Місцеве самоврядування виконавчий комітет девладівської сільської радиСторінка1/7
Дата конвертації14.05.2019
Розмір1.25 Mb.
ТипПротокол
  1   2   3   4   5   6   7

У К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л № ­3
засідання виконавчого комітету

Девладівської сільської ради

«20» січня 2016 року

с. Д Е В Л А Д О В Е

У К Р А Ї Н А
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
П Р О Т О К О Л № 3
«20» січня 2016 року

Засідання розпочалося о 09.00 год.

Засідання закінчилося о 10.00 год.
Ч Л Е Н И В И К О Н К О М У :

Ратушний Володимир Петрович - заступник голови виконкому

Мікуліч Антоніна Ігорівна - секретар виконкому

Кушенко Юрій Вікторович -член виконкому

Малєєва Людмила Миколаївна -член виконкому

Соболь Сергій Дмитрович - член виконкому

Турівна Тетяна Іванівна - член виконкому

Комісар Олена Євгеніївна - член виконкому

Діброва Галина Василівна - член виконкому
Відсутні: Неліпа Олена Вікторівна - голова виконкому, Липовий Юрій Павлович- член виконкому, Камишнікова Тамара Степанівна - член виконкому.
П О Р Я Д О К Д Е Н Н И Й :
1. Про відзначення 72-ї річниці визволення сіл Девладівської сільської ради від німецько-фашистських загарбників.

Інформує Мікуліч А.І.- виконуюча обов»язки сільського голови.


2.Про затвердження планів роботи та звітів про виконану роботу закладів культури.

Інформують Григор С.А., Бойко Т.П., Шиндирук Н.А., Коваль А.Л., Корделюк Н.І.- завідуючі закладами культури.


3.Про затвердження заходів з підготовки та відзначення на території Девладівської сільської ради Дня Соборності України.

Інформує Мікуліч А.І.- виконуюча обов»язки сільського голови


4.Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови на території Девладівської сільської ради у 2016 році.

Інформує Мікуліч А.І.- виконуюча обов»язки сільського голови

5.Про стан ведення погосподарського обліку на території сільської ради.

Інформує Мікуліч А.І.- виконуюча обов»язки сільського голови


6.Про роботу виконкому сільської ради по здійсненню делегованих повноважень з питань державної реєстрації актів цивільного стану

Інформує Мікуліч А.І.- виконуюча обов»язки сільського голови


7. Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Девладівської сільської ради в новій редакції, Правил дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів сільської ради та Правил утримання домашніх тварин на території Девладівської сільської ради

Інформує Мікуліч А.І.- виконуюча обов»язки сільського голови


1.СЛУХАЛИ: Про відзначення 72-ї річниці визволення сіл Девладівської сільської ради від німецько-фашистських загарбників.

ІНФОРМУВАЛА: Мікуліч А.І.-виконуюча обов»язки сільського голови

У цей знаменний день, 31 січня, ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю, кому всі ми зобов’язані звільненням від фашизму — «коричневої чуми» двадцятого століття! У серці кожного українця жива пам’ять про мільйони мужніх і незламних українців, про їхню жертовність в ім’я свого народу та рідної землі. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків. Так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України гідно продовжують героїчні традиції фронтовиків.Військовослужбовці Збройних Сил України — учасники антитерористичної операції пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, представниками інших силових структур самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози на сході країни. І тепер, через 72 роки після визволення України, саме від цих героїчних людей — офіцерів, військовослужбовців за контрактом, бійців, призваних під час мобілізації, залежить доля та майбутнє нашої країни. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.Українські воїни продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів.У цей день ми низько вклоняємося ветеранам, які своєю звитягою наближали світлий день визволення сіл сільської ради від фашистських загарбників.

Двадцять дев»ятого січня відбудеться покладання квітів та вінків до пам»ятників загиблим воїнам в населених пунктах сільської ради.
ВИСТУПИЛИ:Турівна Т.І.– член виконкому.

Через трагічні події, що відбуваються на Сході нашої країни, ми знову мусимо бути мобілізовані на боротьбу за мир, за свободу, за світле майбутнє наших дітей.

Беручи за приклад героїчний подвиг дідів та прадідів, ми маємо разом здолати ворога, відстояти свою незалежність і об»єднати зусилля, щоб вивести нашу країну на шлях справді демокритчногго розвитку, який стане гарантією економічного зростання країни та добробуту наших односельчан.

В Девладівській школі з нагоди цієї визначної дати будуть проведені уроки мужності та патріотизму, читацькі конференції, години спілкування та літературні композиції.Комісар О.Є.- член виконкому.

72 роки віддаляє нас від тих днів 31 січня 1944 року коли було визволено села сільської ради від фашистських загарбників. Сімдесят два роки не припорошили людську пам'ять, а з кожним роком лише підтверджує героїзм народу в роки Великої Вітчизняної війни. Пропоную в закладах культури провести виставки, конференції та диспути за участю учнівської молоді.ВИРІШИЛИ : /Рішення № 15 додається/

Результати голосування

«За» - 8 чоловік

«Проти» - немає

«Утримались» - немає
2.СЛУХАЛИ: Про затвердження планів роботи та звітів про виконану роботу закладів культури.

ІНФОРМУВАЛА:Мікуліч А.І.- секретар виконкому.

В січні поточного року згідно плану роботи сільської ради розглядається питання про роботу закладів культури за 2015 рік.ВИСТУПИЛИ: Коваль А.Л.- завідуюча комунальним закладом «Девладівський Будинок культури».

(Звіт про виконану роботу закладом культури за 2015 рік та перспективний план роботи на 2016 рік додаються.)Бойко Т.П. – завідуюча комунальним закладом «Водянська сільська бібліотека».

(Звіт про виконану роботу закладом культури за 2015 рік та перспективний план роботи на 2016 рік додаються.)Шиндирук Н.А.- завідуюча комунальним закладом «Веселопільська сільська бібліотека».

(Звіт про виконану роботу закладом культури за 2015 рік та перспективний план роботи на 2016 рік додаються.)Корделюк Н.І.- завідуюча комунальним закладом «Девладівська сільська бібліотека».

(Звіт про виконану роботу закладом культури за 2015 рік та перспективний план роботи на 2016 рік додаються.)Григор С.А.- завідуюча комунальним закладом «Водянський Будинок культури».

(Звіт про виконану роботу закладом культури за 2015 рік та перспективний план роботи на 2016 рік додаються.)


ВИРІШИЛИ: /Рішення № 16 додається/

Результати голосування

«За» - 8 чоловік

«Проти» - немає

«Утримались» - немає
3. СЛУХАЛИ: Про затвердження заходів з підготовки та відзначення на території Девладівської сільської ради Дня Соборності України.

ІНФОРМУВАЛА: Мікуліч А.І.- виконуюча обов»язки сільського голови

22 січня позначено в національному календарі як велике державне свято. Історичні події 97-річної давнини стали основою для відродження незалежності та утвердження національної ідеї.

Нині країна переживає нелегкі часи. Вони стали для всіх нас випробовуванням, тестуванням на зрілість, терпіння, толерантність. Наше суспільство здобуло право на зміни. Українці довели, що здатні змінити країну на краще.

Сьогодні Україна – на новому етапі розбудови демократичної та сильної держави. Свій внесок у її зміцнення робить і Дніпропетровщина. Успіх грунтується на наших спільних досягненнях, енергійності та активній громадянській позиції кожного. Країні потрібні любов, доброта, милосердя. Впевнена, що ми розбудуємо таку країну, якою будуть пишатися наші нащадки!

Необхідно розробити та затвердити план заходів з підготовки та відзначення на території Девладівської сільської ради Дня Соборності України.

ВИСТУПИЛИ:Турівна Т.І.- член виконкому.

В школі будуть проведені різноманітні заходи до Дня Соборності України, а саме:

- тематичні виховні години, загальношкільні лінійки, тематичні інформаційні вісники, бесіди, патріотичні уроки, уроки пам’яті, інтелектуальні вікторини, усні журнали, конференції, пізнавальні ігри,
свята – презентації, круглі столи, диспути, конкурси творчих проектів,

виставки дитячих малюнків, святкові концерти, флеш моб, тематичні виставки поробок, екскурсії.Комісар О.Є.- член виконкому.

Рекомендую завідуючим сільськими бібліотеками оформити книжкові виставки, провести огляди літератури присвячені Дню Соборності України.ВИРІШИЛИ: /Рішення № 17 додається/

Результати голосування

«За» - 9 чоловік

«Проти» - немає

«Утримались» - немає
4. СЛУХАЛИ: Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови на території Девладівської сільської ради у 2016 році.

ІНФОРМУВАЛА: Мікуліч А.І.- виконуюча обов»язки сільського голови

Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, а також для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, що відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку, Президент України Петро Порошенко своїм указом оголосив 2016 рік роком англійської мови в Україні.

Необхідно затвердити План заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови на території Девладівської сільської ради у 2016 році.

ВИСТУПИЛИ:Турівна Т.І.- член виконкому.

В Девладівській школі будуть проведені фахові конкурси, олімпіади, фестивалі та інші змагання з англійської мови серед педагогічних працівників та учнів, спрямовані на заохочення різних вікових груп населення до вивчення англійської мови, підвищення рівня володіння нею також буде;

- організовані та проведені тренінги, семінари, змагання з англійської мови приурочені до проведення Дня Європи;

- організовані та проведені Інтернет-уроки «Вивчаємо англійську у бібліотеці».Малєєва Л.М.- член виконкому.

Рекомендую керівникам культосвітніх закладів - відкрити полички, книжкові виставки, організувати читацькі конференції з метою популяризації вивчення англійської мови;

- впроваджувати практику демонстрування фільмів (мультфільмів) англійською мовою із субтитруванням державною мовою;

- провести книжкову виставку-пораду «Вчи мову – виходь у світ»;

- провести літературно-мистецьке свято «Мови різні, душа одна»;

- організувати та провести концертну програму до 75-річчя від Дня народження Джона Ленона»;

- провести тиждень англійської літератури «Мовою Шекспіра».

- книжкову феєрію «Вивчаємо англійську мову та літературу разом»;

- провести інформаційний калейдоскоп «Англійська мова – вікно у світ»

Ратушний В.П.- заступник голови виконкому.

Пропоную директорам шкіл, завідуючим закладами культури проводити серед населення інформаційно-роз»яснювальну роботу, спрямовану на популяризацію вивчення англійської мови.ВИРІШИЛИ: /Рішення № 18 додається/

Результати голосування

«За» - 8 чоловік

«Проти» - немає

«Утримались» - немає
5.СЛУХАЛИ: Про стан ведення погосподарського обліку на території сільської ради.

ІНФОРМУВАЛА: Мікуліч А.І.-виконуюча обов»язки сільського голови

У 2015 році закінчився п»ятирічний термін дії основних документів погосподарського обліку, які закладалися станом на 01.01.2011 року, погосподарські книги, затверджених наказом Держкомстату України від 11.10.2010 року № 418. У 2016 році Держстатом переглянуто методологію організації та ведення погосподарського обліку, а також його інструментарій на наступні п»ять років. Для перезакладення документів погосподарського обліку на період 2016-2020 років при формуванні бюджету сільської ради були передбачені кошти на виготовлення документів погосподарського обліку та придбано 27 погосподарських книг та три алфавітні книги.

Погосподарський облік ведеться з урахуванням норм чинного законодавства з питань захисту персональних даних. Цей облік не передбачає реєстраційних дій і не несе будь-яких правових наслідків для об»єктів, відносно яких він здійснюється.

Захист та використання інформації, що збирається за допомогою погосподарського обліку, здійснюються відповідно до Законів України «Про захист персональних даних», «Про інформацію».

Погосподарський облік ведеться в сільській раді з дотриманням методології та за показниками і формами, затвердженими центральним органом виконавчої влади у галузі статистики, а саме:


  • у паперовому виді з використанням електронної техніки.

За ведення погосподарського обліку призначено відповідальних осіб згідно розпорядження сільського голови.

ВИСТУПИЛИ: Діброва Г.В.- член виконкому.

Пропоную роботу виконкому по веденню погосподарського обліку вважати задовільною.Комісар О.Є.- член виконкому.

Сільською радою своєчасно вносяться необхідні зміни в книги погосподарського обліку. Пропоную роботу виконкому по веденню погосподарського обліку вважати задовільною.ВИРІШИЛИ: /Рішення № 19 додається/

Результати голосування

«За» - 8 чоловік

«Проти» - немає

«Утримались» - немає
6.СЛУХАЛИ: Про роботу виконкому сільської ради по здійсненню делегованих повноважень з питань державної реєстрації актів цивільного стану

ІНФОРМУВАЛА: Мікуліч А.І.-виконуюча обов»язки сільського голови

В сільській раді проводиться відповідна робота та здійснюється контроль за додержанням чинного законодавства при реєстрації актів цивільного стану. Відповідальною за зберігання бланків свідоцтв рішенням сесії призначена сільський голова , а в період її відсутності відповідальність за реєстрацію актів покладено на секретаря сільської ради.

Сейф , в якому знаходяться гербові свідоцтва , знаходиться в службовому приміщенні. Він прикріплений до підлоги та стіни, на дверях встановлені металеві решітки.

Щомісяця голова виконкому сільської ради отримує бланки свідоцтв не більше місячної потреби в них за видатковою накладною.

Всі книги обліку бланків свідоцтв про ДРАЦС заведені, прошнуровані та пронумеровані.

Підраховується в журналах видачі бланків свідоцтв квартальні залишки бланків свідоцтв про реєстрацію актів.

Номенклатура справ затверджена головою сільської ради, погоджена з начальником відділу ДРАЦС.

Строки державної реєстрації народжень та смертей не порушуються.

Справи з державної реєстрації актів цивільного стану ведуться відповідно до Сімейного кодексу України.
ВИСТУПИЛИ:Діброва Г.В.- член виконкому

Пропоную інформацію сільського голови про роботу виконавчого комітету сільської ради по здійсненню делегованих повноважень з питань державної реєстрації актів цивільного стану взяти до відома.Комісар О.Є.- член виконкому

Я думаю, що всім нам необхідно проводити роз»яснювальну роботу серед населення про дотримання строків реєстрації новонароджених, померлих.Малєєва Л.М.- член виконкому

Виконком сільської ради при державній реєстрації актів цивільного стану дотримується всіх нормативних документів, вчасно і належним чином виконує реєстрацію.ВИРІШИЛИ: /Рішення № 20 додається/

Результати голосування

«За» - 8 чоловік

«Проти» - немає

«Утримались» - немає
7.СЛУХАЛИ: Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Девладівської сільської ради в новій редакції, Правил дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів сільської ради та Правил утримання домашніх тварин на території Девладівської сільської ради

ІНФОРМУВАЛА:Мікуліч А.І.- виконуюча обов»язки сільського голови

У зв’язку із змінами в законодавстві та прийняттям Закону України № 4710-УІ від 17.05.2012 р. «Про внесення змін до деяких законів України щодо благоустрою населених пунктів» 2012 року (із змінами № 1197-УІІ від 10.04.2014 року) необхідно розробити та затвердити Правила благоустрою території населених пунктів Девладівської сільської ради в новій редакції, Правила дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів сільської ради та Правила утримання домашніх тварин на території Девладівської сільської ради. Ці правила розроблені на підставі чинних законів України, розглянуті на засіданні постійних комісій сільської ради. Правила містять загальнобов'язкові на території громади норми, за порушення яких наступає відповідальність згідно ст..19 та 42 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», є обов’язковими до виконання всіма юридичними, фізичними особами, особами без громадянства. Благоустрій здійснюється в обов’язковому порядку на всій території населених пунктів сільської ради. Правила є відкритими та доступними, з ними можна ознайомитись на ВЕБ-сторінці сільської ради. Необхідно визначити осіб уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення в разі порушення Правил громадянами та керівниками підприємств, установ та організацій, які розташовані на території сільської ради.ВИСТУПИЛИ:Комісар О.Є.- член виконкому.

З метою забезпечення благоустрою населених пунктів сільської ради, збереження об’єктів та елементів благоустрою, зелених насаджень на території ради, пропоную затвердити розроблені Правила благоустрою території населених пунктів Девладівської сільської ради в новій редакції, Правила дотримання тиші в громадських місцях населених пунктів сільської ради та Правила утримання домашніх тварин на території Девладівської сільської ради.Турівна Т.І.- член виконкому.

З метою відвернення і зменшення шкідливого впливу, шуму на здоров'я жителів сіл та забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо дотримання тиші, пропоную затвердити розроблені правила.ВИРІШИЛИ: /Рішення № 20-1 додається/

Результати голосування

«За» - 8 чоловік

«Проти» - немає

«Утримались» - немає

Виконуюча обов»язки

голови виконкому А.І.МікулічУ К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

==========================================================

Р І Ш Е Н Н Я
с. Девладове № 15 «20» січня 2016 року
Про відзначення 72-ї річниці визволення сіл

Девладівської сільської ради від

німецько-фашистських загарбників
З метою підготовки та святкування 72 річниці визволення сіл Девладівської сільської ради від німецько-фашистських загарбників, збереження героїчних традицій старших поколінь, удосконалення патріотичного виховання дітей, молоді, виховання інтересу до історії рідного краю, формування патріотичних почуттів на основі культурно-історичних цінностей, трудових і бойових традицій земляків і всього українського народу, керуючись ст. 32, ст.ст. 28,64,68, п.20 частини третьої статті 42 підпунктом 2 пункту 1 частини «б» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», виконавчий комітет Девладівської сільської ради

в и р і ш и в :
1. Упорядкувати території, що прилягають до пам'ятників загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни.

Термін: до 29 січня 2016 року.

Відповідальні: завідуючі закладами культури.

2.Провести покладання вінків та квітів до пам’ятників загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни в селах Девладове, Водяне, Веселе Поле.Термін: 29 січня 2016 року

Відповідальні: сільський голова, керівники установ, закладів, організацій, підприємств всіх форм власності, завідуючі закладами культури.

3. Провести в бібліотеках книжково-ілюстративні виставки, читацькі конференції та диспути за участю учнівської молоді.Термін : січень - лютий 2016 року.

Відповідальні: завідуючі закладами культури.

4. Провести в навчальних закладах сільської ради уроки мужності та патріотизму, читацькі конференції, години спілкування, літературно-мистецькі композиції, конкурси на кращий твір, вірш, малюнок, присвячених 72-й річниці визволення сіл Девладівської сільської ради від німецько-фашистських загарбників.Термін: січень – лютий 2016 року.

Відповідальні: директори навчальних закладів.
5. Закладу охорони здоров'я «Девладівська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» доручити посилити увагу до санаторно-курортного лікування ветеранів війни, учасників бойових дій.

Термін: постійно.

Відповідальні: сімейний лікар Арсентьєва С.В.
6. Рекомендувати керівникам підприємств всіх форм власності, установ, організацій, які розташовані на території сільської ради, відвідати ветеранів війни, які працювали в цих структурах, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку.


Виконуюча обов»язки

сільського голови Мікуліч А.І.У К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

==========================================================

Р І Ш Е Н Н Я
с. Девладове № 16 «20» січня 2016 року
Про затвердження планів роботи та звітів

про виконану роботу закладів культури
Заслухавши інформацію керівників комунальних закладів культури Девладівської сільської ради, керуючись підпунктом 1,7 пункту «а», підпунктом 7 пункту «б» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради
в и р і ш и в:
1.Інформацію керівників комунальних закладів культури сільської ради про виконану роботу у 2015 році прийняти до відома.
2.Рекомендувати керівникам комунальних закладів культури сільської ради активізувати роботу очолюваних закладів щодо забезпечення культурних потреб жителів територіальної громади. З цією метою:

2.1. залучати доросле населення населених пунктів сільської ради до участі у масових заходах;

2.2.продовжити залучення до роботи гуртків, відвідування бібліотек, проведення соціокультурних заходів різних вікових груп населення сіл, тісно співпрацювати з педагогічними та учнівськими колективами загальноосвітніх закладів;

2.3. постійно працювати над зростанням рівня підготовки масових заходів, виконавської майстерності самодіяльних артистів. Для цього продовжити пошук нових талантів, форм і методів у проведенні різноманітних заходів для населення;

2.4.постійно проводити святкові концертні програми

2.5.продовжити роботу зі збору матеріалів з історії населеного пункту, напрацювання пропозицій щодо організації музею села.

2.6.вести пошукову роботу з метою відродження народних обрядових традицій сіл сільської ради.

2.7. підготувати та провести акцію «Подаруй бібліотеці книгу»;

3 .Залучати керівників підприємств,установ, організацій , депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету до участі в акції «Почесний бібліотекар».

Виконуюча обов»язки

сільського голови А.І.Мікуліч


У К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

==========================================================

Р І Ш Е Н Н Я
с. Девладове № 17 «20» січня 2016 року
Про затвердження заходів з підготовки

та відзначення на території Девладівської

сільської ради Дня Соборності України
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 30 грудня 2015 року № 731/2015 «Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України», доручення голови Софіївської райдержадміністрації А.В.Кисіль «Про підготовку та проведення у Софіївському районі заходів з відзначення Дня Соборності України», з метою забезпечення і належної організації та проведення урочистих заходів до Дня Соборності України на території сільської ради, виконавчий комітет сільської ради

в и р і ш и в:
1.Затвердити план заходів з підготовки та відзначення на території Девладівської сільської ради Дня Соборності України в 2016 році згідно додатку № 1.
2.Членам виконавчого комітету, рекомендувати іншим виконавцям забезпечити в межах повноважень реалізацію заходів у встановлені терміни.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконавчого комітету сільської ради Турівну Т.І та Камишнікову Т.С.

Виконуюча обов»язки

сільського голови А.І.Мікуліч


Додаток № 1 до рішення

виконкому

від «20» січня 2016 року

17


План

заходів з підготовки та відзначення на території Девладівської

сільської ради Дня Соборності України
1.Встановити на адміністративних будівлях бюджетних установ Державний Прапор України.

Термін: 22 січня 2016 року

Відповідальні за виконання: керівники бюджетних установ сіл.
2.Провести Єдиний день інформування населення сільської ради до Дня Соборності України.

Термін: до 22 січня 2016 року

Відповідальні: голова виконкому.
3.Забезпечити проведення в бібліотеках населених пунктів сільської ради книжкових виставок, тематичних експозицій, оглядів літератури, присвячених Дню Соборності України;

- оформити інформаційні куточки;

- стенди відповідної тематики.

Термін: до 22 січня 2016 року

Відповідальні за виконання: керівники закладів культури.
4.Рекомендувати керівникам закладів освіти (Турівна Т.І, Камишнікова Т.С) спланувати та провести різноманітні заходи до Дня Соборності України, які відповідають віковим особливостям їх учасників:
-Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка