Наказ №113 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення учнів навчальних закладів району у 2016 роціСкачати 27.34 Kb.
Дата конвертації14.04.2019
Розмір27.34 Kb.
ТипНаказ


УКРАЇНА

КОРЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


16.05.2016

НАКАЗ

№ 113

Про організацію

літнього відпочинку

та оздоровлення учнів

навчальних закладів району

у 2016 році


На виконання статей 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» із внесеними змінами, Обласної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 06 грудня 2013 року № 661, наказу МОН України від 13.02.2015 № 89 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів" та затвердженої рішенням обласної ради від 20 грудня 2013 року № 1093, з метою створення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей у 2016 році, та з метою забезпечення повноцінного відпочинку і оздоровлення учнів навчальних закладів району у літній період 2016 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування
НАКАЗУЮ:


 1. Сприяти направленню на оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у стаціонарні оздоровчі заклади області за рахунок районного бюджету.

 2. Сприяти оздоровленню дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС в санаторно-оздоровчих закладах області за рахунок цільових коштів.

 3. Директорам шкіл:

  1. 3.1 Забезпечити роботу пришкільних таборів відпочинку з короткотривалим перебуванням у літній період в загальноосвітніх І-ІІ та І-ІІІ ступенів (без винятку) та в дошкільних закладах району, привести у відповідність необхідну документацію.  2. 3.2. Робота таборів відпочинку триває 14 днів без організації гарячого харчування. Питний режим – домашній.

  3. 3.3. Залучати до роботи з дітьми у таборах відпочинку висококваліфікованих фахівців.

  4. 3.4. Вживати заходів, спрямованих на безпечне перебування дітей в таборах відпочинку, підвищення відповідальності керівників, вихователів та інших працівників за життя та здоров’я дітей.

  5. 3.5 Організувати в пришкільних таборах відпочинку культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи, відвідування дітьми закладів культури і мистецтва, проведення туристичних та екскурсійних подорожей для ознайомлення з визначними пам’ятками культури.

3.6 У всіх пришкільних таборах з короткотривалим перебуванням організувати функціонування мовних груп (англійська, французька та німецька мови). Використовувати орієнтовне планування роботи, розроблене методичною службою РМК (щоденне спілкування іноземними мовами; дискусії; тематичні дні; перегляди фільмів з подальшим обговоренням; читання творів, їх обговорення та переклад тощо).

4. Термін початку табірної зміни - із 30.05.2016 року до 12.06.2016 року.

5. Охопити дітей дошкільного віку, які відвідують дошкільні навчальні заклади літнім відпочинком та оздоровленням за рахунок переведення їх на оздоровчий режим роботи.

6. Здійснювати контроль щодо наявності у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах планів роботи з дітьми на літні канікули та їх виконання.

7. Здійснити контроль щодо наявності у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах планів роботи з дітьми на літні канікули та їх виконання.

8. Забезпечити організацію та проведення районного конкурсу-огляду на кращу організацію виховної роботи в дитячих таборах відпочинку, які функціонують на базі навчальних закладів влітку 2016 року. Подати узагальнюючі матеріали про підсумки районних конкурсів та матеріали таборів відпочинку, що стали переможцями до Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти до 05.09.2016 року.9. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Палюх Н.Г.


Начальник відділу освіти О. Форсюк

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка