Михлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівСторінка1/6
Дата конвертації14.08.2018
Розмір0.83 Mb.
  1   2   3   4   5   6

Великоправутинський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад- школа І-ІІ ступенів»

«Є тільки одне благо-знання,

а навчаються в тих,-кого люблять»

Сократ

Самоаналіз та самооцінка діяльності Великоправутинського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-школа І-ІІ ступенів»

за 2012 – 2015 рр.

школа

2012 – 2015 рр.

Загальні відомості

про Великоправутинський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад - школа І-ІІ ступенів»
Юридична адреса:30055 вул. Шкільна, 1, с.Великий Правутин Славутського району Хмельницької області.

Контактні дані:

(03842) 53-413

e-mail: v_pravutin@meta.ua

сайт: http://velpravutyn-nvk.edukit.km.ua

Статут закладу затверджений відділом освіти Славутської райдержадміністрації 31.08.2011 р.

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серія ААВ №264023


Код навчального закладу ЄДРПОУ: 22784841
Великоправутинський навчально-виховний комплекс є комунальною власністю територіальних громад Славутської районної ради, користується правами юридичної особи і діє на підставі Статуту. Має штамп і печатку.

У навчальному закладі надаються безкоштовно освітні послуги, мова викладання – українська.

Заклад працює за штатним розписом, затвердженим відділом освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації.

В закладі навчається 59 учнів. Працює 16 педагогічних працівників та 8 працівників ОП.

Вищим органом управління є загальні збори.

Заклад підпорядковується відділу освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації.


Мета і завдання навчального закладу:

 • Створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти учнів сільської школи.

 • Підготовка конкурентноспроможного випускника навчального закладу, спроможного до самореалізації та створення гідного людини рівня життя в суспільстві.

 • Формування належного ставлення до навколишнього середовища на основі знань про природу.

 • Стимулювання педагогічного колективу до пошуків нових засобів навчання і виховання учнів, творчий підхід, активність учителів, прагнення до самоосвіти.

 • Створення сприятливих умов для повноцінного морального, психічного і фізичного розвитку учнів.

 • Гармонійний розвиток кожної дитини, її самореалізація, здійснення ефективної підготовки до свідомого вибору професії.Відомості про адміністрацію
Керівник закладу: Каленюк Зоя Андронівна, 1964 року народження, освіта вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут, філологічний факультет, стаж роботи 33 роки, викладає світову літературу, вища категорія. Стаж на посаді директора 11років.

Заступник директора з навчальної-виховної роботи:

Волосик Оксана Миколаївна, 1969 року народження, освіта вища, закінчила Рівненський педагогічний інститут , філологічний факультет, стаж роботи 27 років, викладає в початкових класах, вища категорія. Стаж на посаді заступника директора 11 років.РОЗДІЛ І.

Ресурси та умови для організації діяльності ЗНЗ


 1. Загальний стан будівель та приміщень навчального закладу

Великоправутинський нвк розташований в центрі с.Великий Правутин. Навчальний заклад типовий, складається з трьох приміщень.Взагалі школа в селі заснована в 1862 році. Основне приміщення навчального закладу введено в експлуатацію 10 листопада 1982 року з проектною потужністю – 160 місць. Приміщення №2 побудовано у 1940 році. Всього у закладі 9 класних кімнат, в т.ч. кабінет інформатики. Також є учительська, спортивний майданчик, їдальня на 40 місць, комбінована майстерня, навчально-дослідна ділянка, система опалення (газова котельня). Стан будівель відповідає державним правилам та нормам. Загальний стан будівель та приміщень Великоправутинського нвк відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Технічний стан будівлі закладу знаходиться в задовільному стані. Приміщення закладу естетично оформлені. Щорічно проводиться поточний ремонт приміщень, роботи по благоустрою території навчального закладу, та в міру можливостей поповнюється матеріально-технічна база закладу за рахунок спонсорів та батьків.

У 2012 проведено заміну вікон ( 23 шт.) та дверей ( 1 вхідні) на енергозберігаючі.

  1. Забезпечення ЗНЗ необхідними навчальними площами

Великоправутинський нвк має три приміщення. Основна школа - одноповерхове приміщення площею 232,2 м2.та приміщення № 3–дошкільний навчальний заклад площею 69,7 м2.Шкільна їдальня, майстерня та бібліотека–123,2 м2. Комбінована майстерня–30,3 м2. Котельня–12 м2.Господарська будівля 75,3м2.Кабінет інформатики (5 клас) – 33,4 м2. Класні кімнати для навчання учнів початкової ланки: 1 клас – 24,2, 2 клас – 26,2 м2, 3 клас – 14,6 м2, 4 клас- 26,3 м2, 6 клас-26,5м2,7 клас 26,4 м2, 8 клас 26,4 м2, 9 клас-15,5 м2. Загальна площа–856,4 м2.

Усі навчальні площі відповідають Державним санітарним правилам і нормам облаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу згідно ДСанПіН 5.5.2.008-01.


Самооцінка -10 балів

Високий рівень  1. Забезпечення ЗНЗ навчальними кабінетами, обладнаними відповідно до вимог

В закладі обладнаний та діє навчальний кабінет інформатики

Функціонує бібліотека.

Стан матеріально-технічного забезпечення класних кімнат,майстерні, бібліотеки відповідно до Типових переліків обладнання меблями, передбаченими для цього типу навчального закладу, відзначається як задовільний.

Усі класи укомплектовані меблями, але більша частина з них потребують заміни на нові, сучасні. Все наявне матеріально-технічне обладнання використовується раціонально та ефективно у навчально-виховному процесі.

З технічних засобів у нвк використовуються:


 • Відеокамера – 1

 • Відеопроектор – 1

 • DVD програвач - 1

 • Музичний центр – 1

 • Мультимедійна дошка - 1

 • Принтер - 3

 • Комп’ютер – 9

 • Телевізор – 1

 • Біндер – 1

 • Ламінатор -1

Однак потребує покращення стан матеріально – технічного забезпечення окремих навчальних класів.
Самооцінка – 9 балів

Достатній рівень


  1. Забезпеченість навчально-виховного процесу комп’ютерами

Необхідною умовою повноцінної й комплексної освіти є знання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

У навчальному закладі обладнано комп’ютерний клас, де встановлено 5 персональних комп’ютерів, підключених до мережі Інтернет, що дає можливість покращувати ефективність навчально-виховного процесу. Один комп’ютер встановлено в учительській.

Кабінет інформатики відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

У комп’ютерному класі функціонує вихід до мережі Інтернет.

Кількість учнів на один комп’ютер становить 7 осіб.
Самооцінка – 10 балів

Високий рівень


  1. Забезпечення учнів та педагогічних працівників навчальною літературою

Великоправутинський нвк забезпечений підручниками, необхідною науково-методичною та довідковою літературою. Заявки на одержання підручників подаються своєчасно і в повному обсязі. Бібліотечний фонд шкільної бібліотеки складає 1700 примірників. Бібліотекар постійно організовує виставки літератури, приурочені до знаменних дат, проводить бібліотечні уроки, співпрацює із сільською бібліотекою, проводить спільні заходи. У бібліотеці оформлені тематичні художньо-ілюстративні виставки, папки, полиці. Систематично бібліотекар бере участь у проведенні тематичних тижнів (пошук матеріалів, допомога учням у оформленні тематичних сторінок, доповідей, рефератів).

Поповнення підручниками здійснюється централізовано через відділ освіти, молоді та спорту Славутської райдержадміністрації шляхом замовлення, з урахуванням пропозиції вчителів. Облік, утримання та передача в користування учням здійснюється шкільною бібліотекою відповідно до нормативних документів. Періодично, в міру надходження, відбувається оновлення фонду підручників, навчальних посібників та художньо-методичної літератури.

З педагогами навчального закладу здійснюється переважно інформаційна робота про нові надходження періодичної та методичної літератури.

Вчителі-предметники працюють над поповненням кабінетів навчально-методичною та довідковою літературою, педагогічні працівники передплачують фахові періодичні видання.

(Додаток 1)
Самооцінка – 9 балів

Достатній рівень  1. Забезпечення фаховими періодичними виданнями для різних напрямів організації навчально-виховного процесу, у тому числі для дітей

Адміністрацією навчального закладу та усіма педагогічними працівниками постійно здійснюється підписка фахових періодичних видань для різних напрямів організації навчально-виховного процесу. Слід відмітити, що завдяки своєчасній передплаті періодичних видань педагогічного спрямування, вчителі мають можливість бути більш інформованими про новації з викладання фахових предметів, що в свою чергу підвищує кваліфікаційний рівень педагогів та покращує якість проведення уроків.

  1. Забезпечення навчального закладу педагогічними кадрами

Великоправутинський нвк укомплектований педагогічними кадрами на 100 %. В закладі працює 16 педагогів, з них бібліотекар - 1(0,5 ст.).
Самооцінка – 10 балів

Високий рівень  1. Освітній рівень педагогічних працівників

Навчально-виховний процес повністю забезпечено фахівцями, які мають спеціальну освіту і володіють державною мовою. Велику вагу адміністрація навчального закладу приділяє якісному добору й розподілу кадрів, враховуючи фахові, психологічні, вікові критерії.

Із 16 педагогічних працівників мають:

повну вищу освіту - 13 ( 81 %)

середню спеціальну –1( 6%)Освітній рівень педагогічних працівників

Рік

Усього вчителів

Освіта

Повна вища

Базова вища

Середня спеціальна

Середня

осіб

%

Осіб

%

осіб

%

осіб

%

2011-2012

16

13

81

2

12,5

1

6

-

-

2012-2013

16

13

81

2

12,5

1

6

-

-

2013-2014

16

13

81

2

12,5

1

6

-

-


Самооцінка - 10 балів

Високий рівень


  1. Кваліфікаційний рівень педагогічних кадрів.

Із загальної кількості педагогічних працівників Великоправутинського нвк кваліфікаційну категорію спеціаліст мають 7 вчителів навчального закладу – (44%), другу категорію мають 2 вчителі – (12,5%), першу категорію 2 вчителі – (12,5%) та 5 вчителів – (31,5%) вищу кваліфікаційну категорію.
Кваліфікаційний рівень педагогічних працівників

Рік

Усього

педагогівКваліфікаційний рівень працівників

Спеціаліст

Спеціаліст

ІІ категорія

І категорія

Вища категорія

2011-2012

16

7 (44%)

2 (12,5%)

2 (12,5%)

5 (31,5%)

2012-2013

16

7 (44%)

2 (12,5%)

2 (12,5%)

5(31,5%)

2013-2014

16

7 (44%)

2 (12,5%)

2(12,5%)

3(31,5%)

Самооцінка - 5 балів

Середній рівень


  1. . Доступ закладу до Інтернету (у разі наявності відповідних каналів зв’язку)

У Великоправутинському навчально-виховному закладі 50% комп’ютерів підключено до мережі Інтернет.
Самооцінка 8 балів

Достатній рівень


  1. Частка учнів, які навчаються в другу зміну.

В навчальному закладі навчання здійснюється лише в І зміну. Навчання в ІІ зміну відсутнє.
Самооцінка 10 балів

Високий рівень


  1. Дотримання окремих нормативів щодо забезпечення ЗНЗ.з/п
Назва нормативу

Так

(1 бал)

Ні

(0 балів)

Примітка
1.12.1.

Наявність кімнати для керівника ЗНЗ
01.12.2.

Наявність кімнати для педагогічних працівників

1


1.12.3.

Наявність пандуса у ЗНЗ

1


1.12.4.

Наявність актової зали
01.12.5.

Наявність спортивної зали
01.12.6

Наявність обладнаного спортивного майданчика для проведення занять з фізичної культури

1


1.12.7.

Наявність класів (майстерні) для трудового навчання (технологій) відповідно до робочого навчального плану

1


1.12.8.

Наявність бібліотеки

1


1.12.9.

Наявність читального залу
01.12.10.

Наявність медичного працівника

1


1.12.11.

Наявність обладнаного робочого місця медичного працівника (при кількості учнів у ЗНЗ >30 осіб)
01.12.12.

Наявність діючих внутрішніх туалетів

1


1.12.13.

Наявність окремих туалетів для дівчаток та хлопчиків (за наявності в ЗНЗ більше 10 учнів однієї статі)

1


1.12.14.

Наявність їдальні

1


1.12.15.

Наявність приміщення для спеціалістів, технічного персоналу (при кількості учнів у ЗНЗ >30 осіб)

1


1.12.16.

Наявність Акта на право постійного користування земельною ділянкою

1


1.12.17.

Відповідність установчих документів ЗНЗ чинному законодавству про освіту

1


1.12.18.

Наявність навчально-дослідної земельної ділянки, теплиці і т.д.

1


1.12.19.

Середня наповнюваність класів. Для ЗНЗ, у:

сільській місцевості –

міській місцевості –


1
Загалом по розділу І

14
II. Організація навчально-виховного процесу та забезпечення прав і законних інтересів його учасників
2.1.22.1. Стан виконання складових змісту загальної середньої освіти.

Робочий навчальний план Великоправутинського нвк розроблений на основі Типових навчальних планів, затверджених наказами МОН України:

Для 1-3х класів – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОНмолодьспорту України від 10.06.2011 № 572;

для 4 класу – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОН України від 29.11.2005 № 682;

для 5-6 класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня, затвердженими наказом МОН молоді та спорту України від 03.04.2012 № 409,зі змінами, внесеними наказом МОН України від 22.05.2014 №664 (додаток 10);

для 7-9 класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженими наказом МОН України від 23.02.2004 № 132,зі змінами, внесеними наказом МОН України від 05.02.2009 №66;Самооцінка 9 балів

Достатній рівень


 1. Охоплення учнів профільним навчанням (крім універсального профілю)(за останні 3 роки)

У Великоправутинському нвк профільного навчання немає.

 1. Охоплення учнів 8-9-х класів допрофільною підготовкою (у тому числі поглибленим вивченням окремих предметів)

(за останні 3 роки)

.


В умовах допрофільного навчання старшокласнику треба зробити життєво важливий вибір професії. Враховуючи матеріально – технічну базу закладу, місцеві умови та бажання учнів навчатися за філологічним профілем протягом 2011-2014р р. всі учні 8 та 9 класів вивчають орфографічний практикум.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка