Мова – духовне багатство народуДата конвертації19.01.2018
Розмір26.1 Kb.

«Мова – духовне багатство народу.

Скільки я знаю мов, стільки раз я людина.»

Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя, знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі. 
  Франк Сміт

У час, коли Україна зміцнює та розвиває партнерські зв’язки з європейськими та світовими країнами, усе більше зростає потреба формування у школярів знань про країни світу, вміння спілкуватися іноземними мовами та навички самостійного пошуку та накопичування інформації в різноманітних галузях. Не менш важливим є такий аспект, як уміння робити висновки з питань обраної тематики та її презентація.Відповідно до рішень Європейської Ради основною компетентністю на уроках іноземної мови та під час позакласної роботи є комунікативна компетентність, оскільки вона забезпечує набуття учнями вміння обговорювати проблеми, доводити власну позицію, виробляти власну точку зору, розвивати критичне і креативне мислення та адаптуватися у мовному середовищі.

В нашому закладі 10.02.2014 р. – 14.02.2014 р. пройшов тиждень іноземної мови. Головною метою тижня були подорожі. У різних класах були проведені різноманітні конкурси та змагання. Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій було ознайомлено учнів школи із планом проведення та завданнями тижня. У школі було організовано виставку-стінгазет з німецької мови, де найактивнішу участь прийняли учні 9 класу. Першими у подорож за кордон відправилися учні початкових класів. Для наших дітлахів було проведено багато різноманітних та цікавих конкурсів, де вони змогли з повною мірою відкрити себе та свої таланти, зокрема учні 1 класу пограли в ігри з алфавітом, учні 2-3 класів переглянули мультфільм «Chiken little» з його подальшим обговоренням.

Учні 10 класу з задоволенням підготували доповіді про німецьких письменників. В своїх роботах учні описували життєвий і творчий шлях письменників, їх видатні твори. Особливо цікавими стали доповіді А.Лапчевської, К.Мартиненко, А.Приходька.

Дуже жваво та енергійно пройшов урок у 5 класі. НЕ дивлячись на те, що діти вивчають німецьку мову перший рік, їм дуже було цікаво. Діти повторили вивчений матеріал, виконали різні види робіт, завдання і заце були відзначені гарними оцінками. З цікавістю пройшов урок з німецької мови у у 9 класі, на якому учні розкрилисвої знання, уміння тат навички. Різноманітні форми роботи дозволили залучити до активної діяльності кожного учня класу.

13.02. пройшов відкритий урок у 10 класі на тему «The earth is in danger», учні показали гарні знання та обізнаність з цієї теми, переглянули фільм., обговорили проблеми, подарували подарунки. Найкращими виявилися Лапчевська А., Приходько А.., Шишов О.

Такі заходи підвищують інтерес учнів до англійської мови, виховують повагу до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формують соціокультурну компетенцію учнів. Беручи участь у заходах, школярі розвивають творчі здібності, вдосконалюють мовні, мовленнєві навички, виявляють акторську майстерність. Учні, які з різних причин не можуть реалізувати себе на уроці, мають можливість розкрити свої приховані здібності під час позакласних заходів. Нестандартні форми проведення позакласної роботи надихають учнів на самовдосконалення, бо створюється особлива атмосфера взаєморозуміння, співробітництва, довіри та взаємодопомоги.. Цікаві пізнавальні ігри, конкурси, виставки та ярмарки дають змогу кожному проявити себе та повірити у свої сили.

Протопопівський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад»

ЗВІТ

ТИЖНЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИПоділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка