Постанова Президії нам україни 06. 04. 2017 №5/38-09 Повідомлення Національної академії мистецтв УкраїниСкачати 43.77 Kb.
Дата конвертації17.01.2018
Розмір43.77 Kb.
ТипПостанова

ЗАТВЕРДЖЕНО

Постанова Президії НАМ України

06.04.2017 № 5/38-09

Повідомлення Національної академії мистецтв України

Національна академія мистецтв України оголошує у червні 2017 року проведення виборної сесії Загальних зборів і, згідно з її Статутом, повідомляє про наявність вакансій дійсних членів /академіків/ та членів-кореспондентів у відповідних відділеннях:№№

п/п


ВідділенняКількість вакансій

дійсних членів

/академіків/членів-кореспондентів

1

образотворчого мистецтва

1

4

2


музичного

мистецтва


2

2

3


театрального

мистецтва


2

2

4

кіномистецтва

3

2

5

синтезу пластичних мистецтв

2

0

секція естетики та культурології

1

1

6


теорії та історії

мистецтв

4

2

Дійсними членами /академіками/ НАМ України, відповідно до її Статуту, обираються вчені, митці з числа членів-кореспондентів НАМ України, які досягли значних успіхів у розвиткові та збагаченні української художньої культури, науковій, художній, педагогічній діяльності, мистецтвознавстві та культурології і створили визнані вітчизняною та світовою науковою спільнотою наукові школи, запропонували підхід до розв’язання наукових проблем, що мають велике теоретичне чи практичне значення, провадять активну наукову і громадську діяльність.

Членами-кореспондентами НАМ України обираються вчені, що мають науковий ступінь доктора наук, визнаний вітчизняною та світовою науковою спільнотою науковий доробок, розв’язали наукову проблему, що має вагоме теоретичне чи практичне значення, проводять активну наукову і громадську діяльність, діячі національного мистецтва України у творчому доробку яких є визначні твори мистецтва, досягли значних успіхів у створенні мистецтвознавчих та культурологічних праць, реалізації загально-мистецьких проектів, програм, поєднують наукову, педагогічну та творчу діяльність.

Право висувати кандидатів у дійсні члени /академіки/ і члени-кореспонденти НАМ України із зазначених у повідомленні галузей науки і мистецтва надається дійсним членам (академікам), членам-кореспондентам НАМ України, вченим (науковим) радам наукових установ, атестованим відповідно до вимог Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», та вищих мистецьких навчальних закладів.

Висування кандидатів у дійсні члени /академіки/ та члени-кореспонденти НАМ України і прийняття документів здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення про вибори.

По кожній рекомендованій кандидатурі кандидатом на обрання, установою чи організацією мають бути підготовлені такі документи й матеріали: подання (за рекомендацією дійсних членів /академіків/ або членів-кореспондентів), подання та відповідно оформлені протокольні рішення (за рекомендацією вчених рад наукових установ або вищих мистецьких навчальних закладів), творча характеристика, особовий листок по обліку кадрів, автобіографія кандидата, 4 фотокартки /3х4 см/ та 2 фото /10х15 см/ кольорові, перелік наукових праць або основних творів, копії документів про освіту, наукові та почесні звання, державні нагороди, альбом фоторепродукцій (творів образотворчого мистецтва, архітектури), творчих робіт, відео-аудіо матеріали музичних, сценічних та кінотворів, копії паспорту та ідентифікаційного коду, публікації у пресі й відгуки про наукові та творчі здобутки кандидата, заява кандидата на участь у конкурсі, згода кандидата на збір та обробку персональних даних, звіт кандидата про роботу за 3 роки /для кандидатів на заміщення вакансії дійсного члена (академіка)/.

Невідповідність поданих документів зазначеним вимогам є підставою для недопущення кандидатури до обрання.

Зазначені документи та матеріали /в одному примірнику/ надсилаються протягом одного місяця з дня оприлюднення цієї інформації за адресою: 01054, Київ-54, вул. Бульварно-Кудрявська, 20, Президія Національної академії мистецтв України /контактні телефони: 486-31-36, факс /044/ 486-33-69.

Список висунутих та зареєстрованих кандидатів у дійсні члени /академіки/ і члени-кореспонденти НАМ України оприлюднюється на офіційному веб-сайті НАМ України та у засобах масової інформації не пізніше ніж за 15 днів до виборів.

Сесія загальних зборів по виборах дійсних членів /академіків/ і членів-кореспондентів НАМ України відбудеться згідно з Положенням «Про вибори до Національної академії мистецтв України», затвердженим Постановою Президії НАМ України.
Президент

Національної академії мистецтв України,академік А.В. ЧЕБИКІН
Головний учений секретар

Національної академії мистецтв України,

член-кореспондент О.В. СКРИПНИКПоділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка