Методичні рекомендації щодо вивчення дисципліни «Управління витратами (вибіркова)»Скачати 17.83 Kb.
Дата конвертації13.06.2019
Розмір17.83 Kb.
ТипМетодичні рекомендації

Розробник: Кизенко О.О.

Методичні рекомендації щодо вивчення дисципліни «Управління витратами (вибіркова)» в індивідуально-консультаційному режимі

Навчальна робота студента при вивченні дисципліни в індивідуально-консультаційному режимі складається з двох напрямів: виконання обов’язкових позааудиторних індивідуальних завдань і виконання індивідуальних завдань за вибором відповідно.  

Обов’язкова позааудиторна робота передбачає виконання індивідуального аналітичного завдання та модульної контрольної роботи. Максимальна кількість балів за індивідуальне завдання – 40 балів, з них за зміст – 20 балів, за захист – 20 балів.

Максимальна кількість балів за модульний контроль - 30 балів 

Форма подання виконаних завдань –  письмова або електронна відповідно на кафедру або через програмний продукт  Class Notebook Office 365 викладачу, який веде дисципліну. Для роботи в середовищі Class Notebook необхідно мати активований аккаунт Office 365. Всім студентам КНЕУ імені В.Гетьмана факультету економіки та управління відкриваються такі аккаунти безкоштовно. За додатковою інформацією звертатись на кафедру або до викладача, що веде дисципліну. Термін подання виконаних індивідуальних робіт – не пізніше, ніж за два тижні до початку залікового тижня. Форма контролю – захист і обговорення результатів в дні консультацій або в онлайн-режимі через "Простір для спільної роботи" Class Notebook Office 365.  

Модульний контроль виконується у письмовій формі у призначений викладачем день за графіком консультацій викладача. Ознайомитись з графіком консультацій можна на кафедрі.В межах позааудиторної роботи за вибором студент має можливість обрати для виконання одне завдання з наступного переліку: 

  • пошук (підбір) та аналітичний огляд літературних джерел за проблематикою дисципліни, есе або реферат за заданою тематикою

  • виконання завдань в межах дослідницьких проектів кафедри (факультету); 

  • переклад літературних джерел іншомовного походження за заданою проблематикою

  • доповідь на наукових студентських конференціях і семінарах за тематикою дисципліни

  • участь у (студентських) конкурсах, олімпіадах за тематикою дисципліни. 
     
    Максимальна кількість балів за будь-яке завдання із представленого переліку становить 10 балів, з них за зміст – 4 бали, за захист – 6 балів. Максимально студент обирає 3 завдання для виконання. 

Контроль навчальної роботи студента може здійснюватися у формі консультацій, спілкуванні з викладачем в онлайн-режимі.  

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка