Ніжинськаміськарад аСкачати 39.19 Kb.
Дата конвертації15.01.2018
Розмір39.19 Kb.

ПРОЕКТУкраїна

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Н І Ж И Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А


сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 2017 р. м. Ніжин № /2017Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Ніжина

систему мобільних додатків для отримання туристичних послуг

Відповідно до статей 26, 42, 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 440 Цивільного кодексу України, Закону України «Про авторське право і суміжні права», регламентy Ніжинської міської ради Чернігівської області, затвердженого рішенням Ніжинської міської ради від 24 листопада 2015 року №1-2/2015 (із змінами), розглянувши лист громадської організації «Самостійна Молодіжна Артіль» від 04.07.2017 року про отримання дозволу на прийняття в комунальну власність твір «Система мобільних додатків для отримання туристичних послуг», міська рада вирішила:
1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Ніжина право власності та майнові права на твір: «Система мобільних додатків для отримання туристичних послуг».

2. Міському голові Ліннику А.В. підписати договір про відчуження майнових прав на твір: «Система мобільних додатків для отримання туристичних послуг».

3. Закріпити на праві оперативного управління за управлінням культури і туризму Ніжинської міської ради (Примаченко В. С.) твір «Система мобільних додатків для отримання туристичних послуг».

4. Міському голові Ліннику А.В. створити комісію щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Ніжина даний твір.

5. Доручити міському голові Ліннику А.В. підписати договір про закріплення майна між власником та користувачем

6. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олійника Г.М., та начальника управління культури і туризму Ніжинської міської ради Примаченко В. С.

7. Начальнику відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Вороні Д.П. забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті міської ради протягом п’яти робочих днів після його прийняття.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з майнових та житлово-комунальних питань, транспорту, зв‘язку та охорони навколишнього середовища (голова комісії Башинський В.М.) та постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інвестиційного розвитку міста та децентралізації (голова комісії Деркач А.П.).


Міський голова А.В. Лінник

Подає:
начальник відділу інвестиційної

діяльності та розвитку інфраструктури Д.П. Ворона


Погоджує:
Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради Г.М. Олійник
Секретар міської ради В.В. Салогуб
Начальник управління культури і туризму

Ніжинської міської ради В. С. Примаченко


Голова постійної комісії міської ради

з питань земельних відносин, будівництва,

архітектури, інвестиційного розвитку міста

та децентралізації А.П. Деркач
Голова постійної комісії міської ради з

майнових та житлово-комунальних питань,

транспорту, зв’язку та охорони

навколишнього середовища В. М. Башинський
Голова постійної комісії міської ради з

питань регламенту, депутатської діяльності

та етики законності, правопорядку,

антикорупційної політики, свободи слова

та зв’язків з громадськістю О.В. Щербак
Начальник відділу юридично-кадрового

забезпечення апарату виконавчого комітету

Ніжинської міської ради В.О. Лега

Пояснювальна записка


Відповідно до статей 26, 42, 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 440 Цівільного кодексу України, Закону України «Про авторське право і суміжні права», регламентy Ніжинської міської ради Чернігівської області, затвердженого рішенням Ніжинської міської ради від 24 листопада 2015 року №1-2/2015 (із змінами), розглянувши лист громадської організації «Самостійна Молодіжна Артіль» від 04.07.2017 року про отримання дозволу на прийняття в комунальну власність твір «Система мобільних додатків для отримання туристичних послуг» підготовлений даний проект рішення.

начальник відділу інвестиційноїдіяльності та розвитку інфраструктури Ворона Д.П.

Скачати 39.19 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2020
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка