Містечко Ічня на Чернігівщині, де я народився 08. 01. 1879 року, одне з кращих містечок на УкраїніДата конвертації27.03.2019
Розмір445 b.Містечко Ічня на Чернігівщині, де я народився 08. 01. 1879 року, одне з кращих містечок на Україні.

 • Містечко Ічня на Чернігівщині, де я народився 08. 01. 1879 року, одне з кращих містечок на Україні. • Незважаючи на вбогість, сім’я жила дружно. Тут панував культ пісні, часто читали твори Т.Шевченка і М.Гоголя. "Між працею і будуванням все ж можна було почути в сім’ї і пісню, і жарт, і байку, і книжку".

 • Майбутній письменник був 5-ю дитиною. Після нього народилося ще 5-о дітей.

Російська, слов'янська , арифметика, геометрія, історія – 5, географія – 4, співи – 3 (колишня система оцінювання)

 • Російська, слов'янська , арифметика, геометрія, історія – 5, географія – 4, співи – 3 (колишня система оцінювання)Деякий час письменник працював в Києві завідуючим дитячим будинком. Добрий знавець життя, С. Васильченко не міг обійти теми безпритульності, що була однією з провідних у тодішній літературі.

 • Деякий час письменник працював в Києві завідуючим дитячим будинком. Добрий знавець життя, С. Васильченко не міг обійти теми безпритульності, що була однією з провідних у тодішній літературі.

 • “Моя творчість ішла в парі з мої життям, моїми переконаннями, виходячи від серця дітей, і контролювалась розумом”. С.Васильченко був оптиміст. Він пишався тим, що "школа бадьоро дивиться в своє майбутнє, й вірить, що вона згодом стане в повному розумінні тією кузнею, "де кується краща доля".У новелі “Приблуда” (1925) письменник звертається до змалювання життя дитячого будинку, прагнучи показати паростки нового, труднощі росту свідомості юних. Реаліст не приховує негараздів – голод, холод, нестача приміщень.

 • У новелі “Приблуда” (1925) письменник звертається до змалювання життя дитячого будинку, прагнучи показати паростки нового, труднощі росту свідомості юних. Реаліст не приховує негараздів – голод, холод, нестача приміщень.

 • Незважаючи на похмурий колорит і картини безпритульності, твір звучить бадьоро й оптимістично.

 • Колективізм, потяг до знань, віра в свої сили, в своє майбутнє – риси характеру “майбутніх зірок нового життя”.С.Васильченко ввійшов у літературу вже у зрілому віці. Письменникові йшов тридцять перший рік, коли він систематично почав друкувати свої твори. І хоч критика письменника "не дуже балувала взагалі", його твори стали широко популярні в народі, особливо серед юнацтва.

 • С.Васильченко ввійшов у літературу вже у зрілому віці. Письменникові йшов тридцять перший рік, коли він систематично почав друкувати свої твори. І хоч критика письменника "не дуже балувала взагалі", його твори стали широко популярні в народі, особливо серед юнацтва.

 • “Я мало ще прочитав Ваших оповідань. Читав “Романа”, та “Свекра”,та “Мужицьку арихметику”, і так вони мені сподобались, що я читав їх по багато разів. Я прчитаю ще все, що Ви написали”.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка