питання пропаганди бібліотеками області матеріалів ХХІ з’їзду КПРС, суспільно-політичної, науково-природничої та сільськогосподарської літератури та підсумків історичного візиту М.С. Хрущова в США.

44. Кучерук В. Бібліотеки Ровно до чеховських днів : [до 100-річчя від дня народж. рос. письм. А.П. Чехова] / В. Кучерук // Червоний прапор. – 1959. – 19 груд. – С. 4.

Про підготовку до знаменної дати колективу обласної бібліотеки.

45. Мермер В. Нести в маси книги – джерело знань / В. Мермер // Червоний прапор. – 1959. – 27 лист. – С. 3.

Про обговорення бібліотечними працівниками статті в газеті “Правда” “Богатства библиотек – народу!”, в якій підняті важливі питання щодо поліпшення роботи бібліотек. Автор статті закликає бібліотечних працівників піднести свою роботу на рівень нових вимог.


1960
46. Мермер В. Багатство бібліотек трудящим / В. Мермер // Червоний прапор. – 1960. – 6 верес. – С. 3.

Про роль бібліотек області та обласної бібліотеки у комуністичному вихованні, піднесенні культурного рівня радянських людей.


1961
47. Боярченко П. Читач одержує потрібну книгу / П. Боярченко // Червоний прапор. – 1961. – 29 серп. – С. 4.

Про міжбібліотечний, міжобласний та заочні абонементи при обласній бібліотеці, послугами яких користуються сотні читачів.


1962
48. Кенсицький А. Читацька конференція / А. Кенсицький // Червоний прапор. – 1962. – 6 жовт. – С. 4.

В бібліотеці відбулася читацька конференція по повісті Г. Матвєєва “Новий директор”, яка присвячена життю сучасної школи. В обговоренні книги брали участь вчителі шкіл м. Ровно.

49. Обласна нарада з питань ідеологічної роботи : [в світлі рішень ХХІІ з’їзду КПРС] // Червоний прапор. – 1962. – 6 берез. – С. 6.

В обговоренні доповіді брав участь завідуючий обласною бібліотекою О. Польохін.

50. Тертишна Н. Нові книги / Н. Тертишна // Червоний прапор. – 1962. – 7 серп. – С. 4.

Анотований список художніх книг, що надійшли в бібліотеку.


1963
51. Бабюк В. До шевченківських днів / В. Бабюк // Червоний прапор. – 1963. – 3 жовт. – С. 4.

Автор розповідає, як до 150-річчя від дня народження великого українського поета, революціонера-демократа Тараса Шевченка, обласна бібліотека пропагує його твори, літературу про життя і творчість Кобзаря. Оформлені книжкові виставки “Великий Кобзар” та “Шевченко – художник”. В читальному залі, в установах і на підприємствах міста бібліотека провела літературний вечір на тему “Доля жінки-кріпачки в творчості Т.Г. Шевченка”, на якому виступила зав. читальним залом Людмила Мячина. Студенти педінституту прочитали вірші поета.

52. Бабюк В. Книжкова виставка про хімію / В. Бабюк // Червоний прапор. – 1963. – 28 груд. – С. 4.

Про оформлення в бібліотеці великої книжково-ілюстративної виставки на тему “Великій хімії – широку дорогу”, на якій література представлена у трьох розділах: “Розвиток хімічної промисловості – всенародна справа”, “Хімія – могутній засіб розвитку сільськогосподарського виробництва” та “Дари хімії – народу”.

53. Бабюк В. Хроніка культурного життя / В. Бабюк // Червоний прапор. – 1963. – 4 черв. – С. 4.

У читальному залі експонуються три книжкові виставки: “Політика партії в галузі літератури і мистецтва”, “Основні проблеми радянської літератури на сучасному етапі” та “Література і мистецтво на службі народу”.

54. Григорович М. Хроніка культурного і шкільного життя / М. Григорович // Червоний прапор. – 1963. – 4 жовт. – С. 4.

В обласній бібліотеці проведено читацьку конференцію по книзі О. Феофанова “Счастье в кредит”. З розповідями про життя в капіталістичному світі виступили запрошені, яким довелося довгий час жити в Канаді.

1964
55. Бабюк В. Розмову веде читач / В. Бабюк // Червоний прапор. – 1964. – 25 жовт.

Короткий огляд проведення в області Всесоюзної читацької конференції “Молодий герой радянської літератури”, зокрема в обласній бібліотеці.

56. Славний ювілей : [Ровен. держ. б-ці – 25 р.] // Червоний прапор. – 1964. – 5 лют.

У статті йдеться про урочистий вечір, присвяченій 25-річчю обласної бібліотеки та обласного краєзнавчого музею.


1965
57. Бабюк В.П. Пути к сердцам читателей / В.П. Бабюк // Библиотекарь. – 1965. - № 8. – С. 18 - 20.

Про надання Ровенською обласною бібліотекою методичної допомоги сільським бібліотекам по атеїстичному вихованню читачів.


1966
58. Бабюк В. Бібліотечну книгу – в кожний дім / В. Бабюк // Червоний прапор. – 1966. – 28 верес. – С. 3.

Про Всесоюзний громадський огляд бібліотек, присвячений 50-річчю Радянської влади, та про участь в ньому книгозбірень області. Мета огляду – сприяти бібліотекам у подальшому покращенню обслуговування населення книгою.

59. Бабюк В. Жовтневі читання / В. Бабюк // Червоний прапор. – 1966. – 2 лист. – С. 2.

Працівники обласної бібліотеки організували на підприємствах, в установах і організаціях обласного центру жовтневі читання, присвячені 50-річчю Радянської влади. З бесідами, оглядами літератури, читаннями уривків з художніх творів виступили працівники бібліотеки Л.Я. Мячина, Є.Т. Несененко та О.К. Ставицька.


1967
60. Бабюк В. Що читає молодь? : за матеріалами соц. досліджень чит. інтересів сіл. молоді / В. Бабюк // Червоний прапор. – 1967. – 13 черв.

Стаття методиста обласної бібліотеки Віктора Павловича Бабюка присвячена проведенню соціологічних досліджень методичним відділом обласної бібліотеки.

61. Присвячені ювілею Радянської України // Червоний прапор. – 1967. – 3 груд. – С. 3.

Повідомлення про те, що в Ровенську обласну бібліотеку надійшла більшість з випущених видавництвами республіки суспільно-політичних видань і художніх творів, присвячених 50-річчю встановлення Радянської влади на Україні.


1968
62. Корсун В. Бібліотека – колектор – видавництво : [стаття гол. б-ря Ровен. обл. б-ки] / В. Корсун // Соц. культура. – 1968. - № 5. – С. 34 - 35.
1969
63. Бабюк В. Книгозабезпеченість села : [про стан кн. фондів і придбання л-ри за рахунок культфондів колгоспів] / В. Бабюк, П. Кириленко // Червоний прапор. – 1969. – 30 лип. – С. 3.

Про допомогу обласної бібліотеки в комплектуванні фонду сільських бібліотек літературою сільскогосподарської тематики.

64. Мячина Л.Я. Безсмертний Ленін : [матеріали до оглядів творів вождя та л-ри про нього] / Л. Мячина // Нові книги УРСР. – 1969. - № 15.

65. Огляди літератури до знаменних дат : [на таку тему підготовлено консультацію] // Нові книги УРСР. – 1969. - № 1.

66. Перебийніс Є. Семінар бібліотечних працівників / Є. Перебийніс // Червоний прапор. – 1969. – 12 жовт. – С. 3.

Про обласний семінар-практикум у Зарічненській районній бібліотеці, в якому брали участь методисти Ровенської обласної бібліотеки. Семінар був спрямований на підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, поліпшення методичного керівництва сільськими бібліотеками.


1970
67. Бабюк В. Бібліотеки і атеїстичне виховання / В. Бабюк // Червоний прапор. – 1970. – 12 верес. – С. 3.

Про роль обласної бібліотеки та бібліотек області в атеїстичному вихованні та комплектуванні фондів науково-природничою літературою.

68. Бабюк В. Біля вогнища, на привалі ... / В. Бабюк // Червоний прапор. – 1970. – 5 черв. – С. 4.

В обласній науковій бібліотеці відбулася зустріч з братом людини із легенди - розвідника Миколи Кузнєцова - Віктором та помічником розвідника Валентиною Довгер під час обговорення книги Дмитра Медведєва “Сильні духом” про партизанський рух на Рівненщині.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка