План роботи міських методичних секцій педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів у 2016-2017 навчальному роціСторінка1/8
Дата конвертації26.06.2019
Розмір1.2 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8


ПОГОДЖЕНО:

Директор Навчально-методичного

кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві
______________ К. Мірошниченко

«____» _________________ 2016 р.
ЗАТВЕРДЖЕНО:

Заступник начальника управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київміськради (КМДА)


___________________________Т. Мусієнко

«____» _________________ 2016 р.

ПЛАН

роботи міських методичних секцій

педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів
у 2016-2017 навчальному році
м. Київ

ЗМІСТ


1.

Директори професійно-технічних навчальних закладів

3

стор.

2.

Заступники директорів з навчально-виробничої роботи

10

стор.

3.

Заступники директорів з навчальної роботи

15

стор.

4.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи

18

стор.

5.

Старші майстри

22

стор.

6.

Методисти професійно-технічних навчальних закладів

26

стор

7.

Керівники фізичного виховання

30

стор.

8.

Практичні психологи

33

стор.

9.

Бібліотечні працівники

36

стор.

10.

Секція викладачів основ технічної механіки, основ електротехніки, фізики та математики

38

стор.

11.

Секція викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін (історії, основ правових знань, основ ринкової економіки та економіки галузі)


40

стор.


12.

Секція викладачів словесності (українська мова та література, світова література)

43

стор.

13.

Секція викладачів природничих дисциплін (хімія, біологія, географія)

45

стор.

14.

Секція викладачів іноземних мов

47

стор.

15.

Секція будівельних та деревообробних професій

49

стор.

16.

Секція транспортних професій (автомобільного, водного та залізничного транспорту)

52

стор.

17.

Секція холодної обробки металів (токарі, фрезерувальники, верстатники широкого профілю) та слюсарних професій

55

стор.

18.

Секція гарячої обробки металів (електрогазозварювальники, ковалі)

57

стор.

19.

Секція енергетичних, радіотехнічних професій і професій радіоелектроніки та зв’язку

60

стор.

20.

Секція професій легкої, поліграфічної промисловості й сфери послуг

62

стор.

21.

Секція професій харчових технологій

65

стор.

22.

Секція викладачів креслення, інженерної графіки та малювання

68

стор.

23.

Секція викладачів інформатики та інформаційних технологій

70

стор.

24.

Секція інформаційно-комунікативних мереж (секретар керівника, оператор комп’ютерного набору, касир-контролер, обліковець, адміністратор)


72

стор.


25.

Секція викладачів предмету «Захист Вітчизни»

74

стор.

26.

Секція викладачів фізичного виховання

78

стор.

27.

Інформація про голів та учасників міських методичних секцій

81

стор.

28.

Зведені дані щодо ММС

85

стор.


ДИРЕКТОРИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Назва семінару

Тема

Дата

Місце

проведення

Відповідальні

Міська методична секція

1. Тема: Застосування науково-методичних новацій та проектних технологій у формуванні особистісно-розвивального середовища ПТНЗ для забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників у навчальному закладі.

Мета: Вивчити досвід роботи навчального закладу щодо упровадження у навчально-виробничу та навчально-виховну діяльність інноваційних дослідницьких та освітніх технологій для формування особистісно-розвивального середовища ПТНЗ.

1.1. Відвідування та аналіз відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання, тренінгів, майстер-класів.Заступники директора з навчально-виробничої та навчальної роботи Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

1.2. Презентація діяльності навчального закладу щодо використання науково-методичних новацій та проектних технологій у формуванні особистісно-розвивального середовища ПТНЗ, упровадження позитивного вітчизняного та міжнародного досвіду.Гаврилюк В.І. – директор Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

1.3. Створення та використання власних авторських методик, програмного забезпечення та проектних технологій для досягнення якісних результатів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки.Кучерчук І.Е. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

1.4. Дидактичні умови використання особистісно-розвивальних методик при викладання загальноосвітніх предметів як необхідного компоненту підготовки висококваліфікованого робітника.Агеєнко І.В., Береза І.М. – заступник директора з навчальної роботи та методист Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

1.5. Роль проектних технологій в організації навчально-виховної роботи, національно-патріотичного виховання, формуванні активної громадської позиції у молоді.Михлик Л.І. – заступник директора з навчально-виховної роботи Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

1.5: Дискусія: «Сучасні освітні технології та традиційні методи навчання: «плюси» та «мінуси» їх застосування у навчальному процесі».Учасники міської методичної секції.

1.6. Ознайомлення з матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням предметів і професій навчального закладу.Відповідальні працівники Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П.Конашевича-Сагайдачного.

1.7. Різне.Мусієнко Т.П. - заступник начальника Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА);

Мірошниченко К.Б. – директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

26.10.2016

Київське вище професійне училище водного транспорту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного

Мусієнко Т.П.,

Мірошниченко К.Б.,

Гаврилюк В.І.


Міська методична секція

2. Тема: Моделювання змісту професійної підготовки відповідно до вимог сучасного виробництва для підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів, мобільних на ринку праці.

Мета: Ознайомлення з досвідом роботи щодо оновлення змісту професійної освіти, упровадження сучасних професій, основаних на компетентістному підході, для забезпечення ефективної діяльності педагогічного колективу щодо підвищення якості професійної підготовки учнів навчального закладу.

2.1. Відвідування та аналіз відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання, тренінгів, майстер-класів.Заступники директора з навчально-виробничої та методичної роботи Вищого професійного училища № 25 м. Києва.

2.2. Презентація діяльності навчального закладу з упровадження нових напрямів освітньої діяльності ВПУ № 25 м. Києва, оновлення змісту освіти, введення в навчальний процес сучасних професій, та створення оптимальних умов діяльності педагогічного та учнівського колективу навчального закладу.Морзе Ю.Л. – директор Вищого професійного училища № 25 м. Києва.

2.3. Модернізація змісту професійної підготовки, використання регіонального компоненту змісту освіти для забезпечення якісної підготовки конкурентоспроможних висококваліфікованих робітничих кадрів відповідно до вимог ринку праці.Натеса М.Г. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища № 25 м. Києва.

2.4. Використання сучасних науково-методичних підходів до організації навчально-виховного процесу, упровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій як передумова забезпечення якісної професійної освіти.Ганусовська І.В., Сергеєва Н.Л. – заступник директора з навчальної роботи та методист Вищого професійного училища № 25 м. Києва.

2.5. Круглий стіл: «Забезпечення якісної професійної освіти, що враховує вимоги сучасних виробничих технологій, як необхідний компонент створення позитивного іміджу сучасного закладу столичної профтехосвіти».Учасники міської методичної секції.

2.6. Огляд-знайомство з матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням предметів та професій ПТНЗ.Відповідальні працівники Вищого професійного училища № 25 м. Києва.

2.7. Різне.Мусієнко Т.П. - заступник начальника Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА);

Мірошниченко К.Б. – директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

21.12.2016

Вище професійне училище № 25 м. Києва

Мусієнко Т.П.,

Мірошниченко К.Б.,

Морзе Ю. Л.


Міська методична секція

3. Тема: Упровадження сучасних виробничих технологій у професійній підготовці кваліфікованих робітничих кадрів для забезпечення потреб будівельної галузі.

Мета: Вивчити досвід роботи навчального закладу щодо організації навчально-виробничої діяльності ПТНЗ на засадах соціального партнерства задля використання можливостей матеріально-технічної бази підприємств – замовників робітничих кадрів для проведення виробничого навчання та виробничої практики в умовах виробництва.

3.1. Відвідування та аналіз відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання, тренінгів, майстер-класів.Заступники директора з навчально-виробничої та навчальної роботи Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури.

3.2. Презентація діяльності навчального закладу щодо оновлення матеріально-технічної бази, впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій, організації навчально-виробничого процесу в умовах виробництва на основі розвитку соціального партнерства.Качаловський П.І. – директор Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури.

3.3. Організація проведення виробничого навчання та виробничої практики на базі підприємств будівельної галузі у контексті впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у навчальний процес, використання можливостей щодо створення навчально-виробничих дільниць.Хоменко І.В. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури.

3.4. Розвиток творчої активності учнів за професійним спрямуванням у навчальний та позаурочний час, використання проектних технологій та можливостей ІТ-технологій у процесі науково-технічної творчості.Бараненко Ю.В., Самойленко М.В. – заступник директора з навчально-виховної роботи та методист Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури.

3.5. Вільний мікрофон: «Ефективність співпраці із соціальними партнерами для забезпечення формування сучасних виробничих компетенцій у педагогів професійної освіти».Учасники міської методичної секції.

3.6. Огляд-знайомство з матеріально-технічним та комплексно-методичним забезпеченням навчального закладу.Відповідальні особи Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури.

3.7. Різне.Мусієнко Т.П. - заступник начальника Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА);

Мірошниченко К.Б. – директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

08.02.2017

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури

Мусієнко Т.П.,

Мірошниченко К.Б.,

Качаловський П.І.


Міська методична секція

4. Тема: Сучасні підходи до організації виробничого навчання та виробничої практики в умовах підприємства на основі співпраці із роботодавцями-замовниками кадрів та використання творчого потенціалу педагогічного колективу для оновлення змісту професійної освіти.

Мета: Ознайомитись з результатами роботи навчального закладу щодо організації якісної професійно-практичної підготовки, оновлення змісту професійної освіти, упровадження сучасних форм і методів виробничого навчання у навчально-виробничий процес.

4.1. Відвідування та аналіз уроків теоретичного та виробничого навчання, тренінгів, майстер-класів.Заступники директора з навчально-виробничої та навчальної роботи Київського професійного енергетичного ліцею.

4.2. Презентація діяльності навчального закладу з питань забезпечення якісної професійно-практичної підготовки на основі співпраці із роботодавцями – замовниками робітничих кадрів: проблеми, шляхи вирішення, результати.Михальчук О.І. – директор Київського професійного енергетичного ліцею.

4.3. Врахування вимог сучасного ринку праці для корегування навчальних планів і програм із професійно-теоретичної та загальнопрофесійної підготовки, оновлення змісту освіти шляхом створення нових ДС ПТО.Мазурець Ю.В. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського професійного енергетичного ліцею.

4.4. Основні напрямки діяльності навчального закладу зі створення і впровадження професійно орієнтованих навчальних програм, використання інноваційних інформаційно-комунікаційних засобів навчання, стимулювання учнівської творчості для розвитку професійних компетенцій.Стельмащук Т.В., Гулько Н.М. – заступники директора з навчальної та навчально-виховної роботи Київського професійного енергетичного ліцею.

4.5. Круглий стіл за участі соціальних партнерів та роботодавців-замовників кадрів з питань організації виробничої практики та працевлаштування випускників ПТНЗ.Учасники міської методичної секції.

4.6. Ознайомлення з матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням навчального закладу.Відповідальні особи Київського професійного енергетичного ліцею.

4.7. Різне.Мусієнко Т.П. - заступник начальника Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА);

Мірошниченко К.Б. – директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

19.04.2017

Київський професійний енергетичний ліцей

Мусієнко Т.П.,

Мірошниченко К.Б.,

Михальчук О.І..


Міська методична секція

5. Тема: Упровадження сучасних виробничих технологій, що відповідають європейським стандартам професійної освіти, у навчально-виробничий процес та формування особистісно-розвивальних компетенцій педагогічного колективу для модернізації форм, методів і засобів навчання та оновлення змісту професійної підготовки

Мета: Ознайомитись з результатами роботи навчального закладу щодо використання сучасних виробничих технологій та оновлення змісту професійної освіти, упровадження сучасних форм, методів і засобів професійної освіти, формування творчої атмосфери роботи педагогічного колективу.

4.1. Відвідування та аналіз уроків теоретичного та виробничого навчання, тренінгів, майстер-класів.Заступники директора з навчально-виробничої та навчальної роботи Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

4.2. Презентація діяльності навчального закладу з питань упровадження сучасних виробничих технологій, оновлення матеріально-технічної бази навчального закладу, формування творчого потенціалу педагогічного колективу на основі співпраці із соціальними партнерами та використання міжнародного досвідуАлексенко Г.В. – директор Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

4.3. Врахування вимог сучасного ринку праці для модернізації навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу, упровадження нових професій та підвищення фахового рівня педагогічних працівників професійної підготовки – шлях до якісної професійної освіти.Корінчевська В.В. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

4.4. Основні напрямки діяльності педагогічного колективу з популяризації професійної освіти, робітничих професій, власного навчального закладу з використанням інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій, розвиток потенціалу творчих можливостей педагогів-новаторів та учнівського самоврядування.Тумановська А.М., Найверт Ю.О. – заступники директора з навчальної та навчально-виховної роботи Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

4.5. Ознайомлення з матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням навчального закладу.

Відповідальні особи Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

4.6. Різне.Мусієнко Т.П. - заступник начальника Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА);

Мірошниченко К.Б. – директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

07.06.2017

Київське вище професійне училище будівництва і дизайну

Мусієнко Т.П.,

Мірошниченко К.Б.,

Алексенко Г.В.ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ РОБОТИ

Назва семінару

Тема

Дата

Місце

проведення

Відповідальні

Міська методична секція

1. Розробка та впровадження в навчальний процес електронних посібників та підручників для предметів професійного спрямування – реальний шлях підвищення якості підготовки робітничих кадрів.

Мета: Активізація роботи ПТНЗ щодо популяризації та розширення спектру використання інноваційних та виробничих технологій у навчальний процес.

1.1. Відвідування та аналіз уроків теоретичного та виробничого навчання.Учасники міської методичної секції.

1.2. Упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес як реальний шлях підвищення якості підготовки робітничих кадрів.Моторний М.М. – заступник директора Вищого професійного училища № 33 м. Києва.

1.3. Стан впровадження та апробації електронних посібників та підручників у навчальний процес.Заступники директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища № 33 м. Києва, Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.

1.4. Упровадження в навчальний процес елементів проектного навчання та їх вплив на якість професійної підготовки.Заступники директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ "Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва", ДПТНЗ "Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва".

1.5. Аналіз результативності застосування інформаційно-комп’ютерних технологій у навчальний процес.Заступники директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою", Вищого професійного училища Національного авіаційного університету.

1.6. Ознайомлення з навчально-матеріальною базою та комплексно-методичним забезпеченням професій навчального закладу.Моторний М.М. – заступник директора Вищого професійного училища № 33 м. Києва.

1.7. Різне.Мусієнко Т.П. – заступник начальника Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА);

Гармаш Л.М. – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

20.10.2016


Вище професійне училище № 33 м. Києва

Мусієнко Т.П.,
Гармаш Л.М.,

Наконечний П.С.Міська методична секція

2. Тема: Методологічні аспекти процесу підготовки дипломних проектів, процедури проведення Державної кваліфікаційної атестації та поетапної атестації, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів.

Мета: Визначити єдині методико-педагогічні вимоги щодо алгоритму підготовки, процедури проведення та критеріїв оцінювання дипломних робіт (проектів), підвищення ролі роботодавців у визначенні рівня професійної підготовки випускників ПТНЗ.

2.1. Відвідування та аналіз уроків теоретичного та виробничого навчання.Учасники міської методичної секції.

2.2. Методичні рекомендації щодо підготовки, оформлення дипломних проектів та процедури проведення ДКА, ПА, ТО.

Заступники директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища залізничного транспорту імені В.С. Кудряшова, Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури.

2.3. Участь роботодавців у навчально-виробничому процесі, їх роль в організації виробничої практики та визначенні професійно-кваліфікаційного рівня випускників ПТНЗ.Заступники директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва, Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України.

2.4. Єдині нормативні та методико-психологічні вимоги щодо ведення ділової, звітно-плануючої, навчально-методичної документації.Заступники директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища № 25 м. Києва, Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

2.5. Круглий стіл: «Визначення основних критеріїв та алгоритму процедури підготовки, оформлення, захисту, критеріїв оцінювання дипломних проектів та присвоєння відповідного рівня кваліфікації випускникам ПТНЗ».Учасники міської методичної секції.

2.6. Ознайомлення з навчально-матеріальною базою та комплексно-методичним забезпеченням професій навчального закладу.Степанова Л.В. – заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва».

2.7. Різне.Мусієнко Т.П. – заступник начальника Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА);

Гармаш Л.М. – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

22.12.2016


Державний навчальний заклад "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва"

Мусієнко Т.П.,
Гармаш Л.М.,

Сидоренко О.М.Міська методична секція

3. Тема: Технологія упровадження інтегрованого навчання в навчально-виробничий процес та її вплив на якість підготовки кваліфікованих робітників.

Мета: Ознайомлення з методикою, рекомендаціями та досвідом роботи навчального закладу щодо проведення інтегрованих (бінарних) уроків у навчально-виробничий процес навчального закладу.

3.1. Відвідування та аналіз уроків теоретичного та виробничого навчання.Учасники міської методичної секції.

3.2. Упровадження технології інтегрованого навчання – запорука якісної підготовки кваліфікованих робітників.Петрович С.М. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу.

3.3. З досвіду роботи: «Технологія проведення бінарних уроків з професійної підготовки: від теорії до практики».Заступники директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, Вищого професійного училища № 33 м. Києва.

3.4. Переваги впровадження в професійно-практичну підготовку інтегрованих (бінарних) уроків з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.Заступники директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою", Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.

3.5. Круглий стіл: «Застосування технології інтегрованого навчання у навчальних закладах: пропозиції та рекомендації».Учасники міської методичної секції.

3.6. Ознайомлення з навчально-матеріальною базою та комплексно-методичним забезпеченням професій навчального закладу.Петрович С.М. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу.

3.7. Різне.Мусієнко Т.П. – заступник начальника Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА);

Гармаш Л.М. – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

16.03.2017

Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу

Мусієнко Т.П., Гармаш Л.М.,

Добровольська С.М.Міська методична секція

4. Тема: Державні стандарти на компетентісно-модульній основі – запорука якісної підготовки кваліфікованих робітників.

Мета: Ознайомлення з досвідом роботи навчального закладу щодо впровадження ДС ПТО на компетентісно-модульній основі при підготовці кваліфікованих робітників та їх вплив на результативність навчання.

4.1. Відвідування та аналіз уроків теоретичного та виробничого навчання.Учасники міської методичної секції.

4.2. Основні напрямки розвитку Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.Гаврилюк В.І. – директор Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

4.3. Результативність упровадження Державних стандартів, основаних на компетентнісно-модульній основі у професійно-технічній освіті при підготовці робітничих кадрів.Кучерчук І.Е. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

4.4. Методична робота у навчальному закладі як один із напрямків удосконалення майстерності педагогічних працівників.Корінчевська В.В. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.

Дейнеко О.С. – заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ "Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва".

4.5. Використання інтерактивних технологій навчання при впровадженні Державних стандартів професійно-технічної освіти у навчально-виробничий процес.Заступники директора з навчально-виробничої роботи Вищого професійного училища № 33 м. Києва, ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою".

4.6. Дискусія: «Державні стандарти ПТО: реальні шляхи удосконалення».Учасники міської методичної секції.

4.7. Ознайомлення з навчально-матеріальною базою та комплексно-методичним забезпеченням професій навчального закладу.Кучерчук І.Е. – заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського вищого професійного училища водного транспорту КДАВТ імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

4.8. Різне.Мусієнко Т.П. - заступник начальника Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА);

Гармаш Л.М. – методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

15.06.2017


Київське вище професійне училище водного транспорту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного

Мусієнко Т.П., Гармаш Л.М.,

Гаврилюк В.І.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка