На сьогоднішній день дуже актуальною єСкачати 28.92 Kb.
Дата конвертації30.12.2017
Розмір28.92 Kb.

На сьогоднішній день дуже актуальною є проблема шкідливих звичок, до яких входить і алкоголізм. Усе частіше ця проблема зустрічається серед підлітків. Причини вживання дітьми алкоголю є різними.Багато з них вважають,що це круто,модно та стильно, а також весело – хоча ці поняття є помилковими.

Також великий вплив на свідомість підлітків та всіх людей має оточуюче середовище, наприклад: коли ми дивимося телевізор або просто йдемо по вулиці, і бачимо реклами на яких рекламують алкоголь. Реклама навязуює нам думку про те, що вживання алкоголю є невід'ємною частиною життя.

Дітям до 18 років заборонено продавати алкоголь,але душе шкода,що наші працівники магазинів,ларьків і т.д., ставляться до цього закону халатно. Тобто вони підпільно продають алкоголь неповнолітнім дітям, порушуючи цим закон. Дуже шкода, що більшість таких безвідповідальних людей не несуть ніякого покарання за скоєний злочин.

Всі ми знаємо про згубну дію алкоголю на організм людини, але мало хто відмовляється від нього. Зараз важко уявити свята, зустрічі без вживання алкоголю, який кожного разу все більше руйнує наш організм та здоров'я.Дуже прикро,що є такі родичі які пропонують випити,вмовляючи такими словами : «Та покуштуй,ми нічого не скажемо батькам,від однієї рюмки нічого не станеться.»Або коли друзі пропонують мовляв би,що це круто та модно,а ти будеш «відсталим» від життя тому,що не вживав алкоголюПроводити час тверезо набагато корисніше та здоровіше для нас самих. Ми самі обираємо, що для нас важливіше: насолоджуватися алкоголем, а потім наступного дня погано себе почувати ,чи не вживати алкоголь і радіти життю.

Існує багато організацій, які інформують людей про негативний вплив алкоголю на організм, про наслідки, але не роблять ніяких заходів для того, щоб зупинити цю проблему.


Вживання алкоголю і щастя — речі несумісні. Саме алкоголь руйнує сім'ї, призводить до летальних наслідків,саме під впливом алкогольного сп’яніння молодь часто робить необдумані вчинки,після яких буває дуже соромно, під впливом алкоголю люди можуть вчинити злочин.

Як говорив Мержевский І. П. « Алкоголизм и преступление —это два явления общественной жизни, находящиеся в тесной связи друг с другом. »

Я вважаю, що саме молодь повинна пропагувати здоровий спосіб життя, подавати приклад підростаючому поколіню.
Ми завжди повинні пам'ятати, що життя без алкоголю – це круто,модно,стильно,а розважатися можна і без алкоголю.
Особисто я свідомо обираю тверезість та здоровий спосіб життя і закликаю усіх інших відмовитись від шкідливих звичок. Бо вживання алкоголю ніколи не приводило до добра.

«Твереза людина – щаслива сім’я.

Тверезі діти – здорове суспільство.

Тверезий народ – світле майбутнє!»

Літературний твір на тему:

«Ми за тверезе життя »

Робота


учениці 11 класу

Коваль Ольги

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка