Малі підприємстваДата конвертації26.10.2017
Розмір445 b.Малі підприємства надають економіці гнучкості, активно реагують на кон'юнктурні зміни, забезпечують насиченість ринку товарами, послугами та додатковими робочими місцями, сприяють послабленню монополізму.

 • Малі підприємства надають економіці гнучкості, активно реагують на кон'юнктурні зміни, забезпечують насиченість ринку товарами, послугами та додатковими робочими місцями, сприяють послабленню монополізму.

 • Через свою масовість малі підприємства забезпечують вдвічі більшу зайнятість населення на нових робочих місцях, ніж великі підприємства, що значно знижує напруженість у суспільстві, пов'язану з безробіттям.Середні підприємства здійснюють виробництво невеликої, проте сталої номенклатури виробів у значних обсягах.

 • Середні підприємства здійснюють виробництво невеликої, проте сталої номенклатури виробів у значних обсягах.

 • Вони здатні швидко реагувати на кон'юнктуру ринку завдяки оснащеності сучасною технікою і технологією, можливості впроваджувати нові розробки у виробництво

Основними макроекономічними чинниками, які впливають на розвиток малих підприємств, є:

 • Основними макроекономічними чинниками, які впливають на розвиток малих підприємств, є:

 • обмеженість внутрішнього попиту та наявність кризи збуту на внутрішньому ринку;

 • незначна інвестиційна активність, обмеженість кредитів.Стратегічні опції малих та середніх підприємств є досить обмеженими на міжнародних ринках через недостатній управлінський досвід, низький рівень капіталізації бізнесу, відсутність ефекту масштабу, незначні можливості по залученню висококваліфікованого персоналу і обмеженість доступу до нових технологій.

 • Стратегічні опції малих та середніх підприємств є досить обмеженими на міжнародних ринках через недостатній управлінський досвід, низький рівень капіталізації бізнесу, відсутність ефекту масштабу, незначні можливості по залученню висококваліфікованого персоналу і обмеженість доступу до нових технологій.Обмеження встановлюються тільки для великих підприємств. Іноземному інвестору, щоб придбати пакет акцій, який перевищує 33 %, необхідно одержати особливий дозвіл у міністерстві промисловості та торгівлі.

 • Обмеження встановлюються тільки для великих підприємств. Іноземному інвестору, щоб придбати пакет акцій, який перевищує 33 %, необхідно одержати особливий дозвіл у міністерстві промисловості та торгівлі.Аналіз стану підприємницької діяльності в Україні показує, що сектор малого і середнього бізнесу потребує ефективної фінансової підтримки як на загальнодержавному, так і регіональному рівнях.

 • Аналіз стану підприємницької діяльності в Україні показує, що сектор малого і середнього бізнесу потребує ефективної фінансової підтримки як на загальнодержавному, так і регіональному рівнях. за метою діяльності розрізняють прибуткові та неприбуткові юридичні особи.

 •  за метою діяльності розрізняють прибуткові та неприбуткові юридичні особи.

 • Прибуткові юридичні особи (підприємства, господарські товариства) створюються для підприємницької діяльності з метою отримання прибутку.

 • Неприбуткові юридичні особи (політичні партії, громадські організації, благодійні фонди, державні та комунальні установи освіти та охорони здоров’я) здійснюють діяльність, не маючи на меті отримання прибутків.
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©wishenko.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка