Після сніданку ми з татом вітаємо бабусю, прабабусю, тітку І наших знайомихДата конвертації14.01.2018
Розмір445 b.

«Дорогі наші вчителі, ми усім класом вітаємо вас з 8 Березня! Бажаємо щастя, міцного здоров'я, терпіння, любові, мирного неба над головою, усього найкращого, що тільки можна побажати! Свято 8 Березня є символом усього найкращого - любові, кохання і тепла. Хочемо сказати Вам велике дякую за те, що вкладаєте в нас учительський розум! За щоденне зусилля, працю, терпіння і відповідальність, за творчий підхід та активну життєву позицію! З 8 Березня!»Рано-вранці ми разом з батьком йдемо купувати найкращі квіти для матусі. Ми вітаємо її квітами та подарунками, а потім запрошуємо на смачний сніданок, який готуємо разом з татом.

Після сніданку ми з татом вітаємо бабусю, прабабусю, тітку і наших знайомих.

Ввечері накриваємо святковий стіл, запрошуємо гостей та разом із рідними святкуємо цей день.

Лисенко Влад, 6-А

Зранку ми разом з татом даруємо подарунки (а в нашій родині це квіти та парфуми) нашим рідненьким - матусі та сестричці. Потім йдемо вітати тітку та хрещену маму. А ввечері, татусь запрошує матусю на святкування до ресторану, де вони разом відпочивають та насолоджуються легкою джазовою музикою.

Варданян Арсен, 6-А8 Березня – чудове свято. У нашій родині ми завжди святкуємо його так: зранку вітаємо матусю та родичів. А вдень обов’язково йдемо на природу, на острів Хортиця. Там ми відпочиваємо, граємо в ігри, спостерігаємо за весняною природою, спілкуємося та радіємо тому, що ми разом! Наша родина дуже любить це свято.

Діковський Артем, 6-А

На 8 Березня зранку я дарую мамі листівку, цілую її, обіймаю, бажаю гарного настрою. Протягом дня я дарую мамі невеличкі подарунки, допомагаю по дому, а ввечері, коли повертається з роботи тато,дарує квіти . У нас святкова вечеря. До нас приїжджають бабуся, дідусь, брат, тітонька. Ми співаємо пісні, дивимося веселі фільми, вітаємо жінок з цим прекрасним святом. Ось так ми святкуємо 8 Березня!

Іващенко Нікіта, 6-АУ нашій родині дуже багато традицій. Але вони всі різні. На Пасху ми вдягаємо вишиванки, а на Водохреща - ми п'ємо священну воду з хлібом. Але 8 березня наші традиції інші. Тато завжди купує мамі квіти , у той час, коли я готую сніданок. Потім ми йдемо гуляти. Сталих традицій ми не маємо, отже кожен рік щось змінюється. Як на мене, найголовніша традиція – проводити час із сім'єю!

У нашій родині дуже багато традицій. Але вони всі різні. На Пасху ми вдягаємо вишиванки, а на Водохреща - ми п'ємо священну воду з хлібом. Але 8 березня наші традиції інші. Тато завжди купує мамі квіти , у той час, коли я готую сніданок. Потім ми йдемо гуляти. Сталих традицій ми не маємо, отже кожен рік щось змінюється. Як на мене, найголовніша традиція – проводити час із сім'єю!

Семененко Мар’яна, 6-Б

Березень – перший весняний місяць. Спочатку сонце пригріває тільки вдень, а ночі морозні. На вербах з’являються «котики», наприкінці місяця вони вдягнуться яскраво-жовтим цвітом. Усе радіє весні, хоч березень і любить пожартувати: то сонцем гріє, то снігом віє. У цьому місяці є дуже важливий день – 8 березня. Це час, коли ми вітаємо матусь, бабусь, сестричок і всіх дівчат, даруємо їм листівки й подарунки. В моїй сім’ї в цей день тато встає раніше за мене та маму та іде за квітами, які ми любимо. Ранньою весною не дуже багато квітів, але їх спеціально вирощують у теплицях. Гілочка мімози, що встигає зацвісти, стала справжнім символом цього дня. Напередодні цього свята ми з мамою випікаємо торти. У свято їдемо до бабусь, вітаємо їх. Сідаємо за святковий стіл, їмо усілякі смаколики. А потім їдемо до розважальних центрів. Обов’язково йдемо на сеанс 3-D кіно та катаємось на роликах. Вся наша родина дуже любить весело проводити свята.

Прилепа Вікторія, 6-ГІсторія виникнення свята 8 березня

З історіі ми дізнаємося, що...

8 Березня у 1908 році, жінки влаштували мітинг з гаслами рівноправністі жінок. У цей день більше 15 000 жінок пройшли маршем через усе місто, вимагаючи скорочення робочого дня і рівних з чоловіками умов оплати праці. Крім того, було висунуто вимогу надання жінкам виборчого права. Клара Цеткін в 1910 році запропонувала заснувати міжнародний жіночий день. Малося на увазі, що в цей день жінки будуть влаштовувати мітинги і ходи, залучаючи громадськість до своїх проблем.

Але...

8 Березня - НЕ день жінки, а свято певного типу жінок, день жінки - революціонерки . І тому в тих країнах, де революційна хвиля почала 20 століття захлинулася, святкування революціонерки не прижилася- Як ви вважаєте, чи змінилося ставлення до 8-го Березня в наш час? Як проходило святкування 20 років тому ?

- Як ви вважаєте, чи змінилося ставлення до 8-го Березня в наш час? Як проходило святкування 20 років тому ?

- Я думаю особливих змін немає. Щороку свято проходить майже однаково. Мабуть, різниця в тому, що у житті з’являються нові люди, учні, які теж ставляться з повагою до вчителів і вітають їх . У цей святковий день ми – жінки, трохи відпочиваємо від буденного життя і можемо з радістю провести час з рідними та друзями . А це, на мою думку, найголовніше.Бліц - опитування

  • Які асоціації у вас викликає словосполучення “перше квітня”?

В одних країнах 1 квітня називають День сміху, в інших — День дурня. У цей день кожен хоче пожартувати над кимось, тож ніхто не застрахований від розіграшів і навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються.
  • - Гумор завжди був у крові наших земляків. Які твори вам запам’яталися?

Звичайно, козацькі жарти Петра Ребра. Раджу всім прочитати…

  • Ваші побажання в нашим читачам в День сміху?

  • Запасіться почуттям гумору, набором свіженьких жартів і забавних віршиків, на розіграші не ображайтеся, а відповідайте ними ж. Загалом веселіться!Бліц - опитування

- Що вам відомо з історії походження святкування «1 квітня»?

На думку деяких дослідників, традиція жартувати 1 квітня походить ще від античного фестивалю Деметрія, який відбувався на початку квітня, і в основі якого лежала легенда про викрадення богом підземного світу Аїдом доньки богині Деметри — Прозерпіни. Пошуки доньки ні до чого не призвели — адже її крики були лише обманною луною.

1 квітня в Україні називали ще брехливим днем або Марією-брехухою, бо того дня дівчата дурили людей, аби верховодити майбутнім чоловіком.

- Гумор українських козаків відомий далеко за межами України…

Як приклад достатньо привести «Лист-відповідь запорожців». Це була відповідь на ультимативний лист турецького султана Мухамеда IV. Не випадково саме цей історичний сюжет викликав натхнення Іллі Рєпіна і високу оцінку його роботи світовою громадськістю.

- Як відзначають цей день в колегіумі?

Звичайно, дуже весело. Кожен клас випускав стіннівку з анекдотами та жартівливими віршами, проводили конкурси та розігращі в класі. І, безперечно, це жартівливі побажання одне одному.

- Ваші побажання в нашим читачам в День сміху?

Побільше гумору, веселощів та жартів! Нехай добрий сміх звучить у наших серцях!
Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка